شروع یک شرکت معماری ویلا

12ژوئن.2022
0 نظر
starting-a-villa-architecture-company

آموزش گام به گام شروع شرکت معماری ویلا

 

 

 

اگر فرصتی برای شروع دوباره داشتم،شروع یک شرکت معماری ویلا در حال حاضر، با دانستن آنچه در این شغل آموخته ام، می دانید، چه کار می کردم؟    تک باغ  ایده آلی که من می خواستم در آن کار کنم چگونه به نظر می رسد؟ چه نوع پروژه هایی را می خواهم انجام دهم؟ و چه نوع تاثیری را می خواهم؟ می دانید، اجازه دهید آن را فصل دوم زندگی حرفه ای من بدانیم. این قسمت 80 است. این تجارت معماری ویلا است. کمک به معماران برای تسخیر جهان. و در اینجا میزبان شماست، او به نظر می رسد C خوش آمدید ملت معمار، من میزبان شما  هستم. آموزش گام به گام شروع شرکت معماری ویلا امروز می خواهیم با معمار اسکات لیریک صحبت کنیم. او بنیانگذار و مدیر    تک باغ  معماری ویلا 1159 استودیوی مستقر در آستین، تگزاس، اسکات وان، مسابقه طرح تجاری اخیر است که توسط گروه سرمایه گذاری شرد برگزار شده است. و در قسمت امروز، من من با اسکات صحبت خواهم کرد و خواهید فهمید که او چگونه برای    تک باغ  جوان خود کار پیدا کرده است. آنچه او برای راه اندازی    تک باغ  خود طی کرد، چگونه بازار هدف خود را شناسایی کرد و جایگاه خود را پیدا کرد، از جمله موفق ترین تلاش هایش برای توسعه تجارت. نمایش امروز با پشتیبانی سخاوتمندانه نرم افزار BQ e انجام شده است، توسعه دهندگان دفتر کلیدی ما برای بیش از 10 سال معماران به دفتر کلیدی ما برای نیرو بخشیدن به دفتر خود و توانمندسازی خود تکیه کرده اند، به آدرس  مراجعه کنید. اسکات، به نمایش خوش آمدید شروع یک شرکت معماری.

از اینکه من را دارید، از طرفداران سرسخت نمایش متشکرم و نمی‌توانم منتظر بمانم تا چیزهایی را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارم. درست است، به آن ضربه بزنید، نشان خود را اینجا در نمایش بگذارید. بنابراین به من بگویید استودیو 1159 کمی در مورد آن به ما بگویید فقط یک نمای کلی از کارهایی که انجام می دهید به ما بدهید. پس من را به تو می دهم سعی خواهم کرد خلاصه ای کوتاه از حرفه حرفه ای خود تا به امروز به شما ارائه دهم. بنابراین من بعد از مدرسه شروع به کار کردم مانند بسیاری از مردم، و یک نوع بسیار سنتی از    تک باغ  معماری ویلا متوسط در ساحل شرقی به نوعی پروژه‌های توسعه با کاربری مختلط را برای حدود شش سال انجام داد. و در یک مقطع زمانی، فقط تصمیم گرفتم که آنها افراد بزرگی هستند، این یک    تک باغ  بزرگ است که کار خوبی انجام می دهد، و فقط برای من شخصاً تصمیم گرفت که آنطور که من انجام داده بودم، برآورده نمی شود. آموزش گام به گام شروع شرکت معماری ویلا همیشه امیدوار بودم که حرفه‌ام در معماری ویلا باشد و چه چیزی می‌خواهم فقط وقفه‌اش را ببخشم، اما خلاصه، وقتی می‌گویید برآورده‌کننده، می‌دانید، چه، چه امیدی داشتید که باشد؟ خب، پس زمینه تحصیلی من در زمینه طراحی پایدار و فناوری های پایدار بود. و شما می دانید، اساساً به معماری ویلا به‌عنوان ابزاری برای حل مشکلات نگاه می‌کنیم، می‌دانید که آن‌ها، مشکلات اجتماعی، یا مشکلات زیست‌محیطی، از این قبیل چیزها، یا اینکه چگونه می‌توانیم حداقل، می‌دانید، نوعی از تأثیر محیط ساخته شده را کاهش دهیم.

