ویلا با گیاهان سبز

10ژوئن.2022
0 نظر
villa-with-green-plants

c505218304b50c59c3659f6dda43bae7-header-0–>

 

 

این یک روز زیبا است، ویلای سبز تازه باران کمی تمام شده است و یک جورهایی مرطوب و خنک است. اما من فکر کردم که زمان مناسبی است زیرا کمی ابری است تا کمی گلدان را انجام دهم. پس اسم من سولی است. و در میشیگان میشیگان در منطقه پنج B باغبانی می‌کنم. و در روز یادبود به رفتم، زیرا اغلب اوقات، یکی نزدیک من فروش و گیاهان بسیار خوبی دارد. و آنها انجام دادند، من تمام این لهجه های اثبات شده را دریافت کردم. به ازای هر عدد 2 میلیون، معمولاً 4 میلیون هستند، تقریباً نصف آنها تخفیف دارند، که به نظر من یک سرقت عالی بود، زیرا من این سبدهای آویزان را دارم که باید آنها را بکارم. بنابراین من فکر می کنم این نوع کارها واقعاً خوب است. همانطور که آنها را در سبدهای آویزان می کاریم، کمی در مورد هر گیاه صحبت خواهم کرد. اما من پنج سبد آویز مختلف دارم.

پس بیا با آن ها شروع کنید. و سپس ویلای سبز ما فقط در مورد هر یک به شما می گوییم. اولین کاری که می خواهم انجام دهم این است که مقداری از این مخلوط گلدانی را در این سطل سیمانی بریزم. شما می توانید اینها را با قیمتی مانند من فکر می کنم که من این یکی را به قیمت پنج یا 10 میلیون در خریداری کردم. و دلیل اینکه من این کار را انجام می دهم این است که سعی می کنم مقداری از خاک سبدهای آویزانم را دوباره استفاده کنم. اما من نمی خواهم بازگشت رطوبت خواص را از دست بدهم. بنابراین من می‌خواهم این مقدار را وارد کنم و ما از برخی از قدیمی‌ها استفاده می‌کنیم و این فقط به شما کمک می‌کند که عمر طولانی‌تری به خاک گلدانی که در سبد شما است می‌دهید، زیرا کمی از بین می‌رود. از زندگی هر سال آن بنابراین هر بار چند سبد را انجام دهید و سپس مقداری کود نیز در اینجا اضافه می کنم. اگر هنوز چیزی در گلدان است، مطمئناً می‌خواهید آن را بیرون بیاورید، نمی‌خواهید چیزی در گلدان‌هایتان گندیده شود یا معمولاً سعی می‌کنید مطمئن شوید که هیچ ریشه بزرگ یا تکه‌هایی از گیاهان باقی‌مانده در آنجا وجود نداشته باشد، خیلی خوب به نظر می‌رسد.

حالا کاری که می‌خواهم بکنم این است که می‌خواهم کمی کود بخورم، حالا شما می‌توانید تقریباً از هر نوع غذای گیاهی استفاده کنید، این یکی برای تغذیه تا سه ماه است که تقریباً تمام چیزی است که من برای گذراندن تابستان نیاز دارم. از جمله اینکه این مخلوط گلدانی که من دارم قبلاً مقداری کود دارد، بنابراین من فقط می خواهم همه این خاک و کود را با هم مخلوط کنم و حتی اگر مقداری از این کود را در خاک مخلوط کرده ام، شما را به یاد داشته باشید. اگر این مواد را در بقیه سال فراموش کنید، همیشه می توانید بارور کنید، ویلای سبز به نظر خوب می رسد. بیا یه دست بزنیم اکنون دوباره آن را پر خواهم کرد، یکی از گیاهان دیگری که در اینجا خواهید دید که من دارم، این سبد آویز است و این سبد آویزان زمانی که نیمه خاموش بود نامشخص بود. در درجه اول به این دلیل که فکر می کنم هیچ شکوفه ای روی آن وجود نداشت. اما این فقط منظورم این است که اگر کولاهای کالیبر را بشناسید، آنها در طول فصل به شکوفایی خود ادامه می دهند، و رنگ صورتی بسیار زیبایی است که نمی دانم ممکن است برخی از رنگ های دیگر رنگ متفاوتی داشته باشند یا خیر. اما این برای من مهم نیست، من از برخی از اینها استفاده خواهم کرد، این سبد آویز را جدا خواهم کرد.

