مراحل کامل تخریب ساختمان ویلا

12ژوئن.2022
0 نظر
list-of-all-villa-builders

تخریب ساختمان ویلا

 

 

از اولین سرویس‌های تخریب خواهیم دید. همان فرمت دفعه قبل، ما از شما می پرسیم که پنج سوال اصلی را که شما بچه ها در مورد تخریب پرسیده اید، می پرسیم. و فکر می کنم با یک مقدمه کوچک شروع می کنیم. چه کار میکنی؟ کمی از اولین تخریب را به ما بدهید. خوب، پس من دکتر اولین تخریب هستم، که بخشی از گروه گسترده تر   تک باغ های ما شده است. و ما یک   تک باغ پیمانکاری تخریب هستیم که عمدتاً در لندن، جنوب شرقی، و همچنین در سرتاسر کشور که نیازها و خدماتی را که به بازار ارائه می دهیم، کار می کنیم، تخریب، برش، برش و کنده کاری در تجاری و مسکونی، تخریب ساختمان ویلا هر ملکی که نیاز باشد. . عالی، و ما با سوال اول شروع به بررسی معنایی خواهیم کرد. تخریب یعنی چی؟ بنابراین ما انواع تخریب را لمس کرده‌ایم، فکر می‌کنم در واقع تعدادی عکس برای همراهی داریم. این تخریب است. خوب، اگر می خواهید در مورد آنچه داریم با ما صحبت کنید. بنابراین در اینجا ما یک ردیف گاراژ در یک ملک فهرست شده در کنزینگتون داریم. اینها الان می بینیدش؟ نه، شما این کار را نمی کنید.

بنابراین فکر می کنم اگر به عکس بعدی بروید، هی، بروس تمام شد، همه آنها رفته اند. می دانید که این یک کار بسیار کوچک است، تخریب ساختمان ویلا احتمالاً 9 یا 10 روز با یک بیل مکانیکی و حدوداً دو نفر طول کشید، اما می دانید، CNA رفت. این سایت پاکسازی شده دیگری است که در واقع در هر دو طرف مغازه های کوچک مختلفی در آن وجود داشت. بنابراین این کار کمی بیشتر بود، شاید سه یا چهار هفته. این یک تخریب با دست است که در میدان اولد استریت در حال انجام است، می‌توانید ببینید که ما تمام دال‌ها را برمی‌داریم و سپس فولاد به تدریج از بین می‌رود. و اگر به عکس بعدی پرش کنید، همان کار بیشتر پیشرفت کرده و سپس عکس بعدی. این همان کار است که تقریباً تمام سقف قبلاً از بین رفته است. وای. و با این همه آوار چه کار می کنی؟ بنابراین در این کار در سمت راست، می توانید ببینید که یک تسمه داربست وجود دارد، و یک بالابر وجود دارد که آن را در درجه اول پایین می آورد. و سپس ما یک شلغم بزرگ خواهیم داشت و از زیر بشکهای زیر یک محفظه بزرگ برای به دام انداختن گرد و غبار قرار می گیریم. بنابراین یک ساعت و نیم طول می کشد تا 15 تن مواد بارگیری شود، این است که چیزی که می تواند گرد و غبار را حفظ کند، توری است که در اطراف داربست قرار می گیرد. شبیه است.

آی تی’ مانای فلکس نامیده می شود. بنابراین همان چیزی است که در آن عکس پشت داربست می بینید. بله، این یک ماده گیج ضخیم تر است. توری به تنهایی برای گرد و غبار خیلی خوب نیست، زیرا سوراخ هایی در آن وجود دارد. خوب، این تخریب بود. بنابراین این یک بشقاب کف اداری است که من مطمئن هستم که بسیاری از بینندگان تا آنجا که ممکن است شغل روزانه آنها پیش برود، آن را تشخیص خواهند داد. این قبل از یک نوار بیرون است و بعد از اینکه می توانید طبقه مرکزی را ببینید کاملاً خالی است. وای. درست. پس این ما هستیم که در یک ساختمان ویلا اشغالی کار می کنیم که طبقات آن حدود 1500 متر مربع است تخریب ساختمان ویلا و همه آنها به دلیل محیط حساس در شب انجام می شوند و احتمالاً در حدود 9 یا 10 روز ساخته شده است. و در یک زمان تکه های کوچکی را خواهید دید. آره یا تا جایی که میتونیم این یکی دیگر است که می دانید، این یک صفحه کف بزرگ است. و می توانید ببینید که به شدت پارتیشن بندی شده است، و شما نمی توانید خیلی دور را ببینید. بنابراین اگر به عکس بعدی بروید، با حذف کامل تمام خدمات مکانیکی سطح بالا، زیره بتونی تمیزی خواهید داشت. این تقریباً برابر با 25000 فوت مربع است. اینم یه عکس دیگه از همون مکان هزینه های تخریب چیست و چگونه بین انواع مختلفی از تخریب که اولین خدمات تخریب آن را انجام می دهید متفاوت است. بنابراین هزینه ها در یک سری دسته بندی قرار می گیرند.

