تفاوت معماری ویلا و طراحی داخلی ویلا

12ژوئن.2022
0 نظر
the-difference-between-villa-architecture-and-villa-interior-design

c505218304b50c59c3659f6dda43bae7-header-0–>
 

تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا ، پس از 10 سال درد طاقت‌فرسا، بالاخره مجوز معماری باغ ویلا خود را گرفتم. اما در همان سال تصمیم گرفتم در یک    تکباغ  طراحی داخلی باغ ویلا کار کنم، می خواهید بدانید چرا؟ بقیه این مطلب   تکباغ   را می خوانید کنید؟ سلام بچه ها به  وبسایت   تکباغ   خوش آمدید اگر در اینجا تازه کار هستید، نام من دنی است و من یک معمار دارای مجوز در زیبای ونکوور بریتیش کلمبیا هستم. در این  وبسایت   تکباغ   در مورد معماری باغ ویلا و طراحی و همچنین ابزارها و استراتژی هایی صحبت می کنیم که می تواند به ما کمک کند تا حرفه های معنادارتر و رضایت بخشی در معماری باغ ویلا داشته باشیم. بنابراین در این مطلب   تکباغ  ، من قصد دارم در مورد تفاوت بین طراحی داخلی باغ ویلا و معماری، از نوع پروژه ها تا مسئولیت و مجوز، فرآیند طراحی، شغل آموزشی، و همانطور که من در این مورد صحبت می کنم، صحبت کنم. احتمالاً به نوعی درک می‌کنم که چه نوع مهارت‌ها و تیپ شخصیتی برای هر کدام مناسب است، اما همچنین نظرات شخصی خود را در این مورد به شما خواهم داد. بنابراین در یک مفهوم بسیار کلی، معماران ساختمان ها را طراحی می کنند، از جمله پاکت، فونداسیون، روب ها و طراحان داخلی، آنها فضاهای درون آن پوسته را طراحی می کنند. و این تفاوت در مقیاس در واقع تأثیر زیادی بر خود کار و روزمره شما دارد، من می گویم بزرگترین تفاوت در واقع سرعت است، جدول زمانی برای یک پروژه داخلی بسیار، بسیار، بسیار کوتاهتر از یک پروژه معماری باغ ویلا است تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا .

در بازه زمانی چند ماهه، یا مانند چند سال، از مفهومی به ساخت‌وساز دیگر می‌روید تا پروژه‌ای در یک پروژه معماری باغ ویلا تکمیل شود، فرآیند رفتن از مفهومی به ساخت‌وساز، ممکن است سال‌ها طول بکشد. و خیلی وقت ها، ممکن است پس از انجام یک مطالعه امکان سنجی تصمیم بگیرید که، می دانید، پروژه حتی ارزش ادامه دادن را ندارد. بنابراین اگر شما فردی هستید که در این زمینه طراحی هستید تا چیزی را که طراحی کرده‌اید ببینید، بسازید، که می‌دانید، فضای داخلی کاملاً معتبر است، قطعاً باید مورد توجه شما قرار گیرد. اما به‌عنوان یک معمار، می‌توانید روی دکوراسیون داخلی یا بازسازی نیز کار کنید، معماری ویلا و طراحی داخلی ویلا جایی که کمی گیج‌کننده می‌شود، اما این در واقع بسیار بسیار رایج است. من برای بخش بزرگی از حرفه‌ام لباس‌های داخلی را انجام دادم. و اینها در واقع تنها پروژه هایی هستند که من از ابتدا تا انتها دیدم، می توانم بگویم که بزرگترین تمایز، در واقع به مسئولیت و مجوز، و توانایی مهر و موم کردن نقشه ها و گرفتن مجوزها مربوط می شود. بنابراین در اکثر حوزه های قضایی ایرانی شمالی، حتی اگر کارهای بسیار جزئی انجام می دهید، هنوز باید برای مجوز اقدام کنید. تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا و زمانی که پروژه های داخلی شامل مواردی می شود که می تواند سلامت و ایمنی ساکنان یک ساختمان را به خطر بیندازد، به فردی نیاز دارید که بتواند نقشه ها را امضا و مهر و موم کند و مسئولیت کار خود را بپذیرد، یا کسی که اگر مشکلی پیش بیاید می تواند مورد شکایت قرار گیرد. .

