مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا

14ژوئن.2022
0 نظر
the-most-important-tips-for-buying-a-first-villa

نکات مهم خرید اولین باغ ویلا

 

به راهنمای خرید باغ ویلا برای اولین بار خوش آمدید. بنابراین در این، من قصد دارم شما را از طریق تمام مراحل از ابتدا تا انتها همراهی کنم. بنابراین با شروع از جایی که احتمالاً در حال حاضر در آن هستید و اجاره می کنید، و سپس به باغ ویلا اول خود نقل مکان می کنید، مراحل را به شما نشان می دهم تا خرید باغ ویلا با اضطراب و ناامیدی و غلبه بر آن پر نشود. اغلب با آنها همراه است و هرچه اطلاعات بیشتری در مورد خرید باغ ویلا داشته باشید، بیشتر بدانید که چگونه کار می کند، پول بیشتری پس انداز خواهید کرد، لذت بیشتری خواهید داشت. و برای شما آسان‌تر خواهد بود که پیشنهادی را در خانه‌ای که دوست دارید قرار دهید، و سپس بتوانید آن پیشنهاد را پذیرفته و با کمترین لذت ممکن به آن نقل مکان کنید. خوب، پس بیایید نکات مهم خرید اولین باغ ویلا جلو برویم و با مرحله اول شروع کنیم، که برنامه ریزی پول شما است. خیلی خوب. بنابراین اگر شما برای اینکه پولتان چگونه کار می‌کند، چطور این همه چیز به هم می‌ریزد، برنامه‌ای نداشته باشید، سپس آن‌چه که قرار است برای شما اتفاق بیفتد این است که احساس می‌کنید در باد پرت می‌شوید، و مردم می توانند شما را در برنامه ها یا باغ ویلا ها بفروشند. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا در نهایت احساس خواهید کرد که کنترل فرآیند را در دست ندارید. بنابراین باید در ابتدا یک برنامه محکم داشته باشید. پس بیایید ابتدا بفهمیم که می‌خواهید چه چیزی خرج کنید، اغلب مردم وارد می‌شوند و نمی‌دانند چه چیزی می‌خواهند خرج کنند، فقط اجازه می‌دهند شخص دیگری به آنها بگوید که قرار است چه چیزی خرج کنند. باشه. بنابراین، ابتدا مهم است که میانگین تاریخ قرارداد را بدانید. بنابراین، قرار داد در زمانی که برای اولین بار قرارداد می بندید تا باغ ویلا خود را ببندید و انتقال دهید، معمولاً 30 روز است. بنابراین برنامه ریزی برای اینکه این فرآیند روان باشد واقعاً مهم است. بدانید که یک وام دهنده یک برنامه ریز مالی نیست، آنها علاقه ای به راه اندازی چیزی ندارند که برای بودجه شما کار کند. بنابراین باید تعیین کنید که وام دهنده اغلب به شما وام بیشتری می دهد، وام بزرگتر از آنچه احتمالاً باید بپذیرید. و این همان چیزی است که به آن بندر باغ ویلا می گویند زمانی که پرداخت باغ ویلا شما آنقدر گران است که واقعاً نمی توانید با پول خود کار دیگری انجام دهید. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا بنابراین ما می خواهیم مطمئن شویم که این اتفاق برای ما نمی افتد. به همین دلیل است که طرح مهم است. فقط شما می توانید بودجه خود را تعیین کنید.
مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا  چیزی که ما باید بفهمیم این است که ماهانه چه چیزی خرج کنیم. و چه چیزی را به عنوان هزینه های اولیه برای پیش پرداخت و هزینه های بسته شدن هزینه می کنیم. بسیار خوب، بنابراین یک راه سریع که می توانید این کار را انجام دهید، همانطور که من یک ابزار دارم، می توانید هشتگ Max price را به شماره تلفن من ارسال کنید. که 937-358-6542 است. و کاری که قرار است انجام دهد این است که پیوندی به این ماشین حساب برای شما بفرستد که در آن می توانید درآمد خود را وارد کنید، می توانید بدهی های خود را بپردازید، و حداکثر مبلغ خرید تخمینی را به شما می گوید. نکات مهم خرید اولین باغ ویلا بنابراین بیایید ابتدا هزینه ماهانه را در نظر بگیریم، یک قانون سرانگشتی خوب این است که بیش از 25 درصد از دستمزد دریافتی شما به سمت پرداخت مسکن نباشد. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا بنابراین، برای مثال، اگر درآمد ناخالص ماهیانه شما 6000 میلیون است، متاسفم. بسیار خوب، پس این خالص است، این پس از مالیات است، اگر بتوانیم آن زمان نقطه دو، پنج را در نظر بگیریم. و این به ما 1500 میلیون می دهد. بنابراین ما می دانیم که حداکثر پرداخت ما در اینجا یک اصل، بهره، مالیات، بیمه و هزینه HOA را تشکیل می دهد. ما نمی خواهیم از این 1500 میلیون بیشتر شود. اکنون ممکن است به دنبال 1500 میلیون باشید، اگر این حقوق دریافتی شماست و بگویید که در واقع هنوز برای من زیاد است. شما در نهایت باید بودجه خود را مشخص کنید و ببینید چه چیزی راحت است. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا در حال حاضر ماهانه چه چیزی می توانیم خرج کنیم، در حال حاضر احتمالاً مبلغ مشخصی را برای اجاره خود خرج می کنید. خوب، چقدر می توانید برای پرداخت وام مسکن خرج کنید. و به خاطر داشته باشید، شما همچنین دارای خدمات آب و برق هستید، ممکن است هزینه های تعمیر و نگهداری نیز وجود داشته باشد. چیزهایی که باید از آنها آگاه باشید، اما 25 درصد از حقوق دریافتی در باغ ویلا یک قانون خوب است که بسیاری از مردم از آن استفاده خواهند کرد.