یکی آشکارا کارگر، ماهر و غیر ماهر است. یکی دیگر از هزینه های ضایعات است، بنابراین شما تخریب ساختمان ویلا به دنبال آوار یا زباله نباشید. یکی دیگر کارخانه ها و ماشین آلات خواهد بود. یکی دیگر از ابزارها و مواد مصرفی کوچک مانند PPE برای ایمن نگه داشتن افراد یا توری مانند آنچه که در مورد آن صحبت کردیم است. یک پنجم پیمانکاران خارجی خواهند بود. و شش مورد مدیریت خواهد بود. بنابراین آنها شش نفر هستند. همه آنها در همه مشاغل قابل اجرا نیستند. من می‌توانم بگویم همه مشاغل حداقل به چهار مورد از آن‌ها نیاز دارند که همگی به مدیریت نیاز دارند، به نیروی کار نیاز دارند، به ضایعات نیاز دارند. و به نوعی ابزار نیاز خواهند داشت. همه مشاغل نیاز به گیاه سنگین ندارند. بنابراین آنها از گفتن حذف می شوند، یک نوار از جایی که مربوط به آن نیست. و سپس هزینه ها اساساً بر اساس مقادیر، زمان و حرکت است. بنابراین می‌دانید، ساختمان‌های بزرگ‌تر هزینه بیشتری خواهند داشت، زیرا زمان یا منابع بیشتری را می‌طلبند. یک طرح پیچیده‌تر ممکن است به پیمانکاران خارجی بیشتری مانند داربست‌ها نیاز داشته باشد، همانطور که در مورد آن بحث کردیم، به طوری که وام می‌تواند 10 کلان اضافه کند و 100000 میلیون به هزینه تخریب اضافه کند.

تخریب ساختمان ویلا اساساً هر ساختمان ویلا بر اساس محتوای آن ارزیابی می شود. و ما آن را اندازه گیری می کنیم و و روش شناسی خود را مطرح کنیم و از آن نتیجه بگیریم که هزینه های انجام آن چقدر است. و از آنجایی که مدیریت پسماند نقش بزرگی در آن ایفا می کند، زیرا بدیهی است که همانطور که شما گفتید، آنچه از ساختمان ویلا خارج می شود، و اگر چیزی مانند آزبست یا چیز دیگری درگیر باشد، هزینه حذف آن نوع خاص است. زباله می تواند گران تر باشد. بنابراین چگونه با عناصر مختلف حذف زباله که ما باید در هنگام مراقبت از محیط زیست نگران باشیم، برخورد می کنید. بنابراین منظورم این است که شما روی یک چیز بزرگ در آنجا آزبست را لمس کردید، ما آن را در اردوگاه تخصصی پیمانکاران فرعی قرار می دهیم. بنابراین در آن منطقه قرار می گیرد. تخریب ساختمان ویلا اما پس از آن خود زباله، شما نگاه می کنید، زباله های مخلوط، گچ تخته، بتن، آجرهای سخت، فلز دارید که ما برای آنها پول پس می گیریم. و همیشه هدف این است که آن جریان‌های زباله را به بهترین نحو ممکن جدا کنیم، زیرا گران‌ترین آنها فقط زباله‌های مخلوط است. و ارزان ترین هاردکور است. بنابراین بتن و آجر، شما نمی خواهید این دو را با هم مخلوط کنید. زیرا اگر وزنتان را بپردازید، اگر در بار زباله‌های مختلط خود، هاردکور داشته باشید، که بسیار سنگین است، هزینه زیادی برای شما خواهد داشت. در حالی که اگر آن را جدا می کردید ارزان می شد. و همچنین بسیار دوستدار محیط زیست است. زیرا پس از آن اجازه می دهد تا مواد مناسب به مکان مناسب خود بروند و بدون رفتن به محل دفن زباله مورد استفاده مجدد قرار گیرند.

انواع تخریب ساختمان ویلا

این یک 100٪ تخریب ساختمان ویلا چیزهای سنگین بعدی در Exactly, دقیقاً است. قطعا مراقب نباشید. انواع تخریب ساختمان ویلا و سپس عکس های نهایی شما در مورد سرفه بریده بود، درست است؟ آره آره. و آیا می توانید توضیح دهید که نوع CARB بسیار برش چیست، پیکربندی مجدد ساختاری یک ساختمان ویلا برای استفاده جدید. بنابراین آنچه در این تصویر می بینید این است که ما یک سری برش ها را از طریق یک دال بتنی ایجاد کرده ایم، این برای ایجاد فضایی برای آسانسور جدید در یک هتل است. بنابراین می‌توانید ببینید که من فکر می‌کنم، فکر می‌کنم می‌توانید از طریق سه نفوذ ببینید، نفوذ سوم با یک تراشه الماس در حال انجام است. و سپس آن پاک خواهد شد. و بعداً، یک نفر بالابر جدید قرار می دهد، می نشیند، شما کارهای مشابهی را برای راه پله ها انجام می دهید. بنابراین، اگر به عکس بعدی نگاه کنید، از یک ساختمان ویلا برای راه پله‌ای جدید باز می‌شود، بنابراین پلکانی انواع تخریب ساختمان ویلا را که از یک پذیرایی می‌آید و از یک سری طبقات می‌گذرد، مشخص کنید. و شما می توانید در همان بالا ببینید، اگرچه هوا تاریک است، ما با پیکربندی جدید آن، تیرهای فولادی جدید را برای حمایت از دال کف قرار داده‌اید. بنابراین، گاهی اوقات پیچیدگی بسیار زیادی برای برش و حکاکی وجود دارد، من فکر می کنم با این پیچیدگی، بحث های زیادی در مورد مکانیک یا در این سناریو، مهندسان، بله وجود دارد. از روابطی که با یک مهندس دارید به ما بگویید. و بنابراین هنگام برش سوراخ ها در صفحات موجود، می توانند در مورد انتقال وزن بین طرف های مختلف ساختمان ویلا بسیار محافظت کنند.