کاری که من در نهایت برای چند سال انجام دادم در آن حوزه نبود. آموزش گام به گام شروع شرکت معماری ویلا می دانید، این توسعه خصوصی بود که اساساً وجود داشت تا مردم با پول زیاد، پول بیشتری بسازند. و انواع دیگر نگرانی ها در مورد چگونگی تأثیر آن بر محیط ساخته شده. و جوامعی که این پروژه‌ها وارد آن‌ها شدند، در خط مقدم پروژه‌ها نبودند. خیلی عصبانی شدم، کارم را رها کردم، چند ماه با کوله پشتی در اروپا برگشتم و بعد حدود سه سال پیش به آستین نقل مکان کردم. در حالی که اینجا خیلی به زمین خورده و چرا آستین آستین دارد، به نوعی، می دانید،شروع یک شرکت معماری ویلا تا سه سال پیش اتفاقات زیادی در آستین بود. منظورم این است که اکنون هنوز وجود دارد، اما می دانید، من فهرست کوتاهی از ویژگی هایی تهیه کردم که در مکانی برای زندگی می خواستم تا آنجا که، می دانید، تحصیلات جمعیت، فرصت های شغلی، آب و هوا، و این قبیل چیزها. و آستین فقط در صدر قرار گرفت. و بنابراین بله، فوق العاده بوده است. آستین تا کنون یک جامعه بسیار استقبال کننده بوده است. من واقعاً خوشحالم که این همان جایی است که انگشت روی نقشه فرود آمد. خیلی خوب. پس در آستین مستقر شدی؟ و، بله، و فلان و فلان، می دانید، فکر می کنم من یک فرصت منحصر به فرد داشتم تا دوباره تنظیم کنم، می دانید، من. d قبلاً مقداری تخصص فنی در زمینه معماری ویلا به دست آورده است و با دیدن روشی که یک کسب و کار از درون کار می کند و بخشی از پروژه های موفق واقعاً جالبی بوده است و این فرصت را پیدا کرده است که یک قدم به عقب بردارد و آموزش گام به گام شروع شرکت معماری ویلا دوباره تنظیم کند و بگوید: می‌دانی، اگر فرصتی برای شروع دوباره داشتم، در حال حاضر، با دانستن آنچه در این شغل آموخته‌ام، می‌دانی، چه کار می‌کردم؟    تک باغ  ایده آل چگونه به نظر می رسد که من می خواستم برای چه نوع افرادی کار کنم.

آموزش گام به گام شروع شرکت معماری ویلا پسندیدن. و به این ترتیب 1159 از آنجا آمد. این بود، می دانید، واقعاً با چیزی جز من و لپ تاپ و گربه ام در یک آپارتمان کوچک در آستین جنوبی شروع شد. و آره بنابراین رسالت این    تک باغ  این    تک باغ  در واقع تلاش برای توسعه پروژه های طراحی تاثیرگذار است. آره آره. خوب، و من فقط می‌خواهم به شنوندگانمان بگویم که برنده مسابقه طرح تجاری معماری ویلا است که اخیراً اتفاق افتاده است، ما به چیزهای بسیار جالبی خواهیم رسید که اسکات انجام داده است. بنابراین منتظر بمانید، زیرا شما واقعاً منتظر چیزی هستید، اطلاعات جالبی در اینجا. و اسکات حالا، چیزی که قبلاً گفتید، گفتید که مجموعه کوچکی از طراحان و معماران دارید،شروع یک شرکت معماری ویلا وقتی مقدمه ای را که برای خواندن به من ارائه کردید، می دانید. بنابراین آیا می توانید برای ما توضیح دهید که چه معنایی از مجموعه کوچکی از طراحان و معماران دارد؟ خب، این یک راه‌اندازی غیر سنتی برای    تک باغ  ما است. میدونی، همین الان، من m اساساً به عنوان تنها کارمند تمام وقت کار می کند. ما در طول سه سال گذشته، شبکه‌ای از افراد با هر زمینه‌ای را ایجاد کرده‌ایم که بر اساس پروژه به پروژه با آن‌ها کار می‌کنیم، نکته این است که ما سعی می‌کنیم سطح دقیقی از تخصص را در یک پروژه فردی به ارمغان بیاوریم. می‌دانید که ما به آن‌ها نیاز داریم، و نه، می‌دانید، و افرادی را در اطراف کارکنانی که لزوماً در هر پروژه‌ای به آنها نیاز نداریم، نداشته باشیم. بنابراین، بسیاری از این افراد که یا مشاور هستند یا به‌عنوان یک قرارداد با ما کار می‌کنند، ما به تازگی متوجه شده‌ایم که مدل بهتری هستند.

