باغبانی در ویلا

10ژوئن.2022
0 نظر
gardening-in-the-villa

باغبانی در باغ و ویلا

 

 

سلام به همه، باغبانی در باغ و ویلا به واحه حومه من خوش آمدید. نام من بسیار سبک است و من باغبانی می کنم و در میشیگان میانه زندگی می کنم و ما منطقه پنج B هستیم، ژوئن است و ماه فوق العاده ای برای باغبانی است. آب و هوا به نوعی مسطح شده است و ما در دهه 70 آب و هوای خوبی داریم. این هفته، مقداری باران مداوم می‌باریم، و همه چیز هنوز سرسبز و زیبا به نظر می‌رسد. پس امروز با من بیا و ما قدم می زنیم و ببینیم چه چیزی در حال شکوفه است و چه چیزی در حال رشد است. و، می دانید، کمی در مورد برخی از کارهایی که من قصد دارم در آینده در باغ انجام دهم صحبت کنید. باشه بریم درست است، خوب، امروز می خواهیم روی عرشه راه اندازی کنیم. و چیزی که می‌خواهم بگویم این است که وقتی بیرون آمدیم شروع به پاشیدن کرد، اما ما ادامه خواهم داد زیرا من به آب و هوا نگاه کردم و به نظر می رسد که عصر باران خواهد بارید، بنابراین امیدواریم بتوانیم برخی چیزها را قبل از اینکه کمی با باران سنگین شوند، ببینیم. می‌توانید ببینید که ما هنوز هم در منطقه خلیج لهستان، پنسی‌های زیادی داریم.

در این دو گلدان چند عدد کلماتیس کاشته شده است. و من چند ماهی سالانه دارم که به تازگی به دستم رسیده است که مشتاقم به شما نشان دهم که قرار است این پدها و همچنین ابلیسک ها را قرار دهیم، بنابراین من نمی توانم منتظر بمانم تا آن نوع پرده ها را برای این پدها وارد کنم. . انشالله که جا بیفتند ما چیزهای زیادی در باغ سبزیجات رشد می کنیم. در حال حاضر چند نخود داریم که از حصار بالا می روند و گل می دهند. ما گل همیشه بهار و توت فرنگی خود را به همراه گوجه فرنگی هایمان داریم که فقط گل می دهند باغبانی در باغ و ویلا و آماده شروع تولید می شوند. تقریباً هر روز این کاهو را جمع می‌کند و تازه پر است. مقدار زیادی از آن وجود دارد. فراوان است. اکنون ما همچنین تعدادی گل رز و دستکش روباهی داریم که در اینجا در تحت الحمایه شروع به شکوفه دادن کرده اند و بسیار زیبا هستند. این رزهای صورتی زیبا در اولین باری که به اینجا آمدم در باغ من بودند و هنوز هم اینجا هستند. بنابراین این یک چیز سرگرم کننده است. من واقعا نمی دانم آنها چه هستند. اما من قطعا از آنها لذت می برم. رایحه ملایم خوبی دارند.

و آنها در گلدهی بسیار خوب عمل می کنند. آنها مطمئناً از بودن در باغبانی در باغ و ویلا تحت الحمایه لذت می برند و درخت انجیر من در حالی که پاییز گذشته کاشته بودند باز می گردد. جالب است ببینید که امسال چقدر بزرگ می شود. بنابراین این ها کلیپ های حقایقی است که من از بذر شروع کردم و سال گذشته کاشته بودم و امسال شکوفا می شوند. و می توانید ببینید که زنبق ها به طور قطع چرخه شکوفه خود را تمام می کنند. بنابراین این هفته آنها را کاهش خواهم داد. این تخت اینجا زیبا به نظر می رسد. ما تعداد زیادی دیانتا داریم که اکنون در حال شکوفا شدن است. و میو گربه نپتا کاملاً زرق و برق دار است و در آنجا با آن شکوفه بنفش روشن است. و سپس ما چند کاسه گل صد تومانی زیبایی پشت خانم داریم که در حال شکوفایی هستند. و علی‌رغم تلاش‌هایم برای به خطر انداختن آنها، باران شدید هنوز منتظر آنها بوده است، اما من چند گل زیبا را به داخل خانه برده‌ام تا از عطر و دسته‌های گل لذت ببرم.