آره حتما بنابراین در بسیاری از شرایط، تخریب ساختمان ویلا طراحی مهندسی به عهده ما نخواهد بود، انواع تخریب ساختمان ویلا بلکه به طور فزاینده‌ای بر عهده ما خواهد بود، بنابراین تمایل داریم تا حد امکان مسئولیت طراحی را با پیمانکاران فرعی واگذار کنیم. بنابراین در سال گذشته، من فکر می‌کنم که مسئولیت طراحی چند پروژه خاص را بر عهده گرفته‌ایم، از جمله پروژه‌هایی که اخیراً دیده‌اید. و کاری که انجام می‌دهیم این است که از مهندسین کارفرما نقشه‌های هدف را می‌گیریم، و سپس نیازمندی‌های دقیق طرح را مشخص می‌کنیم، ما مهندس خودمان را لیست نکردیم، تا به سایت بیاید، بارها را ارزیابی کند، محاسبات خود را انجام دهد. و سپس یک طرح کار موقت را مشخص کنید، که به طور موقت بار را قبل از اینکه چیز دیگری وارد شود، مشخص کنید، یا یک طرح کار دائمی مانند فولاد وجود دارد، که در قالب کلمه ویژگی دائمی کار، آن کار طراحی را قرار می دهیم. که باید توسط مهندس کارفرما بررسی شود. و ما کمی به عقب و جلو می رویم و در نهایت راه حلی پیدا می کنیم که همه از آن راضی هستند و می توانند در واگذاری ساختمان ویلا تضمین کنند. آیا این چیزی است که به طور کلی، قبل از برنده شدن قرارداد، یا نه، پس از شما اتفاق می افتد؟ فقط بعد از آن بفتا را برنده شدم، زیرا مردم در خرج کردن پول برای چیزی که نمی توانند برای خود تضمینی برای بازیابی آن داشته باشند، انواع تخریب ساختمان ویلا خودداری می کنند. و مهندسان اساساً احتمالاً کار را انجام نمی دهند، زیرا آنها بسیار پایین تر از زنجیره غذایی هستند. تا جایی که چرخه تدارکات پیش می رود، من فکر می کنم که برخی ناخواسته ها وجود خواهد داشت.

بنابراین، اگر به نوعی از پشت آن به سؤال دو برسیم، و مراحل تخریب چیست؟ بنابراین احتمالاً اولین قدم ممکن است در واقع گرفتن دوباره قرارداد باشد؟ آیا در آن مرحله، شما پیمانکاران دیگری را وارد می‌کنید یا، می‌دانید، بیایید از بالا شروع کنیم، چه چیزی، دوباره، به ارزیابی آن ساختمان ویلا خاص بازمی‌گردد، و چگونه ما چگونه می‌شویم. آیا می خواهید در مورد آن بروید؟ آیا قرار است تخریب مکانیکی از کف باشد؟ آیا قرار است داربست و از بالا به انواع تخریب ساختمان ویلا پایین باشد؟ آیا قرار است با دست انجام شود؟ بنابراین، هر یک از آن متدولوژی‌های براش گسترده، گام اول متفاوتی را تضمین می‌کند؟ خیلی ساده، از بالای ساختمان ویلا شروع خواهید کرد، زیرا در غیر این صورت، در نهایت به نوعی مشکل خواهید داشت. و، می دانید، ممکن است بخواهید ابتدا نوع خاصی از مواد را بیرون بیاورید تا بتوانید آن را پاک کنید. و سپس در موقعیتی قرار می گیرید که ممکن است فقط آجر و هاردکور داشته باشید. و سپس شروع به شکستن آن می‌کنید به‌جای اینکه، می‌دانید، آن را برش دهید و همه زباله‌هایی را که ممکن است در مواد سقف یا هر چیز دیگری باشد، جدا کنید. و بعد آره، به زمین خواهی رسید. و ممکن است مجبور شوید محل خالی پی ها را حفاری کنید، آن را تراز کنید، آن را ایمن کنید، وجود هرگونه مانعی را بررسی کنید یا می گوییم، مهمات منفجر نشده؟ آیا تا به حال به یکی از این موارد برخورد کرده اید؟ تخریب ساختمان ویلا نه، اما ما مجبور شدیم بررسی ها، بررسی های UX و کاوش های باستان شناسی را نیز انجام دهیم. با حضور معماران من نمی توانم چیز زیادی را که پیدا کردیم گزارش کنم. اما این هنوز بخشی از مراقبت و وظیفه مراقبتی مشتری است.

