طراحی نمای باغ ویلا

21می.2022
0 نظر
villa-facade-design

طراحی نما ویلا

من یک مدیر ارشد با مهندسی رابط هستم و می‌خواهم به همه شما خوشامد بگویم که طراحی نما ویلا برای قسمت بعدی مجموعه آموزشی دو هفتگی ما که در طول بهار ارائه می‌کنیم و در تابستان امسال به ارائه ادامه می‌دهیم، طراحی نمای باغ ویلا به ما بپیوندید. این دومین سال است که این جلسات آموزشی را برای دوستان و مشتریان خود ارائه می دهیم. و اگر برای کسانی از شما که امروز برای اولین بار به ما ملحق می شوند، فقط کمی در مورد مهندسی رابط، ما یک    تک باغ  طراحی مهندسی برق مکانیک هستیم، ما در سال 1969 تاسیس شدیم. ما بیش از 220 پروژه داریم که آنها را تکمیل کرده ایم. ما چندین پروژه انرژی نت صفر را طراحی و تایید کرده است و 15 پروژه انرژی نت صفر دیگر نیز در مرحله ساخت و صدور گواهینامه هستند. ما خدمات MVP، ایمنی زندگی در برابر آتش، فناوری‌های ساختمان انرژی، روشنایی، طراحی و راه‌اندازی را از هفت دفتر خود در سراسر ایالات متحده ارائه می‌کنیم. بنابراین، با آن، و بدون بحث بیشتر، می خواهم سخنران امروز، آقای استیو گراس را معرفی کنم. استیو یک کارشناس ارشد مهندسی رابط است. او همچنین یک تحلیلگر ارشد انرژی برای    تک باغ  ما است. استیو یک مهندس حرفه ای دارای مجوز است. وی مدرک لیسانس خود را در رشته مهندسی طراحی نما ویلا مکانیک از دانشگاه تولسا اخذ کرد. او مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه ایالتی پورتلند دریافت کرد.

او یکی از اعضای انجمن گرمایش ایران است، تبرید و تهویه مطبوع، مهندسین تهویه مطبوع. بنابراین، استیو، از شما برای رهبری بحث امروز بسیار سپاسگزارم. طراحی نمای باغ ویلا و من آن را به شما می سپارم. بسیار خوب، از شما متشکرم، راجر، و همه به وبینار امروز ما خوش آمدید. اولین چیزی که باید به آن اشاره کرد این است که من رهبر تیم برنامه علمی ساختمان ما خارج از دفتر سانفرانسیسکو هستم. بنابراین هر چیزی که به شبیه سازی ساختمان، عملکرد ساختمان، پایداری مربوط می شود، این چیزی است که تیم من در آن مشارکت دارد. بنابراین امروز، ما در مورد عملکرد و شبیه سازی نما، طراحی آگاهانه نمای باغ ویلا و نحوه تاثیر آن بر مصرف انرژی کلی ساختمان صحبت خواهیم کرد. بنابراین امروز گردبادی از اطلاعات خواهد بود. بنابراین دست و پنجه نرم کنید، و مطمئن شوید که سوالات خود را در جعبه سوالات قرار دهید.

ما در پایان به آنها خواهیم رسید اگر ما وقت دارم بنابراین فقط کمی خانه داری، این یک کلاس ثبت شده AIA است. بنابراین، اگر می‌خواهید اعتباری را به عنوان اعتبار آموزش مداوم دریافت کنید، لطفاً مطمئن شوید که اطلاعات شما را در اختیار داریم. و طراحی نما ویلامن قصد ندارم صحبت کنم، قصد ندارم توضیحات کامل دوره را بخوانم. اما همانطور که من این را گفتم، این ارائه در مورد رویکرد طراحی نمای باغ ویلا و نحوه تجزیه و تحلیل عملکرد نمای باغ ویلا است. بنابراین، اهداف آموزشی که امیدوارم در پایان این ارائه از شما دور شوید، در واقع یادگیری در مورد تجزیه و تحلیل های مختلفی است که در هنگام بهینه سازی نمای باغ ویلا روی آنها انجام می دهیم. طراحی نمای باغ ویلا ما در مورد مناطق آب و هوایی مختلف صحبت خواهیم کرد و اینکه چرا ممکن است از روش یا استراتژی متفاوتی برای نمای باغ ویلا در اقلیم های مختلف استفاده کنید. ما دوباره در مورد نسبت پنجره به دیوار، مناطق مختلف آب و هوایی صحبت خواهیم کرد، و چگونه ممکن است تغییر کند و برای مناطق مختلف آب و هوایی بهینه شود. و در نهایت، یک نکته کلیدی در مورد اهمیت گرمایش خورشیدی غیرفعال در گرمایش آب و هوای تحت سلطه. بنابراین ما فقط به بررسی کلی این ارائه می پردازیم، من قصد دارم با نمونه هایی از انواع تحلیل های سطح بالا که می توانید با در نظر گرفتن نما، عملکرد انجام دهید، شروع کنم و در مورد یک مطالعه موردی صحبت خواهیم کرد. یک دفتر مرکزی فناوری پیشرفته اینجا در منطقه خلیج. سپس دوباره، دنده ها را تغییر دهید تا در مورد تجزیه و تحلیل پارامتریک، به ویژه با انرژی و روشنایی روز آشنا شوید.