نکات مهم خرید اولین باغ ویلا بنابراین ما هزینه ماهانه را داریم. اما پس از آن ما همچنین یک هزینه اولیه نیز داریم. درست؟ مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا ما یک پیش پرداخت داریم، همچنین هزینه های بسته شدن، و برخی از هزینه های اولیه دیگر که باید هنگام خرید باغ ویلا از آنها آگاه باشیم. بنابراین ما پیش پرداخت داریم. اول، و این بزرگترین چیزی است که اکثر مردم به آن فکر می کنند، خوب، پیش پرداخت در واقع بسیار کمتر از آن چیزی است که ممکن است فکر کنید درست است، برخی افراد فکر می کنند 20٪ است، واقعاً اینطور نیست، در اینجا چهار نوع اصلی وام آورده شده است. و می توانید حداقل پیش پرداخت را با هر کدام ببینید. بنابراین وام های معمولی، معمولاً خوب هستند. اگر امتیاز اعتباری 680 یا بالاتر دارید، حداقل آن برای خریداران بار اول 3٪ کاهش است، FHA برای اگر اعتبار کمتری دارید یا مشکلات اعتباری دارید خوب است، تا نمره 500 پایین می‌آید، می‌توانید این کار را انجام دهید. 3.5 درصد پیش پرداخت. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا بنابراین FHA کمی عجیب است، اگر امتیاز اعتباری 500 تا 579 داشته باشید، 10٪ است. پایین، اگر امتیاز اعتباری 580 PLUS دارید، 3.5٪ کاهش یافته است. و سپس USDA و VA هر دو 0٪ کاهش یافته اند. و آنها کمی محدودیت دارند، USDA برای مناطق روستایی است و معمولا به درآمد متوسطی نیاز دارد. بنابراین محدودیت درآمد وجود دارد. و VA فقط در صورتی است که جانباز باشید. بنابراین، این ممکن است کمتر از چیزی باشد که شما پیش‌بینی می‌کردید. بنابراین کاری که می توانید انجام دهید این است که می توانید این اعداد را بگیرید و آن را در قیمت خرید ضرب کنید، درست است؟ بنابراین شما می توانید 3% برابر 200000 میلیون قیمت خرید بگیرید. بنابراین حداقل پیش پرداخت 6000 میلیون است. علاوه بر پیش‌پرداخت، شما هزینه‌های بسته شدن را دارید و هزینه‌های بسته شدن هزینه‌هایی هستند که برای بسته شدن در باغ ویلا لازم است و توسط افراد مختلف، نه فقط یک نفر، دریافت می‌شود. اغلب مردم فکر می کنند که این فقط وام دهنده است.
در واقع افراد زیادی در معامله هستند نکات مهم خرید اولین باغ ویلا که هزینه های بسته شدن را دریافت می کنند. و بنابراین یک مثال از این می تواند ارزیابی باشد، بسیار خوب، هزینه ای در بر خواهد داشت. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا وام دهنده نیز احتمالاً کارمزدی را دریافت خواهد کرد. یک   تک باغ عنوان در حال جستجوی عنوان برای باغ ویلا شما است، آنها هزینه ای دریافت می کنند، شهرستان همچنین برای ثبت سند شما در وام مسکن شما هزینه ای را دریافت می کند، همچنین مالیات هایی خواهید داشت که احتمالاً برای واریز کردن آن به حساب امانی، بیمه، پرداخت خواهید کرد. بنابراین همه این چیزها به عنوان هزینه های بسته شدن جمع می شوند، این فقط یک کارمزد نیست، بسیاری از مردم فکر می کنند این کارمزد تصادفی است که کسی برای کسب درآمد بیشتر می گیرد. ارائه خدمات در حین معامله این نحوه پرداخت آنها از طریق هزینه های بسته شدن است. و این بر اساس وام دهنده ای که انتخاب می کنید و ارائه دهندگان خدماتی که انتخاب می کنید و مالیات ها در منطقه شما به شدت متفاوت است. اما 2 تا 4 درصد از قیمت خرید یک قانون خوب در اینجا خواهد بود. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا اکنون راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید با فروشنده برای پرداخت برخی از آنها مذاکره کنید، ما نمی‌خواهیم همین الان آن را کشف کنید اما این یک قانون سرانگشتی خوب است، در این صورت شما هزینه های خود را نیز از جیب خود خواهید داشت. بنابراین، اگر بازرسی باغ ویلا دریافت کنید، هزینه‌هایی که از جیب شما برمی‌آید، چیزی شبیه به بازرسی باغ ویلا خواهد بود. از نظر فنی، در هزینه های بسته شدن گنجانده نشده است. اما احتمالاً برای بازرسی باغ ویلا حدود 4 تا 500 میلیون هزینه خواهید داشت. و این مبلغ بعد از اینکه از قبل تحت قرارداد قرار گرفتید پرداخت می شود. حتی اگر در باغ ویلا را نبندید، اگر چیزی از بین رفت، باز هم آن هزینه را داشتید که پرداخت کردید.

بهترین مکان برای خرید باغ ویلا

بنابراین مهم است که این را در نظر داشته باشید و بهترین مکان برای خرید باغ ویلا قبل از شروع کار مطمئن شوید که در مورد همه آن‌ها، همه این موارد که هزینه‌های بسته شدن پیش پرداخت و هزینه‌های خارج از جیب است، می‌دانید. خوب، در ادامه می خواهیم به این موضوع بپردازیم که چرا چرا یکی از مهم ترین قطعات در این پازل برنامه ریزی است. چون چیزی که من در مورد خرید باغ ویلا فکر می کنم این است که تقریباً مثل این است که شما این رودخانه را می بینید، و ما را می گذارید، یک پا بردارید و یک انگشت پا را در آن فرو کنید تا ببینید دمای هوا چگونه است. و ما متوجه نشدیم که این جریان عظیمی است و شما را با خود می برد. و بنابراین برای بسیاری از مردم، این چیزی است که با خرید باغ ویلا اتفاق می افتد. این مانند، اوه، انگشت نهایی پا در آب است، و آنها متوجه نمی شوند که در آن گیر کرده اند. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا اگر در مورد دلیل خرید یک باغ ویلا کاملاً واضح نیستید، خیلی آسان است که به پایین دست بروید، و نمی توانید بالا بیایید، درست است؟ بنابراین اگر واضح هستید که چرا باغ ویلا می‌خرید؟ آیا این یک ضرورت است؟ آیا باید در بازه زمانی مشخصی خرید کنید؟ عالیه، دلیلش اینه؟ یا این کاری است که می‌خواهم انجام دهم، می‌خواهم اجاره را متوقف کنم، می‌خواهم وارد خرید باغ ویلا شوم، اما این کار را می‌کنم. یک ضرورت نیست، من نیازی به انجام آن ندارم. و من آنقدر اضطرار ندارم، این به شما کمک می کند بهترین مکان برای خرید باغ ویلا تا مطمئن شوید که گرفتار معاملاتی نمی شوید که با آن راحت نیستید. و می‌توانید تشخیص دهید، می‌دانید که چرا من ترجیح بیشتری داشتم. نکات مهم خرید اولین باغ ویلا بنابراین در صورت نیاز می توانم از بازار مسکن خارج شوم. بسیار خوب، پس کاری که من از شما می خواهم این است که می خواهم یک حساب Google Drive ایجاد کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به drive.google.com بروید. و رایگان است.
