آیا میتوانم قرارداد خرید باغ ویلا را فسخ کنم؟

12ژوئن.2022
0 نظر
can-i-cancel-the-villa-purchase-contract

قرارداد خرید باغ ویلا را میشه فسخ کرد؟

 

 

آیا میتوانم   قرارداد خرید باغ ویلا را فسخ کنم ؟ مشاور بازاریابی مورد اعتماد شما خوش آمدید. من به کارآفرینان و   اینبود هایی مانند شما کمک می کنم تا برند خود را بسازند و از آن کسب درآمد کنند. قسمت امروز من باید یاد بگیرم که وکیل اصلی بکر کیست، چه وکیل کمی در مورد لن 25 سال تجربه او در ارتباط با KPCC است. از درخواست های مجوز در حل و فصل اختلافات میلیون میلیونی ساختمان و ساخت و ساز. لن یک مشاور مورد اعتماد در قانون ساختمان و ساخت و ساز است. وکیل دادگستری خیلی خوشحالم که امروز تو را دارم، الین، خیلی ازت ممنونم. خیلی خوب است که اینجا هستم. مثل همیشه. متشکرم. خوب، پس حالا بیایید، می دانید، بسیاری از بینندگان، ما بازخورد دریافت کرده ایم و به خصوص زمینه در این زمینه، بینندگان می پرسند، ما تعدادی از مشتریان داریم، من. مطمئنم که در حال حاضر با فسخ قراردادهای ساخت و ساز داخلی روبرو خواهید شد. من تصور می کنم موضوع واحد زمان بسیار، بسیار زیاد در صورت تقاضا. آره، ببینید، این یکی از آن چیزهایی است که در هفته‌های اخیر تعدادی از این نوع چیزها را دیده‌ام که با میز کارم برخورد کرده‌اند.

به نظر من، گاهی اوقات ارتباطشان با آنها قطع می شود و سپس با استرسی که مردم در شرایط فعلی احساس می کنند، همراه می شود، و به نظر می رسد آنچه که احتمالاً فقط یک رابطه کمی دور از مرکز بین یک سازنده و یک مصرف کننده است، از بین می رود. از کنترل و ناگهان با فسخ قرارداد مواجه می شویم. بله، بالقوه، یا گاهی اوقات معتبر. اما اغلب از آنچه من در آن به طور معتبر می بینم، که می تواند یک مشکل باشد. بله، کاملا. پس بیایید امروز وارد آن شویم. آیا میتوانم   قرارداد خرید باغ ویلا را فسخ کنم آن’ به همین دلیل است که ما فکر می کنیم، احتمالا بینندگانی که در حال حاضر این را از  وبسایت  اینبود  های مختلف، از جمله فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین، می خوانید می کنند، قرارداد خرید باغ ویلا را میشه فسخ کرد؟ و بدیهی است که ما یک  وبسایت  اینبود  ویژه داریم،  وبسایت  اینبود  قانونی صحبت می کنیم. بنابراین اگر این را می خوانید می‌کنید، و اگر مشترک نشده‌اید، فقط به  وبسایت  اینبود  یوتیوب ما بروید و در مورد قانونی صحبت کنید و بله، مشترک شوید. بنابراین شما اولین کسی هستید که به شما اطلاع می دهد. پس بیایید وارد آن شویم یاد بگیریم که آیا مشکلی نیست. بنابراین آیا مصرف کننده می تواند   قرارداد خرید باغ ویلا را فسخ کند؟

