مهندس طراحی نمای ویلا

12ژوئن.2022
0 نظر
villa-facade-design-engineer

c505218304b50c59c3659f6dda43bae7-header-0–>
 

 

مهندس طراحی نمای ویلا تک باغ  مهندسین استرالیا، خوشحالم که به همه شما در سری برنامه های رهبران فکری زیرساخت امشب، طراحی نما، خوش آمد می گویم. و همچنین خوشحالم که توصیه می کنم بیش از 1500 مهندس آنلاین به ما ملحق می شوند، چه در استرالیا و چه فراتر از آن. اولاً، مطابق با سنت ما، مهندسین استرالیا صاحبان سنتی زمین را می‌شناسد و به بزرگان گذشته و در حال ظهور احترام می‌گذارد. نام من آماندا راجرز است و میزبان شما برای این شب خواهم بود. قبل از شروع، می‌خواهم اذعان کنم که سمینار امشب با شریک صنعتی ما، محصولات ساختمانی برگزار می‌شود. طراحی نمای ویلا یکی از بزرگترین و متنوع ترین تولیدکنندگان مصالح ساختمانی در جهان است. این   تک باغ  شهرت ماندگاری ایجاد کرده است و به دلیل نوآوری خود شناخته شده است. حرفه ای بودن و محصولات و خدمات قابل اعتماد. با سبد محصولات گسترده ای از امکانات تولید و فروش در سراسر استرالیا و ایرانی شمالی، نیروهای استخدام به طور منحصر به فردی برای خدمات رسانی به خواسته های صنعت ساختمان قرار می گیرند. همانطور که استخدام‌کنندگان محصولات ساختمانی در سطح جهانی گسترش می‌یابند، آنها به طور مداوم محصولات و برند خود را از طریق طراحی، سبک، نوآوری، پایداری و همکاری پیشرو می‌کنند مهندس طراحی نما.

امشب از دو سخنران خواهید شنید که نمونه‌های دنیای واقعی از طراحی‌های نماهای خلاقانه و منحصربه‌فرد را که از فناوری‌های نوظهور استفاده کرده‌اند و مرزهای ساخت‌وساز سنتی را پیش می‌برند، بحث خواهند کرد. سخنرانان ما ملاحظات طراحی و ساخت و ساز بهترین روش را با به اشتراک گذاشتن مطالعات موردی در سرتاسر تشریح خواهند کرد. این ارائه با یک جلسه پرسش و پاسخ مستقیم از سوی مخاطبان در پایان دنبال خواهد شد. پس لطفا سوالات خود را مطرح کنید تا آن زمان، من اکنون می خواهم به اولین سخنران خود کریس هیپ خوش آمد بگویم. کریس یکی از همکاران ما در گروه ساختمان‌های ویکتوریا و استرالیای جنوبی است. کریس سابقه ای در معماری، نما، مهندسی و مشاوره طراحی نمای ویلا پاکت ساختمان دارد. کریس دارای مهارت هایی است که شامل مدیریت پروژه و طراحی برای پروژه های چالش برانگیز و مهم فرهنگی در مقیاس های مختلف می شود. این از تجربه او در استرالیا، ایران، اروپا، کانادا و خاورمیانه ناشی می شود. کار بر روی پروژه هایی که شامل هنر و فرهنگ تجاری، تحقیق و توسعه، آموزش، مسکونی و بخش حمل و نقل است. کریس رویکردی مشارکتی و انطباقی را برای همه پروژه‌های خود به ارمغان می‌آورد، از اعراب و پیشنهادات چند رشته‌ای بهره می‌برد. او اطمینان می‌دهد که راه‌حل‌ها جامع و همیشه بهترین برای پروژه هستند. به کریس خوش آمدید عصر همگی بخیر. و ممنون آماندا برای معرفی. نام من کریس هوبر است.

من یکی از همکاران Arup در ملبورن هستم که در گروه ساختمان ها کار می کنم و روی مهندسی نما تمرکز می کنم. در این رشته، امروز با Alyssa، طراحی نمای ویلا چیست و با جزئیات کمی بیشتر از آنچه انجام می‌دهیم و نحوه انجام آن را بررسی خواهم کرد. و سپس در پایان در مورد برخی از چالش ها و نوع فرصت ها برای نوآوری کمی صحبت کنید. اما در ابتدا، من می خواهم در واقع طراحی نمای ویلا بحث کنم که نما چیست. و ما می‌توانیم، فقط این را تعمیم می‌دهیم، و آن را فقط به عنوان نمای عمودی یک ساختمان در نظر می‌گیریم. اما در واقع کمی بیشتر از این است. و وقتی در مورد نما صحبت می کنیم و در سراسر ارائه من آن را خواهید دید. امروز، در دنیای امروز، ما در واقع بیشتر در مورد پوشش ساختمان صحبت می کنیم. جنبه کامل ساختمانی که داخل را از بیرون جدا می کند. پوشش ساختمان از اجزای زیادی در نظر گرفته می شود. ما انواع مختلفی داریم مانند ساخت زیر زمین، دیوارهای خارجی، دارای دهانه هایی از طریق آن دیوارها، شامل سقف ها و همچنین برخی از عناصر جانبی مانند نرده ها یا عناصر سایه بان یا انواع دیگر برجستگی هایی که جدا می شوند. ساختمانی که در واقع به محصور نمی رسد. اما این در واقع گسترش آن پوشش ساختمان است و این مهم است که فقط این را تشخیص دهیم که نماها دیگر فقط عناصر عمودی نیستند، بلکه بسیار پیچیده‌تر هستند. و چیزهای بیشتری برای در نظر گرفتن وجود دارد. پس این فقط، من من این را فهرست کوتاهی از همه ملاحظاتی که باید در پوشش ساختمان در نظر بگیریم نام می‌برم. آنها کاملاً پیچیده هستند و چیزهای زیادی برای پذیرش وجود دارد.