روش تعیین دستمزد شرکت معماری

بهتر است در خدمت آن نوع ماموریتی باشد که ما در تلاش برای آموزش گام به گام شروع شرکت معماری ویلا به انجام رساندن آن هستیم. بنابراین ما داریم، روش تعیین دستمزد شرکت معماری ما سازندگان داریم، و صنعتگران و صنعتگران و معماران دیگری داریم که که بر اساس نیازهای آن پروژه درگیر پروژه های خاصی هستیم. و بنابراین در حال حاضر، ساختار قانونی شما همان چیزی است که    تک باغ  به عنوان یک LLC راه اندازی شده است. و چند مالک در LLC وجود دارد؟ از نظر فنی دو تا مالک داریم، خودم و همسرم. باشه؟ بنابراین و همسر شما او نیز یک طراح معمار است. اکنون، سوابق او در واقع در زمینه ای است که او پیشینه گسترده ای دارد، او در حال حاضر در زمینه پایداری است. او، او هماهنگی های پایداری را برای برخی گروه ها در این شهر انجام داده است. و قبل از آن، ما در واقع در    تک باغ  معماری ویلا قدیمی که من در آن کار می کردم، قبل از اینکه ساحل شرقی را ترک کنم، جایی که او در حال انجام بازاریابی و توسعه تجارت بود، ملاقات کردیم. بنابراین، او پیشینه ای در زمینه های زیادی دارد که اکنون به ما کمک می کند.شروع یک شرکت معماری ویلا آره، به نظر می رسد. شما بچه ها یک تیم خوب و خوب می سازید؟ آره، فکر می‌کنم ما، فکر می‌کنم آنقدر دور همدیگر بوده‌ایم که بتوانیم نقاط قوت یکدیگر را بدانیم و چه زمانی از سر راه همدیگر خلاص شویم. به طوری که تا اینجا، کار می کند.

خوب.شروع یک شرکت معماری ویلا پس بیایید کمی به اسکات بپردازیم، آنچه در مورد مسیر معماری ویلا سنتی دیدید، که قطعاً چیزی است که در گذشته بسیار دیده‌ایم، و هنوز هم شرکت‌های سنتی وجود دارند، جایی که آنها بر اساس استخدام بهترین‌ها هستند. استعداد و داشتن یک کارمند، می‌دانید، در خانه، فکر می‌کنم دارم شروع به دیدن افراد بیشتری می‌کنم که برای داشتن یک نوع سازمان افقی بیشتر، همانطور که شما گفتید، و بسته به پروژه خاص، جرأت می‌کنند. ، اما فقط در مورد زمانی که نشستید و به نوعی روش تعیین دستمزد شرکت معماری   تک باغ  ایده آل خود را مشخص کردید با من صحبت کنید، شما می خواستید این چیز شبیه چه چیزی باشد، چه شکلی بود؟ چه شکلی است؟ مطمئناً، خوب، می دانید، نوع ساختار استودیو در حال حاضر برای ما واقعاً از روی ناچاری متولد شده است، می دانید، در انتقال به شهری جدید که ما نمی دانستیم هر کسی، ما مخاطبین حرفه ای نداشتیم که بتوانیم به آنها تکیه کنیم و سعی کنیم شروع کنیم. می دانید، کسب و کار طراحی از روی زمین فقط، می دانید، از روی ناچاری بود. ما توانایی پذیرش کارمندان آموزش گام به گام شروع شرکت معماری ویلا یا تلاش برای ساخت آن را بزرگتر نداشتیم. بنابراین باید کمی خلاق‌تر می‌شدیم که چگونه کار را انجام می‌دادیم. می‌دانید، اگر می‌توانستیم پروژه‌ها را پیدا کنیم، به زیرساختی نیاز داشتیم که به ما این امکان را می‌دهد که به سرعت بالا و پایین‌تر شویم و در این راه انعطاف‌پذیر باشیم. بنابراین، من کاملاً با شما موافقم، بسیاری از افرادی که با افراد جوان تر صحبت کردم، یا افرادی که به دنبال انجام کارهایی هستند که شاید کمتر سنتی نسبت به کارهایی باشد که اکثر    تک باغ  های معتبر پس از آن به دنبال آن هستند.