آن شخص در بیشتر موارد یک حرفه ای ثبت شده است، مانند یک معمار یا یک مهندس. بنابراین بسیار رایج است که طراحان داخلی با هر یک از این افراد، چه به عنوان مشاور و چه به عنوان معمار داخلی، کار کنند. اما برخی از حوزه‌های قضایی مانند آلبرتا نیز وجود دارند که به طراحان داخلی ثبت‌شده اجازه می‌دهند موارد مرتبط با کد را امضا کنند و برای بازسازی‌های جزئی داخلی مجوز بگیرند. شخصاً، من فکر می کنم طراحان داخلی باید بتوانند این بازسازی های داخلی را امضا کنند. زیرا کد ساختمان بخش بسیار بزرگی از آموزش آنها است. و فرآیند تبدیل شدن به یک طراح داخلی ثبت شده به شما چیزهایی مانند زندگی، ایمنی و سلامت ساکنان را می آموزد. اما فکر می کنم چون طراحی داخلی باغ ویلا در مقایسه با معماری باغ ویلا یا مهندسی یک حرفه نسبتا جدید است. هنوز اکثر حوزه های قضایی به آنها اجازه امضا و مهر و موم کردن نقشه ها را نمی دهند. فرآیند طراحی در واقع جایی است که واقعاً جالب می شود. بنابراین به نظر من، بزرگترین تفاوت بین یک معمار و یک طراح داخلی این است که معماران در حوزه عملکرد کار می کنند. و طراحان داخلی در قلمرو mu کار می کنند. بدیهی است که همپوشانی وجود دارد، اما من می‌توانم بگویم که این بزرگترین تمایزی است که بر روند طراحی تأثیر می‌گذارد. بنابراین هنگامی که یک معمار فرآیند طراحی را شروع می کند، ما با مشتری ملاقات می کنیم و در مورد سایت، تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا چشم انداز، صحبت می کنیم. و ما در مورد تمام الزامات کد و منطقه بندی صحبت می کنیم، مثلاً چقدر می توانید بسازید؟ چقدر می‌توانید بسازید، و ما در مورد محدودیت‌های عملکردی و فیزیکی صحبت خواهیم کرد تا متوجه شوید، می‌دانید که آیا پروژه امکان‌پذیر است یا خیر، زیرا پول زیادی در این زمینه وجود دارد.

هنگامی که درک خوبی از آن پارامترها داشتیم، نمودار، برنامه نویسی و جمع آوری را شروع می کنیم. و حتی قبل از اینکه وارد طراحی شویم، یا مانند نمای ساختمان، حداقل چند جلسه داشته باشیم که در آن فقط در مورد انبوه سازی و نحوه عملکرد آن با سایت و امکان سنجی پروژه صحبت می کنیم. و هنگامی که یک جهت داشتیم، در واقع طراحی واقعی ساختمان را شروع می کنیم، زمانی که طراحان داخلی فرآیند طراحی را شروع می کنند، بسیار به احساس و حال و هوای فضا و همچنین پارامترهای عملکردی مرتبط است. به هر حال، من فقط در یک    تکباغ  طراحی داخلی باغ ویلا کار کرده ام. بنابراین اگر شما یک طراح داخلی هستید و راه های دیگری برای کار دارید، لطفا به من اطلاع دهید، آن را در نظرات بگذارید تا همه ما یاد بگیریم. بنابراین در    تکباغ  من، ما با مشتری ملاقات خواهیم کرد و در مورد ایده های آنها برای فضا صحبت خواهیم کرد، مثلاً اینکه آنها می خواهند چه نوع تصور یا روحیه ای ایجاد کنند. و اگر آنها تصاویر الهام‌بخشی داشته باشند، آن را می‌آورند و ما همه کلمات توصیفی، یا تصاویر یا هر نوع دستورالعمل برندسازی را از مشتری جمع‌آوری می‌کنیم. و از آن ما یک تابلوی خلق و خو ایجاد می کنیم. تابلوی خلق و خوی از عناصر ساختمانی تشکیل نشده است، بلکه هر تصویری است که احساسی را که شما می‌خواهید در فضا ثبت کنید را نشان می‌دهد. تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا در    تکباغ  من، ما شبکه‌ای از تصاویر و متن را در کنار خود داشتیم که می‌توانستیم به مشتری ارائه کنیم و متن با تصاویر کار می‌کرد تا توصیفی شاعرانه از حالتی که ما در تلاش هستیم ایجاد کنیم. زمانی که من برای اولین بار در این    تکباغ  شروع به کار کردم، در واقع برای من سخت بود که سرم را در اطراف این رویکرد جدید قرار دهم. اما اوه مرد، مثل اینکه مشتریان آن را دوست داشتند.