زیباترین ویلاهای سبز

و من سه سبد آویز دارم که قرار است زیباترین ویلاهای سبز زیر نور خورشید باشد. بنابراین امیدوارم نمی‌دانم ویلای سبز دو یا سه گیاه در اینجا وجود دارد یا نه، اما امیدوارم از یکی از اینها به عنوان یک قطعه مرکزی در هر یک از سبدهای خورشید استفاده کنم. اولین سبدی که من من قصد دارم انجام دهم این است که یک سبد سایه باشد. در حال حاضر، بیشتر اینها برچسب خورشید هستند، اما سایه ای که من دارم، به نظر می رسد که آنها در گذشته خوب عمل کرده اند. بنابراین کاری که ما برای سایه انجام می دهیم این است که یکی از اینها را انجام می دهیم که یک گیاه سپر ایرانی است. و این یکی، آنها ندارند، بدی این لهجه های اثبات شده این است که اندازه آنها را ندارند. بنابراین وقتی می‌خواهید زیباترین ویلاهای سبز چیزهای خوب آنها را به عنوان ویلای سبز قیمت مناسب بخرید، در واقع باید آنها را آنلاین جستجو کنید، بنابراین اینها کمی کوچکتر هستند. بنابراین باز هم، این باعث می‌شود که این مقدار تقریباً به همین ارتفاع و تقریباً یکسان باشد، بنابراین با بزرگ‌تر شدن، فضای کمی را اشغال می‌کند. اما من می‌خواهم از این یکی استفاده کنم، مطمئناً در اینجا به اندازه کافی عمیق شوید.

و سپس فقط برای بیرون آمدن زیباترین ویلاهای سبز مقداری از آن رنگ سبز چون واقعاً بنفش و سبز است، از این تاک سیب زمینی شیرین استفاده می کنیم. و این یکی Sweet Carolyn سبز روشن نام دارد. چرخش ریشه‌هایی در اطراف پایین دارد، من فقط می‌خواهم بیرون بکشم و آن را به طرفی بگذارم و این را به صورت مثلث بکارم زیرا سه گیاه وجود دارد. در این یکی و کاری که من می خواهم انجام دهم این است که این نوع را در یک زاویه بکارم. بنابراین اگر به دقت نگاه کنید، می بینید که به جای کاشت مستقیم، من از این جهت می کارم. ریشه ها واقعاً نمی دانند کدام سمت بالا یا پایین است. به طوری که آن را کمی سریعتر از لبه عبور می دهد. مرحله بعدی یک گیاه بوته ای خوب است. این یکی اسمش بابا آلو هست و زیباترین ویلاهای سبز قراره بنفش قشنگی بشه. ویلای سبز بنابراین من فکر می‌کنم که این واقعاً خوب پیش می‌رود، زیرا ما یک گیاه سبز و بنفش با یک سبز روشن خوب و سپس این گیاه بنفش تیره و پرپشت‌تر داریم. بنابراین این 100% یک ظرف شاخ و برگ خواهد بود و من می خواهم یکی از این موارد را نیز انجام دهم. بنابراین فکر می‌کنم در قسمت سایه‌دار تخت من واقعاً زیبا به نظر می‌رسد و بعد از اینکه اینها را کاشتم و آنها را آویزان کردیم، به شما نشان خواهیم داد که در فضای جدیدشان چه شکلی هستنزیباترین ویلاهای سبز د.

بنابراین من فقط این دستگیره ویلای سبز را برمی دارم زیرا خارج کردن آن از سبد آن را بسیار آسان تر می کند. امیدوارم به راحتی بیرون بیاید بسیار خوب، یکی از چیزهایی که می خواهید وقتی اینها را دریافت می کنید به دنبال آن باشید این است که اگر یکی از آنها در پایین باشد. زیباترین ویلاهای سبز به نوعی خوب است زیرا کمک می کند تا مقداری از آب داخل شود، اما خاک را از آن دور نگه می دارد، خاک را داخل نگه می دارد و به آب اجازه عبور می دهد. بسیار خوب، پس بیایید ببینیم چند گیاه در اینجا داریم تا بتوانیم از هم جدا شویم، یکی را اینجا می بینم، یکی را اینجا. بویلای سبز نابراین این بدان معنی است که احتمالاً یکی دیگر در طرف دیگر وجود دارد. که ایده آل خواهد بود. بله خیلی خوب. ساده‌ترین راه برای انجام این کار احتمالاً با یک چاقوی Hori Hori است. فقط باید ببینم که در چه قسمت‌هایی از این زیباترین ویلاهای سبز شاخه‌ها روی هم قرار می‌گیرند، چرا که Calibrachoa قطعاً تمایل به پخش شدن دارد.