شروع یک شرکت معماری ویلا انعطاف پذیری، روش تعیین دستمزد شرکت معماری می دانید، آنها نمی دانند، شما لزوما نمی دانید که پروژه بعدی شما از کجا و چه زمانی انجام می شود. می‌دانید که این انعطاف‌پذیری جذاب است، زیرا به ما این امکان را می‌دهد که با کسب‌وکار بر اساس نوع پروژه‌هایی که می‌خواهیم دنبال کنیم تصمیم بگیریم، نه بر اساس سطح معینی از سربار که باید حفظ کنیم یا مشخص، می دانید، ما متعهد به حقوق و دستمزد بزرگ یا چیزی شبیه به آن نیستیم، که احتمالاً بر روند تصمیم گیری ما تأثیر می گذارد، زمانی که زمان رفتن یا عدم ادامه پروژه های زیادی فرا می رسد. روش تعیین دستمزد شرکت معماری بنابراین این بود که قطعاً از ابتدا یک فکر بود، این بود که ما فکر می‌کردیم انعطاف‌پذیری بیشتر در ساختار خود استودیو به ما اجازه می‌دهد در نوع کاری که در نهایت انجام می‌دهیم انعطاف‌پذیری داشته باشیم. بله بنابراین می توانید در مورد نوع پروژه هایی که دنبال می کنید استراتژیک تر باشید؟ بله دقیقا. منظورم این است که به ما اجازه می‌دهد، می‌دانید، به نوعی به ما قدرتی می‌دهد و مقداری از قدرت آگاهی را به ما می‌دهد که بسیاری از شرکت‌های معماری ویلا سنتی ندارند، زیرا آنها نیازهای مستمر و مداوم دارند. می دانید، صفحات گسترده زیادی، و آنها باید اعداد زیادی را پر کنند، روش تعیین دستمزد شرکت معماری  باید به اهداف زیادی ضربه بزنند. و ما فقط، آموزش گام به گام شروع شرکت معماری ویلا شما می توانید، این فقط متفاوت است. من نمی گویم یکی بهتر از دیگری است. اما ما احساس خوشبختی می کنیم که می توانیم بر اساس معیارهای دیگر تصمیم گیری کنیم، فقط پس از آن خط نهایی و درآمد ناخالص ما. مطمئن. هی، ملت معمار، خیلی خوب است که امروز به آن گوش می دهید، می خواهم به شما یادآوری کنم که این قسمت از of توسط BQE حمایت می شود.

نرم افزار، توسعه دهندگان دفتر کلیدی ما، آموزش گام به گام شروع شرکت معماری ویلا دفتر کلیدی ما بیش از 10 سال است که    تک باغ  های معماری ویلا را نیرو می دهد و به آنها کمک می کند تا بهره وری و سودآوری بیشتری داشته باشند، که به معماران قدرت می دهد تا کاری را که دوست دارید انجام دهند، کاری را که برای آن وارد این تجارت شده اید انجام دهند. اولین مکان. معماری ویلا روش تعیین دستمزد شرکت معماری  فضاهای عالی و عالی، به آدرس  مراجعه کنید. حالا برگردیم به نمایش ما. بنابراین شما یک ماهه هستید، در ریویرای فرانسه می نشینید، یا ماه بعد بارسلونا هستید، در یک آپارتمان در آستین، با لپ تاپ و یک گربه نشسته اید، فکر کنم گفتید بله. . از کجا میدونستی چگونه    تک باغ  رشد کرد؟ اولین پروژه خود را از کجا می گیرید؟ روش تعیین دستمزد شرکت معماری بنابراین واقعاً، اولین پروژه و اولین دو پروژه از معماران دیگری در شهر انجام شد، باور کنید یا نه، فکر می‌کنم این است، زمانی که برای یک    تک باغ  بزرگ‌تر کار می‌کردم فکر نمی‌کردم که این یک نوع مسیر رایج است. برای    تک باغ  های نوپا. ولی یه جورایی اینجوری شد برای ما اولین دو پروژه بود. می‌دانید، چند ماه اولی که ما اینجا بودیم، تماس‌های سرد زیادی داشت که واقعاً درصد موفقیت آنها تقریباً صفر بود،شروع یک شرکت معماری ویلا و سپس بیرون آمدن و ملاقات با چند نفر. بنابراین با ملاقات با معماران دیگر در جامعه که به بخش محلی می روند، آنها AIA را انجام دادند و به هر طریقی که ما می دانستیم چگونه با سایر افراد در این صنعت ارتباط برقرار کنیم، برخورد کردند.