من برای این خانم مقداری پونه کوهی زینتی کاشته ام. باغبانی در باغ و ویلا این زیبایی است و من فکر می کنم که امسال حضور در آنجا واقعاً خوب خواهد بود. آی تی’ در بقای شرایط خشکسالی بسیار خوب است و هرچه پیش می‌رود مقداری براکس صورتی بسیار زیبا خواهیم داشت. حالا می بینید که من صندلیم را خیلی سخت عقب انداخته ام. من همین جا هستم. و این به این دلیل است که زمان انجام گفتگوی چلسی فرا رسیده است. بنابراین ما آماده انجام این کار خواهیم بود و تعداد کمی از گیاهان چند ساله مختلف که من در باغ دارم از جمله برخی از کتان هایی که زود شکوفه نمی دهند. باغبانی در باغ و ویلا اگر آنها شکوفه‌دهنده پاییزی هستند، من آن‌ها را قطع می‌کنم، مادران و استورها را کوتاه می‌کنم تا واقعاً به بیرون راندن آنها و آماده کردن آنها برای شکوفه‌های بیشتر برای پاییز کمک کند. فقط غنچه هایی وجود دارند که این پرچم ها را می پوشانند. این‌ها پرچم‌های افتتاحیه هستند و بنابراین اینها پرچم‌هایی نیستند که من آن‌ها را کاهش می‌دهم، آنها چت چلسی را دریافت نمی‌کنند زیرا در اوایل فصل شکوفا می‌شوند که من کاملاً آن را می‌پسندم.

آموزش باغبانی در تهران

من نمی توانم برای دیدن آن شکوفه ها صبر کنم. من به نوعی امیدوار بودم که آنها امروز باغبانی در باغ و ویلا برای شما باز باشند. آموزش باغبانی در تهران اما من حدس می زنم که این هفته آینده باشد. اما می توانید ببینید که همه چیز زیبا و سبز به نظر می رسد. شوهرم همین الان چمن را چمن زد که همیشه باغ را تمیزتر و تازه تر نشان می دهد. در اینجا، من به شما نشان خواهم داد که یکی از گل شمعدانی های منقار جرثقیل من در حال شکوفه دادن است و بنفش آبی خوبی دارد، همراه با نوع شورش بنفش مریم گلی. من همچنین در حال شروع به بریدن پیازچه هایم هستم زیرا باغبانی در باغ و ویلا همه آنها در مرحله پایانی شکوفه خود هستند. و من نمی خواهم آنها را بذر بذر این تخت در اینجا در حال تغییر بیش از کمی. آموزش باغبانی در تهران ما به تازگی برخی از شکوفه های نهال پوسته را به پایان رساندیم و آماده شدیم تا مقداری کتان و مریم گلی و حتی مقداری گل ادریسی را ببینیم و چیزی که شما متوجه خواهید شد این است که بسیاری از ریه هایی که اکنون در این نقطه هستند، واقعاً دارند آن هایی که بریده شده و سپس برگشته اند را از بین می برند.

اینجا پشت ادریسی بزرگتر می شود، این احساس رنگین کمان است YG Allah و هنوز در حال شکوفه دادن است و ما شروع به شکوفه دادن و سبد آویزان من در اینجا می کنیم، فقط می توانید جوانه های بزرگ باشکوه را روی این ادریسی ببینید. من نمی توانم منتظر بمانم تا اینها بیرون بیایند، همیشه سرگرم کننده است. انتظار شکوفه گاهی اوقات به خوبی دیدن شکوفه است؟ سمت آتش و هنوز هم گل می دهد. آی تی’ تضاد بسیار خوبی با سرخس‌ها و سبدهای آویزان من قطعاً در اینجا خوشحال هستند. همین که به باغ جنگلی برمی گردیم، می شنویم که باغبانی در باغ و ویلا وقتی زیر درخت می رویم، قطرات ساکت تر می شوند. از آن هاپسکاچ لذت ببرید. آموزش باغبانی در تهران چه کسی Corellas و نگاه در گلدان مانند ساختار در این باید به croesor regale. این زیبا نیست؟ من فقط مواج بودن آن را دوست دارم. گلدهی مشعل ها تمام شده است، بنابراین من آماده می شوم تا برخی از ساقه های شکوفه را از آن جدا کنم. می توانید ببینید که سنجد توری لیمویی من در حال بلندتر شدن است و رشد خوبی دارد که سالم به نظر می رسد.