مثلاً، قبلاً چنین مشارکتی را از سوی مشتری ندیده بودم. و این یک فرآیند واقعاً بسیار جالب بود. اما شما باید در توصیف این روحیه و همچنین در ایجاد رابطه با مشتری واقعاً خوب باشید، زیرا چیزی را می فروشید که بسیار دست نیافتنی تر است. و در طول مدتی که آنجا بودم چیزهای زیادی یاد گرفتم. و من احساس می کنم که معماران می توانند از کار با طراحان داخلی چیزهای زیادی بیاموزند. بنابراین، هم معماران و هم طراحان داخلی باید فرآیند آموزش رسمی را تجربه کار حرفه ای تحت نظارت یک سرپرست داشته باشند. و بعد از آن امتحان داریم، من در واقع یک مطلب   تکباغ   در مورد روند گام به گام معمار شدن دارم. همینجا میذارمش بنابراین من فقط یک جستجوی سریع در وب سایت CID Q انجام دادم. و به نظر می رسد که از نظر تجربه کاری، ساعات کاری و طراحی داخلی، نیازهای مشابهی وجود دارد، یعنی 3520 ساعت. و در معماری باغ ویلا 3750 ساعت است. بزرگترین تفاوت بین معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا این است که CIT Q، که مانند شورای صلاحیت های طراحی داخلی باغ ویلا در ایرانی شمالی است، به شما اجازه می دهد تا 1760 ساعت قبل از فارغ التحصیلی بشمارید. بنابراین این در واقع تفاوت بسیار زیادی ایجاد می کند زیرا افراد زیادی در تابستان بین مدرسه کار می کنند. و اگر از آن ساعات استفاده کنید، می توانید تقریباً نیمی از تجربه کاری خود را انجام دهید. تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا من کاملاً مطمئن نیستم که امتحان طراحی داخلی باغ ویلا چگونه است. تنها چیزی که می دانم این است که امتحان سه بخشی است. اما اگر تجربه ای در این زمینه دارید لطفا به من بگویید.

بنابراین مدتی تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا را صرف فکر کردن در مورد چگونگی پوشش این بخش کردم. زیرا بدیهی است که میلیون‌ها مسیر مختلف را می‌توانید در حرفه‌تان انتخاب کنید، بسته به اینکه به چه چیزی علاقه دارید. یا می توانید بروید و تمرین خود را شروع کنید. و از آنجایی که چیزهای زیادی وجود دارد که می توانم در مورد آنها صحبت کنم، فقط سعی می کنم روی جنبه هایی تمرکز کنم که شخصاً از نظر جاه طلبی های شغلی و رشد حرفه ای به آنها علاقه مند بودم. بنابراین برای من، وجود دارد یکی از اصولی است که به نوعی مسیر شغلی من را هدایت می کند، معماری ویلا و طراحی داخلی ویلا من انرژی زیادی را صرف تلاش برای رسیدن به این هدف کرده ام. و به نوعی مبنایی برای تصمیم گیری در مورد مهارت هایی است که می خواهم روی آن تمرکز کنم. و این این ایده از سنجاق است. من برای اولین بار در مورد این ایده از ست گودین یاد گرفتم، و سنجاق در اصل فردی است که ضروری است. این کسی است که برای یک سازمان حیاتی است. من خیلی به این موضوع فکر می‌کنم، نه به این دلیل که شبیه رقابت‌های فوق‌العاده یا هر چیز دیگری هستم. اما از آنجایی که فکر می‌کنم یک حلقه‌دار بودن به این معنی است که می‌توانید آزادی بیشتری داشته باشید. و شما شروع به گزینه هایی در مورد محل کار و نحوه کار می کنید. و ضروری بودن به این معنی است که وقت شما برای آن سازمان ارزش بیشتری دارد. بنابراین وقتی زمان شما ارزش بیشتری دارد، می توانید حقوق خود را افزایش دهید یا می توانید ساعات کاری خود را کاهش دهید. البته، هر سازمانی نیازهای منحصر به فرد خود را دارد.

اما بعد از کار کردن برای چند    تکباغ  و درست مثل اینکه سعی کردم به نحوه عملکرد جنبه تجاری آن توجه کنم، در نهایت متوجه شدم که سریعترین راه برای ضروری و ارزشمند کردن خود این است که بتوانید کار یا پول یا مشتری جذب کنید. چگونه اون کار را انجام می دهی؟ بنابراین اول از همه، بدیهی است که برای معمار شدن باید مهارت های اساسی را داشته باشید. اما علاوه بر آن، اگر مهارت منحصربه‌فردی مانند بازاریابی، برندسازی یا فیلم‌برداری دارید، یا می‌تواند در ارتباط باشد، بسیار عالی است، مثلاً اگر واقعاً بتوانید کار جالبی ارائه دهید. این احتمالاً بالاترین سطح پیشرفت سریع در یک معماری ویلا و طراحی داخلی ویلا تکباغ  است، یا می تواند با صلاحیت باشد. به عنوان مثال، اگر شما دارای گواهینامه LEED یا خانه غیرفعال هستید یا دارای گواهینامه ریک هانسن هستید،    تکباغ  می تواند شما را در پروژه ای که به آن گواهینامه ها نیاز دارد نادیده بگیرد. در حالت ایده آل، آن مهارت یا مدرکی که    تکباغ  می تواند برای آن پول بیشتری دریافت کند. و متأسفانه، در بیشتر موارد،    تکباغ  نمی‌تواند پول بیشتری برای داشتن این گواهی‌ها دریافت کند. اما مانند اینکه داشتن افراد واجد شرایط بیشتر به    تکباغ  در هنگام کار بیشتر کمک می کند، تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا چیزی که آنها قطعاً می توانند برای آن هزینه بیشتری بپردازند این است که برای مثال تفاوت بین یک معمار ثبت شده و یک کارآموز بسیار بزرگ است، و تفاوت بین یک معمار ثبت شده و یک معماری.