ما باید در فرآیندهای خود به آن احترام بگذاریم. قطعاً یک میراث انگلیسی نقش بزرگی در آن بازی می‌کند و من خودم در این سایت   تک باغ کرده‌ام، جایی که به طور مؤثری زمین‌هایی را که در زمان الیور کرامول این روزها در آنجا قرار داده شده بود، کندیم. اوه، بله، اینها موارد بسیار مهمی هستند که باید در نظر گرفته شوند. بله، ما کار کرده ایم. ما در انواع املاک فهرست شده کار کرده ایم. اخیراً کاری را در هنلی تکمیل کردیم که در کنار کلیسایی بود که در قرن سیزدهم ساخته شده بود. بنابراین شما می دانید، بدیهی است که تخریب تخریب ساختمان ویلا سختی نبود، از بین رفت. اما آیا گنجی پیدا کردی؟ نه، اما عواملی که از اقامت در محل لذت بردند، زیرا هتلی با بال جداگانه بود، و مشخصاً خارج از شهر است. ما متقاعد شدیم، پس از خواندن مقاله، در واقع یک روح وجود داشت، آن روح مونث که در سالن های هتل قدم می زد و همه آنها می خواستند آنجا را ترک کنند. اما در نهایت ما آنها را متقاعد کردیم که اینطور نیست. و، می دانید، به نوعی ما پله های تخریب یک ساختمان ویلا را پایین رفتیم و می خواستیم بپرسیم پیچیده ترین نوع کاری که انجام داده اید چیست، یا فکر می کنم، محدود کردن آن به یکی غیرممکن است. فکر می کنم، فکر می کنم کاری که تمام قابلیت های ما را در بر می گیرد، بهترین پروژه ای است که ما انجام دادیم به نام هتل کینگزوی هال، که یک نوار از حدود 120000 فوت مربع هتل سه یا چهار ستاره بودانواع تخریب ساختمان ویلا .

200انواع تخریب ساختمان ویلا اتاق خواب، 10 سوئیت، سه رستوران، پشت خانه، جلوی خانه، همه چیز وجود داشت. بنابراین همه چیز به پوسته بازگشت. و سپس بر روی آن عناصر حکاکی شده برای نورگیرهای جدید برای آسانسورهای جدید انجام دادیم، زیرا چند راه پله را تخریب کردیم تا فضا باز شود. و سپس در واقع وارد ساختمانی شدیم، جایی که اسلب‌های جدیدی را در آنجا گذاشتیم، جایی که سوراخ‌های قبلی ایجاد شده بود، و آنها را پر کردیم. و سپس ما برخی از پشتیبانی های لجستیکی را به خود پیمانکار ارائه کردیم. پس این، اوه، آن پروژه تمام قابلیت های ما را در یک جا جمع می کند. تخریب ساختمان ویلا و در طول حدود دو سال بود. بنابراین می دانید، این بسیار مهم بود. در مشاغل دیگر، شما می توانید یک عالم کوچک از چیزی را پیدا کنید که بسیار بسیار پیچیده است. اما این نیست کل کار را پیچیده نمی کند، بنابراین احتمالاً ارزش بحث کردن در مورد آن را ندارد. من نمونه ای از یک منطقه کوچک از کاربرد واقعی را به ما می زنم. بنابراین در اوایل سال جاری، ما مجبور شدیم، ما در حال کار بر روی یک کار در بالای ایستگاه هولبورن هستیم، و مجبور شدیم دودکش‌های داخلی را خراب کنیم. و مهندس مشتری تشخیص داد که نمی‌توان یکی از دودکش‌ها را از سطح پشت بام بیرون آورد، زیرا به اندازه کافی دال در اطراف آن ضعیف بود که نمی‌توانست، سینه کوچک بالای آن احتمالاً نمی‌توانست بنشیند. . بنابراین باید راهی پیدا می‌کردیم که آن را از طبقه پنجم به پایین تخریب کنیم و بدین ترتیب از طبقه پنجم به ششم، ششم، هفتم و سقف همه در یک پشتیبانی کنیم.

تنها راهی که می توانید کارهای دائمی را به کار بیندازید، مستقیماً در خط دودکش بود. اما بدیهی است انواع تخریب ساختمان ویلا که دودکش آنجاست. و سپس ما باید کارهای موقتی را طراحی کنیم که ممکن است از آن پشتیبانی کند، اما آنها در مسیر کارهای دائمی قرار دارند. بنابراین ما مجبور بودیم به معنای واقعی کلمه یک قدم با فولادهای جدید که جوش می‌شدند، به فولاد متصل می‌شدند، یک نرم‌افزار نظارت بر انحراف داشتیم که هر حرکتی را در ساختمان ویلا به طور همزمان زیر نظر داشت تا نقطه یک را شبیه به آن کند. از یک میلی متر بنابراین ما آنجا بودیم و اساساً ساعت به ساعت فعالیت خود را زیر نظر داشتیم و مطمئن می شدیم که ساختمان ویلا را به خطر نمی اندازیم قبل از اینکه در نهایت به موقعیتی برسیم که بتوانیم آن را ببندیم و تشخیص دهیم که با موفقیت وزن را تحمل کرده ایم. دودکش ها، طبقه بالا، این چیزها می توانند در طول یک پروژه به وجود بیایند، که عموماً هزینه آن دسته از کارهای گسترده و مراقبت و توجهی که باید به آن پرداخت شود را پوشش می دهد. بنابراین اساساً که یا قبلاً ارزیابی تخریب ساختمان ویلا می شود، من مشکل موجود را می دانم و بخشی از قرارداد را تشکیل می دهد یا ثانیاً، همانطور که در این مورد بود. این یک تغییر در قرارداد I بود که بعد از شروع قرارداد دستور کار داده شد. بنابراین ما این نوار را تکمیل کردیم، سپس آنها درست هستند، ما زمان بیشتری در اختیار داریم، اما مانند این دودکش ها برای ایجاد یک دفتر طرح بازتر برای کاربر نهایی نهایی. بیایید به هزینه آن نگاه کنیم. و سپس این باعث شد که افراد مختلفی از مهندسان خود، خود مهندسان ما، به آن نگاه کنند.

