راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا

14ژوئن.2022
0 نظر
complete-guide-to-buying-the-first-garden-villa

خرید اولین ویلا

complete-guide-to-buying-the-first-garden-villa
complete-guide-to-buying-the-first-garden-villa
complete-guide-to-buying-the-first-garden-villa
complete-guide-to-buying-the-first-garden-villa
complete-guide-to-buying-the-first-garden-villa
complete-guide-to-buying-the-first-garden-villa
complete-guide-to-buying-the-first-garden-villa
complete-guide-to-buying-the-first-garden-villa
complete-guide-to-buying-the-first-garden-villa
complete-guide-to-buying-the-first-garden-villa

خرید باغ ویلا

در این مطلب  تک باغ ، راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا  16 اشتباه رایجی که خریداران خانه اول مرتکب می شوند را در حال حاضر به شما معرفی می کنیم، از جمله یک نکته که برای خریدارانی که برای اولین بار در طول عمر وام خود انجام می دهند، 11850 میلیون هزینه دارد. پس به می خوانید کردن ادامه دهید و به یاد داشته باشید که زیر را لایک و سابسکرایب کنید.خرید باغ ویلا اولین اشتباه. اولین باری است که خریداران در حال ساخت هستندخرید باغ ویلا یا یک تایید اولیه دریافت می کنند راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا و این یک مورد بزرگ است. آره، جاش، ما دریافتیم که این روزها تایید قبلی یک وعده نیست. بله، متأسفانه بسیاری از بانک‌ها نحوه اجرای پیش‌تأییدات را تغییر داده‌اند. و کیفیت را فدای اتوماسیون و سرعت کرده اند. ما آن را سال گذشته با ing دیدیم، به عنوان مثال، بازه زمانی آنها منفجر شد. و اگر در حال انجام یک درخواست هستید، هفته‌ها منتظر می‌مانید تا وام خود را تأیید کنید، زیرا آنها پیش از تأیید اعتبارات را خریداری نمی‌کنند.
این به نوعی برابری با همه است. سریع به جلو به امروز. آنها دیگر دوگی نمی‌کنند و می‌دانید خبر خوب این است که وقتی یک بانک ملکی خریداری می‌کنید، روانشناسی بسیار سریع است. در آن زمان،خرید باغ ویلا هفته ها طول می کشید تا آنها یک درخواست را ارزیابی کنند. اکنون حداکثر دو یا سه روز فرصت دارد تا آنقدر شگفت‌انگیز باشد که راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا آنها پیش تأیید کافی‌شاپ را انجام می‌دهند، که قبلاً در مطلب  تک باغ های دیگر درباره آن صحبت کرده‌ایم، اما اساساً جعلی است، آنها فقط یک بررسی سریع اعتبار انجام می‌دهند. آنها به فیش های حقوقی، صورت حساب های بانکی، هزینه های زندگی و هیچ چیز دیگری نگاه نمی کنند. آنها می گویند، آره، جاش، تو کاملاً خوب هستی. راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا برو یه گزینه بخر و بعداً نگران آن خواهیم بود.خرید باغ ویلا مشکل این است که اساساً به این معنی است که هیچ کس به جز رایانه به برنامه شما نگاه نکرده است. بنابراین در مورد اکثر مردم، وجود دارد یکی دو مورد کوچک است که ممکن است بانک اطلاعات بیشتری در مورد آنها بخواهد یا نخواهد. بدون داشتن تاییدیه از قبل کاملا ارزیابی شده، واقعاً ارزشی ندارد.
همانطور که گفتید ارزش کاغذ را ندارند. آنها نیستند. اما راه هایی برای دور زدن این موضوع وجود دارد. و توجه به واجد شرایط بودن وام شما هرگز مهمتر از این نبوده است. بنابراین جن،خرید باغ ویلا بیایید در مورد فرآیند خود در مورد آنچه که با واجد شرایط بودن وام خود انجام می دهیم صحبت کنیم. آره، پس جاش، ما کمی قدیمی یا پنیر دوتایی و سوسیس را حل کرده ایم. ما به روشی که بانک‌ها در گذشته این کار را انجام می‌دادند برگشته‌ایم، پرونده اعتباری شما را بررسی می‌کنیم و مطمئن می‌شویم که هیچ چیز بدی در آنجا وجود ندارد. این یک چیز بزرگ در حال حاضر است، زیرا بانک‌ها امتیاز بسیار زیادی راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا دریافت می‌کنند. و ما در مطلب  تک باغ های دیگر پوشش داده ایم. اگر نمره شما تمام معیارها را ندارد، اگر پرداخت‌های از دست رفته را دریافت کرده‌اید، که دو سال در پرونده اعتباری شما باقی مانده است، خوب به نظر نمی‌رسد. ما به صورت‌حساب‌های بانکی شما نگاه می‌کنیم، که این مورد دیگری است که بانک‌ها این روزها به‌طور قانونی به آن نگاه می‌کنند، آن‌ها بررسی می‌کنند که آیا شما مانند برداشت‌های فوق‌العاده انجام داده‌اید یا خیر، اگر در قمار زیاد به دنبال آن هستند، کاهش فوری داشته باشند.خرید باغ ویلا و مسائل بزرگ شرط بندی ورزشی، راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا چون می گویند، خوب، جاش، تو در 52 هفته گذشته یک هفته لاک پشت ها را سوراخ می کردی، ما آن را به عنوان یک هزینه مستمر در نظر می گیریم، و ظرفیت وام گرفتن شما را کاهش می دهد، یا ما فقط فکر کن آدم خطرناکی هستی آنها همچنین به دنبال این هستند که چه مدت پس انداز خود را در بیانیه خود داشته اید.