محکم و یک    تکباغ  غیر معماری باغ ویلا نیز بسیار بزرگ است. بگذار توضیح بدهم. بنابراین، برای مثال، اگر شما یک معمار دارای مجوز هستید و برای یک    تکباغ  طراحی داخلی باغ ویلا کار می‌کنید، کاری که من انجام دادم، می‌توانید در مورد مواردی مانند مقررات منطقه‌بندی مانند کد ساختمان راهنمایی کنید و می‌توانید نقشه‌ها را به درستی مهر بزنید. بنابراین به طور معمول، یک    تکباغ  طراحی داخلی باغ ویلا یک مشاور معماری باغ ویلا دریافت می کند، و به آنها برای مهر زدن نقشه ها پرداخت کنید. بنابراین با داشتن مجوز خود، 1000 میلیون برای آنها پس انداز می کنید. و می توانید به مشتریان خود بگویید که ما یک معمار ثبت شده در تیم داریم که می تواند بر همه اینها نظارت کند. و این سطحی از اعتبار و اعتماد را به ارمغان می آورد. اگر بتوانید این را علاوه بر داشتن مهارت های اولیه برای عملکرد در این نقش، بسیار ارزشمند خواهید بود و می توانید خیلی سریع در آن  معماری ویلا و طراحی داخلی ویلا تکباغ  پیشرفت کنید و می توانید پول بیشتری به دست آورید. تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا در این مورد، نقش شما به‌عنوان یک معمار بسیار ارزشمندتر از معمار بودن در یک    تکباغ  معماری باغ ویلا با 10 معمار دیگر است که دقیقاً همان مهارت‌ها و صلاحیت‌های شما را دارند، به خصوص اگر خارج از معماری باغ ویلا باشید، فرض کنید برای شما کار می‌کنید. یک توسعه دهنده یا برای شهر، تعداد زیادی از    تکباغ  های توسعه یا موقعیت های شهری. تنها استخدام معماران دارای مجوز در این مورد به این دلیل نیست که آنها می توانند نقشه ها را مهر کنند، بلکه به این دلیل است که آنها طیف کاملی از تجربه لازم برای اجرای یک پروژه را دارند.

وجه تمایز طراح داخلی و معمار در ساختمان

بنابراین فکر می‌کنم راه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید با مجوز معماری باغ ویلا خود، ارزش پیشنهادی منحصربه‌فردی را برای مناطقی خارج از یک    تکباغ  معماری باغ ویلا ارائه دهید. اما مطمئناً، مؤثرترین راه برای تبدیل شدن به یک عامل اصلی، البته راه‌اندازی    تکباغ  خودتان است. من واقعاً کنجکاو هستم که چند نفر از شما به این راه فکر می کنید؟ من در واقع به مصاحبه با افرادی که این کار را انجام داده اند فکر می کنم. بنابراین در نظرات به من اطلاع دهید، اگر به این موضوع علاقه مند هستید، فکر می کنم داشتن هدف از راه اندازی کسب و کار خود بسیار عالی و الهام بخش است. شما خودمختاری دارید، محدودیتی برای میزان درآمد ندارید. اما ریسک داره و این کار بسیار است. و آن’ فقط برای همه نیست اما اگر این همان کاری است که می خواهید انجام دهید. و شما می خواهید این کار را نسبتاً زود انجام دهید. وجه تمایز طراح داخلی و معمار در ساختمان من فکر می‌کنم مانع ورود در طراحی داخلی باغ ویلا در مقایسه با معماری باغ ویلا تا حدودی کمتر است، زیرا وقتی به اطراف نگاه می‌کنید، طراحان داخلی کارآفرین جوان‌تری را خواهید دید که بنگاه‌های خود را راه‌اندازی می‌کنند تا معماران جوان، دلیل اول این است که در حالی که پروژه‌های داخلی هستند. سریع‌تر، می‌توانید تجربه بیشتری کسب کنید و نمونه کارها را در اوایل کار خود بسازید. و دلیل دوم فکر می‌کنم مدت زمانی که برای متخصص شدن در طراحی داخلی باغ ویلا نیاز است در معماری باغ ویلا کوتاه‌تر است تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا ، فکر می‌کنم رشد بسیار کندتر است زیرا ساختمان‌ها واقعا پیچیده هستند.