من از شما می خواهم که یک یادداشت کوچک مانند یک سند word کوچک تنظیم کنید و آن را در پوشه Google Drive خود قرار دهید. باشه، من همین الان با من تماس گرفتم که خونه بخرم، بهترین مکان برای خرید باغ ویلا می تونی هر چی می خوای زنگ بزنی. یک Google Drive کوچک قرار دهید و فقط می خواهید شروع به تایپ کنید. نکات مهم خرید اولین باغ ویلا چرا خونه میخری و بنابراین شما در اسلایدها، این لوگوی کوچک گوگل درایو را تشخیص خواهید داد، هر زمان که آن را مشاهده کردید، چیزی است که از شما می خواهم در Google Drive خود قرار دهید، زیرا قرار است همه این اسناد را با هم مونتاژ کنید. این به شما کمک می کند تا وضوح داشته باشید. بسیار خوب، وضوح به شما کمک می کند تا تصمیمات عاقلانه ای بگیرید. اگر این برنامه را نداشته باشید، اگر این آمادگی را نداشته باشید، اگر وضوح را نداشته باشید، همه چیز به هم ریخته می شود، در طول این فرآیند ناامید، استرس و مضطرب خواهید شد. و آن چیزی نیست که ما نداریم، نمی خواهیم شما آن را داشته باشید. می‌خواهم احساس شادی داشته باشی، می‌خواهم در حالی که در حال عبور از این مسیر هستید، احساس حرکت کنید و احساس کنید که این دقیقا همان جایی است که من می‌خواهم. و شما به آنجا نخواهید رسید مگر اینکه این وضوح را داشته باشید. پس حالا بیایید به سراغ یافتن وام دهنده برویم. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا بنابراین قبل از اینکه با یک مشاور املاک صحبت کنیم، بهترین مکان برای خرید باغ ویلا ابتدا باید یک وام دهنده پیدا کنیم. و دلیل اینکه ما باید این کار را انجام دهیم این است که ما شماره یک هستیم، باید بدانیم که می‌توانیم وام بگیریم، هیچ فایده‌ای ندارد که خانه‌ها را ببینیم، پیشنهادها را بنویسیم و به چیزی وابسته شویم. و این در واقع این چیزی است که ما را از خرید باغ ویلا باز می دارد. به همین دلیل است که ابتدا باید با یک وام دهنده صحبت کنیم. همچنین، ما باید حداکثر مقدار مورد تایید خود را برای حداکثر قیمت خریدمان تعیین کنیم، ما نمی خواهیم به دنبال باغ ویلا های 400,000 میلیونی برویم، اگر فقط برای باغ ویلا هایی با قیمت 350,000 میلیون یا کمتر مورد تایید قرار گرفته باشیم. . بنابراین ابتدا باید دقیقاً بدانیم که آن اعداد چگونه هستند. بنابراین این کسی است که می توانید با آنها کار کنید. سه نوع اصلی وام دهنده وجود دارد که می توانید با آنها کار کنید. شماره یک یک کارگزار وام مسکن است، سپس می توانید به یک بانک محلی یا اتحادیه اعتباری یا یک وام دهنده بزرگ و بزرگ یا یک وام دهنده آنلاین نگاه کنید.
بنابراین این سه مورد را توضیح دهید، بهترین مکان برای خرید باغ ویلا کاری که من از شما می‌خواهم انجام دهید این است بهترین مکان برای خرید باغ ویلا که من واقعاً می‌خواهم نکات مهم خرید اولین باغ ویلا با هر سه این وام‌دهنده در اینجا درخواست بدهید، زیرا این مؤسسات انواع مختلفی از موسسات وام دهی را در اختیار شما قرار می‌دهند تا ببینید کدام یک برای جابجایی شما مناسب‌تر است. رو به جلو. بسیار خوب، بنابراین همه آنها ساختار هزینه های متفاوتی دارند و هر دو دارای نرخ های متفاوت و هزینه های متفاوتی خواهند بود، همچنین در سبک های مختلف کسب و کار که ممکن است باعث تغییر افرادی شود که از کار با آنها لذت می برید. بسیار خوب، پس اینجا جایی است که می توانید این وام دهندگان را پیدا کنید. بنابراین شما می توانید از طریق من بیایید، مانند من در سراسر کشور برای وام دهندگان و مشاوران املاک و مستغلات ارجاع می دهم. بنابراین اگر بخواهید آن لینک در توضیحات موجود است. Zillow نیز یک گزینه است. Zillow مکانی دارد که می توانید برای وام دهندگان جستجو کنید. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا می‌توانید وام‌دهنده‌ها را در Google جستجو کنید، این نیز گزینه‌ای است که بررسی‌ها را می‌بیند. می توانید از مشاور املاک خود ارجاع دریافت کنید. اغلب کارگزاران املاک دوست دارند با وام دهندگان خاصی کار کنند. داشتن رشوه از هر نوع برای آنها غیرقانونی است، یا تبادل ارزش وجود دارد. بهترین مکان برای خرید باغ ویلا اما اغلب، زمانی که نماینده شما و وام دهنده شما به خوبی با یکدیگر همکاری می کنند، بسیار مفید است، و همچنین می توانید از یک دوست معرفی کنید، از دوستی که به تازگی باغ ویلا خریده است بپرسید، هی، با چه کسی کار کردید؟ آیا او را دوست داشتید؟ دوستش نداشتی؟ به من اطلاع دهید که اطلاعات تماس آنها چیست. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا باشه. بنابراین، در این مرحله، احتمالاً از خود می‌پرسید که حق من چیست، چه نرخی می‌توانم بگیرم؟ یک راه واقعا آسان برای شما برای فهمیدن این موضوع؟ قبل از اینکه با وام دهنده صحبت کنید به این ترتیب شما فقط می توانید انتظارات خود را به درستی تنظیم کنید، با جستجوگر نرخ CFPB، شما را به این وب سایت می برد که در آن می توانید امتیاز اعتباری خود، وضعیت خود را قرار دهید، پیش پرداخت تخمینی قیمت را تخمین بزنید، می توانید همه این موارد را حدس بزنید. اما در برآورد خود، وام دهید و ببینید چه نوع نرخ هایی بیشتر در منطقه شما ارائه می شود.