و در اینجا من در مورد سفتی آب و هوا، رفتار ساختاری، نحوه اتصال ما با ساختار اولیه، تلفات طراحی نمای ویلا یا دستاوردهای حرارتی، بنابراین از خورشید یا گرمایش، صحبت می‌کنم. راحتی، احساس کاربر در داخل فضا، انرژی، مواد، کارایی بیشتر و بیشتر اهمیت پیدا می کند. انزوا، بنابراین شما به نوردهی ساختمان نگاه می کنید، برای سایه انداختن آن چه کاری باید انجام دهیم؟ چه نوع انتخاب شیشه ای باید انجام دهیم؟ تراکم و تهویه. دوام بسیار مهم است، هنگامی که ما به دنبال بهبود طول عمر ساختمان های خود هستیم، باید اطمینان حاصل کنیم که جنبه های دیگر، نه تنها ساختار در واقع می تواند پایداری طولانی تری داشته باشد. و این به نوعی با بهره وری انرژی مرتبط است، اما همچنین کمی گسترده تر از آن است. و من وارد چند جزئیات بیشتر خواهم شد و کمی بعد به شما نشان خواهم داد که چه معنایی دارد. رفتار آتش در نور روز، عملکرد صوتی، ایمنی، امنیت، نگهداری و توانایی ساخت. و همچنان ادامه دارد. کاری که من می‌خواهم انجام دهم این است که قدم بزنم و به شما بگویم که مهندس نما در آن دنیا به چه معناست و با آن پیچیدگی‌ها و پارامترهای مختلف سر و کار دارید. بنابراین یک مهندس نما دیگر لزوماً فقط یک مهندس نیست. ما مجموعه ای از رشته ها و پیشینه ها هستیم. طراحی نمای ویلا برخی از ما از معماری، برخی از مهندسی مکانیک، برخی از پس زمینه مواد، برخی از ما در واقع سازنده سابق یا از طرف پیمانکار هستیم و با طراحی های زیادی سروکار داشته ایم.

بهترین طراح باغ ویلا در کشور

بهترین طراح باغ ویلا در کشور برخی از آزمایش‌ها و نمونه‌سازی‌های بیشتر ناشی می‌شوند. این مجموعه بزرگی از افراد است که رشته های مهندسی نما را تشکیل می دهند. و تیم‌های ما برای اینکه بتوانند با همه این پیچیدگی‌ها به روشی واقعاً دقیق کنار بیایند، اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند. من قصد دارم با استفاده از پروژه ها، روند طراحی خود را طی کنم. و من نیستم، و سعی خواهم کرد تاکید کنم و به نوعی به شما نشان دهم که چگونه هر نما یکسان نیست. وقتی در خیابان ها و در شهر قدم می زنید، ممکن است یکسان به نظر برسند. اما در واقع، هر کدام یک سری ملاحظات بسیار متفاوت را پشت سر گذاشته اند. به عنوان مثال اینجا در کالینز است، این یک برج تجاری جدید است. در تمام مراکز شهر شاهد تعداد زیادی برج شیشه ای هستیم. اما می توانید در این مورد اینجا ببینید که ما یک سیستم دیوار پرده تجاری داریم که در واقع سطوح مختلفی دارد. بهترین طراح باغ ویلا در کشور در یک برج دیگر فقط یک مجموعه ساده از شیشه نیست. چیزهای بسیار دیگری نیز وجود دارد که در حال بررسی آنها هستیم. بنابراین شما دارید. با این بالکن‌ها و گلدان‌ها با همه درختان، در واقع سایه‌اندازی را فراهم می‌کنند، که وقتی گرمای حرارتی، تلفات گرمایی و سود را در نظر می‌گیریم اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. یا المان‌های اضافه‌تر و سایه‌بان‌های واقعاً بزرگ‌تری داریم که می‌دانید سبک خاصی را بیان می‌کنند.