بنابراین آنها می خواهند ببینند که شما حداقل برای سه ماه پس انداز کرده اید، و هیچ انتقال بزرگی را نبینند، جایی که من فقط به جاش می دهم، می دانید، اینجا خرید باغ ویلا 1000 میلیون یا 2000 میلیون. آنجا می خواهند مطمئن شوند که پول خودم است. اکنون، من قبلاً سؤالاتی در این مورد از داشتم، از اینکه پرسیدید متشکرم. اشکالی ندارد، راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا اگر برای دریافت مبلغ پس انداز بالا از حالت ing به CBA می روید، عالی است. آنها بیشتر به دنبال این هستند که اگر شما فقط از منابع Mysterio پول انتقال می دهید یا دریافت می کنید، این پس انداز شما نیست. راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا چیزهای دیگری که در امور مالی در مقابل جاش به آن نگاه می کنیم چیست؟ بله، بنابراین ما ظرفیت وام و همچنین معیارهای وام شما را بررسی خواهیم کرد. بنابراین، اگر در یک شغل کوتاه مدت هستید، برای مثال، اگر کمتر از شش ماه در این شغل هستید، آیا این مورد برای بانک قابل قبول است یا خیر. به طور خلاصه، منظور این است که به جای ازدواج با وام دهنده، زمانی که ملکی را پیدا کردید، ما می‌توانیم بهترین معامله را در آن زمان برای شما پیدا کنیم، چه کسی را در حال حاضر توصیه می‌کنیم و چه کسی را مثلاً در سه ماه، دو چیز کاملاً متفاوت، بازارهای روان، همیشه در حال تغییر، توصیه می‌کنیم. و با انجام این کار، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که پس از آماده شدن برای حرکت، راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا بهترین معامله را برای شما به ارمغان می آوریم.

راهنمای خرید باغچه

اما اشتباه بعدی این است که اولین بار خریداران تسهیلات افست دریافت می کنند. راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا این یک نگرانی بزرگ و بزرگ است، زیرا در طول عمر وام، هزینه آن حدود 11850 میلیون خواهد بود. آره، درست زمانی که اولین خانه ام را خریدم، والدینم به من گفتند که اوه، جیدن، باید به بانکت بروی، باید یک بسته حرفه ای بگیری، باید یک حساب افست بگیری. ، از آنجایی که این یک روش واقعاً هوشمندانه برای انجام آن است، انبوهی از پول را پس انداز خواهید کرد. راهنمای خرید باغچهو می دانید، آن وام را خیلی سریع پرداخت خواهید کرد. اومدم خونه بابا مثل اینکه وام مسکن گرفته اید، به آنها بگویید در مورد چه چیزی صحبت می کنید.راهنمای خرید باغچه و مشکل این است که بانک‌ها به شما آموزش می‌دهند راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا که بسته‌شان را دریافت کنید، شما هزینه‌ای می‌پردازید، معمولاً حدود 400 میلیون. و این بدان معناست که شما یک حساب افست دریافت خواهید کرد، یک کارت اعتباری دریافت خواهید کرد، و تمام امور بانکی شما ناگهان به آن بانکی که با آن درخواست داده اید می رود. مشکل بزرگی با این آریزونا جی وجود دارد.
علاوه بر این، می دانید، فقط هزینه های اضافی که نیازی به پرداخت آن ندارید. خوشبختانه در چند سال اخیر، بانک‌ها به‌عنوان محصولات پایه وامراهنمای خرید باغچه مسکن عرضه می‌کنند. بنابراین، سنت جورج، همه آنها در واقع موارد بسیار خوبی دارند که در آنجا آن تعمیر سالانه را حذف کرده اند. من می دانم که مردم به آن نیاز ندارند. قاضی افست جایگزین چیست زیرا اگر می خواهید پرداخت اضافی انجام دهید، آیا می توانید بدون حساب افست این کار را انجام دهید؟ کاملا. و چیزی به نام redraw وجود دارد، بنابراین دوباره ترسیم و افست کنید، همین کار را انجام دهید. و اساساً هر راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا پولی که دارید، بهره می‌پردازید. بنابراین، ما یک مطلب  تک باغ ی کاملاً دیگر در افست در مقابل تنظیم مجدد ترسیم داریم. این چند نمودار جالب دارد، آن را بررسی کنید و پیوندهای زیر را بررسی کنید. سومین اشتباهی که اولین بار می بینیم که خریداران مرتکب می شوند این است که با یک طرح مذاکره وارد نمی شوند.