من فکر می کنم قبل از صحبت با یک وام دهنده واقعاً خوب است نکات مهم خرید اولین باغ ویلا که این را داشته باشید زیرا بسیاری از افراد فقط برای دریافت نرخ با وام دهنده صحبت می کنند. و این به نوعی استفاده بد از زمان هر دو نفر است، به راحتی می توان تصوری از امتیاز شما را در نظر گرفت. وقتی با وام دهنده صحبت می کنیم، ما می خواهیم به جزئیات بیشتری در مورد آنچه که می توانیم واجد شرایط آن باشیم، بپردازیم. اینها مکالمات جالب تری هستند فقط بیشتر از اینکه نرخ آن چقدر است؟ خوب، حالا بیایید به سراغ تایید قبلی برویم. در این مرحله، ما از طریق یکی از آن منابع وام دهنده پیدا می کردیم. در حالت ایده‌آل، سه مورد، یک کارگزار، یک اتحادیه اعتباری و یک وام دهنده مستقیم پیدا می‌کردیم. و اکنون ما در واقع می خواهیم با این وام دهندگان از قبل تاییدیه دریافت کنیم. پس فایده چیست؟ گرفتن تاییدیه اولیه چیست، شماره یک، ما می‌توانیم ببینیم که چه نوع وامی را می‌توانیم دوباره تایید کنیم، من در مورد FHA، VA، USDA معمولی صحبت کردم، بهترین مکان برای خرید باغ ویلا همچنین نمونه کارها وجود دارد، غیر QM نیز وجود دارد، وام های جامبو، انواع مختلفی از وام ها وجود دارد، و شما نمی کنید نباید بفهمید چه وامی می توانید دریافت کنید. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا اما وام دهنده، افسر وام شما به شما کمک می کند تا آن را بفهمید. بنابراین ابتدا می خواهیم ببینیم که از چه نوع وامی استفاده می کنیم. از آنجایی که برای پیشنهادی که به باغ ویلا می دهیم بسیار مهم است، باید به فروشنده بگوییم آیا از تامین مالی متعارف استفاده می کنیم؟ آیا ما از FHA استفاده می کنیم؟ همچنین حداکثر قیمت خرید ما را به ما می گوید. باشه. بنابراین محدودیتی که می توانیم برای خرید باغ ویلا به این صورت انجام دهیم، چیست،
ما دوباره جستجو نمی کنیم، برای یک باغ ویلا 500000 میلیونی، نکات مهم خرید اولین باغ ویلا من می خواهم، ما فقط برای 400 مورد تایید قرار گرفته ایم. و به ما می گوید نرخ بهره ما چقدر است پیش پرداخت ما را به ما می گوید که وام دهنده چه هزینه ای را دریافت خواهد کرد. و سپس وام دهنده سایر هزینه ها را نیز تخمین می زند، مواردی مانند مالیات، عنوان، بهترین مکان برای خرید باغ ویلا بیمه، ارزیابی ثبت، آنها. به ما کمک می کند تا آن هزینه ها را تخمین بزنیم. بنابراین در نهایت، می‌توانیم ببینیم که رقم نهایی برای ما چقدر است. خوب، اکنون، در این مرحله، کاری که من از شما می خواهم انجام دهید، باز هم، ما با هیچ یک از این افراد صحبت نکرده ایم، هنوز، فقط درباره آنها تحقیق کرده ایم، ما لیستی از افرادی داریم که می خواهیم با آنها صحبت کنیم. حالا من از شما می خواهم مدارک خود را جمع آوری کنید، خوب. و بسیاری از مردم این موضوع را به هم می ریزند، با وام دهنده صحبت می کنند، سپس وام دهنده می گوید، بسیار خوب، اسناد را برای من بفرست، این فرآیند را بیش از حد طولانی می کند. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا مدارک خود را جمع آوری کنید اکنون، قبل از اینکه با وام دهنده صحبت کنیم، شما مانند این وام گیرنده طلایی وارد می شوید که همه می خواهند با او کار کنند، زیرا شما آماده اید. و اگر مراحل را به این ترتیب دنبال کنید، دوباره این فرآیند برای شما بسیار ساده تر خواهد بود. بنابراین اسنادی را که می‌خواهم جمع کنید، این برای اکثر مردم کارساز است، احتمالاً اسناد دیگری نیز وجود خواهد داشت که بهترین مکان برای خرید باغ ویلا وام دهنده شما از شما درخواست خواهد کرد. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا اما مکان خوبی برای شروع وجود خواهد داشت. بنابراین، دوباره، در Google Drive خود، پوشه‌ای ایجاد کنید که فقط می‌گوید نکات مهم خرید اولین باغ ویلا اسناد وام مسکن من یا هر چیز دیگری، برگه‌های حقوق 30 روزه، دو سال از W twos شما یا 1090 nine شما. و اگر مطمئن نیستید در کجا هستند، می‌توانید از منابع انسانی خود بپرسید، یا از هر کسی که به شما برای کار قراردادی 1099، اظهارنامه مالیاتی دو سال گذشته، دو ماه گذشته از صورت‌حساب بانکی شما پرداخت کرده است، بپرسید.
برای پیش پرداخت و هزینه بسته شدن شما استفاده خواهند کرد، بسیار خوب، آنها نیازی به دیدن همه حساب های بانکی شما ندارند، بهترین مکان برای خرید باغ ویلا فقط هر پولی که در آن وجود دارد، برای پیش پرداخت و هزینه های بسته شدن شما. و سپس گواهینامه رانندگی خود را، همه آنها را در یک Google Drive قرار دهید، سپس می توانید آن را با هر وام دهنده به اشتراک بگذارید. این کار را بسیار آسان‌تر می‌کند، آنها می‌توانند پیش تأیید دقیق، نقل قول‌های دقیق را به شما بدهند و روند را بسیار روان‌تر طی کنند. بسیار خوب، و بنابراین چیزی شبیه به این خواهد شد، فقط همه آن را در یک مکان نگه دارید. اکنون یک پوشه کوچک در اینجا دارید، من می توانم از آن استفاده کنم، روی این فلش در اینجا کلیک کنید تا آن را با یک افسر وام به اشتراک بگذارید. بنابراین این فرآیند می تواند دوباره و بسیار سریعتر شروع شود. بسیار خوب، در اینجا چیزی است که می توانید انتظار داشته باشید، می خواهید برای هر وام دهنده درخواست دهید. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا اکنون ممکن است با برخی از آنها تماس بگیرید تا پیوند را دریافت کنید، نکات مهم خرید اولین باغ ویلا برخی از آنها ممکن است پیوندی در وب سایت خود داشته باشند که می توانید مستقیماً در آن درخواست دهید، فقط قرار است تغییر کند، اما احتمالاً هر کدام حدود 15 دقیقه طول می کشد تا بتوانید صحبت کردن برای رفتن از طریق این برنامه های کاربردی بازی نباید خیلی طول بکشد. بهترین مکان برای خرید باغ ویلا بنابراین من 45 دقیقه حکاکی در یک ساعت حک می کنم، فقط از طریق آن برنامه ها ضربه بزنید. واقعا خیلی سخت نیست. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا این دقیقاً مانند اطلاعات عمومی است. شما كجا كار مي كنيد؟ اسم کارفرمای شما چیست؟ آدرس چیست؟ در دو سال گذشته کجا زندگی کرده اید؟ چقدر پول در می آورید چقدر پول در حساب های بانکی شما وجود دارد؟ آیا ورشکستگی داشته اید؟ آیا شما سلب مالکیت داشته اید؟ این چنین سوالات عمومی است. واقعا زیاد سخت نیست بهت قول میدم. بنابراین آنها قصد انجام این کار را دارند. آنها همچنین قرار است یک نظرسنجی اعتباری انجام دهند.

