نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا – 5 نکته کاربردی

14ژوئن.2022
0 نظر
how-to-start-a-villa-interior-design-company-5-practical-tips

شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا

 

 

من یک طراح معماری و داخلی هستم، حدود 20 سال است که در این صنعت کار می کنم. من تهرانیی هستم، معماری خواندم و مدرک تحصیلی خود را در تهران به پایان رساندم و اساساً بیشتر دوران حرفه ای خود را بر روی پروژه های بین المللی و پروژه های مستقر در ایران، اسکاندیناوی و اروپا کار کرده ام، من روی پروژه هایی در ایالات متحده، عمان، مصر کار کردم. آفریقا، کرواسی بنابراین من روی پروژه‌هایی در سراسر جهان در مراکز همایش، هتل‌های سطح بالا، روی هتل‌های کوچک، هتل‌های بوتیک، همچنین پروژه‌های سطح بالا برای داخلی، همچنین پروژه‌های داخلی با تراکم بالا، برای توسعه‌دهندگان، توسعه‌دهندگان کوچک و همچنین کار کرده‌ام. یک نوع پروژه واقعا کوچک برای خودم. نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا بنابراین من طیف وسیعی از تجربه را دارم. اکثر طراحان داخلی یا به سمت تجاری یا داخلی یا خانگی می روند و به نوعی آنجا می مانند و راه خود را ادامه می دهند. من اساساً در همه چیز دوبرابر شدم و در بسیاری از زمینه‌های صنعت تماس دارم، که واقعا عالی است، می‌توانم درک کنم که چرا می‌خواهید کسب‌وکار خود را به عنوان یک طراح داخلی باغ ویلا راه‌اندازی کنید، این یکی از بهترین چیزها بوده است. این تا به حال برای من اتفاق افتاده است، من کاملاً عاشق کار در این صنعت هستم. این اساساً یک رویا است که به حقیقت پیوسته است. بنابراین من واقعا می توانم درک کنم که چرا می خواهید به طراحی باغ ویلا داخلی تبدیل شوید. و این چیزی است که این وبینار قرار است در مورد آن باشد. بنابراین من می توانم به شما کمک کنم. و بله، البته، اگر کمک می خواهید، بدیهی است که من برنامه های مربیگری دارم. بنابراین، می دانید، شما می توانید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید. اما در حال حاضر، بیایید وارد وبینار شویم، مطمئنم که شما در حال مرگ هستید تا بدانید چگونه کسب و کار طراحی باغ ویلا داخلی خود را راه اندازی کنید شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا و  پنج مرحله که فکر می کنم می توانم موفقیت شما را تضمین کنم. پس بیایید وارد آن شویم. بزرگترین سوالی که دانشجویانم یا کسانی که در تلاش برای کسب تجربه برای انتقال به صنعت طراحی باغ ویلا داخلی هستند این است که از کجا شروع کنم؟ چگونه شروع کنم؟ چکار کنم؟ بدیهی است که بیش از یک راه وجود دارد نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی.

نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا اما من معتقدم که این راهی که به شما نشان خواهم داد راهی برای موفقیت است و خواهید فهمید که چرا من اساساً این مراحل را به پنج بخش کلیدی محدود کردم که اگر همه کارها را انجام دهید تا حد زیادی موفقیت شما را تضمین می کند. این چیزها بنابراین شما نمی توانید فقط یکی از آنها را انجام دهید. بنابراین اینها دقیقاً مراحلی است که من برای راه اندازی کسب و کار خودم و همچنین آنچه به مربیان و دانشجویانم آموزش می دهم انجام دادم، و بنابراین می توانید مطمئن باشید که این سیستم کار می کند. همچنین می‌خواهم بگویم که من معتقدم این سیستم بهتر از مسیر سنتی ورود به طراحی باغ ویلا داخلی یا مطالعه طراحی باغ ویلا داخلی عمل می‌کند. شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا این اساساً باعث می‌شود که بروید و سپس سعی کنید شغلی پیدا کنید و به رتبه‌های بالاتر بروید. من به نوعی معتقدم که راه من بهتر است. اولاً، به این دلیل که مجبور نیستید به عنوان دستیار کار کنید، که اغلب با دستمزد کم یا رایگان با کسی است که ممکن است واقعاً معلم صبور و عالی نباشد. و ثانیاً، از آنجا که تجربه، راه کلیدی برای ایجاد شهرت و شبکه است، فکر می کنم و همچنین در این زمینه طراحی باغ ویلا داخلی تخصص پیدا می کنم. بنابراین، به نظر من، مستقیم پریدن و کسب تجربه در اجرای پروژه های زندگی واقعی، بهترین مدل برای موفقیت در این صنعت است. چگونه یک کسب و کار طراحی باغ ویلا داخلی راه اندازی می کنید؟ و این پنج چیز که موفقیت شما را تضمین می کند چیست؟ اولین قدم، یادگیری نکات کلیدی شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا در مورد طراحی باغ ویلا داخلی و حرفه است. این را از هر دوره طراحی باغ ویلا داخلی که بروید یاد خواهید گرفت. بنابراین همه فقط با کسب تجربه در این زمینه. اینها مواردی مانند نحوه برقراری ارتباط بصری و حرفه ای هستند. نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا این واقعاً مهم است زیرا شما باید بدانید که چگونه یک جلسه طراحی باغ ویلا یا یک چارتر برگزار کنید، باید چیزهایی مانند نحوه انتقال ایده های خود در کلمات و ارائه ها یا نحوه انتقال ایده های خود به یک سازنده یا یک شخص ترنس بدانید. و همچنین نحوه ایجاد یک خلاصه واضح با مشتری. پس بدیهی است، این چیزهای بسیار اساسی است. اما باید به شما نشان داده شود که چگونه این کار را انجام دهید. یا باید بفهمید که چگونه این کار را انجام دهید. نکته بعدی این است که چگونه باید یاد بگیرید که چگونه یک پروژه را از ابتدا تا انتها اجرا کنید. این واقعاً کلیدی است.