عکس تخریب لحظه ای ساختمان

اساساً یک محدوده بالونی وجود دارد. اما ما توانایی بازیابی هزینه آن را داریم، تخریب ساختمان ویلا در آن شرایط، شرایط خاصی وجود خواهد داشت که ما آن را در معرض خطر قرار می دهیم. و پیچیدگی اضافه شده فقط به ما باز می گردد، که بدیهی است که ما می خواهیم از آن اجتناب کنیم. از دیدگاه تجاری تخریب چقدر طول می کشد؟ منظورم این است که بدون اینکه خام باشد، اندازه اهمیت دارد. می دانید، یک خانه مستقل ممکن است عکس تخریب لحظه ای ساختمان  10 روز یا دو هفته طول بکشد. در حالی که تخریب یک ردیف آپارتمان در مقیاس بزرگ می تواند یک سال طول بکشد، همان طور که می دانید، اگر 1000 یا 1500 متر مربع دارید، ما این کار را در دو هفته انجام دادیم. اگر در چند طبقه تکرار می‌کردید تا آن را به 8000 متر مربع تبدیل کنید، واضح است که طولانی‌تر خواهد بود، اما اگر بتوانید در چندین منطقه کار کنید، زمان و زمان بسیار زیادی به دسترسی بستگی دارد. خوب. بنابراین اندازه و دسترسی به دو عامل اصلی در مدت زمان. و از سه موردی که قبلاً به تخریب، برش و کنده کاری اشاره کردیم، چه چیزی را دوباره دوست داریم، این است که استریپ اوت سریعتر است، یا پروژه های بسیار بسیار متفاوت، از پروژه ای به پروژه دیگر متفاوت است. . اگر همان سرعت ساختمان ویلا را گرفته‌اید، احتمالاً کمی سریع‌تر از اینکه آن عکس تخریب لحظه ای ساختمان  را خراب کنید، خارج می‌شوید. و سپس برش کنده کاری برای خود یک قانون است، زیرا ممکن است مجبور شوید کارها را در یک توالی خاص انجام دهید، به دلیل کاری که با ساختمان ویلا انجام می دهید. اگر بخواهید روی چندین فضای کاری به طور همزمان کار کنید، ممکن است ساختمان ویلا تخریب ساختمان ویلا را بیش از حد ضعیف کنید.

بنابراین بله، سازماندهی زیادی درگیر است. آره و، می دانید، آیا می توانم خانه شما را خودم خراب کنم؟ تخریب ساختمان ویلا بله، اما من احتمالا توصیه نمی کنم. نه منظورم اینه که در یک نکته جدی، این چیزی است که مردم در نظر خواهند گرفت، زیرا اساساً، می دانید، همه می توانند به تراویس پرکینز محلی خود بروند و تعدادی ابزار دستی، و یک عکس تخریب لحظه ای ساختمان  چکش سورتمه و، و شاید مقداری توری زباله بخرند، اما وجود دارد. مسائل مربوط به انطباق با مقررات را در نظر بگیرید و باید از شورا مجوز بگیرید، شورا احتمالاً می خواهد ارزیابی ریسک یا بیانیه روش مناسب را ببیند، شما باید به اندازه کافی خطرات را برای خود در نظر بگیرید، و مهمتر از آن، همسایه‌های خود و جامعه وسیع‌تر، زیرا تأثیر قابل‌توجهی تخریب بر روی افراد اطراف صدای گرد و غبار و غیره دارد. بنابراین در مورد برخی از این خطرات تخریب و همچنین نحوه کار خود با اداره ایمنی و بهداشت ایمنی با ما صحبت کنید. پس منظورم اینه که تخریب احتمالاً تمام خطراتی را که می توانید در ساخت و ساز متحمل شوید، در بر دارد. اما این بدان معنا عکس تخریب لحظه ای ساختمان  نیست که سایر عناصر ساخت و ساز بدون خطر هستند، همه آنها با خطر هستند. بنابراین احتمالاً کلیدهایی که با آنها مواجه می شویم در ارتفاع کار می کنند. بنابراین، کار بر روی داربست یا یک برج متحرک، یا گرد و غبار، می‌دانید که با شکستن چیزها، گرد و غبار سیلیس یا گرد و غبار تخته گچ ایجاد می‌شود که کارمندان می‌توانند آن را استنشاق کنند. سر و صدا وجود دارد، لغزش، سقوط، و سقوط وجود دارد. بنابراین با قدم زدن در اطراف یک سایت به طور بالقوه بهم ریخته با مواد سست زیادی روی زمین، کسی ممکن است سقوط کند، می دانید، ممکن است چیزی تیز باشد که روی آن بیفتد.