اولین و زیبا ترین باغی که خواهید داشت

اولین و زیبا ترین باغی که خواهید داشت خیلی خوب. و یک نکته مهم برای به دست آوردن یک نمره دقیق مهم است. اگر یک وام دهنده نظرسنجی اعتباری انجام ندهد و به شما نرخ بهره بدهد. دقیق نیست بسیار خوب، شما باید یک نظرسنجی اعتباری، یک استعلام اعتباری سخت داشته باشید. پس مهم است به یاد داشته باشید، یک استعلام اعتباری فقط امتیاز شما را از صفر به پنج امتیاز تغییر می دهد، اما امتیاز اعتباری شما را نمی گیرد. نکات مهم خرید اولین باغ ویلا همچنین، شما یک پنجره 45 روزه دارید، که می توانید اعتبار وام مسکن خود را دریافت کنید. خوب، پس من به شما قول می دهم، اگر سه نفر داشته باشید که امتیاز اعتباری شما را به سختی انجام دهند، فقط نمره شما صفر را به پنج امتیاز تغییر می دهد، امتیاز اعتباری شما مختل نمی شود، ممکن است چیزی از Credit Karma داشته باشید که مانند آسمان در حال فروپاشی عمل می کند. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا اما فقط بدانید که این در واقع به امتیاز اعتبار واقعی شما که یک وام دهنده وام مسکن قرار است به دست آورد، مرتبط نیست. بنابراین، پس از انجام این کار، شما می خواهید اسنادی را که از Google Drive خود داشتید برای آنها ارسال کنید، درست است؟ فوق العاده آسان، هی، آن را به اشتراک بگذارید، آن را با ایمیل خود به اشتراک بگذارید. اکنون آن‌ها آن Google Drive را دارند، همه اسناد شما را آماده کرده‌اند. سپس پس از آن، آنها باید یک نقل قول کامل به شما بدهند. و منظور من از نقل قول کامل این است که باید نرخ، پرداخت ماهانه و تمام هزینه ها را به ما بگوید، من هزینه های بسته شدن آنها را می خواهم. و من می‌خواهم تمام هزینه‌های تخمینی بسته شدن یک عدد نهایی را به من بدهد، به این ترتیب، می‌توانید دقیقاً ببینید که با وام‌دهنده a، وام‌دهنده B، و وام‌دهنده C چقدر هزینه تخمین زده می‌شود، همه آن قیمت‌ها را بگیرید، آنها را در Google خود قرار دهید. راندن. به این ترتیب، شما آن‌ها را دارید تا بتوانید دوباره به گذشته نگاه کنید، ما این پوشه کوچک را با هم جمع می‌کنیم، وضوح به شما کمک می‌کند تصمیمات عاقلانه‌ای بگیرید، آنها همچنین یک نامه تأیید اولیه برای شما ارسال می‌کنند.
نامه پیش تأیید چیزی است که در نهایت به نماینده خود می دهید، آنها. اولین و زیبا ترین باغی که خواهید داشت مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا آن را با پیشنهاد شما قرار خواهم داد. و این به شما کمک می‌کند تا بگویید: «هی، من در واقع توانایی خرید این باغ ویلا را دارم، من بودجه لازم برای خرید این باغ ویلا را دارم. چون من این تاییدیه را دارم، آن را در Google Drive قرار دهید. بنابراین شما آن را نیز دارید. خوب، پس ما این سه پیشنهاد وام را داریم. اکنون باید آنها را با هم مقایسه کنیم و ببینیم که بهترین وام دهنده برای کار با کدام یک خواهد بود. بنابراین کاری که من انجام می دهم این است که از هر وام دهنده چیزی بخواهم که برآورد وام TBD نامیده می شود، بسیار خوب، تخمین وام یک سند رسمی است که هر وام دهنده در سراسر کشور قانوناً موظف است ظرف مدت سه روز از زمانی که شما تحت آن هستید به شما ارائه دهد. قرارداد. با این حال، می توانید قبل از اینکه تحت قرارداد باشید، این را بخواهید و بگویید، آیا می توانم برآورد وام TBD داشته باشم؟ و دلیل اینکه شما این را می خواهید این است که وقتی این نامه ها این سه نقل قول را به شما می دهند، آنها روی اسناد مختلف قرار خواهند گرفت، دیدن آنها در کنار هم برای شما سخت خواهد بود، چه چیزی را در کنار هم مقایسه می کنید، زیرا همه اسناد آنها با داشتن آنها در یک مدارک متفاوت از یکدیگر به نظر می رسند. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا برآورد وام دقیقاً جایی که این کارمزدها هستند را استاندارد می کند. بنابراین می توانید آنها را بسیار ساده تر مقایسه کنید. بنابراین اگر به این لینک بروید، نکات مهم خرید اولین باغ ویلا آن را در توضیحات نیز خواهم داشت. یک ابزار توضیحی کوچک تخمین وام وجود دارد، این یک نوع تعاملی است، و شما می توانید تخمین وام را بررسی کنید، این همان چیزی است که تخمین وام به نظر می رسد، این سه صفحه مهم هستند که می خواهید به آنها نگاه کنید. بنابراین، در صفحه، یکی از برآوردهای وام فقط برخی از اطلاعات برجسته مهم را به شما می گوید. و بنابراین من چیز کوچکی را می دانم، به توضیح دهنده برآورد وام بروید، آن را به شما کمک می کند تا این موضوع را کمی واضح تر ببینید.
بنابراین چیزهایی مانند قیمت خرید، مبلغ وام، نرخ بهره، اصل ماهانه و پرداخت سود را به شما نشان می دهد. همچنین به شما نشان می دهد که آیا این وام 30 ساله است؟ آیا نرخ ثابت است؟ یا بازو؟ چه نوع تامین مالی متعارف است، FHA در VA در USDA است. این همچنین مواردی را به شما نشان می دهد مانند اینکه آیا جریمه پیش پرداخت ویژگی خطرناکی دارد؟ پرداخت بالون هم داره؟ درست؟ اولین و زیبا ترین باغی که خواهید داشت در حالت ایده‌آل، ما می‌خواهیم هر دوی آنها نه بگویند، همچنین به ما نشان می‌دهد که آیا بیمه وام مسکن وجود دارد؟ اگر بله، چه سالی می افتد؟ نکات مهم خرید اولین باغ ویلا من می توانم در این وام ببینم که بیمه 82 میلیونی وام مسکن شما در ماه کاهش می یابد. باشه، فوق العاده همچنین تخمینی از مالیات بر دارایی و بیمه صاحب باغ ویلا را به من نشان می دهد. باشه، مجموع هزینه‌های بسته شدن را به من نشان می‌دهم، از نظر تئوری مبلغ نقدی برای بستن وجه نقد تخمینی بسته شدن آن چیزی است که به عنوان چک صندوقدار یا یک سیم به میز بسته شدن می‌آورید. این شکل پایانی است. بنابراین بلافاصله، اگر بتوانیم سه صفحه وام دهندگان را ببینیم، ایده خوبی از انواع مختلف وام هایی داریم که با آنها کار می کنیم، بدون اینکه تلاش کنیم، بسیار خوب، نرخ بهره آنها در اینجا و سود آنها را مشخص کنیم. نرخ در آنجا و نرخ بهره آنها در اینجا. اینطوری خیلی سخت میشه اگر آنها روی یک سند باشند، می توانم نرخ بهره، نرخ بهره، نرخ بهره را در کنار هم ببینم. خوب، صفحه دو جایی است که به جزئیات هزینه می پردازید. بنابراین در بخش A، این چیزی است که وام دهنده هزینه می کند، بسیار خوب. و بنابراین این همه چیز را از بخش B تغییر نخواهد داد، تا بخش J. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا همه اینها توسط وام دهنده تخمین زده می شود. بنابراین بر اساس این هزینه ها وام دهنده را انتخاب نکنید. از آنجا که آنها تخمین زده می شوند، این هزینه ها بسته به ملکی که خریداری می کنید، نه وام دهنده ای که با آن کار می کنید، تغییر می کند. بخش A بر اساس وام دهنده ای که با آن کار می کنید و نه ملکی که خریداری می کنید تغییر می کند. بسیار خوب، در صورت نیاز به کاهش کمی بیشتر، آن را به عقب برگردانید. این پایین. همانطور که شما در حال محاسبه پول نقد برای بسته شدن هستید.
مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا اینجاست که آنها همه چیز را جمع می کنند. نکات مهم خرید اولین باغ ویلا بنابراین مجموع هزینه های بسته شدن شما، به اضافه پیش پرداخت شما، منهای اعتباراتی که ممکن است از فروشنده بگیرید تا پول نقد نهایی خود را به شما بدهد. و سپس صفحه سه چیزهای جالبی را در مورد مقایسه آن وام به شما نشان می دهد تا به عنوان مثال در پنج سال در اینجا به شما نشان دهد. مبلغی که به عنوان سود اصلی، بیمه وام مسکن و هزینه های وام پرداخت کردید چقدر است؟ مبلغ اصلی که پرداخت کردید چقدر است؟ ماه آوریل این وام نیز چیست. بنابراین، دوباره، زمانی که همه آنها در تخمین وام هستند، می توانیم همه این اعداد را کنار هم ببینیم. بنابراین برآوردهای وام درخواستی آن پسران بد را در Google Drive شما قرار می دهد. به این ترتیب شما آنها را دارید تا بتوانید در آینده به آنها نگاه کنید. خوب، پس اکنون که در این مرحله تصمیم می گیرید، نیازی نیست که تصمیم رسمی بگیرید و بگویید، من می خواهم با وام دهنده B کار کنم. احتمالاً اولین و زیبا ترین باغی که خواهید داشت چگونه می خواهیم تمایلی به وام دهنده داشته باشیم. بهترین کار برای کار با این روش است، زمانی که تحت قرارداد هستیم، شما از قبل ایده ای دارید که می خواهید با چه وام دهنده ای کار کنید. و بنابراین کاری که من انجام خواهم داد این است که این دو قطعه را کنار هم قرار دادیم تا بفهمیم چه کسی کمترین هزینه را دارد. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا هنگامی که ما کمترین هزینه ها را در نظر می گیریم، سعی می کنیم این مبادله بین نرخ ها و هزینه ها را نیز کشف کنیم، درست است؟ من ممکن است یک وام دهنده داشته باشم که به من نرخ 3٪ بدهد و برای من 1000 میلیون هزینه داشته باشد. و کارمزد وام دهنده، و دیگری که نرخ بهره 3.5 درصدی را دریافت می کند. اما هیچ هزینه ای وجود ندارد و خب، کدام یک بهتر است، کدام یک را می خواهید. بنابراین ترکیبی از هزینه کم و احساس روده نیز، درست است؟ از آنجا که ممکن است ببینید، ممکن است وام‌دهنده‌ای داشته باشید که این قیمت پایین دیوانه‌کننده را به شما می‌دهد، اما آنها به شما پاسخ نمی‌دهند، مفید نیستند، به نوعی بی‌ادب هستند.
اگر در حال حاضر کار با آنها دشوار است، اگر در حال حاضر احساس خوبی در مورد کار با وام دهنده ندارید، زمان خوبی نخواهد بود. وقتی تو’ تحت قرارداد است یه همچین چیزی اگر به خرید لباس علاقه دارید، اگر آن را در فروشگاه دوست ندارید، نکات مهم خرید اولین باغ ویلا در هر جای دیگری از آن متنفر خواهید شد، به شما قول می دهم. بنابراین مطمئن شوید که با کسی کار می‌کنید که واقعاً از کسی لذت می‌بردید که قلب معلمی دارد و مایل است چیزهایی را برای شما توضیح دهد که می‌تواند به موقع به شما پاسخ دهد و همچنین هزینه پایینی هم دارد. بهترین گزینه خود را به شما ارائه دهد خوب، اینجا چیزی را باید در نظر داشت. در این مرحله، شما از قبل تایید شده اید، برخی از کارهای بزرگ که نمی خواهید انجام دهید، با پول شما حرکت بزرگی ایجاد نمی کند، خوب؟ مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا بنابراین هیچ خرید عمده ای انجام ندهید، مخصوصاً با اعتبار جدید، نروید، نروید، ماشین نو بخرید، نروید برای اسباب کشی هزینه کنید، هیچ کدام از این کارها را انجام ندهید. اگر می خواهید چنین اولین و زیبا ترین باغی که خواهید داشت کاری انجام دهید، با افسر وام خود صحبت کنید اولاً شغل خود را تغییر ندهید یا آن را رها نکنید. یک بار کسی را داشتم که مثل این بود که تازه یک شغل جدید پیدا کردم و حقوقم را افزایش دادم. من می‌گفتم، نه، ما باید همه چیز را از نو شروع کنیم، باید تأیید قبلی را دوباره انجام دهیم. حتی اگر شغل جدیدی است که پول بیشتری می‌پردازد، بسیار خوب، اگر قصد انجام چنین کاری را دارید، با افسر وام خود صحبت کنید، زیرا اگر از قبل تأیید شده باشید یا نه، ممکن است تغییر کند. مقادیر زیادی پول را به داخل یا خارج از حساب منتقل نکنید که ردیابی آن برای وام دهنده واقعاً دشوار است. بدهی ها یا مجموعه هایی را که در واقع می توانند امتیاز اعتباری شما را کاهش دهند، در صورت اشتباه پرداخت نکنید. و پرداخت های دیرهنگام را انجام ندهید نکات مهم خرید اولین باغ ویلا همچنان همه چیز را به موقع پرداخت کنید. گاهی اوقات از مشاوران املاک یا افراد دیگر می شنوم که می گویند، بله، می توانید از پرداخت چیزی صرف نظر کنید، نه، هرگز پرداخت را انجام ندهید، پرداخت را انجام دهید، پرداخت های دیرهنگام انجام ندهید که می تواند شما را کاملاً از رسیدن به باغ ویلا منحرف کند.