من فکر می کنم چون رشد شغلی شما به نوعی موازی با تعداد پروژه هایی است که روی آنها کار می کنید و تعداد پروژه هایی که رهبری می کنید. بنابراین به دلیل ماهیت پروژه‌های معماری باغ ویلا بزرگ‌تر و طولانی‌تر، فکر می‌کنم فقط زمان بیشتری می‌طلبد، سال‌های بیشتری طول می‌کشد تا برای اداره    تکباغ  خود آماده شوید. چیز دیگر این است که من فکر می کنم بسیاری از معماران وقتی در یک    تکباغ  کار می کنند، تجربه مدیریت پروژه یا کارآفرینی را کسب نمی کنند. اما من این احساس را داشتم که در شرکت‌های طراحی داخلی، شما کسی هستید که با مشتری سروکار دارید، شما کسی هستید که پروژه را مدیریت می‌کنید. و شما خوب، حداقل از زمانی که من بودم، همه ما به بودجه هر پروژه دسترسی داشتیم. بنابراین شما دقیقاً می دانستید که چقدر زمان باید صرف کنید و دقیقاً می دانستید که چقدر پول برای پروژه باقی مانده است. بنابراین من فکر می کنم که جنبه تجاری در مقایسه با معماران، بخش جدایی ناپذیر یک طراح داخلی بودن است. بنابراین من فکر می کنم که احتمالاً دلیل دیگری برای این است که شکاف یادگیری برای طراحان داخلی زمانی که می خواهند    تکباغ  خود را راه اندازی کنند کمی کوتاه تر است. تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا همچنین، مشتریانی وجود دارند وجه تمایز طراح داخلی و معمار در ساختمان که می توانید درست دریافت کنید؟ زیرا طراحان داخلی کوچکتر هستند و هزینه کمتری دارند و بنابراین ریسک کمتری دارند. بنابراین شما قادر خواهید بود مشتریان بیشتری نسبت به کارهای معماری باغ ویلا به دست آورید.

به عنوان مثال، فرض کنید مشتری یک ساختمان ۶ طبقه ۲۶ میلیون میلیونی می‌خواهد، او کسی را می‌خواهد که بتواند به شخصی با تجربه در آن نوع ساختمان اعتماد کند. و برای اینکه یک معمار بتواند این پروژه ها را کامل ببیند، باید حداقل 10 سال در این زمینه کار کرده باشد و بر روی همان نوع شناسی کار کند، برخلاف مشتری که می خواهد یک میلیون میلیون برای یک پروژه داخلی خرج کند. از آنجا که آنها نسبتا کوچکتر هستند و مقدار پول کمتری دارند، خطر کمتری دارد. و بله، مثل اینکه مشتری می‌تواند وجه تمایز طراح داخلی و معمار در ساختمان شخصی را بر اساس تجربه استخدام کند، اما من فکر می‌کنم که آنها مایلند مانند طراحان جدید و جدید شانس بیشتری داشته باشند. همچنین ملاقات با این نوع مشتریان در روز راحت‌تر است، مانند زمانی که من به عنوان کارآموز کار آزاد انجام می‌دادم، برای کارهای داخلی با تعداد زیادی از مشتریان ارتباط داشتم. و می دانید، من برای آنها کار کردم. با اینکه اینقدر تجربه نداشتم. فکر می‌کنم این به این معنی است که شما باید بیشتر اهل طراحی داخلی باغ ویلا باشید. اما بعداً در مورد آن صحبت خواهم کرد. فقط برای پایان دادن به این بخش، فکر می‌کنم در مقطع خاصی از حرفه‌تان، باید انتخاب کنید که آیا در    تکباغ  خود بمانید یا کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید. تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا و برای برخی از افراد، مانند شما به نقطه ای خواهید رسید که برای شما منطقی تر است که کسب و کار خود را راه اندازی کنید. من به شخصه علاقه زیادی به راه اندازی کسب و کار خودم دارم.

اما من فقط می خواهم مطمئن شوم که قبل از انجام جهش تمام تجربه لازم را دارم. بنابراین در طراحی داخلی، شما یک ماه می فروشید، که به نظر من سخت تر از فروش چیزی است که در پشت آن محدودیت های سخت منطقی وجود دارد، مانند قوانین ساختمان یا مقررات منطقه بندی، مانند زمانی که شما یک کهن الگو هستید، می توانید به راحتی به مشتری بگویید. ، وجه تمایز طراح داخلی و معمار در ساختمان بسیار خوب، این همان چیزی است که کد می گوید. و بنابراین می دانید، این محدودیت های کاری است که ما می توانیم با آنها کار کنیم. اما یک طراحی داخلی، شما واقعاً در حوزه ای مانند احساسات، حالات و فضا کار می کنید. بنابراین به‌عنوان یک طراح داخلی، فکر می‌کنم باید یک ارتباط‌دهنده عالی باشید، باید در فروش ایده‌های خود عالی باشید، باید شخصیت‌پذیرتر باشید، تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا باید در برخورد با مشتریان و مدیریت روابط شگفت‌انگیز باشید. نه فقط با مشتریان، بلکه مانند همه افرادی که با آنها کار می کنید، مانند زمانی که در    تکباغ  داخلی بودم، به یاد می آورم، مثل اینکه ما با مشتریان به نوشیدن آبجو می رفتیم و مانند نمایندگان محصولات. و هر زمان که وارد می شدند، واقعاً دوست داشتند به دفتر ما بیایند. و مثل اینکه همه ما را به نام می شناختند. و این به ندرت در    تکباغ  های معماری باغ ویلا که من در آنها کار می کنم اتفاق می افتد. همچنین، از آنجایی که ریسک و مسئولیت کمتری وجود دارد، فکر می کنم برای طراحان داخلی منطقی تر است که خودشان بیرون بروند.