و استاندارد hydrangea Pinky Winky در اینجا واقعاً سرسبز و پر شده است.باغبانی در باغ و ویلا امیدوارم ما چند ماشین بافندگی خوب داشته باشیم و امسال من واقعاً دوست دارم در حال حاضر چمن کونا کلویی جهنمی چقدر روشن است. قطعا نمایشی را برای ما برپا می کند. رودودندرون‌های من در این منطقه نیز کاملاً رشد نکرده‌اند، واقعاً خوب است که آموزش باغبانی در تهران مطمئن شوید پس از شکوفه‌دهی آنها را از بین می‌برید. و آموزش باغبانی در تهران همه چیز در این گسترش واقعاً واقعاً سالم به نظر می رسد. بنابراین من از آن فوق العاده راضی هستم. هوکرها همگی در حال ارسال سنبله های خود هستند. بنابراین شما تعداد زیادی رپر کوچک را می بینید که من آن را رپرهای D li می نامم. آنها مانند ساقه های ریه با گل های کوچک کوچک در بالا هستند. آنها زیبا هستند. من به این فکر می‌کنم که این دو میزبان مواج یا موج‌دار را که سبز و سفید هستند، بیرون بیاورم، و تعدادی از این ریه‌ها را تقسیم کنم، آموزش باغبانی در تهران فقط به این دلیل که ناحیه‌ای را حفظ کنم که فقط ریه‌ها در آنجا هستند. من فکر می کنم که زیبا به نظر می رسد. باغ ها سرگرم کننده هستند، زیرا می توانید به آنها نگاه کنید و به آنچه ممکن است بخواهید تغییر دهید فکر کنید. و من’ مردی که دوست دارد همه چیز را کمی تغییر دهد.

بنابراین به اینجا در سمت چپ توجه کنید، من در واقع به هاستل های لبه این باغبانی در باغ و ویلا تخت رفتم، زیرا سال گذشته کارخانه های تقطیر کاشتم و من واقعاً از ظاهر جانوران کهنه اینجا خوشم آمد و آنها بسیار بزرگ خواهند شد. بنابراین می خواستم آنها را حذف کنم تا طرح کارخانه های تقطیر را بدهم. و او فضایی برای رشد و گل دادن دارد. و همچنین احساس می‌کردم که آن‌ها فقط کمی بیش از حد به حضور آهکی در این منطقه کمک می‌کنند، بنابراین من بافت‌های برگ را دوست دارم و چند مشعل را در اینجا قرار دادم و فکر می‌کنم که به خوبی به این تخت اضافه می‌کند. از نظر تفاوت در رنگ ها، استفاده از چارتر بسیار زیاد بود. من اینجا یک گل رز دارم که در حال آماده شدن برای شکوفه دادن است وآموزش باغبانی در تهران این یکی جعبه موسیقی نام دارد. نیست آنقدر زیبا نیست؟ به علامت جوانه نگاه کنید که با زرد مایل به زرد و نارنجی صورتی. دیدن شکوفه دادن لذت بخش خواهد بود. سال گذشته به من چند بلوم داد اما سال اولش بود و فکر می کنم امسال خیلی سالم تر به نظر می رسد. بنابراین من مشتاقانه منتظر دیدن نمایش هستم.