طراحی ویلا

زیرا کارهای خاصی وجود دارد که یک طراح داخلی باغ ویلا باید در طول مسیر انجام دهد. و شما باید بدانید که چگونه این کار را انجام دهید. بنابراین این نوع شامل مستنداتی است که باید در چه مراحلی از پروژه ارائه دهید. بنابراین، افراد چه معامله‌هایی انجام می‌دهند، چه مشاغل، انواع مختلفی از پروژه‌هایی که می‌توانید اجرا کنید، همچنین نقش‌های مختلفی که می‌توانید ارائه دهید. بنابراین مانند مدیر پروژه، دانش، مشاور ارشد، مواردی از این قبیل. نکته سه نحوه تشکیل توافقنامه حقوقی است آیا باید بدانید که چگونه آنها را تشکیل دهید. بنابراین شما باید چیزهایی را بدانید که چگونه توافق کنید که مشتری شما از شما چه می‌خواهد و شما چه می‌خواهید. برای انجام آنها پول پرداخت می شود. همچنین، شما باید شرایط قراردادها و شرایط قرار ملاقات خود با مشتری را بدانید، باید بدانید که چگونه در مورد نوع خدماتی که قرار است برای هر پروژه ارائه دهید طراحی ویلا تصمیم بگیرید و اطمینان حاصل کنید که از نوع تجارت قانونی در آن هستید. به منظور انجام آن نکته بعدی این است شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا که شما همچنین باید بدانید که چگونه به‌عنوان یک طراح به‌طور مستمر رشد کنید، شما فقط یک‌بار متوقف نمی‌شوید، فقط یادگیری را متوقف نمی‌کنید، اکثر افرادی که من می‌بینم به یک دوره می‌روند و سپس اساساً فکر می‌کنند که همین است. حالا، من یک طراح هستم، این من هستم، من برای صنعت آماده شده ام، واقعاً اینطور کار نمی کند، حتی معماران. اکثر طراحان در صنعت، حتی هر پروژه، در حین کار یاد می گیرند. بنابراین هر پروژه همیشه متفاوت است. نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا شما واقعاً می خواهید زمانی که می خواهید بهترین فرصت را برای موفقیت به خود بدهید، با نترسیدن از انجام پروژه های جدید، حتی اگر کمی هم باشند، اگر احساس می کنید که یک پروژه جدید هستند. کمی خیلی سخت است، چون مثل این است که به باشگاه بپیوندیم، همه ما این کار را انجام می دهیم، خوب، طراحی ویلا با هر پروژه کمی بیشتر یاد می گیریم. پس این کاملا طبیعی است. همچنین، شما باید به طور مداوم رشد کنید و، می دانید، ارتباطات مناسب در صنعت ایجاد کنید، باید به نوعی تجربه بیشتری به دست آورید و بدانید که از کجا می توانید دانش صحیح و دقیق را بدست آورید. بنابراین می دانید، وقتی همه چیز تغییر می کند، دانش خود را به روز نگه دارید. و همچنین باید یک شبکه پشتیبانی پیدا کنید تا تنها و منزوی نباشید.