بنابراین، اگر چنین است، می‌دانید، داشتن ذهنیت کارآفرینی و می‌دانید که توانایی الهام بخشیدن به دیگران، این یک مهارت مهم است. اما حتی اگر برای یک    تکباغ  کار می‌کنید، اغلب اوقات می‌خواهید پروژه خود را مدیریت کنید و مشتریان خود را مدیریت کنید. بنابراین فکر می کنم این مهارت ها واقعا مهم هستند. اگر شما یک طراح داخلی در معماری باغ ویلا هستید. من فکر می کنم نقش های متنوع تری وجود دارد که می توانید بازی کنید، که مهارت های مورد نیاز شما را نیز تعیین می کند. اما به طور کلی، اگر می‌خواهید تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا    تکباغ  خود را راه‌اندازی کنید یا به یک موقعیت ارشد ارتقا دهید، فکر می‌کنم باید تمام مهارت‌هایی را داشته باشید که قبلاً به آنها اشاره کردم، مانند فروش ایده‌هایتان مانند ایجاد رابطه، و درست مثل اینکه فردی دوست‌داشتنی باشید. این ممکن است کمی عجیب به نظر برسد، اما از اینکه چند نفر معمار هستند که مردمی نیستند، شگفت زده خواهید شد. و من فکر می کنم که این کاملاً خوب است. اما برای اینکه کاملاً صادقانه بگویم، فکر می‌کنم برای باز کردن    تکباغ  خود با مشکل مواجه خواهید شد، اگر این همان چیزی است که به آن علاقه دارید، فکر می‌کنم اگر در هر موقعیت ارشد معماری باغ ویلا باشید، باید در کار با مردم خوب باشید. و شما باید رهبر خوبی برای افراد با مجموعه مهارت های مختلف باشید.

اما میدونی، ارتقاء به یک موقعیت ارشد یا مدیریتی تنها راه برای داشتن یک حرفه موفق در معماری باغ ویلا نیست. مثلاً اگر در یک    تکباغ  بزرگ تخصص داشته باشید و در یک چیز واقعاً خوب شوید، می‌توانید پول خوبی هم داشته باشید. اما می دانید، هر سمتی را که انتخاب کنید، هر معمار باید به عنوان یک معمار کارآموز یا یک معمار جوان از پایین شروع کند. و به طور کلی، من فکر می‌کنم یکی از مهم‌ترین مهارت‌های یک معمار، توانایی هضم بسیاری از اطلاعات پیچیده، اغلب فنی، و انتقال آن‌ها به روشی ساده، با استفاده از ارتباطات گرافیکی و کلامی است. بسیار خوب، بنابراین امیدوارم که در درک تفاوت بین معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا مفید بوده باشد، فکر می کنم موارد بیشتری وجود دارد که بتوانم به آن بپردازم، به خصوص در بخش حرفه و مهارت. اما سعی می کنم خودم هم در این حرفه حرکت کنم. بنابراین خلاصه من در واقع بر اساس تجربه شخصی و علاقه شخصی من است، تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا چیزی که من به نوعی می خواهم به آن اشاره کنم، همانطور که در مورد اصل اصلی صحبت کردم، اما من، می دانید، من سعی کرده ام در طول حرفه خود از چارچوب پیروی کنم. اما من همچنین تصمیمات زیادی گرفته ام که کاملاً با آن فلسفه همخوانی ندارد. به عنوان مثال، زمانی که من به عنوان یک معمار، در    تکباغ  طراحی داخلی، موقعیت فوق العاده ای را به دست آوردم. مانند، من به وجد آمده بودم، و قرار بود در آن    تکباغ  پیشرفت کنم.