هزینه باغبانی در باغ ویلا

در این تخت، کمی جابجایی اشیا را نیز انجام داده ام. بنابراین من یک جفت Brunnera را از این تخت منتقل کردم هزینه باغبانی در باغ ویلا و آنها را به جایی که شما دیدید منتقل کردم. و این به من فضای کمی بیشتر داد تا این Hostas چیزهایشان را نشان دهند و من بره Ium را کاهش دادم. بره Ium واقعاً کمی پخش می شود. و بنابراین من آن را چند بار در سال کاهش می دهم. و می‌توانید اینجا را ببینید که باغبانی در باغ و ویلا من قبلاً یکی از ستاره‌های بنفش ستاره‌ام را کوتاه کرده‌ام و آن‌ها در پاییز شکوفا می‌شوند. بنابراین، کوتاه کردن آنها در این فصل از سال بسیار خوب است و به آنها امکان می دهد گل های بیشتری بپوشند. من نمی توانم صبر کنم، تا زمانی که اینجا هستیم گلدان هایم را به شما نشان خواهم داد تا ببینید چگونه آنها چگونه هستند. در حال رشد هستند زیرا فکر می کنم آنها کار بسیار خوبی انجام می دهند. و اگر من در طرف دیگر هزینه باغبانی در باغ ویلا استخر باشم، شما نمی توانید آنها را کاملاً ببینید. بنابراین آنها اینجا هستند. و شما فقط می توانید ببینید که گل اطلسی های موجی چقدر خوب رشد می کنند و آنها از بذر به همراه اسنپدراگون هایی که در پشت هستند و شمعدانی در وسط از یک قلمه رشد کرده اند، بنابراین آنها خوب به نظر می رسند.

هزینه باغبانی در باغ ویلا ما در اینجا تعدادی گل محمدی داریم که قبلاً روی آنها جوانه دارد. و من هزینه باغبانی در باغ ویلا عاشق این هستم که چگونه این سگ سگ با رنگ قرمز روی رشد جدید برگها خوب عمل می کند. اما من فکر می‌کنم که اینها تا پایان هفته باشکوه به نظر می‌رسند، همه چیز شروع به ریختن روی لبه‌ها می‌کند و به زودی شاهد شکوفه‌های کوکبی خواهیم بود، که قطعاً زودتر از چیزی که انتظار داشتم. امیدوارم هرچه می‌رویم هیچ قطره‌ای از باران روی دوربین نریزم. من واقعاً امیدوارم که بتوانم این دوران مگا هوپ کارمل باغبانی در باغ و ویلا را در پاییز امسال تقسیم کنم و فقط کمی بیشتر از آن را در لبه این تخت قرار دهم، زیرا من عاشق رنگ های پاپ هستم، این رنگ بسیار روشن اما ملایم است و فقط چیزهای زیادی به این باغ می افزاید. شما می توانید آن را به باغبانی در باغ و ویلا خوبی از سراسر استخر و روی عرشه ببینید. من این جوانه قرمز را کمی کوتاه کردم تا به آن فرصتی بدهم تا رشدش را یکنواخت کند. ما یک طرف داشتیم که واقعاً آن را به سمت جلوی این تخت شلیک می کرد. بنابراین من فکر می کنم که به نظر می رسد در حال حاضر به روش درست رشد خواهد کرد.

در این تخت درست اینجا چون همه چیز خیلی سرسبز شده است، من قطعا باید تصمیماتی بگیرم و فکر می کنم کاری که قرار است هزینه باغبانی در باغ ویلا انجام دهم این است که در این گوشه باشد، من قطعا باید باربری را پشت سر بگذارم تا کمی فضای بیشتری داشته باشم. اما من به این فکر می کنم که این قلیان را بیرون بیاورم زیرا به سختی می توانید آن را در این قلاب زغال اخته که قرمز تیره در گوشه است ببینید. و سپس من یکی دیگر از مروارید سیاه اونیکس و همینجا دارم که به نوعی زیر آن بربری نیز پنهان شده است. هزینه باغبانی در باغ ویلا بنابراین فقط باغبانی در باغ و ویلا باید کمی فکر کنم که می‌خواهم با آن‌ها چه کنم و چگونه می‌خواهم تغییراتی ایجاد کنم. رنگ های زیادی در این تخت پشتی اینجا وجود دارد. می دانید اگر کسی به شما بگوید نمی توانید رنگ زیادی در سایه باغبانی در باغ و ویلا داشته باشید، زیرا نمی توانید گل داشته باشید. فقط یک دقیقه وقت بگذارید و این را به آنها نشان دهید. من فکر می کنم که احتمالاً مجبور می شوم برخی از مواردی را که قبلاً ویرایش کرده ام را تغییر دهم و برخی از دشمنانی که به اینجا برگشته بودند را تغییر دهم زیرا همه چیز در هزینه باغبانی در باغ ویلا بهار امسال بسیار بزرگ شد. و من در پاییز گذشته تقسیم بندی های زیادی انجام دادم. و بنابراین جالب بود که آنها را در هر جایی که می توانستم پیدا کنم قرار دهم. و اکنون من آن را ویرایش کردم تا بیشتر شبیه یک چیدمان برنامه ریزی شده و الگوی متفکرانه برای تخت باشد.