اگر آنها به طور کلی از سازنده راضی نیستند؟ پاسخ و پاسخ کوتاه منفی است. بنابراین یک قرارداد یک توافق الزام آور بین طرفین برای ساخت خانه است. پس مصرف کننده تعهداتی در قبال سازنده دارد از جمله پرداخت فاکتورها و غیره و سازنده نسبت به مالک تعهداتی از جمله کیفیت خانه دارد. زمان ساخت و ساز، و ضمانت‌های کلی که توسط سازنده ارائه می‌شود، از جمله ضمانت‌های قانونی، با این حال، یک قرارداد را می‌توان بر اساس آنچه ما نقض اساسی قرارداد می‌نامیم، فسخ کرد. بنابراین پاسخ به معنای واقعی کلمه است، مگر اینکه نقض قانون قرارداد باشد. آره آره آره بنابراین اگر نقض قابل توجهی از قرارداد وجود داشته باشد، پاسخ منفی است. آیا میتوانم   قرارداد خرید باغ ویلا را فسخ کنم خوب، حالا، این یک سوال فنی است که من آن را درک می کنم. پس منظور از نقض اساسی قرارداد چیست؟ لطفا؟ باشه. بنابراین، نقض اساسی قرارداد به طور کلی چیزی است. بنابراین، یک قرارداد، اگر به یک قرارداد در ابتدایی‌ترین شکل آن نگاه می‌کنید، توافقی است بین دو نفر برای ساده‌سازی آن به یک معامله روزمره، ورود به مغازه، درخواست از متصدی مغازه برای یک کالا، مثلاً، یک بطری نوشابه، مبادله پول با کک، تشکیل و تکمیل قرارداد است. شما از آن شخص یک قوطی کوکاکولا می‌خواهید، آن‌ها آن را به قیمتی به شما پیشنهاد می‌کنند، شما آن قیمتی را می‌پردازید که قوطی کوکاکولا را به شما می‌دهند، و همه را خوشحال می‌کنید.

این در ساده ترین شکل آن، یک قرارداد و نحوه کار آن است. بنابراین وقتی قرارداد پیچیده‌تری مانند قرارداد ساخت خانه می‌گیرید، بندهایی و شرایط و ضمانت‌های متفاوتی در آن قرارداد وجود دارد. بنابراین، آنچه نقض یک یا نقض اساسی از قرارداد است، عملاً زمانی است که یکی از طرفین کاری انجام دهد که اساساً با نحوه جمع آوری قرارداد مخالف است. بنابراین، دوباره سعی می‌کنیم آن را به صورت ساده بیان کنیم، و درخواست می‌کنیم که یک قوطی کوکاکولا محدود شود. حالا یک قوطی کوکاکولا خواستی، اما یک لیمو گرفتی. اگر آنچه را که خواسته بودید دریافت نکردید. شما موظف به پرداخت هزینه لیمو نیستید زیرا طرف مقابل به تعهدات قراردادی خود در قبال شما عمل نکرده است. من فکر می کنم که این ساده سازی بیش از حد مسائل است، اما تا حدودی در همین راستا است. آیا میتوانم   قرارداد خرید باغ ویلا را فسخ کنم بنابراین، یک مثال از نقض قابل توجه قرارداد و پیمانکاران ساختمان، برای مثال، عدم پرداخت به موقع پیش پرداخت توسط مالک خواهد بود. یا ممکن است چیزی شبیه سازنده باشد که عملاً کارها را بدون دلیل موجه به حالت تعلیق درآورد، یا پروانه ساخت خود را از دست داد، چیزی از دنیا رفت که به این معنی است که، می‌دانید، کارها کامل نشده است، ساختن یک خانه یک طبقه به جای دو طبقه. خانه، چیزی که می دانید، آنقدر اساساً متفاوت با آنچه بین طرفین توافق شده است که می توان قرارداد را به درستی فسخ کرد.