طراحی نمای باغ ویلا سپس مطالعه موردی دیگری در یک آب و هوای سرد، که در آن ما فنستراسیون را در دریاچه تاهو بهینه می کنیم، آب و هوای بسیار سرد، اما بسیار آفتابی. بنابراین فقط برای شروع و به طور کلی مدافع مدل سازی انرژی، این چالش 2030 da 3020 30 است. امیدوارم بیشتر شما با این موضوع آشنایی داشته باشید که واقعاً در مورد بهبود عملکرد انرژی ساختمان‌هایمان در حین ساختن آنهاست. طراحی نما ویلا بنابراین هدف این است که اساساً مصرف انرژی را تا 70 درصد نسبت به یک ساختمان پایه 2003 کاهش دهیم. بنابراین در پایان هر سال، AE یک کارنامه را منتشر می کند که به نوعی عملکرد همه پروژه ها را خلاصه می کند. و آنچه در اینجا واقعاً واضح و مهم است این است که فقط پروژه هایی که تجزیه و تحلیل انرژی انجام می دهند و در واقع عملکرد خود را مدل می کنند یا به هدف می رسند. و بنابراین تعداد کمی از پروژه ها به طور کلی با چالش معمار، معماری 2030 روبرو شدند، زیرا این یک چالش است، یک معیار دشوار است. اما آنچه را که در این اسلاید می‌بینید، می‌دانید که پروژه‌های متوسط چالش ۲۰۳۰ را برآورده نمی‌کنند و تنها تعداد کمی از آنها واقعاً این کار را انجام می‌دهند. و بنابراین آنچه در این نمودار در اینجا مشاهده می کنید این است که هیچ یک از پروژه هایی که مدل سازی انرژی را دنبال نمی کنند، با این چالش مواجه نیستند. بنابراین اساسا، این اتفاق به طور تصادفی رخ نخواهد داد. طراحی نمای باغ ویلا شما باید آگاهانه تصمیم بگیرید که این کار را انجام دهید و پروژه را تجزیه و تحلیل کنید و استراتژی هایی را ارائه دهید که به روشی مقرون به صرفه شما را به آنجا برساند. بنابراین این فقط کمی، کمی از من برای انجام مدل سازی انرژی در وهله اول دفاع می کنم.

متخصص طراح نما باغ

بنابراین در اینجا فقط یک اسلاید نشان می دهد طراحی نما ویلا که انواع مختلف ابزارهایی را که ما استفاده می کنیم و برای انجام تجزیه و تحلیل انرژی در بازار موجود است را نشان می دهد. و نکته ای که در اینجا باید به آن اشاره کرد این است که این فقط یک برنامه نیست، بلکه مجموعه کامل نرم افزاری است که ما از آن استفاده می کنیم، بسته به اینکه چه تحلیلی انجام می دهیم، ابزار صحیح را انتخاب می کنیم. طراحی نمای باغ ویلا بنابراین دو مورد برتر اینجا، ، محیط مجازی و خیلی بزرگ هستند، یا من به نرم افزار نان و کره خود می گویم که برای شبیه سازی سالانه انرژی از آن استفاده می کنیم. و متخصص طراح نما باغ سپس این ابزارهای دیگر برای بررسی‌های خاص یا تخصصی‌تر هستند، مانند Diva و رادیان‌ها که تحقیقات نور روز را انجام می‌دهند، برای انجام جریان هوا در داخل و اطراف ساختمان‌ها به عنوان دینامیک سیالات محاسباتی. ما از پایتون برای نوشتن اسکریپت‌هایی برای دستکاری مدل‌ها و پردازش داده‌ها استفاده می‌کنیم، مواردی از این قبیل. و بنابراین آتشی که من در اینجا به این موضوع اشاره کردم به این دلیل است طراحی نما ویلا که یک ابزار است،

برای کسانی مفید است که، می دانید، تجزیه و تحلیل مراحل اولیه سطح بالا را انجام می دهند، و اغلب معماران و مالکان در حال ورود به نرم افزار هستند. طراحی نمای باغ ویلا بنابراین ما از آن نیز برای کمک به مشتریان خود در هنگام پیگیری این نوع چیزها استفاده می کنیم. طراحی نمای باغ ویلا باشه، بنابراین فقط برای شروع با نرم افزار نسبتا متخصص طراح نما باغ آسانی که ممکن است برای برخی از معماران حاضر در تماس مفید باشد، شروع کنید. یک پنجره جغد و آنالیز حرارتی وجود خواهد داشت. بنابراین این ابزاری است که اساساً به شما امکان می‌دهد عملکرد انواع شیشه‌های مختلف را شبیه‌سازی کنید، بسته به نورهای مختلفی که کل IG یا کل واحد لعاب را تشکیل می‌دهند. بنابراین من این را فقط به این دلیل ذکر کردم که اغلب اوقات، می دانید، ما به عنوان یک مشاور به عنوان مشاور انرژی، به معمار کمک می کنیم تا پنجره و عملکرد حرارتی انتخاب های خود را شناسایی کند.

طراحی نمای باغ ویلا  می دانید، این ابزار می تواند به شما در صرفه جویی در زمان برای مطالعه عملکرد متخصص طراح نما باغ حرارتی گزینه های خود کمک کند. اگر با نماینده لعاب کار می کنید تا ویژگی های زیبایی شناختی مختلف لعاب را انتخاب کنید، شما در واقع می توانید به راحتی از این ابزار استفاده کنید که ضریب افزایش گرمای خورشیدی و مقدار کلی U و عبور نور بصری را بر اساس نوعی پیکربندی معمولی لعاب به شما می گوید. طراحی نما ویلا بنابراین این ابزار واقعاً مفیدی برای ارائه بازخورد از دو جهت بین تیم من و تیم معماری است. و آنچه که این به شما کمک می‌کند تا حرارت را انجام دهید، تجزیه و تحلیل حرارتی در واقع به شما امکان می‌دهد تا پل‌های حرارتی بین اجزای سازنده، لایه‌های شیشه‌ای و نحوه چیدمان اشیا را مطالعه کنید. بنابراین این فقط نمایی از نگاهی به پایین سمت راست است و در اینجا به چگونگی ارتباط مالی مالی با سیستم ساختاری ساختمان نگاه می کنیم.