بنابراین فکر می‌کنم این خوب است، به نوعی شما را در مسیر می‌کشاند. همتایان هزینه باغبانی در باغ ویلا در حال رشد جدید هستند و من واقعاً خوشحالم که گزارش دهم بعد از اینکه این دو پایه را فقط کمی جابجا کردم، آنها در واقع رشد جدیدی دارند. بنابراین می‌توانید آن برگ‌های کاملاً جدیدی را که شروع به بیرون زدن کرده‌اند، ببینید که سالم هستند و این باعث خوشحالی من می‌شود، زیرا واقعاً می‌ترسیدم این برگ‌ها را از دست بدهم و من واقعاً Pyrrhus را دوست داشتم بسیار خوشحالم که آنها شروع به از دست دادن رشد کردن در اینجا، ما هنوز مقدار زیادی سبزی داریم، اما MK Taenia که من در اینجا دارم، شروع به رنگ آمیزی قرمز خود روی برگ ها کرده است. بنابراین می‌توانید ببینید که آفتاب بیشتر می‌شود باغبانی در باغ و ویلا و برگ‌ها به نوعی قرمز می‌شوند. بنابراین کمی رنگ به این گوشه از باغ اضافه می شود که در حال حاضر نداریم. و همانطور که این مردان نیمه شب ملاقات کردند، بالماسکه پنستمون در نیمه شب رشد می کند، آنها نیز با آن شاخ و برگ شرابی به رنگ اضافه می کنند.

ما تعدادی از آن‌ها را همراه با هچراهای زغال اخته داریم. بنابراین من آنها را در پاییز گذشته تقسیم کردم باغبانی در باغ و ویلا و کاشتم و انتظار دارم تابستان امسال نسبتاً خوب رشد کنند و سال آینده حتی بهتر از این هم رشد کنند. در اینجا ما یک شمعدانی دیگر Hardy Cranesbill داریم که هر سال برمی‌گردد و خوب است که آن‌ها را در پشت بچسبانیم تا فقط به‌طوری‌که به جلو و بارها و از میان هزینه باغبانی در باغ ویلا چیزهایی که در جلوی آنها کاشته می‌شوند رشد کنند. بنابراین می توانید ببینید که این پیازچه ها قطعاً آماده حذف هستند. بنابراین امیدوارم وقتی باران تمام شود این کار را انجام خواهم داد، اما می گویم که این تخت در حال حاضر بسیار شاد، روشن و پر رنگ به نظر می رسد. و می خوانیدی انتقال این در طول سال بسیار سرگرم کننده است، بنابراین دوباره، یک شمعدانی هاردی دیگر در آن گوشه با گل های بنفش آبی. و من فکر می کنم پیوند من از کاذب کاذب پاکسازی من به آنجا خوب به نظر می رسد. و این همه روشن، دیانتای روشن من عاشق این رنگ هستم. و من می‌خواهم تعداد بیشتری از اینها را تقسیم کنم و سعی کنم برخی از دانتاهای متنوع‌تر را جایگزین کنم، می‌بینید که من صورتی دیگر دارم که کمی رنگ سفید در گل دارد و من رنگ ثابت را بیشتر دوست دارم.