خوب، حالا بیایید به سراغ یافتن یک مشاور املاک برویم. بنابراین در اینجا دستورالعمل هایی وجود دارد که می خواهید در ذهن داشته باشید. از عامل دوگانه استفاده نکنید. از نماینده ای که ملک را فهرست می کند استفاده نکنید زیرا اگر آنها نماینده فروشنده هستند، چگونه می خواهند شما را نمایندگی کنند؟ خوب، در همان زمان، خوب. سناریوی خود را برای یک نماینده توضیح دهید و ببینید که چگونه پاسخ می دهند. ما به دنبال کسی هستیم که قلب معلمی داشته باشد که مایل باشد چیزهایی را برای ما توضیح دهد. و تفاوتی بین مفید بودن یا فروشندگی بودن وجود دارد، می‌توانید خیلی سریع آن را انتخاب کنید تا ببینید با کدام نماینده می‌خواهید کار کنید. خیلی خوب. و تجربه همه چیز نیست، اولین و زیبا ترین باغی که خواهید داشت نمایندگان اغلب همین کار را می کنند. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا  من’ 30 سال در این صنعت بوده ام. و چه کسی اهمیت می دهد؟ اگر مفید نیستید، اگر در کارتان خوب نیستید، مهم نیست که چه مدت در این صنعت بوده اید، تعیین نمی کند که چقدر مفید هستید، چقدر در کمک به خریداران باغ ویلا موفق خواهید شد. آنچه آنها می خواهند بنابراین تجربیات و همه چیز. و در نهایت، به قلب خود اعتماد کنید. دوباره، همانطور که با چند نماینده مختلف صحبت می کنید، کسی را پیدا خواهید کرد که دوست دارد با او کار کند، شاید اولین کسی که با او صحبت می کنید، واقعا لذت می برید، عالی است، نکات مهم خرید اولین باغ ویلا لازم نیست با آنها به خرید بروید. اگر مایلید می توانید با نمایندگان مختلف مصاحبه کنید و با تعدادی از نمایندگان مصاحبه کنید، اما اگر کسی را پیدا کردید که واقعاً با او کلیک کنید، عالی است، بیایید با او کار کنیم. خوب، و سپس کجا می توان آنها را بسیار شبیه به سمت افسر وام پیدا کرد. می توانید فرم موجود در توضیحات را پر کنید، من می توانم در این مورد به شما کمک کنم. می توانید به Zillow، ارجاع گوگل نگاه کنید. شاید از یک مشاور املاک، دوست، اگر نمی خواهید گاهی اوقات افرادی که نمی خواهند با دوستان یا خانواده ای که مشاور املاک هستند کار کنند کاملا متوجه می شوند که شاید شما از آنها برای معرفی یک دوست برای پشتیبانی به آنها بخواهید. به خاطر داشته باشید که نماینده شما معمولاً توسط فروشنده پرداخت می شود. اولین و زیبا ترین باغی که خواهید داشت بنابراین معمولاً هیچ هزینه ای برای کار با یک خریدار وجود ندارد یا هیچ هزینه اولیه ای وجود ندارد که خریدار با یک مشاور املاک کار می کند. خوب، پس شما نماینده خود را دارید، از قبل تایید شده اید. اکنون زمان آن رسیده است که خرید برخی از باغ ویلا ها را آغاز کنید.
بنابراین در اینجا چند کار بزرگ وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا شماره یک این است که به‌روزرسانی‌های MLS نمایندگان خود را دنبال کنید. من می دانم که استفاده از برنامه ها واقعاً خوب است. می دانید Zillow یک برنامه فوق العاده در آنجا دارد. s realtor.com پیشرفت خوبی دارد. آنها زیبا به نظر می رسند، اما داده های آنها می تواند قدیمی و قدیمی نباشد. وام دهنده یا نماینده املاک شما به پایگاه داده ای به نام MLS متصل می شود که اطلاعات به روز شده ای را در فهرست های جدیدی که به بازار عرضه می کنند، تا آنجا که ممکن است دقیق باشد. و بنابراین زمانی که در حال رقابت برای خانه‌ها با افراد دیگر هستید، می‌خواهید اولین کسی باشید که در مورد یک باغ ویلا جدید می‌شنود که به این ترتیب فهرست شده است، در حالت ایده‌آل می‌توانید ابتدا باغ ویلا را ببینید و ابتدا پیشنهاد بدهید. بنابراین آن به روز رسانی ها را دنبال کنید. اولین و زیبا ترین باغی که خواهید داشت همچنین به حداکثر سقف قیمت وام دهنده خود پایبند باشید. اگر وام دهنده بگوید، هی، شما تا سقف 350,000 میلیون تایید شده اید، به باغ ویلا های 400,000 میلیونی نگاه نکنید، نمی توانید آن را دریافت کنید، مگر اینکه به وام دهنده خود بازگردید و بگویید: آیا راهی وجود دارد. ما می توانیم این را مطرح کنیم به بالاتر از آنچه شما نگاه نکنید تایید شده است، این فقط شما را برای ناامیدی عاطفی و حرکت رو به جلو آماده می کند. همچنین به بودجه ماهانه خود پایبند باشید، می توانید با وام دهنده خود صحبت کنید و بگویید، هی، من می خواهم کمتر از 2000 میلیون در ماه پرداخت ماهانه 1500 میلیون بمانم، من باید در محدوده قیمت خود کجا باشم؟ کجا را باید در آن محدوده جستجو کنم، اینطوری می توانی دوباره به آن بچسبی، نرو این باغ ویلا را پیدا کن، عاشقش شو. و سپس متوجه شوید که هیچ راهی وجود ندارد که من واقعاً بتوانم این ماهانه را بپردازم. و سپس از چرایی خود برای تعیین جدول زمانی و فوریت استفاده کنید.

طراحی اولین باغ ویلا

اگر این چیزی است، اگر مجبور به خرید باغ ویلا به هر دلیل و دلیل لجستیکی هستید، طراحی اولین باغ ویلا به این معنی است که، می‌دانید، اگر باغ ویلا همه آنچه را که من می‌خواهم در آن نداشته باشد، هنوز ممکن است نیاز به حرکت داشته باشم. آی تی. اما در طرف مقابل، اگر باغ ویلا ای بیشتر مورد نیاز است، در این زمان، کاری که می‌خواهم انجام دهم، اما فوری نیست، نکات مهم خرید اولین باغ ویلا حرکت‌های فوری و شدید انجام نده، وقتی مجبور نیستی، به خانه‌ای متعهد نباش. می‌دانید، برخی از بیماران را به انتظار بیاورید تا اتفاق درست بیفتد. و سپس فهرستی از نیازها در مقابل خواسته ها ایجاد کنید. فایلی را در Google Drive به نام نیازها در مقابل یک بار بنویسید که چه چیزهایی نیاز مطلق است که من برای زندگی در این باغ ویلا کاملاً به آنها نیاز دارم، در مقابل آنچه که یک خواسته است. خوب، مطمئن شوید که در مورد آنها کاملاً واضح هستید. به این ترتیب وقتی برای باغ ویلا خرید می کنید. باز هم، فقط به این دلیل که جریان سریع بود و بازار مسکن به این دلیل که به شما می‌گویم، وقتی شروع به جستجوی خانه‌ها می‌کنید، به سرعت حرکت می‌کند، شما به سرعت از جریان خارج نمی‌شوید، ناگهان می‌شنوید کسی پیشنهادی ارائه کرده است، چندین پیشنهاد وجود دارد، و شما احساس خواهید کرد که باید روی آن حرکت کنید. اگر روشن نیستید، تصمیمی خواهید گرفت که ممکن است در آینده پشیمان شوید. طراحی اولین باغ ویلا اگر خیلی سریع حرکت کنید، اگر خارج از همسرتان حرکت کنید، خارج از بودجه خود حرکت می کنید. برخی از نظر عاطفی وابسته نمی شوند. خوب، من می دانم که شما این باغ ویلا را می بینید. و بخشی از فهمیدن اینکه آیا باغ ویلا برای شما مناسب است یا خیر این است که آیا می خواهم اینجا زندگی کنم.