ما در حال مطالعه متخصص طراح نما باغ راه هایی برای محدود کردن این اثرات پل حرارتی هستیم. طراحی نمای باغ ویلا اینجا’ مثالی از شبیه سازی پارامتریک نور روز بنابراین در این مثال در اینجا فقط یک ساختمان مستطیلی بلند که در آن گسسته است. بنابراین این بدان معناست که ما صفحه کف را به شبکه های ریز خرد می کنیم. و ما این تحلیل شبیه سازی روشنایی روز را روی هر شبکه در سراسر دشت سیلابی اجرا می کنیم. و آنچه که به ما امکان می دهد انجام دهیم این است که واقعاً به مناطقی که همپوشانی هستند در مقابل نورهای زیرین نگاه کنیم. در مقابل، بیایید استراتژی‌های سایه‌اندازی مختلف و استراتژی‌های طراحی نمای باغ ویلا را تکرار کنیم و پیش‌بینی کنیم که چه مقدار از دشت سیلابی قرار است به طور ایده‌آل روشن شود، در صورتی که می‌دانید، اگر زیر پوشش قرار گرفته باشد. و بنابراین این یک ابزار بسیار قدرتمند برای مطالعه گزینه های متمایز است. و با در نظر گرفتن چشم انداز سالانه و سپس در زمان های مختلف روز، در زمان های مختلف سال، می توانیم آن طرح ها را برای زمان های خاص سال بهینه کنیم. اینجا’ نمونه ای متخصص طراح نما باغ از یک مطالعه انبوه است. بنابراین این سه پلان طبقه در اینجا همه دارای یک مساحت هستند و ما در حال مطالعه تأثیر فرم و عملکرد ساختمان هستیم. بنابراین چیزی که در اینجا می بینیم و به طور کلی چنین است این است که فشرده ترین جرم کمترین مصرف انرژی را خواهد داشت. طراحی نمای باغ ویلا اگر تمام پارامترهای دیگر را یکسان نگه دارید و فقط نسبت ابعاد ساختمان را دستکاری کنید.

خواهید دید طراحی نمای باغ ویلا  که فشرده‌ترین شکل معمولاً کمترین مصرف انرژی را دارد، زیرا از آنجایی که سطح دیوار عمودی در هر سطح را به حداقل می‌رسانید، این همان چیزی است که در اینجا می‌بینیم که مرکز دارای کمترین رابط کاربری است. و فقط برای ذکر این معیار که در اینجا مشاهده می کنید، رابط کاربری نامیده می شود. این میزان مصرف انرژی سالانه متخصص طراح نما باغ ساختمان بر مساحت متراژ آن است. بنابراین k BTU انرژی تقسیم بر فوت مربع است. این همان چیزی است که ما آن را رابط کاربری یا شدت مصرف انرژی یا شاخص مصرف انرژی می نامیم. و بنابراین به ما اجازه می‌دهد تا طرح‌های مختلفی را که ممکن است دارای نواحی متفاوتی باشند، اما پروفایل‌های انرژی مشابهی دارند، مقایسه کنیم. در اینجا نمونه ای از یک مطالعه پارامتریک مطالعه حساسیت آورده شده است. و ما نمونه های بیشتری از این را خواهیم داشت. اما اساساً، کاری که این تحلیل انجام می دهد استفاده از این مورد است، ما دو جرم مختلف را با هم مقایسه می کنیم، آن خط قرمز و آبی است. و سپس ما تاثیر مقدار U مقدار پنجره U را بر کل مصرف انرژی در اینجا مقایسه می کنیم. بنابراین ما در حال تکرار از طریق شما می دانید، 0.7 تا 0.2. و ما به دنبال این نقطه کاهش بازده هستیم، چیزی است که من در اینجا نشان می دهم. این نقطه‌ای است که برای مثال، بهبود ارزش بیش از این فقط حداقل سود یا بازده سرمایه‌گذاری را به همراه دارد. بنابراین ما می‌خواهیم سعی کنیم بهینه‌سازی کنیم که بدانید چقدر پول برای نمای باغ ویلا هزینه می‌شود در مقابل چقدر سود در ازای دریافتی و صرفه‌جویی در انرژی دریافت می‌کنید.

بنابراین و دوباره، می بینید که می دانید، مقایسه جرم یک متخصص طراح نما باغ در مقابل جرم دو، جرم یک جرم فشرده تر است. طراحی نمای باغ ویلا بنابراین برای هر نقطه داده، همیشه مصرف انرژی کمتری دارد. در اینجا مثالی از نحوه استفاده از نحوه کالیبره کردن یک مدل با شرایط موجود آورده شده است. بنابراین در این مورد، ما در حال مطالعه پروژه ای در واشنگتن دی سی هستیم که یک ساختمان موجود بود که انرژی خالص صفر را دنبال می کرد. و بنابراین مهمترین بخش این است که یک فنجان از سطح بالایی از اعتماد به مدل انرژی متخصص طراح نما باغ خود را بدست آوریم. به طوری که وقتی اقدامات صرفه جویی انرژی را در ساختمان اعمال می کنیم، ما سطح بالایی از اطمینان داریم که صرفه جویی در مصرف انرژی در دنیای واقعی محقق خواهد شد طراحی نمای باغ ویلا .

بنابراین، کاری که ما انجام می‌دهیم و می‌توانید در این نمودارها در سمت چپ مشاهده کنید، مقایسه صورت‌حساب‌ها، مصرف انرژی، صورت‌حساب‌های واقعی آب و برق با آنچه مدل ما پیش‌بینی می‌کند، است. و متوجه خواهید شد که کامل نیست. اما وقتی یک توافق آماری بین مصرف پیش‌بینی‌شده و واقعی خود به دست می‌آورید، آن موقع است که می‌دانید یک مدل کالیبره شده دارید. بنابراین متخصص طراح نما باغ ما با کالیبره کردن یک مدل با شرایط موجود شروع می کنیم. و سپس ما شروع به اعمال اقدامات صرفه جویی در انرژی مانند ارتقاء لعاب، استفاده از فناوری پمپ حرارتی، بازیابی حرارت، و مواردی از این دست می کنیم. بنابراین این یک آیتم حیاتی و حیاتی برای یک ساختمان موجود است که به دنبال رسیدن به صفر خالص است.