باغبانی در باغ و ویلا بنابراین می‌خواهم مقداری از آن را تقسیم کنم و به نوعی آن را در باغ پخش کنم و آن‌هایی را که بسیار دردار هستند جایگزین کنم. سپس ما جوانه های زیادی در حال وقوع است و ردیف های کوهنوردی من به اینجا برگشته و من عصای قدیمی را تنها به عنوان حمایتی برای رشد آنها و آموزش دادن آنها به آنها رها کرده ام. کتان فکر می‌کنم در این زمینه هم چند سفید دارم. اووو، واقعا داره بارون میاد حالا بچه ها، امیدوارم با هم این تور را پشت سر بگذاریم. اما فقط به Cougars نگاه کنید. آنها’ همه فقط بیرون می آیند برخی از این انواع هندوانه کارناوال و هلو گرجستانی هستند. و در پشت برخی از کارامل های معمولی آنها مگا نیستند. و سپس در اینجا ما طلوع دلتا را داریم. بسیاری از انواع مختلف و این نهان بار شیطان کوچک هزینه باغبانی در باغ ویلا در اینجا هنوز در حال شکوفه دادن است. خیلی زیبا به نظر می رسد شکوفه‌های آن با انگشت شست که شکوفه‌ها را گرفته است بسیار خوب است و اینجا به شما گفتم که به شما می‌گویم این پنستمون آبی چه نوع پنستمونی است که به آن آبی بکر می‌گویند و رنگ‌های روی آن بسیار عالی هستند. من قطعا آن یکی را با رشدش تقسیم خواهم کرد. و سپس این آلیوم ها همچنان زیبا به نظر می رسند.

او گفت زنگ های مدیترانه و من فقط فکر می کنم آنها امسال باغبانی در باغ و ویلا زیبا به نظر می رسند. و طلاهای آتش نشانی از نظر منطقه بسیار زیبا به نظر می رسند. کنار مریم گلی بنفش. و سپس یکی از مریم گلی مورد علاقه من است زیرا احتمالاً همه آنها مورد علاقه من هستند. این گل رز Marvell Salvia است. من یک مرمر مرمر آبی دارم که به شما نیز نشان خواهم داد، اما می‌توانید ببینید که چگونه گل‌های این گلدسته‌های عمودی بسیار قوی‌تر از برخی دیگر هستند. و جوانه های زیادی در سرتاسر هزینه باغبانی در باغ ویلا این هیدرنجی سریع آتشین و در منطقه فواره، YG Allah شکوفه دادن را رها نکرده است، هنوز ما هنوز روی آن درختچه شکوفه هایی داریم و جعبه جعبه جعبه زرق و برق دار به نظر می رسد که چقدر بلند است که پنج فوت است. آیا به اندازه من قد من است و من یک آدم کوچک هستم و او شکل های کره ای زیبا دارد، خیره کننده نیست؟ و سپس kapow به این نگاه کن وای من عاشق این رز رنگ مرجانی از این همه خشم که به این یکی همه خشم نامیده می شود. و واقعا همینطور است. نمی توان باور کرد که این بوته های مارپیچی هنوز گل نداده اند. هزینه باغبانی در باغ ویلا مانند بچه ها، این را بررسی کنید. من موهبت های شگفت انگیزی بر روی پرتقال ساختگی خود باغبانی در باغ و ویلا دارم که تا این سال هیچ لذتی از آن نداشتم. و خیلی بامزه و زیبا هستند. و آنها بوی خوبی دارند که من آن را دوست دارم و Spectre را مخفی می کنند. بنابراین من فقط به نظر می رسد افسانه. خوب، بیایید بررسی کنیم که حیاط جلویی بازیگر واقعاً در حال حاضر رشد را از بین می برد. من فکر می کنم احتمالا تا هفته آینده شاهد شکوفه های هزینه باغبانی در باغ ویلا آن خواهیم بود.