زیرا به محض اینکه متوجه شدید که از باغ ویلا  شروع به کار می کنید، یا معمولاً همان چیزی است که بیشتر مردم می خواهند، یا آن سبک زندگی لپ‌تاپ را داشته باشید، می‌تواند کاملاً منزوی باشد، شما می‌خواهید بتوانید به نوعی با مردم ارتباط برقرار کنید، نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا ارتباط برقرار کنید و با آنها صحبت کنید و داشتن یک شبکه پشتیبانی برای آن بسیار مهم است که اگر جدی هستید از شما می‌خواهم که این کار را انجام دهید. در مورد حرفه ای در طراحی باغ ویلا داخلی، این موارد را پیدا کنید و قطعا آنها را در استراتژی خود برای راه اندازی کسب و کار خود بگنجانید. آیا می بینید که راه اندازی یک کسب و کار طراحی باغ ویلا داخلی بدون دانستن این موارد عاقلانه نیست. من فکر می‌کنم بزرگ‌ترین اشتباهی که شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا اکثر مردم هنگام تلاش برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار طراحی باغ ویلا طراحی ویلا داخلی مرتکب می‌شوند این است که به نوعی در اینجا توقف می‌کنند، خواهید دید که ما در حال رفتن به اسلاید دو هستیم. و مرحله بعدی به نوعی جالب است، زیرا اکثر مردم در مرحله یک توقف می کنند. فکر می کنم بله، من یک طراح داخلی باغ ویلا هستم. عالیه. بیا کسب و کارم را راه اندازی کنیم. به نوعی می دانید، این یکی از پنج مرحله است. و خواهید دید که احتمالاً به همین دلیل است که اگر در گذشته سعی کرده‌اید کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید، این احتمالاً بزرگترین دلیل شکست آن است زیرا یا اگر تلاش کرده‌اید در این صنعت کار کنید. نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا این نیز یکی از دلایلی است که چرا تمام کاری که شما انجام داده اید به دست آوردن اطلاعات است. این تقریباً بخش سرگرم کننده طراحی باغ ویلا داخلی است. به‌گونه‌ای است که شما بهترین چیزها را دریافت کرده‌اید، و طراحی ویلا همانطور که به راهمان ادامه می‌دهیم، منظور من را خواهید دید. بنابراین مرحله دوم، قدم بعدی برای راه اندازی کسب و کار طراحی باغ ویلا داخلی و تضمین موفقیت، راه اندازی و پیروی از یک ساختار تجاری کاربردی و سودآور است. بله، شما در حال راه اندازی یک کسب و کار طراحی باغ ویلا داخلی به عنوان یک طراح داخلی باغ ویلا هستید، اما هنوز یک تجارت است. بنابراین شما باید آن را مانند یک تجارت اداره کنید. و این احتمالاً بزرگترین اشتباهی است که می بینم. حتی طراحان داخلی موفق اکثر طراحان داخلی را که من در تجارت دیده‌ام و با آنها کار کرده‌ام به جز طراحان داخلی تجاری یا تجاری، تشکیل می‌دهند، این صنعت بسیار متفاوتی است، من می‌گویم اکثریتی که من می‌بینم صادقانه خرابکاری هستند. شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا نه بسیاری از مردم، نه بسیاری از طراحان داخلی در واقع یک تجارت طراحی باغ ویلا داخلی را مانند یک تجارت اداره می کنند، آنها آن را مانند هنرمندان دیوانه اداره می کنند. و این دستوری برای موفقیت نیست.

از اینها بگذریم بنابراین اولین کاری که باید انجام دهید این است که باید در مورد ساختار تجاری و قانونی کسب و کار خود تصمیم بگیرید که شامل مواردی مانند تصمیم گیری در مورد نوع تجارتی که می خواهید تجارت کنید، باید نام تجاری قانونی خود را تنظیم کنید یا مالیات خود را تأیید کنید. ساختارهای مالی شما همچنین باید بدانید که چه قوانین و مسئولیت های قانونی در مورد شما و کسب و کارتان اعمال می شود، و سپس بیمه های مناسب طراحی ویلا را نیز در اختیار داشته باشید. منظورم این است که اینها چیزهای اساسی هستند، اما نمی توانید تصور کنید چند نفر بدون بیمه معامله می کنند. این واقعا احمقانه است. و به نوعی ترسناک است، نه تنها برای مشتریان شما، بلکه برای خودتان. گام بعدی راه اندازی یک کسب و کار کاربردی است که با اهداف بلند مدت شما مرتبط باشد. بنابراین مواردی مانند راه اندازی ساختارهای قانونی، مانند شرایط و ضوابط، ساختارهای مالی، مانند نحوه دریافت پول. نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا سپس ساختارهای عملی، مانند سیستم های داخلی شما، و آنها به نوعی چارچوب های روزانه هستند که به شما در اداره کسب و کارتان کمک می کنند. پس این واقعا مهم است. بدون اینها، اگر منطقی باشد، به نوعی در همه جا خواهید بود. نکته بعدی این است که شما باید یک استراتژی تجاری موفق و قابل اعتماد را دنبال کنید. ما با دانش نحوه اداره یک تجارت به دنیا نیامده‌ایم و از شما انتظار نمی‌رود که آن را داشته باشید. بنابراین باید یک طراحی ویلا سیستم تجاری را یاد بگیرید که مختص طراحی باغ ویلا داخلی در دنیای مدرن باشد و نه طراحی باغ ویلا شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا داخلی 40 سال پیش، زیرا این صنعت بسیار تغییر کرده است. بنابراین شما همچنین باید استراتژی‌هایی را در سیستم‌ها قرار دهید تا به شما کمک کند در طول روز متمرکز بمانید. و تقریباً کاری را که می خواهید انجام دهید، شغلی است که دوست دارید، درست است. بنابراین به جای اینکه وقت خود را صرف ساعت ها نشستن پشت تلفن برای حل مشکلات کنید، می خواهید مطمئن شوید که همه چیز به خوبی پیش می رود تا بتوانید بهترین طراحی ویلا استفاده را از زمان خود ببرید.