طراحی نمای باغ ویلا صحبت از این مثالی است از چیزی که ما آن را مسیر تحلیل صفر خالص می نامیم، جایی که می توانیم از سمت چپ شروع کنیم، به نوعی شرایط موجود است. و سپس نمونه هایی از اعمال این اقدامات حفظ انرژی. و ما به نوعی کنار می‌رویم، نمودار آبشار می‌نامیم، این اقدامات صرفه‌جویی انرژی را با هم ترکیب می‌کنیم، تا زمانی که به نقطه‌ای برسیم که سیستم خورشیدی پشت بام ما بتواند 100 درصد انرژی مصرفی ساختمان را جبران کند. بنابراین اساساً ما به دنبال مقرون‌به‌صرفه‌ترین مجموعه گزینه‌هایی هستیم متخصص طراح نما باغ که مصرف انرژی ما را به اندازه‌ای کم می‌کنند که بتوانیم آن را با سقف پشتیبانی کنیم. و این چیزی است که ما در اینجا می بینیم. طراحی نمای باغ ویلا فقط در اینجا توجه داشته باشید، این آخرین مرحله برای آن پروژه ای که در اسلاید آخر ذکر کردم بسیار جالب است، AGU، اتحادیه ژئوفیزیک ایران، ساختمان اداری دفتر مرکزی آنها در دی سی. و آنها در واقع از تبادل حرارت شهری استفاده می کنند. بنابراین ما در واقع همان چیزی هستیم که متخصص طراح نما باغ به آن معدن فاضلاب می گوییم، ما انرژی را از فاضلاب شهری خارج می کنیم، و از آن انرژی در ساختمان خود استفاده می کنیم، و می توانید ببینید که تاثیر بسیار زیادی بر مصرف کل انرژی ما برای این پروژه داشته است.

هزینه طراحی نمای ویلا

خوب، تعویض دنده، طراحی نمای باغ ویلا ما به یک مطالعه موردی می رویم. این دفتر مرکزی Intuit در مونتین ویو، کالیفرنیا است. بنابراین، برخی از نکات مهم را که باید در اینجا در نظر داشته باشید، در حالی که من در حال بررسی آنالیز هستم که به نوعی نمایه انرژی این پروژه را دیکته کرد، بنابراین و فرآیند تحلیلی که ما طی کردیم، بنابراین فقط بدانید که این ساختمان طولانی و باریک است، و با آن‌ها جهت‌گیری دارد. نوردهی طولانی و طولانی در ضلع غربی شرقی ساختمان، که از منظر سایه زنی به نوعی دشوار است. آی تی’ یک صفحه کف اداری باز است، و مشتری این را هزینه طراحی نمای ویلا می‌خواست، مالک می‌خواست این نمای دیوار پرده‌ای از کف تا سقف را داشته باشد، می‌دانید، آنها می‌خواستند که نمای بصری خیره‌کننده به ساختمان از نمای بیرونی و داخلی داشته باشد. پس سومین موردی که برای مالک بسیار مهم بود کارایی و راحتی انسان بسیار مهم بود. و بنابراین در برخی جنبه ها، آن گل سوم با شماره یک و دو در تضاد است. بنابراین ما در مورد چگونگی غلبه بر آن و فرآیند تحلیلی که در اینجا طی کردیم صحبت خواهیم کرد.

هزینه طراحی نمای ویلا بنابراین ما این پروژه را با یک طرح مفهومی شروع کردیم. بنابراین زمانی است که همه ذینفعان پروژه در همان اتاقی هستند که شما می شناسید، از معماری، مالک، امکانات، کارکنان، همه مهندسان، البته من، به عنوان تحلیلگر انرژی، و ما با ما ایده‌های طوفان فکری را مجدداً مطرح کنید که اساساً منجر به مصرف انرژی کمتر می‌شود، اما همچنین فراهم می‌کند که مؤلفه راحتی انسان که مالک در مورد آن بسیار قاطعانه بوده است. طراحی نمای باغ ویلا بنابراین بخشی از این، این نمای باغ ویلا واقعاً روی نمای باغ ویلا و کارهایی که می‌توانیم با نمای باغ ویلا انجام دهیم تا آن را برای ما اجرا کنیم، متمرکز بود. و بنابراین ما نه گزینه مختلف را با جزئیات مطالعه کرده ایم. و من فقط می خواهم آن ها را به سرعت بررسی کنم و نتایج را به شما نشان دهم. بنابراین، سه مورد اول را، من گزینه‌های دیوار پرده‌مان را می‌نامم، هزینه طراحی نمای ویلا که به نوعی در سمت چپ گزینه پایه ما 85 درصد است، اساساً، شیشه‌های کف تا سقف که سایه‌نخورده یا درمان‌نشده هستند، به‌نوعی مورد اصلی ما هستند.