این یکی بسیار پیچیده بود که در آن ما یک نمای شیبدار به پایین داریم. و ما مجبور شدیم به نوعی سیستم کرتین وال را تغییر دهیم تا در مکان های مختلف کمی متفاوت باشد. بنابراین آنچه در آن بالا اتفاق می افتد، بهترین طراح باغ ویلا در کشور ساختمان با آنچه در پایین اتفاق می افتد یکسان نیست، برای جبران این نوع ظاهر زاویه دار، به کمی کار فولادی بیشتری نیاز است. اما ما همچنین پیشرفت‌های تجاری جدیدی داریم، طراحی نمای ویلا مانند اتصال در دانشگاه ملبورن، شما طراحی محوطه دارید، شما یک توسعه‌دهنده دارید که چندین ساختمان را در یک طرح اصلی طراحی می‌کند. وقتی به خریدهای تدارکاتی نگاه می کنیم که اهمیت بیشتری پیدا می کنند تا مطمئن شویم که نماهای ما واقعاً می توانند کار کنند، و ما در واقع می توانیم ارزش پولی را که برای دوام بخشیدن به توسعه در نظر گرفته شده است، بدست آوریم. بنابراین و زمانی که به نوع تفاوت‌های ظاهری نگاه می‌کنید، و وقتی می‌خواهید آن را روی ساختمان قرار دهید، واقعاً چه شکلی به نظر می‌رسد. چیزهای زیادی در پشت این موارد وجود دارد تا آن را تا حد امکان کارآمد کند و از طریق بسیاری از این جزئیات پیچیده کار کند. بنابراین ایجاد آفتابگیر برای کاهش افزایش گرما، ارائه یک سیستم پایه که می دانید آنها می توانند به خارج از کشور بروند و آن را از یک تامین کننده واحد تهیه کنند، که فکر اصلی ما بود، یا کاری که آنها در نهایت انجام دادند این است که در این پروژه خاص به چهار تامین کننده مختلف برای نما مراجعه کنند.

ما کاری که نمی توانیم انجام دهیم، بازار را در زمان خرید کنترل می کنیم. برج‌های دیگر، بهترین طراح باغ ویلا در کشور هندسه بسیار پیچیده‌ای داریم، استراحتگاه‌های کراون، و سیدنی ساختمانی با کاربری مختلط خواهد بود، در پایین، یک سطح متوسط، هتل برج، و سپس یک ساختمان مسکونی مرتفع و سطح بالا در بالای آن قرار دارد. همانطور که از این منحنی‌ها به سمت بالا می‌بینید که در حین بالا رفتن از برج، پیچیدگی‌های زیادی ایجاد می‌کند، وقتی فکر می‌کنید سعی می‌کنید یک سیستم دیوار پرده اقتصادی را در یک هندسه منحنی معرفی کنید. بنابراین با استفاده از تجزیه و تحلیل برای تعیین قابلیت حیات سیستم های مختلف، ما به این نگاه می‌کنیم که چگونه می‌توانیم انواع خاصی از درمان‌های سطحی منطقی و صفحات تخت بیشتری را اعمال کنیم. و در واقع جلوگیری از اتلاف بیش از حد پانل‌های با اندازه‌های مختلف در مراحل اولیه بسیار مهم است، زیرا من به انجام تحلیل‌های هندسی دقیق زیادی برای کاهش ضایعات و در واقع نگاه کردن به قابلیت‌های فرصت‌های مختلف اعتماد دارم. و آنچه می دانیم می توانیم از مکالمات با زنجیره تامین به دست آوریم و همچنین می توانیم اطلاعات را به اسناد بازگردانیم. بهترین طراح باغ ویلا در کشور بنابراین یک پیمانکار می تواند آن را انتخاب کند و در واقع بداند که چه سطحی از خطر را باید در نظر بگیرد. اما همه نماها همان چیزی نیست که قبلاً گفتم. و قبلی ها همه به شیشه و آلومینیوم نگاه می کردند. اما ساختمان‌های بهترین طراح باغ ویلا در کشور بیشتری داریم، مصالح جالب‌تری که استفاده می‌کنیم و مصالح بخش مهمی از نما است. و آن’ انتخاب متریال مناسب برای پروژه، مشتری و معمار بسیار مهم است.

این یک پروژه مسکونی است که با استفاده از سنگ معاصر، نمای بسیار هواگیر و عایق حرارتی بسیار خوب، و ترمزهای حرارتی در مکان‌های خاص برای کاهش پل‌های حرارتی و تلفات حرارتی است. این پروژه دیگری در ایران یارد جدید است، که بازسازی و تجدید آن عایق سنگی معاصر بود و دیوار پرده‌ای همگی در یکی گنجانده شده بود. نه یک سیستم ساده، پیچیده و ساده. و پیچیدگی زیادی در این امر دخیل است، زیرا شما مانند یک برج برای مقابله با یک دیوار تجاری، صرفه جویی در مقیاس ندارید، شما فقط سنگ زیادی ندارید که واقعاً بتوانید از آنها خرید مناسبی دریافت کنید. بهترین طراح باغ ویلا در کشور شما’ واقعاً باید کارهای کوچک زیادی انجام دهید و آن را در سیستم اعمال کنید و مقدار زیادی تجزیه و تحلیل انجام دهید. این بخشی از تجزیه و تحلیل مانع حرارتی اعمال عایق جدید بود، که باید به نحوه معرفی سیستم‌های لعاب جدید در نمای سنگی موجود در دهه 1920 نگاه کرد تا به دیوار پرده جدید با سایه‌بان‌های خاص نگاه کرد. و در واقع معرفی پانل های عایق جامد بسیار بیشتری برای جبران افزایش گرما و تلفات حرارتی به منظور حفظ بهره وری انرژی و سپس استفاده از سنگ جدید در بالا به ساختار موجود. و برخورد با انواع آن حرکات ساخت جدید و حرکات ساختار موجود. چیزی که ما متوجه می‌شویم این است که با مواد قدیمی دوباره جدید است، دیگر خبری از چیزهای جدید نیست، بهترین طراح باغ ویلا در کشور آخرین پانل آلومینیومی مهندسی طراحی نمای ویلا شده، بلکه در واقع به آنچه در گذشته انجام شده است نگاه می کنیم.مهندس طراحی نمای ویلا و اصلاح این امر از نقطه نظر برنامه ریزی و در واقع ساختن شهرهای ما به گونه ای که زیست پذیرتر و لذت بخش تر باشد، واقعاً مهم است. این پروژه در لندن به آن نگاه می کند ممکن است قدیمی به نظر برسد، اما در واقع کاملاً جدید است.