و فکر می‌کنم در واقع می‌توانم این کار را با انگشتانم زیباترین ویلاهای سبز انجام دهم، بنابراین ما اینجا شماره یک را داریم. خیلی بد نیست، فکر می کنم ممکن است یک شاخه را شکسته باشم اما اشکالی ندارد. من در اینجا برای چند رنگ بسیار خوب خواهم بود. و من حتی می‌توانم این پشت را کوتاه کنم که احتمالاً انجامش می‌دهم، زیرا کمی پیچیده است، و این به تشویق رشد کمی در مرکز کمک می‌کند. ویلای سبز و بعد فکر می‌کنم چیزی که با آن واقعاً دوست‌داشتنی به نظر می‌رسد این آرتمزیای زیبا است که گلوله نقره‌ای نام دارد و این درخت سیب‌زمینی شیرین زیباترین ویلاهای سبز دیگر که قرار است بنفش باشد. بنابراین من فکر می کنم که ترکیبی واقعاً خوب است. بیایید آن را کاشته کنیم تا همیشه یک اسکوپ خوب داشته باشیم و من واقعاً این یکی را دوست دارم. شبیه یک ملاقه سوپ قدیمی یا چیزی شبیه به آن است. یکی دو نوع مختلف دارم که استفاده می کنم. همه آنها مفید هستند، این ممکن است در واقع کمی بالا باشد. بنابراین من هنوز می خواهم کمی بیشتر از ریشه ها را در اینجا از بین ببرم. من آن را کمی بهتر دوست دارم.

اما من می‌خواهم آن را به این صورت تغییر دهم، قطعاً می‌خواهم مطمئن شوم که می‌توانید تا آنجا که می‌توانید خاک را به گلدان‌های خود وارد کنید. من معتقدم اینها گلدانهای 16 اینچی هستند. من فکر می کنم 12 اینچی ها کمی کوچک هستند، آنها قطعاً از نظر مقدار آبی که می توانند در خود نگه دارند، به سرعت به شما گاز می دهند. به خصوص با بزرگتر شدن گیاهان، تمایل به آب بیشتری دارند زیباترین ویلاهای سبز با گذشت روزها تابستان گرمتر می شود. بنابراین کمک می کند که یک کاشت بزرگتر داشته باشید هر چه بزرگتر باشد بهتر است. ویلای سبز اگر سبدهای آویز درست می‌کنید، یکی از چیزهایی که توصیه می‌کنم این است که صبر کنید تا آنها را آویزان کنید تا به آن‌ها آب بدهید، زیرا در غیر این صورت حمل آن‌ها می‌تواند واقعاً سنگین باشد و سعی کنید تلفن را قطع کنید. فقط یک نکته کوچک که در طول سالها یاد گرفته ام، واقعاً فکر می کنم که خوب به نظر می رسد. یکی دیگه مثل این رو انجام میدیم و سپس من چند گیاه دیگر دارم که قرار است از آنها برای سبد پسر سومم استفاده کنم. اینها فوق العاده خشک هستند.

بنابراین من باید مطمئن شوم که آب بسیار خوبی به اینها می دهم زیرا من من حدس می زنم که زیباترین ویلاهای سبز این خاک می تواند آبگریز باشد، به این معنی که حتی زمانی که من آن را روی آن می گذارم، نمی خواهد آب را حفظ کند. ویلای سبز و باز هم، من فکر می‌کنم می‌خواهم برخی از اینها را برگردانم، زیرا آن‌ها بسیار باهم هستند. این فقط به آن کمک می کند تا کمی دوباره از وسط بالا بیاید و من فقط می خواهم مطمئن شوم که بین ریشه و بیرون مقداری خاک دارم تا فضای بیشتری برای ادامه رشد ریشه ها در مسیر زیبای آن شخص وجود داشته باشد. خشک نیز بسیار خوب شماره دو انجام شد، بیایید به شماره سه برسیم. این گلدان آخری که من دارم واقعاً ریشه در آن دارد. بنابراین من فقط می خواهم آن را خراش دهم، من قصد ندارم سعی کنم از هیچ یک از اینها استفاده مجدد کنم. همراه با آخرین کالیبر CoA. و من فکر می کنم که آن زیباترین ویلاهای سبز را زیبا و ساده نگه می دارد. و این یک سبد مستقل خواهد بود. این یک جفت از آن را ندارد. بنابراین و این همه به خودی خود است. بنابراین من فکر می کنم که زیبا و روشن به نظر می رسد.