سپس به افزودن باله های عمودی نگاه کردیم، زیرا به یاد داشته باشید، هزینه طراحی نمای ویلا ما در سمت شرق و غرب هستیم. بنابراین باله های عمودی همان چیزی است که ما باید از آن استفاده کنیم تا در کنترل و کنترل نور خورشید در آن نوردهی ها موثر باشیم. طراحی نمای باغ ویلا سپس ما به ادغام آن سایه سوراخ شده نگاه کردیم. بنابراین می توانید در آنجا ببینید، ما یک قفسه سفید داریم، و سپس یک سایه سوراخ شده در زیر سطح اشغال شده، و یک داستان واضح در مورد کلاس سایه در بالا. این سه گزینه بعدی در اینجا به‌عنوان یک معیار معیار پایه هستند، زیرا می‌دانیم که کاهش نسبت پنجره به دیوار معمولاً تأثیر مطلوبی بر مصرف انرژی خواهد داشت. بنابراین ما از این گزینه ها، این دهانه های پانچ شده را با نسبت پنجره به دیوار تقریباً 45 درصد داریم. و اینها عمدتاً برای مقاصد معیار مورد مطالعه قرار گرفتند تا ببینیم چه مقدار تأثیر منفی روی دیوار پرده کامل، شیشه‌های کف تا سقف خواهد داشت. بنابراین شما فقط 45 درصد پنجره های پانچ با عمق 8 اینچ افست دریافت کرده اید، هزینه طراحی نمای ویلا سپس ما به این موضوع نگاه کردیم، می دانید، اگر این افست را یک فوت دیگر یا 18 اینچ افزایش دهید، این کار با مصرف انرژی چه می کند و سپس یک قفسه سبک را در رویکرد پنجره پانچ ادغام می کند. و سپس در نهایت، گزینه های دندان اره ای که واقعاً گوشت خلاقیتی بودند که از آن شاررت بیرون آمد. طراحی نمای باغ ویلا بنابراین ایده اینجا با دندان اره، یکی در مرکز، طرح اصلی بود که ما به آن رسیدیم، که اساساً قسمت غربی نمای باغ ویلا را تا حد امکان مات کنیم.

اما پس از آن با استفاده از این شکل دندانه اره برای حفظ بخش شمالی نمای باغ ویلا با لعاب دید، می توانید از آسمان استفاده کنید، می دانید، با دیدن آسمان، اساساً به سمت شمال بدون بهره مستقیم خورشیدی، که ما فرض می کنیم به دلیل کاهش بهره مستقیم خورشیدی در فضا، بار خنک کننده را کاهش می دهیم، اما همچنین، اما حفظ مزایای نور روز در نوردهی شمالی هزینه طراحی نمای ویلا به سمت غرب در آنجا. و بنابراین، دو گزینه دیگر روی صفحه در اینجا فقط به نوعی تکرار هستند که یکی در سمت چپ از همان مفهوم استفاده می کند، اما از سایه سوراخ دار به جای سایه کاملاً مات استفاده می کند. و سپس در سمت راست یک قفسه سبک نیز با آن مفهوم ادغام شده است. بنابراین کار من این بود که همه این شرایط را تجزیه و تحلیل کنم و چند توصیه ارائه کنم. بنابراین در اینجا نه گزینه وجود دارد، فقط نمایی از هندسه مدل‌سازی انرژی که برای تجزیه و تحلیل آن استفاده می‌کنیمهزینه طراحی نمای ویلا .

در اینجا نتایج، نتایج مصرف کل انرژی در سطح بالا است. بنابراین بین همه گزینه‌های ما، می‌توانید ببینید که گسترش UI از تهزینه طراحی نمای ویلا قریباً 33 و نیم تا حدود 35 است. و بنابراین چیزی که به نوعی تعجب آور است و برای کل تیم شگفت آور بود این بود که گسترش بین این گزینه ها خیلی زیاد نبود. بنابراین ما شاهد اختلاف دو و نیم، شاید 3 درصدی بین این گزینه ها هستیم. و چیزهای شگفت‌انگیز دیگری که از این اتفاق به دست آمد این است که بین دیوارهای پرده بدون سایه، 85 درصد و سوراخ‌های پنجره پانچ، ما فقط حدود 1 درصد تفاوت بین این دو را می‌بینیم. بنابراین این بسیار شگفت انگیز بود. برخی از موارد دیگری که در اینجا متوجه شما شد این است که گزینه هایی که ما از سایه زنی استفاده می کردیم، بسیاری از آن گزینه ها در واقع مصرف انرژی را افزایش دادند. و این به نوعی برای تیم مخالف بود. و بنابراین برای درک اینکه چرا می توانیم به تجزیه انرژی گرمایش، سرمایش و روشنایی نگاه کنیم، که عوامل اصلی در بازی با عملکرد نمای باغ ویلا در اینجا هستند. طراحی نمای باغ ویلا بنابراین آنچه که می بینید،

برای مثال، اگر به این دو نگاه کنید، دو نمونه اول بین دیوار پرده بدون سایه و دیوار پردهی عمودی، نازک و هزینه طراحی نمای ویلا سایه دار، آنچه می بینید تفاوت های بسیار جزئی در مصرف انرژی در گرمایش و خنک کننده بین این گزینه ها، اما تفاوت بسیار قابل توجهی در روشنایی. و بنابراین با کاهش میزان نوری که از طریق پنجره با VIN ها وارد می شود، در واقع میزان روشنایی الکتریکی را که برای حفظ فضا در هزینه طراحی نمای ویلا آن نقطه تنظیم روشنایی لازم است، افزایش می دهید. طراحی نمای باغ ویلا بنابراین به طور کلی چیزی که ما با گزینه های سایه می بینیم این است که انرژی روشنایی بیشتر از اینکه در گرمایش یا سرمایش صرفه جویی کنیم افزایش می یابد و سپس وقتی به این موارد نگاه می کنیم، گزینه های دندان اره ای که دیدیم، فکر کردیم که می خواهیم تمام مشکلات معماری جهان را در این اقلیم حل کنیم، به ویژه آنچه که در اینجا می بینیم، به خصوص در این نمای نمکی با ماژول غرب مات،هزینه طراحی نمای ویلا در اینجا، می توانید انرژی گرمایش را ببینید.