تازه پارسال افتتاح شده اینها در واقع آجر، طاق، و آجرکاری هستند بهترین طراح باغ ویلا در کشور که همه در اینجا گنجانده شده اند. به علاوه آویز خود نگهدارنده گنبدها. جزئیات واقعاً جالب پایان زیبا به نظر می رسد چیزی است که از 1800 آمده است. اما سال گذشته ساخته شده است. بخش دشوار این کار در واقع یافتن این بود که چگونه می‌توانیم به ساختمانی قدیمی با فناوری جدید دست پیدا کنیم. و ما مجبور شدیم از چند تکرار مختلف عبور کنیم. بنابراین این اولین بازی ای بود که در واقع ساخته شد و به دنبال آجرکاری خود نگهدار بود. طراحی نمای ویلا بنابراین فن آوری در سن بسیار بالا، روش ها و تاسیسات بسیار پیر. اما ما نیاز به معرفی یک عایق حرارتی واقعاً ضخیم و پیوسته در سراسر داشتیم. ما همچنین به فناوری‌های عصر جدید نگاه کردیم، ساخت طاق‌های آجری و گنبدهای آجری به صورت پیش‌ساخته فقط یک پایان آجری بود. اما نکته جالب این است که از نقطه نظر تدارکات، ما واقعاً نمی‌توانستیم آن را تهیه کنیم، زیرا تعداد این قوس‌ها به اندازه کافی وجود نداشت. در مجموع فقط هشت نفر بودند. و می دانید، آنجا به اندازه کافی برای داشتن یک اقتصاد مقیاس برای رفتن به یک تولیدکننده بزرگ وجود نداشت. بنابراین در پایان، ما در واقع به روش‌های سنتی آجرکاری نگاه می‌کردیم و در واقع تحمیل آن به یک ساختمان طراحی نمای ویلا بسیار مدرن، باید نمونه‌سازی و مقیاس کوچک را طی می‌کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که می‌توانیم ظاهر و احساس درستی داشته باشیم. و آزمایش کنیم که آیا واقعاً می‌توانیم آن را بسازیم، تا در واقع ساختار را اصلاح کنیم تا سوراخ‌هایی در دال ایجاد کنیم، تا ارتفاع گنبدها واقعاً از سیستم سقف نفوذ کند، بهترین طراح باغ ویلا در کشور که کل رویکرد مهار جانبی را برای سازه اصلی تغییر داد. معرفی غشاهای عایق و هواگیر در اطراف تمام آجرکاری ها برای اطمینان از رسیدن به اهداف بازده انرژی و هوابندی که متصور بودیم، متأسفانه، و من در مورد این احساس واقعا وحشتناکی داشتم.

اما ما مجبور شدیم آنها را مجبور کنیم این قسمت از آویز گنبد را سه بار بسازند تا مطمئن شویم که تداوم حرارتی مناسب و ترمزهای حرارتی مورد توافق و محاسبه شده را دارند. اما در نهایت، شما به این پایان زیبا ختم می‌شوید، فرآیند آسانی نیست. و من’ در واقع چند نمونه دیگر را به شما نشان خواهم داد که چگونه باید از یک رویکرد بسیار روشمند برای این موضوع استفاده کنیم. این پروژه هنوز در حال ساخت است، این یک حفره عظیم در زمین است و سازه فقط از سطح طبقه همکف بالا می آید. این پروژه همه چیز در مورد ظاهر بسیار زیبا و احساس کمی توده حرارتی برای بهبود پایداری، نور روز کافی و همچنین محیط واقعاً گرم بود. و استفاده از الوار در واقع یک رویکرد عالی بسیار کارآمد از نظر حرارتی بود، بسیار بیشتر از آلومینیوم. بهترین طراح باغ ویلا در کشور اما ما همچنین این بتن سوراخ دار را داشتیم که سایه ای برای آن ایجاد می کرد تا میزان افزایش گرما در محیط اورشلیم را کاهش دهد. طراحی نمای ویلا ماکت ها و نمونه های اولیه در این امر بسیار مهم بودند. از آنجایی که ما طراحی بسیار چالش برانگیزی را انجام می دادیم، مجبور شدیم به آرامی گزینه های تدارکات محلی را از مراحل اولیه کار کنیم. تقریباً بهترین طراح باغ ویلا در کشور از همان ابتدا در طراحی شماتیک، کار از طریق سرمایه گذاری در مقیاس کوچک و رسیدن به مقیاس بزرگتر، واداشتن چند پیمانکار برای امتحان کردن آن با آنها می توانند با استفاده از روش های مختلف روش تکمیل و همچنین نحوه اتصال پانل های مختلف به یکدیگر در مقیاس بزرگتر، که در مورد یک داستان بود. مهندس طراحی نماو سپس استفاده از انواع سنگ های مختلف و پرداخت های مختلف سنگ، همانطور که به نوعی در حال ادامه دادن به این فرآیند بودیم.