این یک اشتباه بزرگ است. آره بنابراین نکته خنده دار اینجا این است که ما هر روز آن را می بینیم، بسیاری از اولین خریداران خانه و واقعاً گرفتار ما هستند، من نیاز به تایید قبلی خود بدون تأیید قبلی دارم، من نمی توانم این خانه را بگیرم. اما واقعیت این است که اگر بهای اشتباهی بپردازید، حدود 1020 30000 میلیون برای این مکان اضافه پرداخت خواهید کرد. پس چطور این جاش رو کار میکنی به قول قدیمی ها، اگر در برنامه ریزی شکست بخورید، برای شکست برنامه ریزی می کنید. بنابراین اساسا، مشاوران املاک و مستغلات همیشه در حال بازی هستند. و سوال این است که اگر آنها در حال بازی کردن هستند، چرا قبل از اینکه وارد آنجا شوید، چند نکته را در اینجا انجام دهید. غذای آماده در اینجا این است که خودتان تحقیق کنید و حد خود را تعیین کنید، باید بدانید ارزش آن ملک چقدر است. از آنجایی که این روزها بیشتر و بیشتر ممکن است نمایندگان راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا به شما راهنمای قیمت بدهند، ممکن است احساس کنید که واقعاً شلوغ است، زیرا افراد زیادی سعی می کنند بیرون بروند و اولین خانه خود را بخرند. راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا اما واقعیت این است که شما نمی خواهید برای آن ملک بیش از حد پول پرداخت کنید.
بنابراین مطلب  تک باغ ی ما را در مورد روند تحقیق دنبال کنید. و جاش، آخرین نکته شما. آخرین نکته من این است که به ملکی مانند یک ایستگاه اتوبوس شلوغ فکر کنید، بدانید که اگر اتوبوسی را از دست بدهید، اتوبوس های دیگری در راه هستند. بنابراین همه چیز از بین نمی رود.راهنمای خرید باغچه نکته چهارم این است که اولین باری است که خریداران آنچه را که نماینده می‌گوید جین باور می‌کنند، خیلی راحت فراموش می‌کنند که مشاور املاک در سایت شما کار نمی‌کند، آنها در واقع آنجا هستند تا نماینده فروشنده باشند، نمایندگان آنجا هستند تا به خودشان کمک کنند راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا فروش با بالاترین قیمت ممکن دقیقا درسته. و چیزهای رایجی که قرار است از مشاوران املاک بشنوید این است که هی، جیدن، ما انبوهی از علاقه‌مندی‌ها به این ملک داریم، ما شخص دیگری در شرف ارائه پیشنهاد هستیم. اگر این گزش های صدا را می شنوید، بسیار رایج هستند. اونا هم همینو میگن همانطور که این را در مطلب  تک باغ ی دیگری گفته ام، اما دوباره می گویم که یکی از مشتریانی بود که با یک مشاور املاک گفت: من یک پیشنهاد در این پاکت در اینجا دارم. حالا من می توانم این پاکت را باز کنید و به شما بگویم راهنمای خرید باغچه که پیشنهاد چقدر است. نمی توانم بگویم چیست.
اما یک پیشنهاد دیگر وجود دارد. بنابراین بهتر است بهترین و نهایی خود را ارائه دهید و به دنبال بالاترین قیمت خود باشید، زیرا از دست خواهید داد. و این دقیقاً این است که چگونه تأیید می کنید که مانند، فقط، این یک بازی لیوان است، واقعاً می تواند فریبنده باشد، یا ما مشاوران املاک و مستغلات را می شناسیم که راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا بسیاری از املاک و مستغلات صادقانه را می شناسیم. و بنابراین همه اینطور نیستند. راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا اما شما فقط باید آنجا باشید راهنمای خرید باغچه و از وضعیت بازار آگاه باشید، تحقیق کنید، قیمت را درک کنید و آماده باشید که از آنجا خارج شوید، سپس اشتباه بعدی این است که اولین بار خریداران به حراج می روند. و این یک بازی بزرگ است،راهنمای خرید باغچه به خصوص وقتی می فهمید که حراج واقعاً یک بازی تقلبی است. آنها طوری طراحی شده اند که بالاترین قیمت را برای فروشنده داشته باشند. پس من چند مشکل در حراج دارم و چون راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا من آن را به معنای واقعی کلمه هر هفته می بینم. اولین مورد این است که همه فکر می‌کنند در یک حراجی بزرگ‌ترین معامله را می‌گیرند، در صورتی که با ضرر بفروشند. و آنها می روند، و من ارزان ترین خانه را در خیابان می گیرم و من بسیار باهوش هستم. مجدداً، تحقیق خود را انجام دهید، دریابید که آنها واقعاً برای این مکان چه پولی پرداخت کرده اند. چون اگر فکر می کنید می خواهید آن را با 400000 تهیه کنید، میانگین قیمت خانه 600000 است. در حومه شهر، متأسفانه خواب می بینید، دومین کاری که همیشه کارگزاران انجام می دهند این است که می گویند اوه، جاش، قبل از حراج پیشنهاد بدهید.