باغ ویلا با طراحی عالی

شما همچنین می‌خواهید از بخش‌هایی از کسب‌وکارتان استفاده کنید که برای شما پول می‌آورند یا بیشترین لذت را برای شما به ارمغان می‌آورند. نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا بنابراین شما باید چیزهایی را پیدا کنید که در چرایی انجام این کار ارزشمند هستند. به طوری که تقریباً بتوانید سبک زندگی ای را که رویای آن را دارید زندگی کنید. بنابراین، می دانید، دلیل اینکه می خواهید به طراحی باغ ویلا داخلی تبدیل شوید یا یک تجارت طراحی باغ ویلا داخلی راه اندازی کنید، این است که می خواهید زندگی خود را به نحوی تغییر دهید، درست است، می خواهید مطمئن شوید که واقعاً از آنها استفاده می کنید. بخش های سرگرم کننده و همه چیزهای دیگری که احتمالاً به نظر شما سرگرم کننده نیست، باغ ویلا با طراحی عالی حداقل مراقب آنها باشید. بنابراین، مانند اکثر طراحان داخلی، از آن بخش های کسب و کار خود غافل نمی شوید. و سپس شما همچنین می خواهید از اعتماد استفاده کنید، روش‌های کار کارآمدی که به شما کمک می‌کند در زمان ایجاد یک کسب‌وکار پول‌ساز صرفه‌جویی کنید، شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا دانش‌آموزان فارغ‌التحصیل شوند، عمدتاً چیزهای سرگرم‌کننده را بدانند، اگر تقریباً به هر دوره طراحی باغ ویلا داخلی بروید، چیزهایی را یاد می‌گیرید که اساساً رزرو شده است. برای رئیس در یک تجارت بنابراین اگر شما واقعاً فارغ‌التحصیل شده‌اید، در واقع بسیاری از دانشجویان من فارغ‌التحصیل دوره‌های دیگر هستند، که نتوانسته‌اند کار پیدا کنند، و قابل درک است، زیرا کاری که آنها در این دوره‌ها سعی در انجام آن دارند، باغ ویلا با طراحی عالی این است که کار کنید که بهترین بخش کار، که البته در حین تحصیل سرگرم کننده است، اما واقعیت این است که برای کسی که قبلاً تجارت خود را دارد، چندان مفید نیستید، زیرا قرار است وارد شوید یک نکته و فقط قسمت هایی را بدانید که قسمت های سرگرم کننده ای هستند که رئیس می خواهد انجام دهد. بنابراین شما می خواهید مفید باشید و نکاتی را یاد بگیرید که در واقع می توانند برای شخص دیگری مفید باشند.