اما باید از طریق یک توافقنامه بسیار خاص با مشتری برای خرید آنها در این مورد می‌گذرد. و این در واقع احتمالاً بسیاری از کارهایی است که ما انجام می‌دهیم این است که مطمئن شویم مشتریان از تصمیمات آگاه هستند و راحت کردن آنها با آن‌ها یک رویکرد واقعاً خوب از نقطه نظر کاهش خطر است. اما می توانیم در مورد ایمنی آن نیز صحبت کنیم. به صورت محلی در ملبورن، بهترین طراح باغ ویلا در کشور ما در حال کار روی پروژه متروی ملبورن این یکی از ایستگاه‌هایی است که این آردن است یا به ایستگاه ملبورن شمالی تبدیل می‌شود، آجرکاری بسیار بزرگ در اینجا. و ما به صورت آجری پیش ساخته طراحی نمای ویلا نگاه می کنیم. در بازار استرالیا معمول نیست. اما چیزی که هر روز بیشتر و بیشتر می شود. و این به نقطه قبلی من برمی گردد که دوباره جدید است. این یک نوع رویکرد بسیار زیبا در اینجا است. اما این طاق هم معماری است، هم ساختاری است و هم یک نما در یک زمان. برای سه رشته بسیار فردی سخت است که مسئولیت کلی در قبال آن داشته باشند. بسیاری از کارهای پس‌زمینه برای یافتن آجرهای مناسب نشان می‌دهند که چگونه می‌توانیم واقعا آجر را تهیه کنیم، چگونه آجر را در پیش‌ساخته بهترین طراح باغ ویلا در کشور جاسازی کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که آجر درست نیست. جابجایی از نقطه نظر ایمنی بسیاری از چیزهایی است که ما در واقع از آن گذشتیم، از آن نقطه نظر بسیار ساده به نظر می رسند.

قرار داد با طراح ویلا

اما زمانی که شما واقعاً همه چیز را روی آن می اندازید، کار کردن به یک قرار داد با طراح ویلا چیز بسیار پیچیده تبدیل می شود. بنابراین در پروژه مترو ما با طراحی زیرزمینی سروکار داریم. بنابراین ما روکش هایی داریم که در واقع برخی از غارها و تونل های زیرزمینی را تراز می کند. و ما این فلزات قوس دار زیبا را داریم که نسبتاً ساده به نظر می رسند. شما به نوعی گروه‌هایی را می‌بینید که قبلاً گروه‌ها و متال‌کاری‌ها را دیده‌ایم. اما چیزی که در واقع یکی از مواردی است که ما باید واقعاً در نظر بگیریم از دیدگاه ساختگی است، آیا آنها می توانند به آن پیچ ها دست یابند؟ آیا می‌توانیم به آن پیچ‌ها در خارج از کشور دست پیدا کنیم؟ و سپس چگونه این موضوع را به آنها بیان کنیم که چگونه یک سازنده واقعاً می تواند این را جمع کند؟ ما فقط می توانیم بسیاری از جنبه های طراحی را بگنجانیم. هنوز بخش بزرگی از آنچه در جریان است وجود دارد که باید با یک سازنده و یک پیمانکار کار کرد تا اطمینان حاصل شود که محدودیت‌های خاصی را برآورده می‌کنیم یا در فرصت‌های خاصی صرفه‌جویی می‌کنیم که آنها در آن بهتر هستند یا کمی از آن‌ها دارند دانستن اینکه چگونه آنها یک پروژه اخیر را روی آن انجام داده اند، یک فرآیند بسیار مشارکتی است و چیزی است که برای سایر رشته ها معمول است و نیست.مهندس طراحی نمای ویلا این مثال را خیلی از سر می‌گذرانیم تا مستندات سه‌بعدی به آنها نشان دهیم که چگونه قطعات و اجزای مختلف با هم کار می‌کنند، قرار داد با طراح ویلا چگونه پرداخت‌های متفاوتی اعمال می‌شوند، چگونه با تحمل برخورد می‌کنیم، به چه نوع اندازه‌گیری خشن نگاه کرده‌ایم، چگونه کار می‌کنند. ما اتصالاتی به دست می آوریم که می توانند با هندسه یاتاقان سروکار داشته باشند، چیزی است که در عصر حاضر نشان دادن نوآوری بیش از پیش دشوارتر می شود.