ما کاملاً پیشنهادات را قبل از حراج می پذیریم. اصلا این چیه؟ به ما بگویید ذهنیت حراج چیست و چرا نمایندگان این کار را می کنند؟ دقیقا همینطوره. آی تی’ بخشی از فرآیند آموزشی است. و اساساً، کاری که نمایندگان به دنبال انجام آن هستند این است که فروشنده را در موقعیتی قرار دهند که ملک بتواند کمتر از ارزشش بفروشد. راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا اساساً وقتی ملک قرار است ارزش داشته باشد، مثلاً 700000. و آنها می گویند، هی، ببین، اگر پیشنهادی برای 600000 بدهی، این ملک را قبل از حراج می گیری. آن جا نیست که به هیچ وجه، شکل یا شکلی به شما کمک کند. برای آموزش فروشنده راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا طراحی شده است. پس مراقب باشید، هشدار دهید. فکر کنم اونجا هم هست، باید یادت باشه کیمونو رو باز کنی و نشون بدی که قراره در روز حراج چه پیشنهادی ارائه بدی، چون اونوقت مثل این میشه، خوب، جاش 600000 نیست من نمیخوام او را خیلی سخت کار کن اما جادن اینجاست. و او گفت که 750 پیشنهاد می دهد. بنابراین ما می دانیم که ما دوباره می توانم او را بالا بیاورم و او را بالا ببرم. و این بهترین ایده نیست. در همه تیم ها به سختی هیچ تولیدی گرفته می شود. خیلی مراقب باش.

بهترین باغ برای خرید

اشتباه بعدی که اولین خریداران خانه مرتکب می شوند این است که بیش از حد مجاز وام می گیرند. و به طور واقع بینانه، چیزی که باید به خاطر بسپاریم این است که این یک تعهد 30 ساله است، مانند ازدواج، شما می خواهید در ابتدا خود را برای موفقیت آماده کنید، و از ابتدا پیش نروید. شما آن را خواهید داشت جن، این چه شکلی است؟ بنابراین بانک‌ها فرض می‌کنند که شما می‌خواهید وام را بیش از 30 سال پرداخت کنید. راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا و در واقع، با پرداخت آهسته‌تر، بانک پول بیشتری به دست می‌آورد، زیرا هر چه مدت زمان طولانی‌تری وام داشته باشید، بهره بیشتری خواهید پرداخت. بهترین باغ برای خرید روشی که واقعاً می خواهید این کار را انجام دهید، خانه ای است که قرار است در آن زندگی کنید، فرض کنید که دوباره در آن زندگی خواهید کرد و می توانید در آینده ملک سرمایه گذاری کنید زیرا می خواهید از شر آن وام خلاص شوید. هیچ مزیت مالیاتی وجود ندارد، هیچ مزیتی وجود ندارد و داشتن آن وام برای مدت طولانی تری برای شما هزینه خواهد داشت. راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا بنابراین حتی نه با محدودیت T خسته کننده، بهترین باغ برای خرید بلکه به اندازه کافی خسته کننده، بنابراین می توانید آن را سریعتر پرداخت کنید، جایی که می خواهید کار کنید.
بنابراین، حتی زمانی که حساب را انجام می‌دهیم، سعی می‌کنیم به این موضوع نگاه کنیم، خوب، اگر یک اضافی بسازید، می‌توانیم پرداخت‌ها را تکرار کنیم، می‌توانید آن را طی 20 سال پرداخت کنید. و اینجاست که توصیه می کنیم واقعاً باید از آنجا کار کنید. و بزرگترین چیزی که باید از این موضوع حذف کرد این است که بانک می‌گوید شما می‌توانید بپردازید و چیزی که می‌توانید آن را دو چیز کاملاً متفاوت بپردازید. هر کس مخارج زندگی، مخارج متفاوتی دارد. بنابراین واقع بینانه، شما می خواهید به دنبال ملک یا وامی باشید که بتوانید در مدت زمانی 20 تا 25 سال آن را پرداخت کنید، بهترین باغ برای خرید در آن مرحله، واقعا راحت خواهد بود. بنابراین، اگر قرار بود نرخ‌ها افزایش یابند، یا می‌دانید، درآمد شما کاهش می‌یابد، هزینه‌های شما افزایش می‌یابد، راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا به شما این امکان را می‌دهد که در موقعیت مالی قرار نگیرید که بازپرداخت آن کمی سخت باشد. آره و مردم آنجا هستند. بنابراین قبل از آن 30٪ درآمد و 40٪ است، فکر می کنم، به وضعیت خود نگاه کنید، به هزینه های زندگی خود نگاه کنید، ببینید قرار است چه چیزی را قربانی کنید. و شما نمی خواهید در موقعیتی باشید که هیچ بافری نداشته باشید. بنابراین شما نمی خواهید همه تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار دهید، جایی برای تکان دادن باقی نگذارید و راحت تر خواهید بود. اولاً، خریداران خانه قبوض خود را به موقع پرداخت نمی کنند. بهترین باغ برای خرید و این یکی’ برنامه شما را می کشد. زیرا اساساً بانک‌ها با نگاه کردن به سابقه بازپرداخت شما هوشیارتر می‌شوند. اکنون، تا 24 ماه سابقه بازپرداخت است که در مزرعه شما باقی خواهد ماند.