اما در کمال تعجب، تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا و در کمال تعجب همه، بعد از مدتی متوجه شدم که، می‌دانید، من واقعاً آماده نبودم. و من فقط می‌خواستم روی انواع مختلف پروژه‌ها کار کنم و بیشتر روی یادگیری چیزهای جدید تمرکز کنم. من فکر می کنم این ذهنیت اصلی چیزی است که شما همیشه باید داشته باشید بدون توجه به اینکه در چه شرکتی یا در چه زمینه ای هستید. اما شما باید آن را با علایق و علایق خود متعادل کنید. هنگامی که چیزی را پیدا کردید که واقعاً دوست دارید، آنگاه می توانید تمام قلب و روح خود را در آن صرف کنید. اما می دانید، اشکالی ندارد که زمان بیشتری را در مرحله کاوش و یادگیری صرف کنید. تا زمانی که دائما در حال رشد هستید، طراحی یک حرفه واقعا سرگرم کننده است. و از بسیاری جهات، این حرفه برای همیشه است، به این معنی که شما واقعاً هرگز از یادگیری دست نکشیدید، اما بسیار آسان است وجه تمایز طراح داخلی و معمار در ساختمان که فرسوده شوید یا خسته شوید. اگر خودتان را در موقعیتی قرار نمی دهید که به درستی برای کارتان پاداش دریافت کنید، به همین دلیل است که من سعی کردم از مردم بخواهم زودتر مجوز بگیرند. و می دانید، چه در یک    تکباغ  معماری باغ ویلا یا یک    تکباغ  طراحی داخلی، به آنچه برای آن    تکباغ  ارزش می آورد توجه کنید. و همچنین سعی کنید دائماً به این فکر کنید که از انجام چه کاری لذت می برید و می خواهید در چه چیزی بهتر شوید، و اینکه چگونه می توانید به روش منحصر به فرد خود در این زمینه مشارکت کنید. و من فکر می کنم اگر این کار را انجام دهید، مهم نیست که در کدام مسیر تصمیم بگیرید، به خوبی انجام خواهید داد. به هر حال، اگر سوالی دارید یا چیزی که می خواهید اضافه کنید، در نظرات مطرح کنید. اگر علاقه مند به یادگیری نحوه اخذ مجوز معماری باغ ویلا در کمتر از چهار سال هستید. مطلب   تکباغ   را همین جا می گذارم. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارزش مجوز گرفتن هستید.

مطلب   تکباغ   را هم همین جا می گذارم. و اگر اصلاً به این اطلاعات فنی علاقه ندارید و فقط می خواهید چند فیلم در مورد مفاهیم معماری باغ ویلا می خوانید کنید، من یک مطلب   تکباغ   در مورد یکی از پروژه هایم دارم و آن را همین جا می گذارم. خیلی خوب. ممنون از می خوانیدی بچه ها مثل همیشه، شما را در مطلب   تکباغ  ی بعدی می بینم. بای رونویسی شده توسط   تکباغ  دات کامو من فکر می کنم اگر این کار را انجام دهید، مهم نیست که در کدام مسیر تصمیم بگیرید، به خوبی انجام خواهید داد. به هر حال، اگر سوالی دارید یا چیزی که می خواهید اضافه کنید، تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا در نظرات مطرح کنید. اگر علاقه مند به یادگیری نحوه اخذ مجوز معماری باغ ویلا در کمتر از چهار سال هستید. مطلب   تکباغ   را همین جا می گذارم. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارزش مجوز گرفتن هستید. مطلب   تکباغ وجه تمایز طراح داخلی و معمار در ساختمان را هم همین جا می گذارم. و اگر اصلاً به این اطلاعات فنی علاقه ندارید و فقط می خواهید چند فیلم در مورد مفاهیم معماری باغ ویلا می خوانید کنید، من یک مطلب   تکباغ   در مورد یکی از پروژه هایم دارم و آن را همین جا می گذارم. خیلی خوب. ممنون از می خوانیدی بچه ها مثل همیشه، شما را در مطلب   تکباغ  ی بعدی می بینم. بای رونویسی شده توسط   تکباغ  دات کامو من فکر می کنم اگر این کار را انجام دهید، مهم نیست که در کدام مسیر تصمیم بگیرید، به خوبی انجام خواهید داد. به هر حال، اگر سوالی دارید یا چیزی که می خواهید اضافه کنید، در نظرات مطرح کنید. اگر علاقه مند به یادگیری نحوه اخذ مجوز معماری باغ ویلا در کمتر از چهار سال هستید. مطلب   تکباغ   را همین جا می گذارم.