چگونه یک ویلای سرسبز داشته باشیم؟

این احساس رنگین کمانی من را فراتر از این است که چرا Jayla که دارای برخی از این نوع از رنگ های چارتری، شیک و تیز است. بنابراین من فکر می‌کنم که واقعاً زیبا باشد و نیمه آفتابی دارد. بنابراین همه اینها در آن شرایط به خوبی انجام خواهد شد. پس آیا شما سبدهای آویزان کاشته اید؟ اگر هستید، از چه نوع گیاهانی استفاده می کنید؟ و آیا به همان نوع دستور غذای خود پایبند هستید؟ ویلای سبز یا دوست دارید هر سال چیزهای جدیدی را امتحان کنید؟ برای من، از آنجایی که من تمایل دارم از کارخانه های ترخیص کالا یا چیزهایی که در فروش هستند استفاده کنم، معمولاً نسبتاً متفاوت هستند. اما در عین حال، فقط انواع مختلفی از سالانه وجود دارد. بنابراین گاهی اوقات فقط یک رنگ متفاوت است، یا شاید تعداد متفاوتی از یک نوع گیاه خاص. من واقعاً کولای کالیبر را برای سبدهای گلدانی دوست داشتم، در درجه اول به این دلیل که آنها به اندازه برخی از گیاهان دیگر مانند گل اطلسی به آب نیاز ندارند. و همچنین من واقعاً انگورهای سیب زمینی شیرین را دوست داشتم زیرا آنها به خوبی رشد می کنند. و چگونه یک ویلای سرسبز داشته باشیم؟من عاشق عادت دنباله دار آنها هستم. من از داشتن یک گلدان خیلی ساده، مانند فقط یک نوع گیاه در آن، ناراحت نیستم. من فکر می کنم گاهی اوقات ساده می تواند بهتر باشد، به خصوص اگر چیزهای دیگری در منطقه ای که آن را می کارید در جریان باشد.

خوب، پس کار ما با آن سبد تمام شد. و دوباره، آن یکی فوق العاده ساده است. ویلای سبز بنابراین من اینها را آویزان می کنم و سپس آنها را آبیاری می کنیم و به شما نشان می دهم کجا هستند. که s go خب، در اینجا نگاهی گذرا به چیزهایی که بعد از چگونه یک ویلای سرسبز داشته باشیم؟کاشت و آبیاری ظروف داریم می بینیم، آنها واقعاً به خوبی پرکین شده اند. و من فکر می کنم رنگ ها عالی خواهند بود. متاسفم بابت اون سروصدا یک لوله کش در همسایه های همسایه من است. بنابراین ما آن یکی را داریم. و سپس در اینجا، ما یک تطبیق را داریم، که قرار است در آفتاب کامل نیز باشد. و این دقیقاً با برخی از رنگ‌های واقعاً عالی که به نظر من با آن هماهنگ می‌شوند، همراه است. و سپس بیایید نگاهی به سبدهای سایه پارک بیندازیم. بنابراین من فکر می کنم اینها اینجا واقعا عالی به نظر می رسند. پاپ سیب زمینی شیرین لیمو شیرین کارولین، همراه با رنگ های عمیق دیگر، مجموعه رنگ های بسیار خوبی در این منطقه خواهد بود، زیرا ما شاخ و برگ های آبی و سبز زیادی داریم. و کاری که من گاهی انجام می‌دهم این است که این یکی نسبت به دیگری نور کمتری دریافت می‌کند این است که من سبدها را هر چند وقت یک‌بار عوض می‌کنم تا تقریباً همان مقدار نور دریافت کنند.

بیایید به بخش‌های یکی از این قسمت‌ها نیز نگاه کنیم. بنابراین دوباره، این یویلای سبز ک کاشت بسیار ساده است. این فقط کالیبر کوآ دارد و کارولین شیرین، رنگ سبز روشن دارد. و من فکر می کنم که این واقعاً خوب خواهد بود و به هیچ وجه از ادریسیایی که در این تخت هستند کم نمی کند. این فقط به ارائه آن پس زمینه زیبا در مقابل حصار که رنگ واقعی دیگری وجود ندارد کمک می کند. شوهر من واقعاً سبدهای آویزان را دوست دارد، زیرا می‌دانید که فضای خالی برخی از حصارهای باغ را می‌شکند. و من فقط او را دوست دارم زیرا آنها زیبا به نظر می رسند. چگونه یک ویلای سرسبز داشته باشیم؟خوب از همه برای اینکه امروز به من پیوستید متشکرم. امیدوارم از نقاشی چند سبد لذت برده باشید. و من علاقه مندم که بشنوم شما بچه ها چه چیزی را برای سبدهای آویزان خود می کارید یا اگر گلدانی دارید که برای تابستان روی آن کار می کنید. خوب، ویلای سبز باز هم خیلی ممنون و دفعه بعد شما را خواهیم دید.

 

پیام بگذارید