من هم دارم، می‌دانی، آوار در حال سقوط. به عنوان مثال، می دانید، اگر ساختمانی دارید که در حال تخریب است، واضح است که آوار می ریزند، شما باید از تماس با شخص محافظت کنید، برق زنده یک خطر بزرگ است. و در آخر، اگرچه این یک خطر نیست، اما یک ملاحظات کلیدی می تواند ردپای محیطی ما باشد. بنابراین چگونه عملیات ما بر محیط زیست تأثیر می گذارد. و قبلا در مورد مدیریت پسماند صحبت کردیم. این چیزی است که ما به دنبال کاهش آن هستیم. ما واقعاً با HSE کار نمی کنیم. یک نهاد نظارتی یا حسابرسی وجود دارد که ممکن است به سایت شما بیاید یا نکند. اما این بدان معنا نیست که مشاغل ما با دقت کمتری ارزیابی می شوند یا خطراتی که با آن مواجه هستیم عکس تخریب لحظه ای ساختمان  در نظر گرفته می شوند. و اگرچه تخریب، من فکر می کنم کمی رپ بد دارد، یا کثیف شاید تجارت کثیفی برای افراد خاص باشد. من فکر می کنم که برخی از بالاترین استانداردهای سلامت و ایمنی را تا آنجا که نوآوری دارد، دارد، توسعه ابزارهای جدید یا روش‌های جدیدی که برخی از خطراتی را که من در مورد آن صحبت تخریب ساختمان ویلا کردم کاهش می‌دهد. تقاضای زیادی از یک نقاش وجود ندارد که کاری کند که کارشان با خطر کمتر مواجه شود. اما این تقاضا برای ما وجود دارد که شاید در محیطی مشابه یک نقاش کار کنیم و در نتیجه محیط کار او را ایمن تر کنیم. و ما تقریباً هر ترفندی را در این کتاب داریم که باید زندگی مردم را در محل کار ایمن کنیم و مطمئن شویم که هر روز امن به خانه نزد خانواده‌هایشان می‌روند. عالی. خب، بله، ما به سوال شماره چهار می‌رویم، به طور خاص به بحث strip out و آنچه که strip out در ساخت و ساز است.

شرکت تخریب ساختمان

بنابراین من فکر می‌کنم که قبلاً به آن اشاره کردیم، بیرون بیاورید، این فقط تخلیه کامل یک ساختمان ویلا است. این همان چیزی است که من آن را یک نوار کامل و یک نوار جزئی می نامم که می تواند هر چیزی باشد از برداشتن این میز و دیوار پشت سرم یا شاید برخی از چراغ ها. بنابراین هر شغلی مشخصات خاص خود را دارد، مشخصات عالی یک نوار کامل است زیرا به این معنی است که چیزهای بیشتری برای Bill وجود دارد. و همچنین برنامه ریزی کمی ساده تر است، زیرا مجبور نیستید روی عناصر حفظ شده کار کنید، که می دانید، می تواند تمرین بسیار ظریفی باشد. اما بله، این واقعاً سفارشی است، تا آنجا که نیازهای شرکت تخریب ساختمان مشتری در آن پروژه چیست، فکر می‌کنم چند عکس داریم، شرکت تخریب ساختمان منظورم این است که این بخشی از یک نوار کامل است، می‌دانم، هنوز هم می‌توانید فرش را ببینید. آنجا که به منظور محافظت از مستاجران زیر در برابر سر و صدای زیاد، کنار گذاشته شد. این همان کار است، می بینید که چیزی در سطح بالا باقی نمانده است، تمام آن ستون ها و دال ها ساختاری هستند. و در نهایت، این یک نوار جزئی است، تخریب ساختمان ویلا ما پارتیشن ها و طبقات را حذف کرده ایم. اما می‌توانید انبوهی از خدمات حفظ‌شده را ببینید که همه ما مجبور شده‌ایم در طول فرآیند خود در اطراف آن کار کنیم. و آیا می گویید که حذف آن کمی پیچیده تر از تخریب کامل است، در حالی که چون من در حال تخریب هستم، شما یک ساختمان ویلا خالی دارید که فقط برای شما و تیمتان کار می کند.

در حالی که با strip out که می تواند شرکت تخریب ساختمان یک دفتر تجاری موجود باشد هنوز وجود دارد. و شما باید در اطراف آن کار کنید. شما باید در محدوده زمانی کار کنید، سلامت و ایمنی افرادی که در آنجا هستند نیز مهم است. و همچنین نمی‌توانید بر برخی از خدماتی که مردم برای ادامه کار به آنها نیاز دارند تأثیر بگذارید. بله، اما منظورم این است که تخریب ساختمان ویلا هر میدانی نقاط پرت خود را خواهد داشت، جایی که ممکن است چیزی بسیار ساده یا چیز دیگری داشته باشید که بسیار پیچیده است، اما نکات درستی را لمس می‌کنید که احتمالاً باید به چیزهای بیشتری فکر کنیم و کارهای استریپ اوت را نیز حذف کنیم که بسیار کار فشرده‌تر هستند. شرکت تخریب ساختمان ما ممکن است 20 مرد در محل داشته باشیم، در حالی که اگر شما در حال تخریب کامل هستید، ممکن است دو عامل ماشین و دو کارگر داشته باشید. بنابراین، قطعات متحرک بسیار بیشتری وجود دارد و افراد بالقوه بیشتری در معرض خطر هستند، حتی اگر خود فعالیت خطرناک‌تر نباشد. این واقعیت که شما آن را در بسیاری از افراد تکرار کرده اید یا آن را ترکیب کرده اید، احتمالاً آن را به موضوع پیچیده تری برای در نظر گرفتن و رویکرد تبدیل می کند. و به سراغ سوال آخر رفتیم. سوال شماره 5، چگونه یک نمای داخلی باریکه کار می کند؟ از کجا شروع می کنید؟ به کجا اشاره کردید، من فکر می کنم در واقع کاملاً جادویی است، زیرا ما به‌عنوان متخصص تخریب یا متخصصان برهنه‌سازی، مسئول بازگشایی یا تخریب ساختمانی هستیم که ممکن است، زمانی که مناسب بود نیاز به مشارکت 50 متخصص تجارت داشته باشد، تخریب ساختمان ویلا لباس زیر زیر یک پیمانکار اصلی ممکن است یک سال طول بکشد. و شاید شش هفته، هشت هفته به ما فرصت داده شده تا همه را حذف کنیم.