بنابراین، چند پروژه اول از معماران دیگری بود که در آن زمان یا با کار بیش از حد کار شده بودند، آموزش گام به گام شروع شرکت معماری ویلا یا کاری دریافت کرده بودند، می‌دانید، که به میزشان برخورد کردند که دقیقاً تخصص آنها نبود، یا فقط به آن علاقه‌ای نداشتند. آن را در آن زمان به عهده گرفتن بله بله بنابراین، من متاسفم، اما اوم، برای یک لحظه، چون گفتی اولین تماس سردت را گفتی، آیا این اولین نوع تلاش بازاریابی شما بود، مرد، من فقط تلفن را برمی دارم و شروع می کنم تلفن زدن به اطراف اوه، این یک تلاش بود. بنابراین، می دانید، یکی از استراتژی ها این بود که به نوعی با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید، می دانید، اساساً با جامعه طراحی در آستین و دیدن اینکه آیا کسی چنین چیزی را دارد، می دانید، سرریز کار یا اینکه چگونه می‌توانیم به طور خلاقانه با    تک باغ  دیگری شریک شویم، زیرا همانطور که اشاره کردم، پیشینه من در پیشرفت‌های اولیه روش تعیین دستمزد شرکت معماری  ترکیبی با تمرکز بر نوعی طراحی مهمان‌نوازی خرده‌فروشی رستوران بود. و بسیاری از این کارها در حال حاضر در آستین در حال انجام است. چندین سال است که وجود دارد. بنابراین فکر می‌کردم این یک فرض معقول است که فکر کنم می‌دانید،شروع یک شرکت معماری ویلا همانطور که ما نمی‌خواهیم با استخدام کارمندان بی‌درنگ خودمان را درگیر کنیم. بسیاری از شرکت‌های کوچک تا متوسط وجود دارند که به دنبال کمک قراردادی هستند، می‌دانید که آنها می‌خواهند پروژه‌ها را بدون نیاز به انجام این تعهد افزایش دهند. بنابراین بله، این یک زاویه ای بود که ما از ابتدا در حال کار کردن آن هستیم. آموزش گام به گام شروع شرکت معماری ویلا بنابراین تماس های سرد ما در درجه اول با سایر    تک باغ  های معماری ویلا بود. روش تعیین دستمزد شرکت معماری درست، ما تصمیم گرفتیم که در ابتدا شروع به بررسی هر نوع، می دانید، RFP های عمومی نکنیم، یا شروع به تماس مستقیم با انواع مشتریان نهایی نکنیم، زیرا من فقط، من، من هرگز تماس سرد ندیده ام، شما بدانید، برای آن افراد برای فرود پروژه ها موثر باشد.