اگر می‌خواهید بدانید، اگر ایده شما این است که واقعاً آزادکار شوید و برای افراد دیگر کار کنید و از این طریق شغل پیدا کنید، کسب آموزش بیشتر در این زمینه اساساً، بخش‌های سخت‌تر طراحی باغ ویلا داخلی مفیدتر خواهد بود. شما و احتمال موفقیت شما بیشتر است. وقتی کسب و کار خود را اداره می کنید، باغ ویلا با طراحی عالی می توانید، متوجه خواهید شد که خواهید دید که وقتی بتوانید خودتان افراد را استخدام کنید، این افراد را نمی خواهید، نمی خواهید کسی را استخدام کنید که قرار است نقاشی را برای شما انجام دهد. متاسفم، شما برای شما طراحی باغ ویلا می کنید زیرا می خواهید آنها بتوانند نقاشی کنند. نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا بنابراین آنچه من چیزی هستم که فکر می کنم آنچه می خواهم بگویم این است که شما نمی کنید نمی خواهید کسی بیاید برای شما کار کند و بهترین بخش های کسب و کار را به او ارائه دهد. و مانند تعریف برند یا سبک خود، می خواهید باغ ویلا با طراحی عالی از آن لذت ببرید. و شما می خواهید آن سبک را برای خود طراحی باغ ویلا کنید. همانطور که می بینید اگر نیستید، اگر همه این چیزهای دیگر را یاد نگرفته اید، فقط در یک زمینه بسیار خاص تخصص دارید، که بعید است در شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا آن زمینه موفق شوید، به خصوص اگر به دنبال کار یا اگر می‌خواهید برای شخص دیگری آزادکار شوید، قدم بعدی برای راه‌اندازی کسب‌وکار طراحی باغ ویلا داخلی خود که موفقیت را تضمین می‌کند، ایجاد یک استراتژی بازاریابی سفارشی است که برای قرن حاضر مناسب است. بنابراین بله، شما نمی توانید تصور کنید که اکثریت این صنعت چقدر قدیمی و عقب مانده است، به نقطه اول برمی گردد، فکر می کنم وقتی اکنون فکر می کنید، خوب، عالی است. من یک طراح داخلی باغ ویلا هستم، و نیازی نیست که به رشد خود ادامه دهید و یاد بگیرید که اساساً نشان دادن شما برای عدم موفقیت است، زیرا باید در صنعت داخلی و همچنین در تجارت و بازاریابی همگام باشید. نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا بنابراین اینها استراتژی هایی هستند که امروز کار می کنند. چطوری این کار را انجام میدهی. بنابراین شما این کارها را انجام می دهید، برندی را ایجاد می کنید که دوست دارید. و این به شما کمک می‌کند تا در میان انبوهی که شامل مواردی مانند درک اینکه برند چیست و چرا به آن نیاز دارید متمایز شوید. همچنین، باید تصمیم بگیرید که هدف و احساس برند شما چیست. و این چیزهای سرگرم کننده است، می دانید، خوب. قبلاً گفتم که این سخت ترین چیز است. اما ایجاد یک برند سرگرم کننده است، فوق العاده است. شما همچنین باید کارهایی مانند ایجاد برندی را انجام دهید که مطابق با چشم انداز بزرگ شما برای کسب و کارتان باشد. بنابراین به این فکر کنید باغ ویلا با طراحی عالی که به کجا می روید. بنابراین نه اینکه فقط در تاریکی چاقو بزنم و بروم خب، من فقط می‌خواهم یک طراح داخلی باغ ویلا باشم. شما می خواهید یک چشم انداز داشته باشید و درک کنید که مشتری ایده آل شما نیز از برند و چشم انداز شما چه می خواهد.

پس ببینید که چگونه همه آن چیزها به هم گره می خورند. نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا نکته بعدی یا مرحله بعدی این است که باید در مورد بازار هدف و جایگاه خود تحقیق کنید. بنابراین بیشتر طراحان داخلی فکر می کنند که می توانند به همه خدمات بدهند و من این را بسیار می بینم و صادقانه بگویم، در ابتدا این اشتباه را هم انجام دادم و واقعیت این است که بازاریابی در صنعت بازاریابی است. اگر به همه خدمات می‌دهید، به این معنی است که واقعاً در حال خدمت هستید و هیچ‌کس را جذب نمی‌کنید، کلید موفقیت این است که جایگاه خود را بشناسید. اساساً باید بازار هدف خود را بشناسید، باغ ویلا با طراحی عالی سپس اساساً حرف درست را به مشتریان ایده آل خود می گویید و بنابراین، آنها به راحتی به شما برای شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا همکاری با شما بله می دهند. و این دقیقاً همان روشی است که من در اولین سال کسب و کارم موفق به کار با بیش از 30 مشتری بدون داشتن نمونه کارها بدون لیست بلندبالایی از مخاطبین شدم که به من کمک می کردند تا مشتریان بالقوه را بدون مقدار زیادی پول برای سرمایه گذاری در تبلیغات تجاری پیدا کنم. ، در واقع، شش کاهش اول بنابراین من در کسب و کار طراحی باغ ویلا داخلی خود را به صورت رایگان جذب کردم. و من هنوز تا به امروز یک پنی برای تبلیغات پرداخت نمی کنم. برای آن بخش از کسب و کارم، من هنوز برای جذب مشتری، در بخش طراحی باغ ویلا داخلی کسب و کارم، هزینه ای پرداخت نمی کنم. بیایید به این نکته بپردازیم که ایجاد محصولات و بسته هایی است که مشتریان شما آن را غیرقابل مقاومت می دانند. من فکر می کنم که منطقی است. اما این شامل چه چیزهایی می شود، باید بدانید که مشتریان شما چه می خواهند، شما باید بسته بندی کنید و محصولات و خدمات خود را به گونه ای ارائه دهید که افراد مناسب را به باغ ویلا با طراحی عالی سمت خود جذب کند، باید تعادل قیمت را هم برای خود و هم برای مشتری خود به درستی بدست آورید. شما باید مهارت‌هایی را بیاموزید که اساساً یک بله آسان از مشتریان بالقوه دریافت کنید تا اساساً به نظر شما شلخته یا فروشنده نباشید یا خدمات خود را به شدت تخفیف ندهید. بنابراین می توانید مشتری جذب کنید. آیا می توانید ببینید که چگونه همه اینها وقتی همه چیز در کسب و کار شما رواج دارد، لازم نیست نگران باشید که مشتریان بعدی شما از کجا می آیند. و لازم نیست ناامید شوید، می‌دانید، وقتی لازم است قبض‌هایتان را بپردازید، این چیزها در حال انجام است. و به همین دلیل است که شما نیاز به تعادل در تجارت خود دارید. شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا و آیا می توانید ببینید که چرا اکنون، حتی قبل از اینکه به چند نقطه آخر برسیم، چقدر مهم است که این موارد دیگر را در استراتژی کسب و کار خود بگنجانید.