به طور قابل توجهی افزایش یافت، اما فقط یک افت جزئی در انرژی خنک کننده. و بنابراین چیزی که این به ما می گوید این است که آن بهره خورشیدی غیرفعال غربی در واقع برای این پروژه مفید است. به دلیل عجیب بودن ما در آب و هوای تحت سلطه گرما، هزینه طراحی نمای ویلا حتی اگر ممکن است کالیفرنیا را مکانی گرم و آفتابی در منطقه خلیج بدانید، در واقع هنوز تا حد زیادی تحت سلطه گرمایش در آب و هوای خود هستیم. بنابراین آنچه در اینجا می بینید این است که اثرات منفی ناشی از کاهش انرژی خورشیدی، بهره منفعل خورشیدی مفید، سودمندتر از جنبه منفی افزایش سرمایش است. و بنابراین این نکته اصلی ارائه من را برجسته می کند این است که همه چیز در مورد معاوضه با نمای باغ ویلا است، زمانی که شما یک عمل غیرفعال انجام می دهید، مانند استفاده از سایه ثابت، برای هزینه طراحی نمای ویلا کاهش بهره خورشیدی و کمک به بهبود راحتی، شما. همچنین از افزایش گرمای مفید زمستانی که در واقع می تواند به پروژه کمک کند، جلوگیری می کند. طراحی نمای باغ ویلا بنابراین همه چیز در مورد معاوضه است. و بنابراین من برای مشتریانم بر اساس این نتایج کمی نسبت به من شک داشتم. زیرا همه ما این درک را داریم که کاهش نسبت پنجره به دیوار و کنترل بهره خورشیدی باید منجر به کارآمدترین ساختمان در مصرف انرژی شود.

بنابراین کاری که ما انجام دادیم همین هزینه طراحی نمای ویلا رویکرد، همان سه نوع پنجره پانچ دیوار پرده ای و رویکرد دندان اره ای را در مناطق مختلف آب و هوایی مطالعه کردیم تا ببینیم آیا همان چیزی صادق است یا خیر. بنابراین در پایین سمت راست، نمای کوه یا آب و هوای بسیار معتدل است. طراحی نمای باغ ویلا چیزی که بلافاصله متوجه می‌شوید این است که هر گزینه نسبت به آب و هوای دیگر رابط کاربری بسیار پایین‌تری دارد. و این واقعاً فقط به این دلیل است که آب و هوای ما اینجا در منطقه خلیج چقدر ملایم و خوب است. و بنابراین دوباره، در  ، می بینیم که گزینه به دنبال یک جریمه است، ما در واقع با استفاده از این رویکرد مصرف انرژی را افزایش می دهیم. اما اگر به آب و هوای شدیدتر نگاه کنیم، مثلاً فونیکس، که در آن هوا بسیار گرمتر است، آب و هوای تحت سلطه خنک کننده است، نه گرمایش آب و هوا، در واقع یک مزیت کوچک برای رویکرد دندان اره در آنجا مشاهده می کنیم. و این زمانی بود که من نفس راحتی کشیدم و گفتم، خوب، خوب، این رویکرد واقعاً کار می کند. می دانید که اینطور نیست،   برای این نوع استراتژی آب و هوای مناسبی نیست. طراحی نمای باغ ویلا دوباره، با نگاه کردن به آب و هوای سردتر و سردتر مانند میلواکی در واشنگتن دی سی، همان الگوی ظاهر می شود، همانطور که در   رخ می دهد، جایی که ما در واقع جریمه ای را از طراحی دندانه اره می بینیم، جایی که آن افزایش خورشیدی مفید در خنک کننده است. با عرض پوزش، هزینه طراحی نمای ویلا در فصل گرما در واقع مفید است.

انواع طراحی و دکور باغ ویلا و ویلا

بنابراین، می دانید، این فقط نشان می دهد که مبادلات چگونه کار می کنند و چگونه آن بسته به آب و هوا متفاوت است. بنابراین باز هم، این نتایج همان نتایج را نشان می دهد، فقط گرمایش و سرمایش را شکست. بنابراین با نگاه کردن به داده های میلواکی، می توانید دوباره ببینید که انرژی گرمایش در اینجا با طراحی دندانه اره به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. در حالی که در فونیکس، ما شاهد کاهش بار خنک کننده هستیم، می دانید، مقدار نسبتاً کمی، و سپس گرمایش واقعاً به دلیل آب و هوای آنجا حرکت نمی کند. بنابراین، دوباره، انواع طراحی و دکور باغ ویلا تأیید این رویکرد، اما نه چندان برای منطقه آب و هوایی ما. بنابراین ما به تابلوی نقاشی برگشتیم، با توجه به همه اینها چگونه تصمیم بگیریم، این نتایج، ما شاهد گسترش گسترده در نتایج نیستیم. و ما برنده واضحی را در این طرح‌های نوآورانه‌ای که ارائه کردیم، نمی‌بینیم. بنابراین کاری که ما انجام می‌دهیم این است که معمولاً یک ستون جوانب مثبت و منفی ایجاد می‌کنیم و سعی می‌کنیم مواردی را که می‌دانید انواع طراحی و دکور باغ ویلا ارزیابی کنیم، این عوامل مختلف را اولویت‌بندی کنیم و ببینیم آیا می‌توانیم در اینجا به انتخابی دست پیدا کنیم. بنابراین دیوار پرده از نظر زیبایی شناختی رویکرد مورد نظر مشتری و مشتری، معمار و مالک ما بود.