قرارداد خرید باغ ویلا

آره بله، آن مرد، در واقع کاملاً منطقی است. بنابراین، می دانید، بدیهی است که اگر کوکاکولا سفارش داده باشیم، به لیمو نیازی نداریم، اینطور نیست؟ بله دقیقا. منظورم این است، بنابراین منظورم این است که، برای مثال، اگر ما در مورد اصطلاحات عادی صحبت می کنیم، می دانید، من فکر می کنم 11. مثال این است که تقریباً تا آنجا که می تواند ساده شده باشد. اما می دانید، شما هنوز حقوق دارید. و اگر دلیلی برای فسخ قرارداد و دلیل واقعی برای فسخ قرارداد وجود داشته باشد، می دانید، این ممکن است رخ دهد. با این حال، اگر دلیلی برای نقض قابل توجه قرارداد وجود نداشته باشد، این امر می تواند مشکلاتی را برای مصرف کننده در رابطه با تعدادی از مسائل ایجاد کند. مطمئنا، زمین آره. حالا با توجه به این نکته، بدیهی است که من قیاس شما را دوست دارم، چگونه، درست است که من شما را دوست دارم و چگونه قرارداد خرید باغ ویلا شما بین این بین کوک و لیمو مقایسه می کنید. بنابراین، بدیهی است که فقط با توجه به این نکته، کوکاکولا طعم متفاوتی خواهد داشت، درست است؟ کوکای رژیمی، کوکای متفاوت؟ بنابراین با توجه به این وضعیت، دقیقاً به چه معناست. آیا میتوانم   قرارداد خرید باغ ویلا را فسخ کنم پس منظور اساساً این است که من به آنچه خواسته ام نرسیدم، با شما وارد معامله شدم و شما آنچه را که خواستم به من ندادید. بنابراین، من مجبور نیستم قرارداد را ادامه دهم. به ساده ترین عبارت. و بدون ذکر نام، اخیراً تصمیمی در مورد چنین موضوعی دریافت کرده‌ایم که در آن مالک ادعا کرده است که قرارداد را به دلیل نقض اساسی فسخ کرده و همانطور که در مرحله پرداخت نهایی قرارداد بود به خانه نقل مکان کند.

اکنون، می دانید، مقدار قابل توجهی از پول بعداً برای دعوا خرج شده است. مشخص شد که مالک با درخواست فسخ قرارداد بدون دلیل موجه مقصر بوده است. توسط مشتری، سازنده در این زمینه خسارت دریافت کرده است. و ما اکنون به دنبال بازیابی هزینه‌ها در برابر قرارداد خرید باغ ویلا برجسته‌کننده هستیم که می‌تواند به مقدار قابل توجهی برسد، از برخی جهات، بسیار ناراحت کننده است که باید اتفاق می‌افتد. اما سازنده حق دارد برای کاری که انجام داده است، دستمزد دریافت کند. به خصوص اگر برای بوت کمپ از شما خواسته شود. بله، این خیلی جالب است. در حال حاضر، فقط در آن توجه داشته باشید، پس بدیهی است، دیدگاه ها. بنابراین دیدگاه ها فقط کنجکاو هستند تا عواقب فسخ قرارداد را بدانند. فرض کنید دلیل معتبری وجود داشته باشد، یا از منظر قانونی، چه چیزی فکر شما در مورد آن است؟ آیا میتوانم   قرارداد خرید باغ ویلا را فسخ کنم بنابراین به دنبال فسخ قرارداد بدون دلیل موجه چیزی است که ما به آن می گوییم و فکر می کنم قبل از انکار یک قرارداد به آن اشاره کردم. بنابراین، زمانی که با یک قرارداد سروکار دارم یا درگیر آن می‌شویم، اساساً به این معناست که من با تعهدات موافقت کرده‌ام. و به من حقوق داده شده است و شما قبول کرده اید که تعهد کنید و به شما حقوق داده شده است یا انکار یک قرارداد به ساده ترین شکل به این معنی است که وقتی از شما خواسته می شود که تعهدات خود را انجام دهید، آمادگی، تمایل و توانایی انجام آن را ندارید. .