می‌دانید، در حالی که در حال راه‌اندازی یک کسب‌وکار هستید، زیرا کسب‌وکار طراحی باغ ویلا داخلی شما، زیرا توقف آن در مرحله اول همان جایی است که اکثر مردم متوقف می‌شوند. و به همین دلیل شکست می خورند. قدم بعدی برای راه اندازی کسب و کار طراحی باغ ویلا داخلی، تدوین چارچوب تجاری است که برای شما و سبک زندگی شما مناسب باشد. این یک روش خوب است، عمدتاً به این دلیل که نوع افرادی که ما به عنوان طراح داخلی باغ ویلا هستیم و سبک زندگی که ما تقریباً می خواهیم باغ ویلا با طراحی عالی آن را رهبری کنیم، از طراح به طراح و شخصی به شخص دیگر متفاوت است. درست. بنابراین در واقع، اکثر افرادی که به این صنعت نقل مکان می‌کنند، و من این را دیده‌ام، به این دلیل نیست که عاشق طراحی باغ ویلا داخلی هستند، اما این کار را نمی‌کنند. متوجه نمی شوند که آنها سعی می کنند ایده خود را از کاری که قرار است به عنوان یک طراح داخلی باغ ویلا انجام دهند، در قالب شخص دیگری قرار دهند. آیا این منطقی است که ممکن است واقعاً برای شما، تجارت و سبک زندگی خاص شما کارساز نباشد. نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا بنابراین شما واقعاً فقط باید این را سفارشی کنید تا شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا برای تجارت خاص و سبک زندگی شما کار کند. بیایید با داشتن یک کلید به مرحله بعدی برویم. بنابراین قدم بعدی داشتن یک سیستم کلیدی است که محیط کاری آسان و کارآمد را برای شما و مدل کسب و کارتان تسهیل می کند. بنابراین، مواردی از این قبیل است، فکر می‌کنم اینها چیزهایی هستند که مردم اغلب نادیده می‌گیرند، در واقع، در زمان خود، به نوعی بهره‌وری پایین یا کمبود انگیزه، همچنین حواس‌پرتی یا وقفه‌های بیش از حد را سرزنش می‌کنند. بنابراین باید به نوعی روز خود را سازماندهی کنید، باید چیزهایی مانند نحوه سازماندهی حساب های خود داشته باشید، باغ ویلا با طراحی عالی چگونه فایل های خود را سازماندهی کنید، چگونه فاکتورهای کارکنان خود را سازماندهی کنید، یا از سیستم هایی که با تحویل و بازگشت سروکار دارند. بنابراین این چیزها باید در جای خود قرار داشته باشند تا هر روز ساعت‌ها را به دنبال یک فایل یا چیزی هدر ندهید و فایل‌های زیادی خواهید داشت. بنابراین می‌خواهید سازماندهی کنید و سیستم‌هایی را راه‌اندازی کنید. و، می دانید، من این را از کار در    این بود خونه ای که میخواستم  های بزرگ یاد گرفتم. این شرکت‌های بزرگ‌تر طراحی باغ ویلا بودند که من در آن‌ها کار می‌کردم که مرا مجبور کردند به‌صورت سیستمی کار کنم. و می‌توانم به شما بگویم، این بهترین اتفاقی بود که برای من افتاد، زیرا زمانی که برای باغ ویلا با طراحی عالی شرکت‌های کوچک کار می‌کردم، و می‌دانید، آن گروه‌های یک نفره، با پیاده‌سازی سیستم‌ها به آنها کمک زیادی کردم، فقط می‌توانستم. باور نکنید که سبک کار آنها چقدر نامنظم بود و چقدر زمان را صرف جستجوی چیزهایی تلف کردند زیرا اینطور نبود. به خوبی سازماندهی شده است، و همچنین سایر افراد در دفتر کارها را به روش خود انجام می دهند، که به نوعی دیوانه کننده و کاملاً ناکارآمد است. بنابراین گام بعدی این است که باید یک طرح تجاری یا استراتژی داشته باشید باغ ویلا با طراحی عالی که به آن پایبند باشید و بخواهید دنبال کنید.