نفوذ عمیق نور روز را فراهم می کند. بنابراین افراد انواع طراحی و دکور باغ ویلا بیشتری در ساختمان اداری می توانند با این طراحی به نور روز دسترسی داشته باشند، معایب آن این است که احتمال ناراحتی برای افرادی که درست در مقابل نمای باغ ویلا می نشینند وجود دارد. و دیدیم که سایه ثابت در کاهش مصرف انرژی موثر نیست. و بسیار گران خواهد بود. بنابراین آن گزینه ها، سایه زدن دیوار پرده با آن سایه های ثابت گزینه خوبی به نظر نمی رسید. طراحی نمای باغ ویلا پنجره های پانچ کمترین مصرف انرژی را داشتند، اما زیبایی شناسی که مالک به دنبال آن بود نبود. و بنابراین این نیز واقعاً گزینه ای برای بررسی ما نبود. و سپس طراحی دندان فکری که از افزایش مستقیم خورشیدی جلوگیری کرد، اما آنطور که انتظار می رفت عمل نکرد. انواع طراحی و دکور باغ ویلا شما می توانید آن ساختمان را تصور کنید که آن ماژول ها در آن طراحی دندان اره واقعاً هزینه زیادی دارند. بنابراین هنوز، ما یک جهت روشن بر اساس مزایا و معایب خود نداریم. و بنابراین چیزی که ما را به آن سوق داد چیزی است که واقعاً به آن نیاز داریم یک راه حل فعال برای چیزی است که می‌خواهید با تأخیر در طول روز و در طول سال هماهنگی ایجاد کنیم تا عوامل انرژی خورشیدی و افزایش را متعادل کنیم، می‌دانید، گرمایش غیرفعال که ما بهره خورشیدی می‌خواهیم و فصل سرمایش که نمی‌خواهیم. طراحی نمای باغ ویلا سپس روشنایی روز، برداشت، عامل نور روز نیز. بنابراین چیزی که ما در این پروژه به آن دست یافتیم یک سیستم سایه زنی خودکار است. و این چیزی است که من در اینجا نشان می دهم، ما در واقع در این جلسه کاملاً خودکار داریم، سیستم کنترل ساختمان تصمیم می گیرد که آن سایه ها کجا باشند. و در واقع برای بهینه‌سازی آن برای افرادی که درست انواع طراحی و دکور باغ ویلا در مقابل نمای باغ ویلا می‌نشینند، تنظیم شده است،

در واقع به آن اجازه می‌دهد تا با قرار دادن افراد درست در برابر خورشید، تراکم کفپوش خود را تا حدود 10 یا 15 درصد افزایش دهد. بنابراین کاری که این سیستم انجام خواهد داد این است که وضعیت آسمان را در زمان واقعی اندازه گیری می کند، بنابراین می داند که آیا هوا ابری یا ابری یا میزان تابش خیره کننده در آسمان، اساساً. و سپس خاموش است، همچنین موقعیت خورشید را بر اساس هندسه خورشیدی می داند، و می تواند پیش بینی کند که چگونه آن پرتو مستقیم انرژی خورشیدی از طریق پنجره به ساختمان می آید. و بنابراین، کاری که سایه‌ها انجام می‌دهند این است که سایه‌ها را پایین می‌آورند، تا جایی که از افزایش مستقیم خورشیدی روی سرنشینان جلوگیری می‌کند. انواع طراحی و دکور باغ ویلا سپس به محض اینکه این شرایط کاهش یابد، یا دیگر نگرانی برای افزایش مستقیم خورشیدی روی ساکنان وجود نداشته باشد، سایه ها را بالا می برد. و بنابراین این، این شرایط گوشه در اینجا بسیار گویا است. بنابراین در سمت راست ضلع جنوبی ساختمان قرار دارد. طراحی نمای باغ ویلا به این ترتیب وسط روز است، نزدیک ظهر است، بنابراین می بینید که سمت جنوبی سایه ها افتاده است. اما در سمت غرب به سمت چپ صفحه اینجا، خورشید هنوز در اطراف ساختمان پیچیده نشده است. و بنابراین، آن سایه‌ها بیشتر باز می‌شوند تا حداکثر نور روز را ممکن کنند. و بنابراین، آنچه انواع طراحی و دکور باغ ویلا که این برای Intuit انجام داد، اول از همه، متوجه صرفه جویی در انرژی می شود.

ما طراحی نمای باغ ویلا می‌بینیم که آیا می‌توانید انواع طراحی و دکور باغ ویلا سایه‌های خودکار را با سایه‌های دستی جفت کنید، ایده به احتمال زیاد با سایه‌های دستی است، و آنچه که تحقیقات نشان می‌دهد این است که سرنشینان سایه‌های خود را پایین می‌آورند تا شرایط تابش نور یا افزایش مستقیم خورشیدی را کاهش دهند. و آنها را بیش از آنچه که باید باشند، رها خواهند کرد. و بنابراین کاری که معمولاً انجام می دهد تأثیر منفی بر انرژی روشنایی است، بنابراین شما نور روز زیادی برای برداشت ندارید. و به این ترتیب نشان مصرف سالانه روشنایی شما. بنابراین، می‌توانید در اینجا در خلاصه هزینه ابزار ببینید، سایه‌های خودکار صرفه‌جویی می‌کنند، می‌دانید، در این مورد، ما حدود 1500 میلیون در سال را پیش‌بینی می‌کردیم، که اینطور نیست. خیلی به نظر می رسد، زیاد نیست. اما مهمترین عامل برای این کار و برای Intuit این بود که آنها توانستند صفحه کف خود را متراکم کنند و 10 یا 15٪ افراد بیشتری را در پیش بازی جذب کنند. و بنابراین این مورد بزرگ اقتصادی برای این سیستم بود، و چرا ما به آن رسیدیم. بنابراین و این فقط یک نکته برای گفتن است، بسیاری از این اقدامات صرفه جویی در انرژی وقتی در این زمینه مطالعه می کنید این نیستند، می دانید که اتخاذ آنها لزوماً 100٪ ناشی از مصرف انرژی نیست، عوامل دیگری نیز وجود دارد. ، مانند متراکم کردن، پیش بازی که وارد بازی نیز می شود. بنابراین نتیجه گیری در مورد این مطالعه موردی این است که هیچ قانون کلی جهانی برای نماها وجود ندارد که برای همه مناطق آب و هوایی اعمال شود. بنابراین بسته به منطقه آب و هوایی که در آن قرار دارید، نمای باغ ویلا متفاوتی خواهید داشت.