بنابراین من فکر کردم که منطقی ترین استراتژی در ابتدا این بود که با افراد طرف روش تعیین دستمزد شرکت معماری طراحی ارتباط برقرار کنیم و ببینیم که آیا می توانیم یک مشارکت استراتژیک ایجاد کنیم یا واقعاً فقط کمک کنیم. باشه. و تو گفتی که آن تماس های سرد به جایی نرسید. اما زمانی که شروع به ملاقات چهره به چهره با افراد کردید، شروع به دریافت برخی از سرنخ ها کردید. بله، منظورم این است که فکر می‌کنم همیشه این را می‌دانید، هرکسی که باید این کار را انجام دهد، این نوع بازاریابی، توسعه کسب‌وکار همان چیزی را می‌گفت، فکر می‌کنم، می‌دانید، ملاقات چهره به چهره با کسی احتمالاً ارزش 100 تماس سرد یا ایمیل سرد را دارد. بنابراین، بله، فقط، می دانید، این فقط برای ورود به جامعه طراحی است. و از این طریق با افرادی آشنا می‌شوید که هستند روش تعیین دستمزد شرکت معماری  کاربران یا مشتری‌ها و در حال توسعه پروژه‌ها هستند، و فقط، همه چیز به‌طور ارگانیک اتفاق می‌افتد، می‌دانید، یک چیز به چیز دیگری منجر می‌شود و یک تماس به دیگری منجر می‌شود، یک پروژه به دیگری منتهی می‌شود. آسان نبود قطعا شروع بسیار کندی بود. آموزش گام به گام شروع شرکت معماری ویلا اما گاهی، می دانید، همانطور که گفتم، خوشبختانه، ما این توانایی را داشتیم که به آرامی شروع کنیم. و بله، فقط یک نوع سرسختی برای پایبند ماندن به آن، می دانید، و دیگر حدس نمی زنید که آیا هرگز روش تعیین دستمزد شرکت معماری کار می کند یا نه. آره چند وقت بود؟ می گویید از آن لحظه چقدر طول کشید، شما به آستین برگشتید و آن آپارتمان را به زمانی رساندید که جریان نقدی شما به حدی بود که هزینه های زندگی شما را پوشش می داد؟ احتمالاً در عرض سه تا چهار ماه، می‌دانید که هزینه‌های زندگی در آن زمان بسیار بسیار کم بود. اما بله، پس ما، می دانید، ما در عرض سه یا چهار ماه زندگی خود را تامین می کردیم. باشه. بنابراین، شما شروع به دریافت برخی پروژه‌ها کردید، از معماران دیگری که یا نیاز به کمک قرارداد داشتند، یا شاید پروژه‌ای داشتند که برایشان مناسب نبود، و آن‌ها را برای شما فرستادند؟ آره باشه چگونه از آنجا رشد کرد؟ خوب، من فقط، می دانید، این یک نوع است که می توانم بگویم ما، از آن نقطه تا حدود یک سال پیش، در آن بازه زمانی بودیم، ما اساساً تقریباً همانطور که می دانید عمل می کردیم شروع یک شرکت معماری.

مزدوران معماری ویلا اساساً تقریباً تقریباً هر نوع پروژه ای را که می توانیم انجام دهیم، انجام می دهند، همانطور که قبلاً ذکر کردم، روش تعیین دستمزد شرکت معماری هدف نهایی رسیدن به نقطه ای است که کسب و کار خود را حفظ می کند و ما می توانیم واقعاً هدف از همان ابتدا تلاش برای توسعه پروژه های خودمان بود، به طوری که ما بیرون از خیابان نباشیم و با هر کس دیگری در شهر برای کار مشابه رقابت نکنیم. و به این ترتیب، می دانید، ما را به حدود یک سال پیش هدایت می کند، جایی که شروع به توسعه ایده های برخی از پروژه های خود کردیم. بسیار خوب، و چه چیزی در ابتدا باعث شد به مردان فکر کنید، اگر پروژه های خود را توسعه دهیم، این همان مسیری است که می خواهیم به سمت پایین برویم. من فکر می‌کنم این واقعاً به میل به کنترل بیشتر خلاصه می‌شود، می‌دانید، و من نمی‌دانم به این معناست که همانطور که در کار برای مشتریان، می دانید، درد است یا چیزی است که ما از آن لذت نمی بریم. اما چیزی که متوجه شدیم این بود که پس از چند سال صرفاً گذران زندگی، متوجه شدیم که هنوز نمی‌توانیم نوع پروژه‌هایی را که واقعاً می‌خواستیم روی آن کار کنیم، پیدا کنیم. آرزوی آموزش گام به گام شروع شرکت معماری ویلا ما این بود که کاری را در مقیاسی انجام دهیم که کمی بزرگتر باشد و تأثیر بیشتری داشته باشد، تأثیر اجتماعی بیشتری داشته باشد و تأثیر بیشتری بر پایداری زیست محیطی داشته باشد تا آن چیزی که واقعاً در آنجا در آنجا پیدا می کنیم. بازار و، و بنابراین، می دانید، این فقط نوعی ارزیابی مجدد بود از اینکه ما به عنوان یک کسب و کار در چه کاری بودیم. و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که اگر بخواهیم به اندازه کافی پروژه ها را بد تایپ کنیم، ما فکر می‌کردیم که ما، می‌دانی، چه کسی بهتر از خودمان آن‌ها را به وقوع می‌پیوندد.