بنابراین همان مقدار موادی است که بدیهی است که باید وارد یا خارج شود همانطور که وارد شده است. بنابراین ما باید تا حدی یک جک از همه معاملات باشیم. تا آنجایی که توالی‌بندی پیش می‌رود، همه کارها منطقی است، تمام پارتیشن‌های داخلی را حذف می‌کنید، سپس سقف‌ها و کف‌ها. و در آخر، معمولاً خدمات سطح بالا، زیرا این امر باعث می‌شود مواد مختلف در زمان‌های مختلف ظاهر شوند. پس تو نداری اینجا فلزی نیست به اضافه تخته اینجا آشغال است. و می دانید، ممکن است کمی آشفته باشد. اگر این کار را با دقت انجام ندهید. آیا تا به حال چیزی بوده که نتوانید از آن خارج شوید؟ تخریب ساختمان ویلا میدونی چطوری یه مبل رو بردم بالا؟ و سپس صادقانه بگویم، بزرگترین مشکلاتی که تاکنون با آن مواجه شده اند گاوصندوق است. اوه، پس ما در همان لحظه ای هستیم که در صندوق بانک هستیم. شرکت تخریب ساختمان این درب گاوصندوق است، خود گاوصندوق ها از آجر ساخته شده اند تا بتوانیم آنها را بشکنیم. درب گاوصندوق، هرگز چیزی شبیه آن را ندیده اید، احتمالاً وزن آن یک تن است. و در زیرزمین است. بنابراین من باید یک جرثقیل بلند کنم، خواهیم دید. اگر آنها آن را در اولین چیزی که وارد شد دریافت کنند، یا احتمالاً یک سوراخ وجود دارد، فکر می کنم در مرکز ساختمان، و مسلماً متخصصانی وجود خواهند داشت که آن را در این مورد به کار می‌برند و نظر من را لمس می‌کنند. در حالی که ما باید خیلی خوب آموزش ببینیم، اما در همه چیز، می‌دانید، شاید آنطور که تایلر می‌گوید، کاملاً تخصص نداشته باشیم. اما ما باید در مورد انواع مختلف مصالح و ویژگی های یک ساختمان ویلا بسیار شایسته باشیم.

قبلاً اشاره کردید که ممکن است کمی از ساختمان ویلا را انجام دهید، آیا درگیر ساخت و ساز می شوید؟ بله، منظورم این است که ما به نوعی توسط مشتریان خود هدایت می شویم. در بسیاری از این موارد، آنها ممکن است به ما بگویند، اوه، واقعاً به نفع ما خواهد بود اگر بتوانیم شما را وادار کنیم که بلوک را در جایی که زیر دوش بود بسازید. یا اگر می توانید این فیل ها را انجام دهید. چون تو خواهی بود قرار است همزمان با زمان شما در سایت کار کند. و ما نظری در مورد آن خواهیم داشت. اگر درصد کمی از ارزش کار ما باشد. و این چیزی نیست که ما در آن متخصص هستیم، احتمالاً آن را انجام خواهیم داد. اگر قرار بود نیمی از ارزش کار باشد، احتمالاً صادق بودیم و به نگاه مشتری می‌گفتیم، شرکت تخریب ساختمان اساساً باید یک متخصص استخدام کنیم، سود و هزینه‌های سربار ما بیشتر خواهد بود. و ما فقط یک صندوق پست برای شما خواهیم بود. پس شاید ارزش بازنگری را داشته باشد، تخریب ساختمان ویلا اما اگر کوچک باشد، ما همیشه کلاه خود را در رینگ می اندازیم تا کمک کنیم. بنابراین، اگر گاوصندوق را بیرون بیاورید، آن را تا نیمه از کف بیرون بیاورید، ممکن است مجبور شوید دوباره آن را پر کنید، اساساً بله.

اگرچه به هر حال یک سوراخ در کف ایجاد می شود. بنابراین اگر زمان درستی داشته باشیم، آن را درست خواهیم کرد. باشه باحال خوب، این فقط چند سوال کوچک دیگر در مورد خدمات اولین تخریب است. و، می دانید، شرکت تخریب ساختمان از زمانی که من حدود سه یا چهار ماه پیش حساب کردم، روی چند ساختمان ویلا یا پروژه کار کرده اید؟ فکر کنم به 57 رسیدم اوه، وای. 57 پروژه، عمدتاً متفاوت. آره و برخی، من فکر می کنم ممکن است دو یا سه پروژه وجود داشته باشد که چندین پروژه در یک ساختمان ویلا وجود داشته تخریب ساختمان ویلا باشد. بنابراین کمی آشنایی وجود دارد و آبکشی و تکرار، و غیره. اما بله، من فکر می کنم قرارداد 57 واحدی که ما انجام داده ایم، و شما می گویید کوچکترین پروژه ای که انجام داده اید چه نوع پروژه ای بوده است؟ من فکر می کنم کوچکترین احتمالاً یک نوار از یک آپارتمان بود، مانند 10 گراند یا چیزی شبیه به آن؟ آره من زیاد در خاطره ها زنده نیستم متاسفانه کوچک ها، بزرگ ها، بزرگ ها ماندگار می شوند. منظور من این است که، هتلی که قبلاً به آن اشاره کردم، و کار نگهبانی ایستگاه، همه آنها عالی هستند، می دانید، نگهداری از هتل میلیون ها نفر بود. دیگران در میان شش رقم بودند. بنابراین و چگونه، اداره یک   تک باغ تخریب چگونه است؟ شرکت تخریب ساختمان غیر قابل پیش بینی. راستش را بخواهید، می دانید، هر روز متفاوت است. زیرا ما در برابر همه افراد مختلف پاسخگو هستیم، یا مشتریان مختلف، یا مشتریان ممکن است اغلب تغییرات پرسنلی داشته باشند.