بنابراین در کنار پرچین شمشاد یک رنگ واقعا دوست داشتنی و زیبا ایجاد می کند. و سپس اگر به طرف دیگر شمشاد برویم، مقداری دیاتز بیشتر خواهیم داشت که کاملاً شایان ستایش است. این دیانتای صورتی است خیلی زیبا نیست؟ و این‌ها شمعدانی‌ها در جعبه‌های پنجره‌ای من هستند که در اینجا گلخانه‌ها تا حد ممکن خوشحال هستند. و این تخت زمستانی خیلی خوب به نظر می رسید و این تخت کناری این است که نمی دانم در حال حاضر از نظر رنگ آنقدر باشکوه است. ای کاش می توانستم همه اینها را در یک شات به شما نشان دهم اما نمی توانم اینقدر طولانی باشد. هزینه باغبانی در باغ ویلا اما وقتی به آن نگاه می‌کنید، اکنون همه رنگ‌ها به خوبی کنار هم قرار می‌گیرند و من از ظاهر امسال آن هیجان‌زده هستم.باغبانی در باغ و ویلا شاید سال مورد علاقه من تاکنون در این قسمت از باغ باشد. می توانید ببینید آن گل اطلسی های موجی چگونه کار می کنند. منظورم این است که آن‌ها واقعاً به خوبی خودنمایی می‌کنند و در هر دو ظرفی که به سمت ما می‌آیند شروع به انجام دادن می‌کنند، آنها کار خود را انجام می‌دهند و از ابلیسک‌ها بالا می‌روند. و ما صورتی زیبا را داریم. من معتقدم این میرلو رز است، سالویا. و البته برخی از پیازچه ها هنوز در اینجا شکوفا می شوند که عضوی از خانواده آلیوم هستند. و گل صد تومانی ها را هم برای دسته گل برش داده ام چون رنگ های بسیار متفاوتی داریم.

من فکر می کنم که باغبانی در باغ و ویلا صورتی تیره در پشت، من فکر می کنم این نوع کارل روزنفیلد است، روزنفلد مطمئن نیست که شما آن را چگونه می گویید. اوم، اما اینها زمانی که من برای اولین بار به آنجا نقل مکان کردم، اینجا کاشته شدند، همچنین گل صد تومانی ها با عمر بسیار بسیار طولانی، بنابراین اگر آنها را داشته باشید، اگر به خوبی از آنها مراقبت کنید، برای مدت طولانی دوام خواهند داشت. و این تخت، ویبرونوم ها زیبا به نظر می رسند. و اگر می‌توانید در کنار آن‌ها، سفید و پشت آن‌ها را نیز مشاهده کنید، آن‌ها گل‌های رز هستند و ما شما را به عقب برمی‌گردانیم تا به آن‌ها نگاه کنیم. اینها انواع اسکار پترسون هستند. و ما آن مریم گلی آبی تیره را در آنجا داریم. و سپس درست در بین آنجا، مقداری از آن ساویولا را داریم که کاشتیم، اینها ویبرنوم های مافین آبی هستند. این سومین سال کامل آنهاست. و اینجا گل رز است. اینها را در حیاط پشتی داشتم، اما آنها با سفیدک پودری کنار چشمه و اینجا دست و پنجه نرم می کردند. آنها زندگی خود را دوست دارند. آنها با وفور بیشتر شکوفا می شوند. و من هیچ مشکلی با سفیدک پودری اینجا نداشتم. بنابراین گاهی اوقات مهم است که کمی فضای متفاوت به آنها بدهید. شاید آنها آن را بهتر دوست داشته باشند. و clematis در اینجا، که من معتقدم Niobe clematis در حال شکوفه دادن است. تازه شروع به از بین بردن شکوفه هایش به مخمل قرمز تیره بسیار غنی کرده است. این زیبا نیست؟ خیلی خیلی پر حالا در جلو، چیزهای تخت آفتاب در حال حاضر کاملاً پررونق هستند. بسیار پر، و بسیار سرسبز و پر رنگ است.