شروع یک شرکت معماری ویلا بنابراین یک سال پس از حدود یک سال آموزش گام به گام شروع شرکت معماری ویلا پیش به عقب باز می گردیم، آیا این تقریباً همان زمانی است که شما شروع به توسعه طرح کسب و کار کردید که در نهایت به رقابت طرح تجاری ارائه کردید؟ بله، سعی می‌کردم آن را به هم نزدیک کنم. بنابراین، ما در واقع کار بر روی یک استراتژی را قبل از ثبت نام در معماری، مسابقه طرح کسب و کار، شروع کرده بودیم، که می‌توانست ورود ما به مسابقه باشد. بنابراین بدون وارد شدن روش تعیین دستمزد شرکت معماری بیش از حد به جزئیات، چیزی که می‌خواستیم شروع به انجام دهیم طراحی و ساختن بود که در واقع برنامه ما طراحی و ساخت خانه‌های کوچک و پایدار بود. آستین این ویژگی عجیب و غریب را در کد توسعه زمین دارد که به آنچه واحد مسکونی و adu نامیده می شود اجازه می دهد. که در جاهای دیگر به آن‌ها به‌عنوان فلت‌های کوچه‌ای، آپارتمان‌های بزرگ، آپارتمان های ثانویه، بنابراین در یک زمین مسکونی خانوادگی، از نظر فنی می توانید دو خانه مجزا داشته باشید. ما این طاقچه را در بازار پیدا کردیم. و ما فکر می‌کردیم که این یک آزمایش عالی است که باید آن را عملی کنیم، برخی از اصولی که این نوع کار ما را هدایت می‌کند، و چیزی که می‌خواهیم برای کاری که می‌خواهیم انجام دهیم، فلسفه ما این است که مردم باید کوچک‌تر زندگی کنند. و اینکه این یک راه توسعه پایدارتر و راهی برای تکمیل گزینه های مسکونی در یک شهر برای ارائه فضاهای زندگی کوچکتر است، می دانید، برای جوانانی که لزوما نمی خواهند به حومه شهر نقل مکان کنند روش تعیین دستمزد شرکت معماری  2000 خانه 3000 فوت مربعی برای خانه اولیه آنها. و بنابراین شما می دانید که و سپس فقط با نوعی از لبه برش تکنولوژی طراحی پایدار جفت می شود، و این چیزها را تبدیل به انرژی خالص صفر کربن خنثی می کند. و فقط سعی می کنیم تا حد امکان نسبت به منابعی که از آنها استفاده می کنیم مسئولیت پذیر باشیم. و به این ترتیب، آموزش گام به گام شروع شرکت معماری ویلا همه آن‌ها در طرحی گرد هم آمدند که ما بودیم، می‌دانید، ما این ایده را توسعه دادیم، و آن را برای چند نفر خریدیم، و هیچ‌کس دیگر واقعاً علاقه‌مند نبود. بنابراین در آن زمان بود که به این نتیجه رسیدیم که تنها راهی که می‌خواهیم این پروژه‌ها را انجام دهیم و آن‌ها را بسازیم این بود که خودمان راهی برای توسعه پروژه‌ها پیدا کنیم روش تعیین دستمزد شرکت معماری .