بنابراین ما باید به روش کار یک نفر عادت کنیم، و ناگهان او جایگزین می شود، یا او می رود یا بدیهی است که ممکن است در شغل دیگری پست شود. و ما باید خود را با یک روش جدید، درک جدید، و غیره وفق دهیم. بنابراین ما باید به افراد مختلف پاسخگو باشیم و تقریباً روزانه افراد مختلف را فرماندهی و هدایت و مدیریت کنیم. بنابراین او سوال بعدی من خواهد بود. چند کارمند یا چند نفر در محل استخدام دارید؟ شرکت تخریب ساختمان منظورم این است که با توجه به مشغله ما متغیر است، اما من فکر می‌کنم که اوج آن احتمالاً 5055 است. و واضح است که مواقعی وجود داشته است که ما کسی را در سایت نداشته‌ایم، اگرچه آخرین بار را به خاطر نمی‌آورم این مورد بود. اما بله، می دانید، از پنج تا 50 و همیشه بالا و پایین. تخریب ساختمان ویلا سرد. به نظر جالب میاد. منظورم این است که چگونه وارد تخریب شدید؟ از کجا شروع کنم؟ اوم، سوال خوبی است چطور شد که وارد مین زدایی شدید من تصادفی وارد آن شدم. و سپس من مشتی از آن در نهایت، امیدوارم. منظورم این است که احتمالاً یک رشته جالب برای افرادی است که می خواهند حرفه ای را در ساخت و ساز دنبال کنند. این چیزی است که خیلی سریع در حال مدرن شدن است. بنابراین فکر می‌کنم، فکر می‌کنم برای نسل جدیدتری که وارد می‌شوند جالب است، به‌نظرم تکنیک‌های جدید زیادی را به کار می‌گیرند. منظورم این است که تا زمانی که کارت CSC خود را داشته باشید، می توانید به هر آژانسی بروید و به عنوان کارگر کار کنید. و، و می‌دانید، می‌توانید دقیقاً در شکم وحش قرار بگیرید، ببینید چگونه کار می‌کند. و سپس، می‌دانید، اگر ذهنیت حرفه‌ای‌تری یا شناختی‌تری دارید، می‌خواهید یک زمینه شناختی را دنبال کنید، با یک   تک باغ تخریب تماس بگیرید، با ما تماس بگیرید.

ما با خوشحالی به شما آموزش هایی در مورد برآورد، مدیریت یا ایمنی می دهیم. بله، و فقط آن را از آنجا بگیرید. این است، من فکر نمی کنم یک آهنگ در آن وجود داشته باشد. من فکر نمی کنم کسی به شما پاسخ مشابهی بدهد که چگونه متوجه شده است که این کار را انجام می دهد. البته مگر اینکه یک تجارت خانوادگی باشد. خوب، خیلی ممنون که امروز به همه سوالات ما پاسخ دادید. این تب شما قسمت پنجم تخریب بوده است. اگر سؤال دیگری دارید، آنها را در نظرات بنویسید و ما حتماً مانند اشتراک با شما تماس خواهیم گرفت و دفعه بعد شما را خواهیم دید. اگر به اطلاعات بیشتری در مورد خدمات اولین تخریب نیاز دارید یا می خواهید با ما تماس بگیرید، لطفاً از . با تشکر از شما رونویسی شده توسط  تکباغ دات کاماز اینکه امروز به تمام سوالات ما پاسخ دادید بسیار متشکرم. این تب شما قسمت پنجم تخریب بوده است. اگر سؤال دیگری دارید، آنها را در نظرات تخریب ساختمان ویلا بنویسید و ما حتماً مانند اشتراک با شما تماس خواهیم گرفت و دفعه بعد شما را خواهیم دید. اگر به اطلاعات بیشتری در مورد خدمات اولین تخریب نیاز دارید یا می خواهید با ما تماس بگیرید، لطفاً از . با تشکر از شما رونویسی شده توسط  تکباغ دات کاماز اینکه امروز به تمام سوالات ما پاسخ دادید بسیار متشکرم. شرکت تخریب ساختمان این تب شما قسمت پنجم تخریب بوده است. اگر سؤال دیگری دارید، آنها را در نظرات بنویسید و ما حتماً مانند اشتراک با شما تماس خواهیم گرفت و دفعه بعد شما را خواهیم دید. اگر به اطلاعات بیشتری در مورد خدمات اولین تخریب نیاز دارید یا می خواهید با ما تماس بگیرید، لطفاً از .

با تشکر از شما رونویسی شده توسط  تکباغ دات کام به اطلاعات بیشتری در تخریب ساختمان ویلا مورد خدمات اولین تخریب نیاز دارید یا می خواهید با ما تماس بگیرید،

 

پیام بگذارید