طراح باغ

بنابراین فقط به این دلیل که شما یکی را دارید به این معنی نیست که می خواهید آن را دنبال کنید. طراح باغ برای من هم در ابتدا این اتفاق افتاد. بنابراین باید یک طرح کسب و کار ایجاد کنید که الهام‌بخش باشد، اما در عین حال گام‌های واضح و عملی را برای کمک به شما در دستیابی به اهداف تجاری خود ارائه دهد. پس فراموش نکنید، شما باید یک هدف تجاری داشته باشید تا برای رسیدن به آن قدم بردارید. سپس شما همچنین می دانید چه چیزی به شما انگیزه می دهد و چه چیزی به شما انگیزه نمی دهد. شما باید بدانید که معمولاً از انجام چه کارهایی اجتناب می کنید و اقدامات لازم را برای اطمینان از انجام آن کارها انجام دهید. بنابراین این یک مورد بزرگ است. نکن یک نوع نگاه به این واقعیت است که از تمایل به انجام برخی کارها اجتناب می کنید و سپس آن کارها عقب می مانند و انجام نمی شوند. شما همچنین باید یک دفترچه خاطرات شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا را در برنامه ها نگه دارید و زمان را برای کارهای خاص اختصاص دهید. بنابراین دلیل اینکه بسیاری از طراحان داخلی در ارائه آنچه می‌خواهند یا آنچه می‌گویند در زمانی که می‌گویند طراح باغ انجام خواهند داد شکست می‌خورند، طراح باغ به این دلیل است که اغلب نوعی کمال‌گرا هستند و معمولاً از کار لذت زیادی می‌برند، که خوب است. . اما این ویژگی‌ها همراه با شیوه‌های ناکارآمد کار به این معنی است که در نهایت ضرب‌الاجل‌ها را از دست می‌دهید. شما باید تا دیر وقت کار کنید یا با پرداخت اضافه کاری به یک نفر یا انجام کارهایی که به دلیل سازماندهی نبودن به آنها پرداخته اید، پول را از دست می دهید. نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا بنابراین باید راه‌هایی را بیاموزید و پیاده‌سازی کنید که به شما کمک می‌کند تا کارهایی مانند تصمیم‌گیری در مورد پروژه‌ها را به راحتی انجام دهید و به وضوح بدانید که چه وظایفی باید به چه ترتیبی انجام شوند تا کارآمدترین نوع پروژه باشد. خیلی دقیق بود که بدانید چقدر زمان نیاز است، فکر می‌کنم الک زمان مورد نیاز را در ابتدای پروژه یا کار پیدا می‌کند، سپس شما همچنین باید زمان صرف شده را پیگیری کنید. این واقعاً مهم است و مطمئن شوید که در مسیر اهداف پروژه خود قرار دارید. بنابراین چیزی که من می خواهم شما بتوانید ببینید این است طراح باغ که نحوه کار شما به عنوان یک طراح داخلی، و لزوماً فقط مهارت یا توانایی شما نیست، به عنوان یک طراح داخلی، به نوعی نیروی محرکه کلیدی برای تعیین اینکه آیا می خواهید موفق شوید، نه تنها کسب و کار طراحی باغ ویلا داخلی خود را راه اندازی کنید، بلکه در این حرفه، بسیاری از طراحان با استعداد و بزرگ که در حال تلاش برای تامین هزینه های زندگی هستند، آنها واقعاً نمی دانند که چرا مشتریان بالقوه واقعاً به آنها هجوم نمی آورند.