بنابراین، به عنوان مثال، آیا می توانم لطفا قوطی کوکاکولا را داشته باشم؟ نه، من قوطی کوکاکولا را به شما نمی دهم. من حاضر نیستم آن را به شما بدهم. این رد آن قرارداد است. حالا، در آن نمونه خاص، دور می‌چرخید و از مغازه بیرون می‌روید، به مغازه همسایه‌ای که می‌خرید می‌روید و کت می‌گیرید، از نظر ساخت و ساز خانه، عدم آمادگی برای انجام تعهدات خود در قرارداد می تواند منجر به درخواست و دریافت خسارت توسط طرف مقابل شود. این خسارات می تواند از دست دادن سود باشد. این خسارات در صورت در نظر گرفتن می تواند رقم بسیار قابل توجهی باشد. بنابراین، می دانید، گاهی اوقات بسته به شرایط، از دست دادن فرصت و موارد دیگر، فرد مورد ظلم را به موقعیتی که باید می بود برمی گرداند، اما به دلیل اعمال طرف مقابل، بنابراین، در یک موقعیت یا آماده، مایل و قادر به انجام کارها می تواند عواقبی داشته باشد. قرارداد خرید باغ ویلا بنابراین، می دانید، گفتن به سازنده که قرارداد را فسخ می کنید و پرداختی نمی کنید، نقض اساسی قرارداد است. با این حال، آیا میتوانم   قرارداد خرید باغ ویلا را فسخ کنم به سازنده گفت: من رنگ دیوار را دوست ندارم، و بنابراین، این یک نقض اساسی قرارداد است و قطعیت مستمر نقض اساسی قرارداد نیست، بلکه رد قرارداد است. معکوس مالکان می گویند که، به جای ایجاد خسارت به مصرف کننده، مصرف کننده پس از آن مدیون خسارت به سازنده است، اگر منطقی باشد.

هوم نکته بسیار جالب و جالبی است که شما از دیدگاه بینندگان یا از دیدگاه مشتری بیان کردید، و من فقط مشتریان را در مورد آن قرار می دهم، بدیهی است که وقتی در یک لایحه، چیزها آماده هستند و بخشی از چیزها وجود دارد. پس چگونه می‌توانید قرارداد خرید باغ ویلا تقریباً به‌عنوان یک توجیه معتبر و معتبر آن را توجیه کنید؟ بله، پرداخت معتبر است؟ یا چه کسی؟ چه کسی کار را توجیه می کند؟ بنابراین، من فقط کنجکاوم بدانم، اتفاقا، بچه ها، بله، به نظر می رسد گلن به تازگی سقوط کرده است. با این حال، می دانید، خیلی خیلی زود برمی گردید. اگر او دوباره ما را داشته باشد، هنوز در حال می خوانیدی این در حال حاضر ما در مورد صحبت کردن، آیا میتوانم   قرارداد خرید باغ ویلا را فسخ کنم در مورد قرارداد و در قانون صحبت می کنیم. بله، به نظر می رسد لن اینجاست. بنابراین ما در مورد فسخ   قرارداد خرید باغ ویلا من صحبت می کنیم که فقط برای یک لحظه از دست دادیم. آره. آره. شما فقط از من سوال میپرسید بله، من تازه داشتم به سؤالات باز می گشتم. بنابراین از دیدگاه مصرف کننده، درست است.

و وقتی کلاه مصرف کنندگان را می گذارید، بدیهی است که پرداخت ها اقساط وجود دارد. و همانطور که اشاره کردید، قرارداد باید بسیار بسیار واضح باشد. اما یکی از چیزهایی که همیشه می‌پرسد این است که چه کسی آن‌ها را بررسی می‌کند، مانند، می‌دانید، اصطلاحات مختلف، مراحل مختلف؟ و اگر آن‌ها راضی نباشند، همه آن قوانین یا همه تعهدات باید به وضوح در برنامه قرارداد باشد؟ آره، ببین، منظورم سوال خوبی است. و دو پاسخ به آن. سوال شماره یک این است که در کوئینزلند، و در نیو ساوت ولز، ویکتوریا، قوانینی وجود دارد، قوانینی وجود دارد که به ما می‌گوید چه چیزی باید در یک قرارداد ساختمانی داخلی، شرایط و ضوابط خاص وارد شود. همچنین مجموعه‌ای از قانون عرفی وجود دارد که به نوعی می‌گوید شرایط و ضوابط خاصی باید وارد یک قرارداد شوند. و در آخر، اگر شک دارید، احتمالاً باید با وکیل خود صحبت کنید و از آنها بخواهید که نگاهی بیندازند و دقیقاً به شما توضیح دهند که در حال ورود به آن هستید. آیا میتوانم   قرارداد خرید باغ ویلا را فسخ کنم و این همان نقطه ای است که حقوقی بله، قرارداد خرید باغ ویلا تیم حقوقی باید درگیر شوند یا قرارداد را انجام دهند. آره و هرچه قرارداد پیچیده تر باشد، نیاز به اطمینان بیشتر از اینکه از تعهدات خود آگاه هستید، بیشتر می شود. همانطور که ساخت خانه پیچیده تر می شود و سپس شروع به حرکت به انواع مختلف ساخت و ساز می کنید.