این پروژه ممکن است فکر نکنید که در واقع یک نما است. بنابراین این بزرگترین مجسمه در جهان است. در هند مجسمه وحدت است. این یک روکش برنزی روی یک پایه بتنی است. این یک ساختمان در جستجوی خود نیست، بلکه مجسمه‌ای است که می‌توانید به داخل آن بروید و منظره‌ای از منطقه اطراف داشته باشید. و برخورد با آن برای ما بسیار مشکل بود. چون برای لایه های فولادی کارهای فولادی زیادی داشتیم، حداقل فقط برای بیرون آمدن به آن سطح بیرونی. وقتی به قد آن توجه کنید، اندازه آن تقریباً به اندازه غوره در لندن است. شما باید آن را به پانل های کوچکتر جریمه کنید تا بتوانید انواع پیچیده سطوح و هندسه را تولید کنید، سپس باید بتوانید آن را در جای خود بلند کنید و به ساختار پایه متصل کنید، طراحی نمای ویلا شما یک حلقه کنسول بسیار بلند دارید. ساختار، بنابراین به آن ارتفاع می رود. بنابراین باید اجازه دهید حرکات مختلف بین انواع اجزای ساختاری وجود داشته باشد. قرار داد با طراح ویلا در این. در این تصویر، می‌توانید به نوعی شروع کنید تا ببینید آنچه را که پنل‌های بزرگ و مینی‌پنل می‌نامیم، کجا داریم. می‌توانید ببینید که در هر مگا پانل حدود سه یا نه پانل وجود دارد، قرار داد با طراح ویلا سه ردیف سه تایی وجود دارد، همه آن‌ها روی یک فولاد پایه به هم متصل شدند و سپس در جای خود بلند شدند. منظورم اونجا حرکت زیادی بین هر یک از آن پانل های بزرگ وجود دارد. و شما می توانید در اینجا مشاهده کنید که حتی دکمه ها را نیز در خود جای داده است، چگونه می توانیم این را به یک ماده تبدیل کنیم. بنابراین، خود برنز بسیار خاص بود، باید به نوع آلیاژ مناسب نگاه می‌کرد، باید به کارخانه‌ها می‌رفت.

طراحی نمای ویلا کارخانه‌ها برای مشاهده نحوه ذوب و شکل‌دهی این پانل‌ها و در واقع نگاه کردن به نحوه آماده‌سازی آن‌ها برای اطمینان از اینکه ظاهر خوبی دارد. آن را از روز اول و در واقع چگونه تمام لایه های مختلف کار فولاد به سایت آمدند. قرار داد با طراح ویلا بنابراین شما باید این کار را انجام دهید تا پانل های کوچکتر بیایند و سپس باید آنها را کنار هم قرار دهید تا یک مگا پانل را تشکیل دهید و سپس آن را روی یک پشتیبان فولادی اعمال کنید که نیاز به مهندسی سه بعدی پیچیده، کار طراحی پیش نویس دارد، فقط برای اینکه کار انجام شود. در اینجا، اینجا را با پایه دود او ببینید، دکمه هایی که قبلاً دیدیم، نوع سطح جزئیات در پشت کار فولاد برای نوع برخورد با هندسه و مقابله با حرکات خاصی از حرکات سازه حرارتی. چگونه ضد آب را حفظ می کنید تا هوا وارد نشود؟ با عرض پوزش، آب وارد سیستم بسیار پیچیده بود. بنابراین فقط یک خلاصه سریع از چیستی طراحی نما. این فقط مربوط به رعایت کد نیست که در صنعت ساختمان ضروری است. اما این در مورد پایداری نیز هست. آیا از مواد به نحو احسن استفاده می کنیم؟ آیا ما اطمینان می‌دهیم که ساختمان‌های ما انرژی زیادی در طول عملیات آن مصرف نمی‌کنند؟ آیا مواد و سیستم مناسب است؟ آیا ما تمام جنبه های ایمنی را در نظر گرفته ایم؟ و این فقط از منظر پیمانکاران یا ساکنین نیست، بلکه افرادی که ساختمان ها را نگهداری می کنند نیز هست؟ چی’ خطر است؟ آیا مشتری مایل به خرید چیزی است که ریسک بیشتری دارد؟ تدارکات، تدارکات تدارکاتی؟ آیا واقعاً می توانید سیستم را تهیه کنید؟ آیا بازار را تست کرده اید؟ آیا هوابندی و عایق بودن از اهمیت بیشتری برخوردار است؟ دوام، نگهداری و جایگزینی باید در نظر بگیریم که عملکرد آتش سوزی و احتراق از اهمیت بیشتری برخوردار است.مهندس طراحی نمای ویلا و این را در اخبار خواهید شنید. بنابراین این نوع به مواد و سیستم های مناسب برمی گرددقرار داد با طراح ویلا .