بنابراین با پرداخت نکردن به موقع صورتحساب ها، این می تواند برای درخواست شما فاجعه بار باشد. در ادامه گفتی جاش، بانک ها در حال بررسی نقشه های حساب شما هستند. بنابراین حتی اگر صورت‌حساب‌هایتان را به موقع پرداخت کرده باشید، اگر حساب‌هایتان دائماً از حد مجاز می‌گذرد، زیرا پول زیادی از آنجا خارج می‌کنید، بدهی‌های مستقیم دریافت می‌کنید، پولتان را مدیریت نمی‌کنید. راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا واقعا به نظر شما ضعیف است. بهترین باغ برای خرید حالا من یک روز سوال داشتم و پرسیدند چند ماه صورت حساب می دهید یک بانک عموما بین سه تا شش ماه صورت حساب به بانک می دهد تا رفتار حساب شما و غیره را نشان دهد. اما اگر شما با درخواست مجدد از طریق بانکی که سال ها و سال ها و سال ها مشتری بوده اید، آنها 20 سال گذشته تاریخ جاشوا را خواهند دید، و هیچ اراده ای ندارند، هر پنجشنبه، او پولش تمام می شود، زیرا او همه آن را در آخر هفته خرج کرده است، و غیره، و غیره. و ما امتحان داشتیم آره درست است. جیم، ما اخیراً مثالی داشتیم که در آن یکی از مشتریان ما هفت سال پیش، هفت سال پیش با این بانک مشکل داشت. ولی این مال خیلی وقت پیش بود. منظورم این است که همه ما به یاد داریم که در سال 1819 20 چه حالی داشتیم. اوضاع تغییر می کند. هفت سال فوروارد، ما با همان بانک درخواست دادیم، بانکی که آنها 20 سال بهترین باغ برای خرید به اضافه با آن کار می کردند و درخواست رد شد.
بانک ها حافظه بسیار طولانی دارند. بنابراین حتی اگر 24 ماه گذشته تمیز بوده است، آنها هنوز آن روزها را به یاد می آورند که شما یک نوجوان هستید. پس مراقب باشید. سلام. اولین خریداران خانه هرگز در ساختمان و بازرسی آفات   تک باغ نمی کنند. گرفتن ساختمان و آفت در یک ملک موجود ضروری است. چیزی که بسیاری از مردم متوجه نمی شوند این است که مشاور املاک سازنده نیست و آنها نمی خواهند مسائل ساختاری را بدانند. بهترین باغ برای خرید بنابراین آنها لزوماً در هنگام تبلیغ ملک از مسائل مربوط به مکان مطلع نیستند. همچنین، اگر آنها ندانند، قرار نیست آن را افشا کنند. بنابراین باید از یک بازرس ساختمان و آفات استفاده کنید که سازنده‌های واجد شرایط بیرون بروند و به دنبال شیرهای نشتی، رطوبت، مورچه‌های سفید، مه، خزنده باشند، اگر ساختمان فرو بریزد، طبقه پایین می‌رود. اینها کسانی هستند که بیرون می روند و به این چیزها نگاه می کنند. اما مشکل این است که آنها به شما گزارشی می دهند بهترین باغ برای خرید که مانند صفحات زرد است، اگر بتوانید یکی از آن موارد ضخیم را فقط با اطلاعات و سلب مسئولیت به خاطر بسپارید، درک آن بسیار سخت است. دقیقا درسته. و این گزارش واقعاً برای کاهش دعوی قضایی برای بازرس ساختمان و آفات طراحی شده است.
بنابراین هنگامی که شما در حال تکمیل یک ساختمان در گروه افراد هستید، مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که در واقع در بازرسی   تک باغ کنید. هنگامی که قصد   تک باغ در بازرسی را دارید، کاری که می خواهید انجام دهید این است که بازرس ساختمان و آفات شما را در گزارش راهنمایی کند. وقتی گزارش را مرور می کنید، چند کار دیگر که می خواهید انجام دهید این است که از بازرس بپرسید. راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا خوب، این یک مسئله است. هزینه تعمیر فقط یک برآورد چقدر است؟ اگر آن را درست نکنم چه اتفاقی می افتد؟ و آیا واقعاً یک مسئله اساسی است؟ بهترین باغ برای خرید پس اگر چه اتفاقی می افتد ثابت نیست؟ درک این موارد؟ بله، زیرا گزارش ها می توانند ترسناک به نظر برسند. آنها می توانند موضوع بحرانی را بگویند. و این می تواند درست مانند سقوط یک کاشی از دیوار باشد، چیزی بسیار کوچک. بنابراین درک اینکه آیا این کار تهدید کننده زندگی است یا نجات جان، تفاوت بزرگ بین خرید آن ملک و شاید گرفتن مقداری تخفیف یا مذاکره مجدد یا درست مانند دور شدن و ترک لیموها است، راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا خریداران خانه اولی دیگری مستقیماً به بانک خود مراجعه می کنند. حالا این یک اشتباه بزرگ است. بهترین باغ برای خرید چون وقتی مستقیماً به بانک مراجعه می‌کنید، مثل این است که به فروشنده ماشین‌های دست دوم بروید و بگویید سلام، ببینید آیا این معامله خوبی است؟ البته او از فروشنده ماشین استفاده کرد، می‌خواهد بگوید که این بهترین است؟ خوب، لزوماً به این معنی نیست که یک معامله ارزان است.