بنابراین من می دانم که شما می خواهید موفق شوید. به همین دلیل به طراح باغ این وبینار آمدید. بنابراین، اگر می‌خواهید برای راه‌اندازی کسب‌وکارتان، به شیوه‌ای درست، کمک دریافت کنید، و در حین کار با اولین مشتریانتان از من کمک بگیرید، پیوند زیر این مطلب   این بود خونه ای که میخواستم شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا  را دنبال کنید. و شما می توانید در مورد برنامه مربیگری من اطلاعات بیشتری کسب کنید. به مرحله آخر برسیم. و این از همه اینها مهمتر است. و شما خواهید دید طراح باغ که چرا اکنون که من آن را توضیح می دهم. بنابراین، مهمترین و نهایی ترین مرحله برای راه اندازی کسب و کار طراحی باغ ویلا داخلی، برای تضمین موفقیت شما این است که اساساً از مسیر خود خارج شوید. و میدونی من اینو با عشق میگم زیرا باید تفاوت بین مانع و IQ و بهانه را درک کنید، زیرا واقعاً این چیزی است که من را از موفقیت باز داشت، می دانید، در ابتدا بهانه های زیادی آوردم که چرا چیزی کار نمی کند. بسیاری از مردم نمی دانند که در واقع، ما داستان هایی در مورد دلیل شکست های خود می سازیم. بنابراین ما می گوییم که چون اضطراب داریم یا به این دلیل که در سخنرانی عمومی بد هستیم یا خجالتی هستیم، یا در فروش ضعیف یا بد هستیم، بهانه هایمان. نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا ما این را می گوییم، به همین دلیل است که نمی توانیم به چیزی برسیم. بنابراین، می دانید، چیز دیگری وجود دارد، مشکل شخص دیگری است، به دلیل چیز دیگری است، واقعیت این است که شما می توانید خیلی چیزها را به دست آورید. و تمام تلاش ما در اینجا راه اندازی یک تجارت طراحی باغ ویلا است. بنابراین واقعاً، می دانید، شما دیده اید که دیگران این کار را انجام می دهند. ممکن است، انجام این کار از نظر انسانی امکان پذیر است، و امکان موفقیت وجود دارد. این ثابت شده است. من این کار را انجام داده ام، و شما هم می توانید، باید ترس را احساس کنید و به هر حال انجامش دهید. بنابراین این اصلی ترین چیزی است که بسیاری از ما را از انجام رویاهایمان باز می دارد ترس است. و طراح باغ بسیاری از ما نمی دانیم که موفق ترین افراد جهان هنوز از کارهایی که انجام می دهند ترس دارند. بنابراین ترس طبیعی است.

تقریباً همه افراد از جمله ورزش های برتر و کسب و کار، هنوز احساس ترس می کنند. بنابراین تفاوت‌ها در این است که آنها تشخیص می‌دهند که ترس وجود دارد، اما واقعاً اجازه نمی‌دهند ترس آنها را باز دارد. آنها به شما اجازه نمی دهند که تصمیم بگیرید یا در برنامه، اگر منطقی باشد. ترس در واقع در DNA ما ریشه دوانده است. شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا آنجاست تا از ما محافظت کند. اما اینطور نیست طراح باغ تفاوت بین شیری که ما را در خیابان تعقیب می کند و خارج شدن از منطقه راحتی ما را تشخیص دهید. بنابراین به شما قول می‌دهم دلیل اصلی شکست اکثریت مردم، نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا هنگام راه‌اندازی کسب‌وکار طراحی باغ ویلا داخلی، احتمالاً به دلیل ترس و ترس از شکست بیش از هر چیز دیگری باشد. آنها می ترسند که به اندازه کافی خوب نباشند، می ترسند که به اندازه کافی خوب نشوند که بزرگترین ترس من بود، ترس از اینکه نتوانند خدمات عالی ارائه دهند یا می دانید، میلیون ها بهانه دیگر وجود دارد که تا حد زیادی مزخرف هستند بنابراین وقتی این را با نهایت عشق می گویم، چون به معنای واقعی کلمه خودم این را در سال 2012 پشت سر گذاشتم، محصولی به نام طراحی باغ ویلا اتاق من را ایجاد کردم. و صادقانه بگویم، این بهترین راز روی کره زمین بود. و هنوز هم به این دلیل است که من خیلی می ترسیدم در مورد آن به کسی بگویم. بنابراین اعتقاد من در آن زمان این بود که پیدا شد زیرا برای بازاریابی آن به پول زیادی نیاز داشتم. چیزی که اکنون می‌دانم این است که باورها و بهانه‌های نادرست زیادی داشتم، هیچ راهی برای موفقیت آن کسب‌وکار وجود نداشت، طراح باغ مگر اینکه گام‌هایی را برای غلبه بر نوع BS درونی‌ام انجام دهم و خودم این مراحل را دنبال کنم. پس شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا همین است. متشکرم.

از اینکه به من در این وبینار ملحق شدید متشکرم. نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا و بسیار سپاسگزارم که این مدت طولانی را دنبال کردید. طراح باغ امیدوارم اومدی، به چیزی که اومدی رسیدی و می دانید، اکنون چند گام عملی برداشته اید که می توانید بردارید و واقعاً، می دانید، شانس موفقیت را دارید زیرا افراد زیادی وجود ندارند که این چیزها را به شما بگویند. و البته، اگر برای انجام این کار کمکی می خواهید، لازم نیست به تنهایی این کار را انجام دهید. شروع یک شرکت طراح داخلی باغ ویلا بدیهی است که من دوست دارم به شما در انجام این کار و راه اندازی کسب و کار و طراحی باغ ویلا داخلی خود کمک کنم. این بهترین چیزی است که تا به حال برای من اتفاق افتاده است و من عاشق آموزش این هستم، بنابراین اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید، طراح باغ فقط می‌توانید صفحه را پایین بروید یا روی پیوند زیر کلیک کنید و بله، امیدوارم به زودی شما را ببینم نحوه شروع یک شرکت طراح داخلی.

 

 

پیام بگذارید