قرارداد ساخت ویلا

قرارداد ساخت ویلا بنابراین مفهوم قراردادها پیچیده تر می شود. و همانطور که به انواع پیچیده‌تر ترتیبات و قراردادها می‌روید، بدیهی است که درک دقیق آنچه قرارداد ساخت ویلا در هنگام عقد قرارداد وارد می‌شوید بسیار مهم است. بله، و اینجاست که می توانم متوجه شوم که این فقط ارائه راه حل قانونی برای راه حل قانونی نیست. و من فکر می‌کنم یکی از تفاوت‌های شما این است که یک مشاور حقوقی مورد اعتماد هستید و به جای راه‌حل قانونی غیر ضروری، روی مشکل خاصی برای حل آن تمرکز می‌کنید. آره آره. و من برای تعدادی سازنده نیز، بدیهی است، و اغلب، با مشتریان سازنده ام، ما می نشینیم و تا جایی که می توانی با شرایط انگلیسی ساده کار می کنیم، می دانید که سایر شرایط ویژه ای که قرارداد اجازه می دهد برخی از قسمت های کمی مبهم قرارداد را روشن می کند و ما سعی می کنیم آن را به وضوح بیان کنیم. همانطور که ما ممکن است. من خوش شانس هستم که با هر دو سازنده ای که با آنها کار کرده ام، آنها به دنبال این هستند که در واقع با مشتریان خود همکاری کنند تا بهترین نتیجه را بگیرند، که می دانید، این زندگی من را آسان تر می کند قرارداد ساخت ویلا زیرا ما آنها نیستیم. به دنبال وارد شدن به دعوا نیست آنها به دنبال بیرون رفتن و ساختن خانه ای برای همه هستند تا تجربه خوبی داشته باشند. آیا میتوانم   قرارداد خرید باغ ویلا را فسخ کنم و سپس برای همه که با خوشحالی ادامه دهند. کاملا. حالا، از بینش عالی شما بسیار سپاسگزارم، گلن، امیدوارم همه بینندگانی که در حال حاضر این را از  وبسایت  اینبود  های مختلف می خوانید می کنند، اگر دوست دارید، سرها را بالا، اما مشاوره از LIN با این حال به ما نظرات شست بالا را ارائه می دهد یا اگر سوال خاصی دارید، می توانید از آن و تیم او بپرسید. بله، و آن دسته از افرادی که دوست دارند اطلاعات بیشتری بدانند، یا مشکلاتی دارند، در حال حاضر، چه کار می کنند. بنابراین آنها می توانند با ما با شماره یک 300 تماس بگیرند. بنابراین، این تعداد در سراسر استرالیا کار می کند.

همچنین اطلاعاتی در Becker what.com.au وجود دارد، قرارداد ساخت ویلا که یک آدرس ایمیل است که می توانید با ما تماس بگیرید. و در نهایت، از طریق وب سایت ما، می توانید درخواست مشاوره کنید و یکی از تیم من مطمئناً با شما تماس خواهد گرفت و یک مشاوره ترتیب می دهد، و سپس به دنبال بررسی مراحل بعدی و حرکت استعاره یا حل هر مشکلی است که ممکن است وجود داشته باشد. بودن. پس آیا درست است اگر بگوییم که ما حتی ممکن است ساختمان کوچکی باشد، یا ممکن است پروژه نسبتاً بزرگی باشد؟ آیا از مورد به مورد راضی هستید؟ ببین، منظورم، بزرگ کوچک، ما به دنبال کمک به همه آنها هستیم. می‌دانی، اگر کسی در حال ساختن خانه‌ای است، و کمی نگران قراردادش است، بیا داخل، می‌نشینیم، آن را بررسی می‌کنیم و درباره آن بحث می‌کنیم و، می‌دانی، به طور بالقوه کمک می‌کنیم قرارداد ساخت ویلا تا چیزهای خاصی بنویسیم. شرایط، اگر این چیزی است که ما باید انجام دهیم. آیا میتوانم   قرارداد خرید باغ ویلا را فسخ کنم در مورد یک قرارداد بزرگتر و پیچیده‌تر، بدیهی است که ما می‌توانیم یک بررسی کامل و کامل قرارداد انجام دهیم و توصیه‌های درست و مفصلی را ارائه کنیم تا مطمئناً مطمئن شویم که مشتریان ما درک می‌کنند. ماهیت دقیق چیزی که آنها خودشان را وارد آن می کنند. و برعکس، می‌دانید، ما می‌توانیم به تهیه آن اسناد خاص کمک کنیم. آره، دقیقاً بنابراین، که به وضوح به این معنی است، در سراسر، نه تنها به کوئینزلند و بریزبن، بلکه در سراسر استرالیا، درست است. تیم شما می تواند قرارداد را انجام دهد. و من تصور می کنم شما 20 دقیقه مشاوره اولیه و همچنین یک ساعت برای رزرو جلسه با تیم قرارداد خود دارید. تیم حقوقی آره بله، پس کاری که ما می خواهیم انجام دهیم این است که مردم را به روش منطقی و منظم خود، امیدواریم، قدم بگذاریم.