بنابراین کاری که می‌خواهید انجام دهید این است که حتی قبل از اینکه در مورد هزینه صحبت کنیم، چند چیز از بین برود. اعدادی که فکر می‌کنم با پیچیدگی‌های وام دادن این روزها، برخی بانک‌ها هستند که در مواردی واقعاً خوب هستند، اگر پیمانکار هستید یا اگر پاداش دریافت می‌کنید یا اگر یک واحد یا چیزهای مختلف می‌خرید، و برخی بانک‌ها وحشتناک هستند. بنابراین داشتن کسی که بتواند کل بازار را طی کند، به همه پیچیدگی‌ها نگاه کند و سپس بهترین معامله را برای شما بیابد، دوباره مهم است، همانطور که در مورد نقطه تأیید اولیه گفتید، سیال بازارها همیشه در حال تغییر است. و فقط به این دلیل که یک بانک ممکن است امروز یک روز خوب داشته باشد ممکن است متفاوت باشد. بنابراین، آنچه شما واقعاً می‌خواهید اینجا انجام دهید این است که از یک آقا استفاده کنید. پزشک عمومی، شما کسی را می خواهید که متخصصی که فقط یک کار و یک کار را به تنهایی انجام می دهد. و این کاری است که یک دلال وام مسکن انجام می دهد. آنها فقط با وام مسکن سروکار دارند، کاری که یک دلال وام مسکن اساساً می تواند انجام دهد این است که خرید کند، خرید کند، بازار مجموعه ای از محصولات داشته باشد و بهترین معامله را برای شما بیابد.
اگر به کمک کارگزار وام مسکن نیاز دارید، ما هستیم. اونجا باهات حرف میزنیم اشتباه بعدی که اولین خریداران خانه مرتکب می شوند، تعمیر وام مسکن است. راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا این یک بهترین باغ برای خرید حیوان بزرگ است، این یک حیوان خانگی است، من با شما مخالفم. اما به هر حال، شما در مورد چرایی صحبت کنید و سپس من در مورد چرایی مخالفم صحبت خواهم کرد. در بازار فعلی، این یک چیز سیال است. بنابراین اگر چند ماه دیگر این مطلب  تک باغ  را می خوانید می کنید، می تواند کاملاً متفاوت باشد. بیایید پرونده شما را بگوییم، نکته مهم من این است که وقتی در حال تعمیر وام مسکن خود هستید، واقعاً شرط شما در مقابل بانک است. بانک باد می شود اگر وقتی نرخ بهره را ثابت می کنید، نرخ بهره در واقع کاهش می یابد. آنها حاشیه ایجاد می کنند، زمانی که نرخ متغیری که به شما پیشنهاد می دهند، در صورت افزایش نرخ، شما نرخ بالاتری می پردازید، زیرا نرخ کمتری نسبت به نرخ متغیری که در حال حاضر ارائه می شود دریافت می کنید. بنابراین، برای من، موضوع من این است بهترین باغ برای خرید که بانک‌ها با تمام منابع، با تمام قدرتشان، بدانند بازارها چه می‌کنند. بنابراین واقعاً شرط شما در مقابل بانک است.

قیمت روز ویلا

از نظر من که بانک فروشنده است، شانسم را دوست ندارم. من فکر می کنم دو چیز وجود دارد، من فکر می کنم شما باید به اصول اساسی نگاه کنید. بنابراین، نکات مثبت نرخ ثابت، این است که می‌توانید از افزایش نرخ‌ها محافظت کنید، می‌توانید به بودجه کمک کنید، بنابراین اگر واقعاً جدی هستید، من فقط می‌خواهم سه هفته را برای تعمیر وام صرف کنم، عالی است. نقطه ضعف رفع این مشکل این است که، همانطور که جاش گفت، کمی دلال برنده است، قیمت روز ویلا و شما در میزان پرداخت اضافی محدود هستید، بسته به بانکی که می تواند بین 5000 تا 10000 میلیون در سال در پرداخت های اضافی باشد. بنابراین به طور موثر با ثابت کردن نرخ خود، به طور بالقوه خود را محدود به پرداخت وام خود در طی 30 سال می کنید، این یک چیز محدود کننده است. بنابراین در بازار فعلی که نرخ‌های ثابت کمی پایین‌تر از متغیر است، ممکن است بخواهید کمی آن را اصلاح کنید، نه مورد به مورد. بنابراین من فکر می کنم همانطور که جاش گفت، این به موقعیت بستگی دارد، شما باید به خوبی به اهداف کوتاه مدت و میان مدت خود نگاه کنید. راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا اگر اصلاح برخی منطقی باشد، می توانید کمی از هر دو دنیا بهترین کار را انجام دهید، چند متغیر را باقی می گذارید تا بتوانید آن بدهی را پرداخت کنید. و شما می توانید مقداری ثابت بگذارید قیمت روز ویلا تا بتوانید از مزایای حق یا بالقوه تلاش برای وارد شدن به بازی در بازار بهره مند شوید. و به یاد داشته باشید، دکمه اشتراک را در زیر فشار دهید تا از تمام امور دارایی و مالی به‌روز باشید. اشتباه بعدی این است که اولین خریداران خانه قبل از گرفتن وام مسکن آماده نمی شوند. به یاد داشته باشید که گرفتن وام مسکن و خرید ملک یک سفر مادام العمر است. و به قول معروف برنامه ریزی صحیح قبلی از عملکرد ضعیف جلوگیری می کند.