آیا وظایف ضروری و قراردادی بین طراحی و پیمانکاری طراحی نمای ویلا را در نظر گرفته ایم؟مهندس طراحی نمای ویلا آیا آنها یکسان هستند؟ قرار داد با طراح ویلا آیا آنها اجزای منفرد هستند؟ چگونه همه اینها با هم کار می کنند، و در صنعت نما ما، سیاه و سفید نیست، و از همان ابتدا نیاز به گفتگوی مناسب دارد. من’ من فقط با نگاه کردن به آینده و صحبت در مورد برخی از چالش ها و استفاده از آنچه که ارائه کردم به پایان می رسم تا به شما نشان دهم چه چیزی احساس می کنیم کار کردن با آن دشوار است، اما همچنین فرصت های نوآوری در کجاست. و ادامه دهید تا مرزها را فشار دهید. بنابراین، ما در گذشته به آجرکاری سنتی نگاه کرده‌ایم و راه خود را از طریق ساختمان‌های هوشمند و نماهای دو پوسته طی کرده‌ایم و اکنون به دنبال این هستیم که زنجیره تامین چیست و منافع ساکنان چیست. بسیار متفاوت از آنچه ما قبل از سال قبل انجام می دادیم، کمی انرژی محورتر است. و اکنون ما در واقع به بررسی چگونگی احساس سرنشینان هستیم؟ و این، آیا آنها راحت هستند؟ آیا برای آنها مناسب است؟ آیا آنها را خوشحال می کند. و قرار داد با طراح ویلا ما به دنبال ابزارهای دیجیتالی بسیار بیشتری برای ارزیابی همه اینها هستیم. بنابراین فکر می‌کنم در آینده، ما همچنان ادامه خواهیم داد، ما باید به سرمایه‌گذاری ادامه دهیم و متعهد به آزمایش و نمونه‌سازی باشیم. و ما باید مشتری را از طریق آن راهنمایی کنیم. و این روند بسیار سخت‌تر خواهد بود، چیزی که آنها با آن آشنا نیستند، و بسیاری از جنبه‌های دیگر، شاید کمی بیشتر در جنبه داخلی چیزها. طراحی داخلی، جایی که آنها از آن عبور می کنند، مانند نمونه برداری و موارد مشابه.

اما این امر در نما اهمیت بیشتری پیدا می‌کند، ساختن آن‌ها در پانل‌های بزرگ‌تر، در مقیاس کامل، واقعاً تضمین می‌کند که ما این فرآیند را به‌طور روشمند طی می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که به نوعی خاموش است. و این در واقع بسیاری از خطرات را با نوآوری کاهش می دهد. اما به این دلیل که می‌توانیم پیمانکاران در زنجیره تدارکات و تامین را نیز با انجام آزمایش واقعی همراه کنیم. و این نمونه ای از تست آب و هوا و سفتی یک درب است. این یکی دیگر از دیوارهای پرده ای در مقیاس کامل برای یکی از برج های شهر در اینجا است. و ما با شکست مواجه خواهیم شد، قرار است به بیرون درز کند، اما این بخشی از فرآیند است، و ما باید به آن زمان برای انجام آن اجازه دهیم، باید به آن فرصت اجازه دهیم، زیرا از یک شکست، یاد می‌گیریم که چه چیزی را می‌خواهیم تضمین کنیم. که در حین نصب در کنار ساختمان یاد نمی گیریم. ما طراحی نمای ویلا قبل از آن در حال یادگیری هستیم و می توانیم به موقع آن ها را اصلاح کنیم. بنابراین، در پروژه‌های آینده، احتمالاً مشارکت زودهنگام پیمانکاران نیز دیده می‌شود. آزمایش باید ایمنی را در نظر بگیرد.قرار داد با طراح ویلا این نورگیرها برای مقاومت در برابر ضربه آزمایش می شوند. می دانید، چند رویکرد در اینجا وجود دارد که در واقع به خوبی در ایران ساخته شده اند. و همچنین با آزمایش سایر مواد شکننده مانند سنگ، باید اطمینان حاصل شود که این مواد در واقع تکمیل شده اند تا هر گونه مشکلی در آینده کاهش یابد. می‌دانید، وقتی ساختمان‌هایی دارید که روی مسیرهای پیاده‌روی یا اطراف محیط‌های عمومی قرار دارند، طراحی نمای ویلا این امر برای کاهش هر گونه خطری برای بررسی آزمایش‌ها حتی برای آسیب فیزیکی و ترمز فیزیکی ضروری است و امنیت در انواع ساختمان‌های خاص مانند موزه‌ها یا بانک‌ها اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. ، یا ممکن است در فرودگاه ها پیدا کنید. و در واقع با استفاده از مجموعه خاصی از مواد.