این خواهد شد، می دانید، صرفه جویی در انرژی مرتبط انواع طراحی و دکور باغ ویلا با آن بر اساس آب و هوا تغییر خواهد کرد. طراحی نمای باغ ویلا بنابراین فکر می‌کنم قبلاً به این موضوع اشاره کردم، اما بهینه‌سازی نمای باغ ویلا همه چیز در مورد متعادل کردن آن معاوضه‌ها و جستجوی آن‌ها، آن بهینه‌سازی‌ها و متعادل کردن آن معاوضه است. از این بابت متاسفم. و بنابراین آنچه در این مورد دیدیم این بود که یک راه حل فعال مورد نیاز بود. و بنابراین در جایی که این تغییرات فصلی، به ویژه در آب و هوای معتدل، ممکن است به یک راه حل فعال برای بهینه سازی واقعی این موارد نیاز باشد. طراحی نمای باغ ویلا بسیار خوب، تغییر دنده ها به نمونه های بیشتری از تحلیل های پارامتریک که در طول سال ها انجام داده ایم، و نوع درس هایی که از آن ها آموخته ایم. انواع طراحی و دکور باغ ویلا بنابراین باز هم، بازبینی نسبت پنجره به دیوار، اینکه این نمودار چیست، واقعاً جالب است، زیرا تمام مناطق آب و هوایی در سراسر ایالات متحده یا در سراسر جهان را با هم مقایسه می‌کند. و آن’ بررسی تاثیر نسبت پنجره به دیوار بر مصرف کل انرژی بنابراین می بینیم که در قسمت پایین در محور x از 25٪، نسبت دیوار برنده به حدود 90٪ می رسد.

طراحی نمای باغ ویلا   ما در حال مطالعه تمام مناطق مختلف آب و هوایی در اینجا هستیم. و بنابراین آنچه که این نمودار می تواند به شما انواع طراحی و دکور باغ ویلا بگوید، چندین چیز وجود دارد که از اینجا بیرون می آیند. بنابراین شماره یک، این خط پایین اینجا منطقه آب و هوایی سانفرانسیسکو است، سه فوت. و بنابراین چیزی که می توانید ببینید این است که به طور چشمگیری در زیر تمام مناطق آب و هوایی دیگر قرار دارد. و این به شما می گوید که اینجا خیلی ملایم است. بنابراین تأثیر نمای باغ ویلا نسبت به سایر مناطق آب و هوایی که شدیدتر هستند، کمتر انواع طراحی و دکور باغ ویلا و تأثیرگذارتر خواهد بود. نکته دیگری که در اینجا می توانید ببینید این است که برخی از این خطوط شیب تندتری نسبت به بقیه دارند. و بنابراین شیب یا شیب آن خط اساساً نشان می دهد که نمای باغ ویلا بر اساس منطقه آب و هوایی چقدر حساس است. بنابراین برای مثال، شیب‌دارترین خطی که در اینجا می‌بینیم، منطقه آب و هوایی هشت است که نشان‌دهنده یوکان است. بنابراین در یک آب و هوای بسیار سرد به سمت شمال حرکت کنید، بنابراین کاملاً منطقی است که با اضافه کردن لعاب بیشتر، تأثیر آن بر مصرف انرژی بسیار بیشتر از آب و هوای معتدل مانند سانفرانسیسکو خواهد بود.

بنابراین شما خواهید دید که برخی از اینها، برخی از خطوط از یکدیگر عبور می کنند، شیب ها، در برخی مناطق صاف تر هستند. بنابراین برای مثال، در چین، این به شما کمک می کند چین، انواع طراحی و دکور باغ ویلا شیب بسیار مسطحی است، در مقایسه با این، خط نیویورک وجود دارد. و بنابراین چیزی که به ما می گوید این است که عوامل دیگری در بازی وجود دارد، غیر از فقط دما، یا، یا لزوما دمای هوای بیرون. بنابراین ممکن است انواع طراحی و دکور باغ ویلا مواردی مانند رطوبت، جایی که اگر بیرون خیلی مرطوب باشد، مثل این که در این منطقه آب و هوایی تا A باشد، حساسیت کمتری نسبت به نمای باغ ویلا خواهد داشت، زیرا شما با رطوبت هوا نیز سروکار دارید. بنابراین فقط یک نوع بسیار جالب از سطح بالا از تمام علائم آب و هوا در اینجا حاصل می شود.

در اینجا تحقیقات بیشتری در مورد نسبت پنجره به دیوار با تنها چند منطقه آب و هوایی مختلف ارائه شده است. اما اساساً آنچه ما اینجا گرفتیم یک ساختمان اداری با نسبت دیوار پنجره 40% و انواع طراحی و دکور باغ ویلا سپس همان ساختمان با 70% نسبت پنجره به دیوار است. و ما دوباره آن را در اقلیم های مختلف مقایسه می کنیم. طراحی نمای باغ ویلا و بنابراین آنچه می بینید این است که هر چه آب و هوا معتدل تر باشد دلتا بین این 40 تا 70 درصد کوچکتر می شود. بنابراین در جایی مانند ونکوور، جایی که، می دانید، نسبتاً شدید و سرد است، یک دلتای بسیار بزرگ را می بینید. در حالی که در سانفرانسیسکو، همانطور که در لس آنجلس در مورد آن صحبت کردیم، وضعیت ملایم تر است، شما یک دلتای کوچکتر را بین این دو می بینید، که فقط آن نقطه را به خانه هدایت می کند. در حالی که در مقابل، مصرف انرژی، بارگیری، اوج بار داستان متفاوتی است. انواع طراحی و دکور باغ ویلا و بنابراین این نوع دیگری از پارامتر است که باید در نظر گرفته شود، زیرا اندازه تجهیزات به معنای فضای واقعی معماری است. بنابراین، بیایید دوباره به مثال بین سانفرانسیسکو و ونکوور نگاه کنیم، رونویسی شده توسط طراحی نمای باغ ویلا    تک باغ  دات آی آر طراحی نما

پیام بگذارید