بنابراین اگر از قبل برنامه ریزی می کنید، کاری که می خواهید انجام دهید این است که خودتان را با وام مسکن تنظیم کنید. و وام مسکن یک روش فانتزی برای بیان اینکه بازپرداخت وام مسکن شما چقدر خواهد بود است. قیمت روز ویلا و اینکه آیا اجاره بهای شما به اضافه پس انداز شما برابر با این رقم است. و اگر این کار را انجام می دهید، می دانید که در مدیریت وام مسکن هیچ مشکلی نخواهید داشت. مزایا، تمام هزینه های اضافی، شما باید به خاطر داشته باشید که بیمه وجود دارد،   تک باغ های بزرگ در زمان تعمیر و نگهداری وجود دارد، موارد دیگری نیز در هنگام مالکیت ملک درگیر هستند. بنابراین وام ساختگی قطعا کمک می کند. راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا سپس داشتن مقداری بافر که شما را ضد گلوله می کند. این شما را خوب می کند. وقتی واقعاً بله، مانند وام خانه و چرخ های آموزشی است که دوست دارید بگویید، قیمت روز ویلا برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه تنظیم وام مسکن خود، مطلب  تک باغ ی موجود در لینک زیر را بررسی کنید. باتری دوربین، بیایید ادامه دهیم. بنابراین اشتباه بعدی آنها این است که بودجه نمی دهند. جاش، راستش را بخواهم، راستش را بخواهم، وقتی رتبه اول را به دست آوردم، بودجه بندی یک کلمه کثیف به نظر می رسید. و این یک مورد بود که من به نوعی مثل این بودم که بانک پول را به من می دهد، اوه، مطمئناً خوب خواهم شد. اما نرخ ها در واقع بالا رفت و من به نوعی خودم را درگیر ترشی کردم.
بنابراین بودجه بندی و برنامه ریزی در مورد آن برای دریافت وام مسکن بسیار مهم است، وام مسکن ساختگی کمک می کند. چه کارهای دیگری می توانید انجام دهید تا آماده شوید. ساده ترین راه برای کنترل امور مالی، استفاده از یک سیستم سطل است. ما یک مطلب  تک باغ  کامل در این مورد تهیه کردیم. بنابراین اگر اطلاعات بیشتری در مورد آن لینک در توضیحات می خواهید. کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که وقتی بودجه خود را انجام می دهید، به چیزهایی نگاه کنید که می توانید متوقف کنید، تغییر دهید، کاهش دهید یا ادامه دهید. قیمت روز ویلا بنابراین، برای مثال، اگر عضو باشگاه ورزشی شده‌اید، اگر سه یا چهار ماه است که به باشگاه نرفته‌اید، شاید این یک برد آسان برای توقف و افزایش جریان نقدی باشد. اشتباه بعدی که اولین خریداران خانه مرتکب می شوند این است که اگر یک نوار نقاله داشته باشید، در اصل روغن داخل موتور است و زندگی شما را بسیار آسان تر می کند. راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا جدن، ما چند داستان ترسناک از افرادی شنیده‌ایم که خود به خود کابوس‌های داستان‌های ترسناک هیمنوی عیسی را منتقل می‌کنند. بنابراین انتقال دهنده یک وکیل دارایی است که برای محافظت از منافع شما وجود دارد. و بله، جاش، من مشتریانی داشته ام که سعی کرده اند خود را نمایندگی کنند، زیرا در پایان روز، کار آسانی به نظر می رسد. آنها فقط قیمت روز ویلا یک چک از بانک می گیرند و سپس آن را به فروشنده می دهند و می گویند، متشکرم، بعداً می بینمت، عنوان را منتقل می کنیم و به همین راحتی است.
این به این آسانی نیست، و داشتن یک انتقال دهنده بد به ایجاد یک خاطره مادام العمر کمک می کند و نه به روش خوبی. بنابراین هنگامی که به دنبال یک نقاله هستید، اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که یک توصیه از کارگزار خود دریافت کنید. نکته دوم این است که او را در بررسی های گوگل و فیس بوک بررسی کنید، ببینید مشتریانشان در مورد خودشان چه می گویند. و از آنجا تصمیم بگیرید. به همین راحتی، واقعاً به خودتان صدمه می زنید. اشتباه بعدی این است که خریداران خانه ابتدا طرح را خریداری می کنند، و این یک نه بزرگ است، نه مجاور نیست، نه اینکه می تواند واقعاً خوب پیش رود. اغلب، راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا واقعاً خوب پیش نمی رود. خریدن این طرح به این معنی است که امروز قراردادی را برای املاک امضا می‌کنید، که در سال‌های آینده آماده انتقال به آن نخواهید بود. و مشکل این روزها در مورد قراردادها است، ممکن است تا پنج سال طول بکشد تا شما واقعاً به آن ملک نقل مکان کنید، که به این معنی است که چیزها قیمت روز ویلا می توانند تغییرات زیادی داشته باشند. نکته دیگر این است که شما معمولاً باید امروز مانند یک سپرده پنج یا 10 درصدی بگذارید و به دنبال فروش در آینده باشید. این قسمت مشکل است.