وجه تمایز طراح داخلی و معمار در ساختمان اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارزش مجوز گرفتن هستید. مطلب   تکباغ   را هم همین جا می گذارم. و اگر اصلاً به این اطلاعات فنی علاقه ندارید و فقط می خواهید چند فیلم در مورد مفاهیم معماری باغ ویلا می خوانید کنید، من یک مطلب   تکباغ   در مورد یکی از پروژه هایم دارم و آن را همین جا می گذارم. خیلی خوب. ممنون از می خوانیدی بچه ها مثل همیشه، شما را در مطلب   تکباغ  ی بعدی می بینم. بای رونویسی شده توسط   تکباغ  دات کامشما به خوبی انجام خواهید داد. به هر حال، اگر سوالی دارید یا چیزی که می خواهید اضافه کنید، در نظرات مطرح کنید. اگر علاقه مند به یادگیری نحوه اخذ مجوز معماری باغ ویلا در کمتر از چهار سال هستید. مطلب   تکباغ   را همین جا می گذارم. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارزش مجوز گرفتن هستید. تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا مطلب   تکباغ   را هم همین جا می گذارم. و اگر اصلاً به این اطلاعات فنی علاقه ندارید و فقط می خواهید چند فیلم در مورد مفاهیم معماری باغ ویلا می خوانید کنید، من یک مطلب   تکباغ   در مورد یکی از پروژه هایم دارم و آن را همین جا می گذارم. خیلی خوب. ممنون از می خوانیدی بچه ها مثل همیشه، شما را در مطلب   تکباغ  ی بعدی می بینم. بای رونویسی شده توسط   تکباغ  دات کامشما به خوبی انجام خواهید داد. به هر حال، اگر سوالی دارید یا چیزی که می خواهید اضافه کنید، در نظرات مطرح کنید. اگر علاقه مند به یادگیری نحوه اخذ مجوز معماری باغ ویلا در کمتر از چهار سال هستید.

طراح داخلی ویلا و باغچه

مطلب   تکباغ   را همین جا می گذارم. طراح داخلی ویلا و باغچه اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارزش مجوز گرفتن هستید. مطلب   تکباغ   را هم همین جا می گذارم. و اگر اصلاً به این اطلاعات فنی علاقه ندارید و فقط می خواهید چند فیلم در مورد مفاهیم معماری باغ ویلا می خوانید کنید، من یک مطلب   تکباغ   در مورد یکی از پروژه هایم دارم و آن را همین جا می گذارم. خیلی خوب. ممنون از می خوانیدی بچه ها مثل همیشه، شما را در مطلب   تکباغ  ی بعدی می بینم. بای رونویسی شده توسط   تکباغ  دات کامعلاقه مند به یادگیری نحوه دریافت مجوز معماری باغ ویلا خود در کمتر از چهار سال هستم. مطلب   تکباغ   را همین جا می گذارم. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در طراح داخلی ویلا و باغچه مورد ارزش مجوز گرفتن هستید. مطلب   تکباغ   را هم همین جا می گذارم. و اگر اصلاً به این اطلاعات فنی علاقه ندارید و فقط می خواهید چند فیلم در مورد مفاهیم معماری باغ ویلا می خوانید کنید، من یک مطلب   تکباغ   در مورد یکی از پروژه هایم دارم و آن را همین جا می گذارم. تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا خیلی خوب. ممنون از می خوانیدی بچه ها مثل همیشه، شما را در مطلب   تکباغ  ی بعدی می بینم. بای رونویسی شده توسط   تکباغ  دات کامعلاقه مند به یادگیری نحوه دریافت مجوز معماری باغ ویلا خود در کمتر از چهار سال هستم. مطلب   تکباغ   را همین جا می گذارم. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارزش مجوز گرفتن هستید. مطلب   تکباغ   را هم همین جا می گذارم.

اگر اصلاً به این اطلاعات فنی علاقه ندارید و تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی باغ ویلا فقط می خواهید چند فیلم طراح داخلی ویلا و باغچه در مورد مفاهیم معماری باغ ویلا می خوانید کنید، من یک مطلب   تکباغ   در مورد یکی از پروژه هایم دارم و آن را همین جا می گذارم. خیلی خوب. ممنون از می خوانیدی بچه ها مثل همیشه، شما را در مطلب   تکباغ  ی بعدی می بینم. بای رونویسی شده توسط   تکباغ  دات کاممن اصلاً به این اطلاعات فنی علاقه مند نیستم و فقط می خواهم چند فیلم در مورد مفاهیم معماری باغ ویلا می خوانید کنم، من یک مطلب   تکباغ   در مورد یکی از پروژه هایم دارم و آن را همین جا می گذارم. خیلی خوب. طراح داخلی ویلا و باغچه ممنون از می خوانیدی بچه ها مثل همیشه، شما را در مطلب   تکباغ  ی بعدی می بینم. بای رونویسی شده توسط   تکباغ  دات کاممن اصلاً به این اطلاعات فنی علاقه مند نیستم و فقط می خواهم چند فیلم در مورد مفاهیم معماری باغ ویلا می خوانید کنم، من یک مطلب   تکباغ   در مورد یکی از پروژه هایم دارم و آن را همین جا می گذارم. خیلی خوب. ممنون از می خوانیدی بچه ها مثل همیشه، شما را در مطلب   تکباغ  ی بعدی می بینم. تفاوت معماری باغ ویلا و طراحی داخلی.

 

 

پیام بگذارید