اما می‌توانید ببینید که چگونه من برخی باغبانی در باغ و ویلا از آن دیانتای بسیار دردار این را دارم و احساس می‌کنم آنها این دو را از بین می‌برند. بنابراین من واقعاً می خواهم آن ها را با رنگ ثابت I anThis جایگزین کنم. اما نگاه کنید به این مرغک کفش من در مقابل اصلی it salvia. و به نوعی بین این دو سیستم قرار گرفته است، آنقدرها هم زرق و برق نیست، درست مثل چهارم ژوئیه همین جا در باغ و وظیفه هنوز در حال شکوفایی است. و ما این ورنیک آبی را داریم. ورونیکا در کنار رز مارول سالویا که ترکیبی خیره کننده بود. و سپس مریم گلی صورتی روشن تر که در اینجا داریم، بعد جدید صورتی است. پس بیا فقط در اطراف آن قدم بزنید و از طرف دیگر نگاهی به آن بیندازید زیرا از طرف دیگر نیز زیبا به نظر می رسد، اما بسیار متفاوت است. و دو هندریسی بوبو، یکی را در اینجا داریم و یکی را در طرف دیگر، همان پایین. آنها شروع به گذاشتن برخی از جوانه های خود می کنند. بنابراین هیجان انگیز است. من دوست دارم فقط به گذشته نگاه کنم و ببینم رنگ ها چگونه با یکدیگر بازی می کنند. با تمام رنگ های آبی و صورتی. مثل یک نقاشی است. در واقع، یک بار همسایه ای را داشتم که قدم به قدم کنارم بود، فکر می کنم همسایه ای بود که از کنارش رفت و ماشینش را متوقف کرد. او گفت: آیا تو هنرمندی؟ باغبانی در باغ و ویلا گفتم هنرمندان می‌دانند چرا او همه آن رنگ‌ها را گفت و با خودم فکر کردم، خوب، می‌دانی، حدس می‌زنم به نوعی رونویسی شده توسط  تکباغ دات کامدرست اون پایین آنها شروع به گذاشتن برخی از جوانه های خود می کنند.

بنابراین هیجان انگیز است. من دوست دارم فقط به گذشته نگاه کنم و ببینم رنگ ها چگونه با یکدیگر بازی می کنند. با تمام رنگ های آبی و صورتی. مثل یک نقاشی است. در واقع، یک بار همسایه ای را داشتم که قدم به قدم کنارم بود، فکر می کنم همسایه ای بود که از کنارش رفت و ماشینش را متوقف کرد. او گفت: آیا تو هنرمندی؟ گفتم هنرمندان می‌دانند چرا او همه هزینه باغبانی در باغ ویلا آن رنگ‌ها را گفت و با خودم فکر کردم، خوب، می‌دانی، حدس می‌زنم به نوعی رونویسی شده توسط  تکباغ دات کامدرست اون پایین آنها شروع به گذاشتن برخی از جوانه های خود می کنند. بنابراین هیجان انگیز است. من دوست دارم فقط به گذشته نگاه کنم و ببینم رنگ ها چگونه با یکدیگر بازی می کنند. با تمام رنگ های آبی و صورتی. مثل یکباغبانی در باغ و ویلا هزینه باغبانی در باغ ویلا نقاشی است. در واقع، یک بار همسایه ای را داشتم که قدم به قدم کنارم بود، فکر می کنم همسایه ای بود که از کنارش رفت و ماشینش را متوقف کرد.

او گفت:هزینه باغبانی در باغ ویلا آیا تو هنرمندی؟ گفتم هنرمندان می‌دانند چرا او همه آن رنگ‌ها را گفت و با خودم فکر کردم، خوب، می‌دانی، حدس هزینه باغبانی در باغ ویلا می‌زنم به نوعی رونویسی شده توسط  تکباغ دات کامیک بار من همسایه ای داشتم که قدم به قدم کنارم بود، فکر می کنم همسایه ای بود که از کنارش رفت و ماشینش را متوقف کرد. او گفت: آیا تو هنرمندی؟ گفتم هنرمندان می‌دانند باغبانی در باغ و ویلا چرا او همه آن رنگ‌ها را گفت و با خودم فکر کردم، خوب، می‌دانی، حدس می‌زنم به نوعی رونویسی شده توسط  تکباغ دات کامیک بار من هزینه باغبانی در باغ ویلا همسایه ای داشتم که قدم به قدم کنارم بود، فکر می کنم همسایه ای بود که از کنارش رفت و ماشینش را متوقف کرد. او گفت: آیا تو هنرمندی؟ گفتم هنرمندان می‌دانند چرا او همه آن رنگ‌ها را گفت و با خودم فکر کردم، خوب، می‌دانی، حدس می‌زنم باغبانی در باغ و ویلا به نوعی رونویسی شده توسط تکباغ دات کام