جاش، چه خوب، چند چیز در بازار می تواند تغییر کند. بنابراین اگر بازار در زمان خرید شما در اوج خود بود و اکنون در پایین ترین سطح خود قرار دارد، خوب، به این معنی است که شما به سپرده بسیار بزرگ تری نیاز دارید. ثانیا، چشم انداز وام برای همیشه در حال تغییر است؟ خوب، به طور خلاصه، ممکن است به این معنی باشد که شما اکنون واجد شرایط هستید، ممکن است چیزی برای شما تغییر کند. اما پیرامون وام‌ها وجود دارد و در آن زمان ممکن است به این معنی باشد که بانک‌ها نمی‌توانند کمک کنند. بنابراین درک تمام جزئیات پیچیده هنگام خرید سیاره بسیار مهم است. ما یک مطلب  تک باغ ی کامل در این مورد تهیه کرده ایم. بنابراین لینک در توضیحات. خریداران خانه اول زمین می خرند و انتظار دارند که همه چیز به شکلی بی نظیر باشد. راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا در حال حاضر، چیزی که می بینیم این است که یک اشتباه رایج خریده است، خریداران خانه ابتدا زمین می خرند و سپس ماه ها بعد تلاش می کنند تا بسازند و ارزش گذاری ها در حال کاهش است. قیمت روز ویلا و این اساساً به معنای یکی از دو چیز است، یا نیاز به سپرده بسیار بزرگ‌تری دارد، یا بانک نمی‌تواند کمک کند زیرا آنها مارجین وام می‌دهند. بنابراین به عنوان اولین خریدار، چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید. اگر به دنبال ساختن هستید، آنها شامل گلوله نقره ای هستند که در اینجا زمین و ساختمان شما را هم زمان سکونت می دهد، به چند دلیل برای شما به عنوان اولین خریدار خانه خوب است. اول، شما زمین مستقر هستید و در حالی که هنوز اجاره می کنید، وام مسکن روی آن را پرداخت نمی کنید.
در حالی که هیچ کس روی آن کار نمی کند، فقط هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت. نکته دوم این است که ریسک ارزش گذاری را که جاش گفت پوشش می دهد. قیمت روز ویلا بنابراین اگر همزمان زمین و ساخت و ساز را دریافت می کنید، بانک ارزش گذاری آنها را دریافت می کند یا در همان زمان ارزش گذاری می کند که گویی پس از ساخته شدن ملک کامل شده است. و اگر این به طور خلاصه بیان شد، حداقل می توانید کنار بروید و بگویید نه، متشکرم. اگر درست شد، شما خوب هستید. بیشتر در مورد اولین نکته هزینه است، هزینه کمتری برای شما خواهد داشت. اگر بتوانید تاریخ شروع را به عقب برگردانید، سریع‌تر می‌سازید و سریع‌تر وارد آن خانه می‌شوید. راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا نکته پایانی این است که خریداران قیمت روز ویلا بار اولی که صرفاً بر اساس نرخ بهره تصمیم می گیرند. با تغییرات بسیار زیاد در بازار، نرخ بهره در لحظه نشانه خوبی برای اینکه آیا باید به بانک مراجعه کنید یا نه، نیست. به این دلیل است که پارامترهای وام در حال تغییر هستند. بنابراین مثال خوبی برای تجلیل از یکی از بانک‌های بزرگ است که نرخ اولیه دیوانه‌وار خود را معرفی می‌کنند. آنها نرخ متغیری را 2.19% معرفی می‌کنند که مانند نیم درصد کمتر از اکثر بانک‌های دیگر در نرخ‌های متغیر است. تله این است که یک نرخ مقدماتی است، بنابراین بعد از دو سال این میزان به مقداری در خونریزی بینی می رسد. حالا تله ثانویه وجود دارد که اگر کمتر از 20 درصد سپرده داشته باشید، ممکن است در آنجا گیر کرده باشید. بنابراین هنگامی که نرخ اولیه از بین رفت، خوب شما با نرخ بهره بالاتر باقی خواهید ماند. بنابراین مراقب باشید که صرفاً بر اساس نرخ بهره تصمیم نگیرید. و همین امروز بچه ها. امیدوارم از مطلب  تک باغ  لذت برده باشید. اگر این کار را کردید، مطمئن شوید که دوست دارید و مشترک شوید، یک نظر در زیر بنویسید که اشتباه مورد علاقه شما بود. قیمت روز ویلا یکی درست کردی؟ صادق باشید. من خواهم فهمید. نه. راهنمای کامل خرید اولین باغ ویلا به هر حال  روز خوبی داشته باشید.

پیام بگذارید