بنابراین در ابتدا، یک مشاوره اولیه را تنظیم خواهیم کرد که یا 20 دقیقه یا قرارداد ساخت ویلا یک ساعت است. بنابراین، برای یک مشاوره 20 دقیقه ای و 149 میلیون برای یک ساعت، هزینه اندکی به آن 99 میلیون تعلق می گیرد، فکر می کنم این کار را نمی کنیم، مگر اینکه چیزی بسیار بسیار ساده باشد، ما اینطور نیستیم، ما معمولاً به دنبال این نیستیم. مشکل را حل کنید، سپس و آنجا. آیا میتوانم   قرارداد خرید باغ ویلا را فسخ کنم اگر خیلی ساده است، اغلب، ما فقط مشکل را حل می کنم و فرد می رود. اما وقتی موضوع پیچیده‌تر است، باید اطلاعات بیشتری را از مشتری خود دریافت کنیم، باید آن اطلاعات را به درستی بررسی کنیم. و ما باید بررسی کنیم و مشخص کنیم قرارداد ساخت ویلا که چه مسائلی ممکن است وجود داشته باشد و چه راه‌حل‌هایی ممکن است وجود داشته باشد، و سپس آن چیزها را در جای خود قرار دهیم و به مشتری کمک کنیم تا به دنبال حل آن مسائل باشد. شما شرط بندی می کنید و اینجاست که وب بزرگتر وارد می شود، زیرا شما واقعاً یک نقطه تفاوت در ساخت و ساز و تخصص در ساخت و ساز دارید. و با شما و تیم شما. می دانید، بدیهی است که من خدمات کاملی دارم اما در ساخت و ساز و ساخت و ساز تخصص دارم. و، و آن بینندگانی که در حال حاضر این را می خوانید می‌کنند، بدیهی است که می‌توانند بدانند، می‌توانند اصلاح کنند، یا می‌توانند نظر دومی دریافت کنند، اگر دوست دارید در قرارداد ملحفه. قرارداد ساخت ویلا بسیار خوب، هر چیزی را که اضافه می‌کنید، می‌خواهید قبل از اتمام امروز اینجا اضافه کنید، سپس، اوه نگاه کنید، فکر می‌کنم فقط می‌خواهم تکرار کنم که مهم است دقیقاً متوجه شوید که قرار است وارد چه چیزی شوید. بنابراین می دانید، نه به عنوان یک مصرف کننده، هرگز نباید قراردادی را امضا کنید، به ویژه، می دانید، چندین 100000 میلیون بدون اینکه بفهمید معنی آن چیست. بنابراین اگر متوجه نشدید، به دنبال مشاوره حقوقی مناسب باشید. خیلی ممنون، لین. این یک بینش عالی بود. من از وقت شما و بینندگانی که در حال حاضر این را می خوانید می کنند آیا میتوانم   قرارداد خرید باغ ویلا را فسخ کنم سپاسگزارم

 

 

پیام بگذارید