بهترین شرکت معماری

از چه نوع افرادی خرید می کردید؟ بنابراین ما با برخی از توسعه‌دهندگان مسکونی صحبت کردیم، و اگر کسی در آنجا می‌داند که در آستین چه می‌گذرد، در حال حاضر، این نوع رونق بی‌سابقه در جمعیت، تحولات اقتصادی، سریع‌ترین شهر در حال رشد در کشور در حال حاضر وجود دارد. و با آن، می دانید، نوع توسعه ای را که برای همگامی با آن نیاز دارد، می شناسد. بنابراین تعداد زیادی مسکن در مناطق حومه شهر در حال ساخت است، بسیاری از انواع، مانند پس‌اندازهای تجاری برای حمایت از این همه رشد و جمعیت وجود دارد. بنابراین ما با چند نفر از مخاطبین خود در دنیای توسعه مسکونیبهترین شرکت معماری تماس گرفتیم، و، می دانید، اساساً، هیچ کس علاقه مند نبود، زیرا آنها هستند، آنها، آنها می خواهند حداکثر سود خود را افزایش دهند، آنها می خواهند سود خود را به حداکثر برسانند، می دانید، آنها به‌عنوان کسب‌وکارهایی راه‌اندازی شده‌اند که بیشتر از واقعیت به دنبال تأثیرگذاری بر درآمد خود هستند، همان عدالت اقتصادی اجتماعی که ما فکر می‌کردیم این بود که می‌خواهیم آن را در این نوع توسعه گنجانده باشیم. منظور من این است که،شروع یک شرکت معماری ویلا یکی دیگر از ویژگی های بزرگ طرح کسب و کار ما این بود که این موارد را با قیمتی مقرون به صرفه ارائه کنیم و سعی کنیم بافت موجود محله های آستین را با جانشین نکردن افرادی که توانایی پرداخت این پیشرفت های جدید گران قیمت را ندارند، حفظ کنیم. بنابراین، واقعاً به یک مسئله پول ختم شد، می‌دانید، منظورم این است که اگر کسب‌وکاری هستید که کاملاً برای کسب سود بهترین شرکت معماری در حال اجرا است و می‌توانید بین ساختن چیزی با هزینه کمی بالاتر در هر فوت مربع و سپس فروش آن انتخاب کنید. زیر قیمت بازار این به نظر نمی رسد فروش خوبی برای بسیاری از توسعه دهندگان مسکونی آموزش گام به گام شروع شرکت معماری ویلا باشد.

بله،شروع یک شرکت معماری ویلا بنابراین، ما تصمیم گرفتیم که آن را به عهده خودمان بگذاریم و بهترین شرکت معماری سعی کنیم نحوه تامین مالی این پروژه ها را خودمان بیابیم. خیلی خوب. خب، این احتمالاً نقطه خوبی برای اتمام این بخش از مصاحبه است. ما خواهیم کرد می‌دانید در قسمت بعدی، بارگیری می‌کنیم، بهترین شرکت معماری جایی که ما کمی بیشتر به جزئیات طرح می‌پردازیم. صداش چطوره اسکات؟ مطمئن. به نظر من خوب است. باشه. و این مجموعه ای برای نمایش دیگری در مورد کسب و کار معماری ویلا است تا منابع بیشتری در مورد اینکه چگونه شما به عنوان یک معمار می توانید آموزش گام به گام شروع شرکت معماری ویلا یک کسب و کار مفید را اداره کنید که هم سرگرم کننده، هم انعطاف پذیر و هم سودآور است، به دست آورید. از  دیدن کنید و روی دکمه Join کلیک کنید تا حساب رایگان خود را به  درخواست کنید. به عنوان یک عضو، به ابزارها و منابع رایگان دسترسی خواهید داشت که به شما کمک می کند تا مشتریان بیشتری را    تک باغ  جدید راه اندازی کنید و خیلی چیزهای دیگر. شما همچنین به کتاب رسانه های اجتماعی من برای معماران دسترسی خواهید داشت که در آنجا نحوه استفاده از ابزارهای اینترنتی برای سرگرمی و سود را یاد خواهید گرفت. تا هفته آینده، این تجارت معماری ویلا بوده است. موسیقی بیان شده در برنامه بهترین شرکت معماری توسط میهمانان من نشان دهنده موسیقی میزبانان نیست و من هیچ گونه تعهدی برای ضمانت تعهد، قرارداد، وثیقه یا تعهد نمی دهم مگر اینکه به شما کمک کنم جهان را تسخیر کنید. امتیاز موسیقی را به بن فولدز فایو برسانیدشروع یک شرکت معماری. رونویسی شده توسط   تک باغ  دات کام

 

 

 

پیام بگذارید