انواع طراحی نمای ویلا مدرن

انواع طراحی نمای ویلا مدرن این ابزاری که در اینجا تنظیم شده است طراحی نمای ویلا برای شکستن انتهای واقعی است و با نگاهی به مقاومت فیزیکی، یک رویکرد اروپایی وجود دارد. و این یکی از مواردی است که در حال حاضر به آن می پردازیم در نماها کار خواهد کرد، لزوماً یک روش استرالیایی برای انجام آن وجود ندارد، یک روش نیوزلندی نیز وجود دارد. به روش ایرانی شمالی، یک راه اروپایی وجود دارد، یک راه ایران وجود دارد. و این کمی مشکل این است که شما باید آن فرصت ها و رویکردهای مختلف را بشناسید تا بتوانید به مشتریان خود بهتر آموزش دهید. ابزارهای دیجیتال با BIM فکر می‌کنم آلیسا کمی بعداً به این موضوع می‌پردازد، برای بیان پیچیدگی‌های ابزارهای دیجیتال از منظر حرارتی و نور روز، به ابزارهای پارامتریک برای تجزیه و تحلیل مواد و تجزیه و تحلیل پایداری سازه مورد نیاز است. همچنین به بهینه سازی نگاه می کند.مهندس طراحی نمای ویلا این نمونه ای از تعادل، نور روز و تابش خیره کننده و افزایش گرمای خورشیدی است. همه اینها برای ارائه شواهد به تیم طراحی و مشتری برای انتخاب آگاهانه در مرحله اولیه برای انجام ارزیابی های حرارتی برای درک اینکه چقدر عایق باید اعمال شود تا واقعاً نیازهای فعلی را برآورده کند یا فراتر رود. بلکه باید به این سطوح نگاه کرد تا ببیند چقدر ممکن است سرد یا گرم باشند. و این برای بهبود بهره وری انرژی سیستم های ما برای بهبود هوابندی سیستم های ما مهم است. اما ما همچنین باید مراقب باشیم که می‌توانیم واقعاً از طریق غشاها و شاید تنظیمات مختلف سیستم به این مهم دست پیدا کنیم. و این چیزی است که زنجیره انواع طراحی نمای ویلا مدرن تامین فعلی و بازار محلی به تازگی در حال سرعت گرفتن است. ما همچنین باید مراقب نفوذها و چگونگی گسترش موانع حرارتی از طریق آن باشیم و از آنها محافظت کنیم طراحی نمای ویلا مسائل مربوط به ورود آب را کاهش ندهیم و از ایجاد تراکم جلوگیری نکنیم. شما می‌توانید در سطح سیستم‌ها چگالش داشته باشید، ما می‌توانیم در داخل سیستم‌های جامد نیز چگالش داشته باشیم و این می‌تواند واقعا مشکل‌ساز باشد. چیز دیگری که فکر می کنم به عنوان یک چالش تلقی می شود، اما همچنین فرصت عظیمی برای نوآوری این است که صنعت ما همچنان به کربن زدایی ادامه می دهد.

ما می دانیم که بازار انرژی در حال کربن زدایی است، و این برنامه ریزی است، اما صنعت نما از یک طراحی و ساخت باید واقعاً در نظر بگیرد که ما چگونه کارها را انجام می دهیم.مهندس طراحی نمای ویلا تهویه طبیعی اهمیت بیشتری پیدا می کند انواع طراحی نمای ویلا مدرن برای بهبود بهره وری انرژی و رفاه ساکنان، چگونه می توانیم این کار را به طور موثر انجام دهیم و همچنان آب بندی هوا و عملکرد آب و هوا را برای یکپارچه سازی تولید انرژی در سیستم های خود ارائه دهیم. این در حال ساخت PVS یکپارچه است. ما شاهد آن هستیم که در پشت بام ها در بازار استرالیا کاملاً عادی است. اما آیا ما فرصت های بیشتری را در نما ادغام می کنیم و فن آوری های PV که هر ماه هر ماه بهبود می یابند برای بهبود عملکرد و همچنین فرصت هایی برای ظاهر معماری بیشتر. با نگاهی به اقتصاد دایره‌ای، بنابراین این رویکردی است که در آن ما در واقع به دنبال طراحی نمای ویلا به حداکثر رساندن ارزش مواد تا حداکثر پتانسیل هستیم تا امکان استفاده مجدد از آن ماده را در آینده فراهم کنیم، به عنوان یک سیستم ویندوز امروزی ارزش دارد. این سیستم تا 20 سال آینده همانند مقادیر سیستم ویندوز خواهد بود و امکان جایگزینی خاص برای برخی از موادی که نمی توانند آنقدر دوام داشته باشند را می دهد،انواع طراحی نمای ویلا مدرن اما همچنین امکان بازیافت آن سیستم را فراهم می کند، در واقع می توان از آن دوباره استفاده کرد. و در واقع نگهداری شود، هر چه مدت زمان بیشتری بتوانیم دوام یک سیستم را حفظ کنیم، نوع مواد هدر رفته کمتری وجود دارد. و این همان ایده ای است که ما از دیدگاه کربن زدایی در نظر می گیریم، همچنین به میزان مواد خام وارد شده به آن و فناوری های تولید ما نگاه می کند.

آلومینیوم در واقع انرژی بر است، طراحی نمای ویلا مهندس طراحی نمای ویلا در این صنعت، به صورت محلی، محتوای بازیافتی زیادی در آن وجود ندارد، زیرا مواد بازیافتی کافی برای بهبود واقعی آن وجود ندارد. بنابراین ما از مواد خام در این رویکرد انرژی بر استفاده می کنیم که فقط سوخت های فسیلی را می سوزاند و در واقع بر تغییرات آب و هوا تأثیر می گذارد. انواع طراحی نمای ویلا مدرن من فکر می کنم ما همچنین به دنبال فناوری های دیجیتال دیگری برای بهبود کارایی زنجیره تامین هستیم. گزارش کاملاً خوبی در مورد بررسی بلاک چین که از فناوری‌های ارزهای دیجیتال می‌آید و در واقع چگونه می‌تواند زنجیره‌های تامین را برای استفاده از فرصت‌ها و فضا و از لجستیک یا تولید کارآمدتر کند، برای بهبود سرعت ورود همه چیز به سایت و همچنین بهبود وجود دارد. اقتصاد ما و بهبود استفاده ما مهندس طراحی نمای ویلا از مواد

 

 

پیام بگذارید