اما در آن ما کمی بیش از حد از نظر عاطفی وابسته می شویم. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا تا زمانی که آن باغ ویلا را نبندیم، نمی توانیم از نظر عاطفی وابسته شویم. زیرا ممکن است همه چیز از هم بپاشد. و ما فقط باید مطمئن شویم که خودمان را برای آن آماده طراحی اولین باغ ویلا می کنیم که بتوانیم در مورد باغ ویلا هیجان داشته باشیم، اما در عین حال، بگویم می دانی چیست، قبل از اینکه شما را مطلع کنم، کمی بیشتر صبر می کنم. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا وزن عاطفی این همه بر آنها فرود می آید. همچنین، نکن خیلی سریع یا خیلی آهسته حرکت کنید تا برنامه‌ریزی‌ها بسته به بازار و چرایی شما نشان داده شود، به «چرا حرکات فوری انجام نمی‌دهید» برگردید، اگر لازم نیست فوری باشید، اگر توانایی صبر کردن را دارید. و چیزی شبیه 50 درصد چیزی است که شما می خواهید. عالی است، اجازه دهید کمی بیشتر صبر کنیم. لازم نیست برای این باغ ویلا پیشنهادی بنویسید، و سپس در آینده پشیمان شوید. همچنین احساس نکنید که نیازی به دیدن هر باغ ویلا ای دارید. طراحی اولین باغ ویلا می‌دانم که شروع می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد تا مطمئن شویم، بیایید فقط فهرستی از 20 باغ ویلا را ردیف کنیم تا برویم ببینیم گاهی اوقات با نمایندگانی صحبت می‌کنم که، می‌دانی، آنها می‌گویند، بله، رفتم و نشان دادم که دارم بیش از 50 باغ ویلا را به این شخص نشان داد که ما مجبور نیستیم همه آن باغ ویلا ها را ببینیم.
افرادی که می بینند بسیاری از باغ ویلا ها دلیل این کار را نمی دانند. لیست نیاز در مقابل نیاز ندارند و بودجه ندارند، مشخص نیستند. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا این اتلاف وقت است. به تمام زمانی که با دیدن نکات مهم خرید اولین باغ ویلا این خانه‌هایی که می‌شناسید تلف می‌کنید فکر کنید، من می‌توانم به طور کلی به صورت آنلاین نگاه کنم، بیشتر ببینم که آیا من هستم، آیا قرار است به باغ ویلا علاقه مند باشم یا طراحی اولین باغ ویلا نه. بنابراین مطمئن شوید که در این مورد کاملاً واضح هستید تا اکنون در زمان خود برای نوشتن یک پیشنهاد صرفه جویی کنید. خوب، پس باغ ویلا ای پیدا کردید که دوست داشتید اکنون می خواهید پیشنهادی روی آن بنویسید و بگویید، هی، فروشنده، ما دوست داریم این باغ ویلا را با این شرایط بخریم، و ببینیم آیا آنها آن را می پذیرند یا نه. بنابراین می توانید در مورد آنچه می خواهید مذاکره کنید. و این بیشتر از قیمت است. نه فقط هی، تو پیشنهاد دادی 300. من همش 290 بهت میدم. خوب، شما همچنین می توانید مذاکره کنید که مدت قرارداد چقدر است؟ چقدر سریع می خواهید در باغ ویلا ببندید؟ چه نوع تامین مالی استفاده می کنید در قرارداد شما گنجانده می شود. اگر فروشنده قصد دارد برای هزینه های بسته شدن شما اعتباری به شما بدهد، طراحی اولین باغ ویلا این چیزی است که می توانید با آن مذاکره کنید. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا شما می توانید درباره مواردی مانند دوره های بازرسی، مدت زمانی که باید باغ ویلا را بازرسی کنید، مذاکره کنید.
اگر می توانید درخواست تعمیر کنید. اگر مایل به پرداخت بالاتر از هزینه ارزیابی شده هستید، یا بله، بالاتر از ارزش ارزیابی شده، اگر طراحی اولین باغ ویلا پایین آمد، همه این موارد وجود دارد که می توانید با آنها مذاکره کنید. گاهی اوقات حتی می توانید اقلام شخصی خود را نیز درج کنید، با مشاور املاک خود در مورد تدارکات آن نیز صحبت کنید. بنابراین شما پیشنهادی به فروشنده می دهید و فروشنده اغلب پیشنهاد شما را می پذیرد یا با آن مقابله می کند. بنابراین اگر آن را عالی قبول کردند، با آن پیشنهادی که ارائه کردید جلو می روید. اگر مخالفت کنند، ممکن است برگردند و بگویند در واقع، ما این قرارداد را انجام می‌دهیم، اما ما به جای اینکه اعتبار هزینه پایانی 3000 میلیونی را انجام دهیم، می‌خواهیم اعتبار هزینه پایانی صفر را انجام دهیم و سپس می‌توانید برگردید و آن را بپذیرید یا انتخاب کنید. نه پس اگر آن عقد پذیرفته شود، لازم الاجرا می شود. این نقشه عمل حمل و نقل است. طراحی اولین باغ ویلا گاهی اوقات مردم ممکن است فراموش کنند، مانند این یک قرارداد قانونی الزام آور است که شما باید از آن پیروی کنید. ما از قرارداد به عنوان نقشه برای تعیین تاریخ انجام کارها و نحوه انجام آنها استفاده می کنیم نکات مهم خرید اولین باغ ویلا .
بنابراین به خاطر داشته باشید که وقتی پیشنهادی را ارائه می‌دهید، مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا این یک چیز جدی نیست که می‌شنوم مردم در مورد آن صحبت می‌کنند، مانند پیشنهادهای تمرینی، پیشنهاد عملی. نه، این یک پیشنهاد واقعی است، کسی می تواند بپذیرد و سپس ما از نظر قانونی به این شرایط ملزم هستیم، در مورد آنچه شما بسیار مراقب باشید. در این قراردادها انجام می دهید و در واقع به چه چیزی متعهد هستید. بنابراین چند نکته، پیشنهادی بنویسید که به شما کمک کند برنده شوید. نکات مهم خرید اولین باغ ویلا به عبارت دیگر، اگر واقعاً می خواهید این باغ ویلا را به دست آورید، به ویژه در یک بازار رقابتی، بهترین کار را انجام دهید. طوری رفتار نکن که انگار باغ ویلا را نمی خواهی، درست است؟ طراحی اولین باغ ویلا اگر با کسی قرار می گذارید، یا در یک رابطه هستید، و آن شخص را دوست دارید، اگر فقط بنشینید و مانند آره، من یک جورهایی از شما خوشم بیاید، سودی نخواهید داشت. چگونه می توان رابطه را برای آن پیشرفت کرد، به کسی می گویید که با آنها ارتباط برقرار می کنید، هی، من شما را دوست دارم، دوست دارم با شما وقت بگذرانم. این چیزی است که باعث پیشرفت یک رابطه می شود. باشه. همان چیزی که هنگام نوشتن یک پیشنهاد، اگر به آن علاقه دارید، علاقه خود را از طریق پیشنهاد اعلام کنید. بنابراین اغلب، من افرادی را می بینم که شبیه، من واقعاً، واقعاً، واقعاً آن باغ ویلا را می خواهم. من او را با 25000 کم می کنم. و سپس آنها باغ ویلا را نمی گیرند. و سپس طراحی اولین باغ ویلا آنها واقعاً ناراحت هستند. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا اینجا قطع ارتباط هست اگر باغ ویلا را می خواهید، آن را با پیشنهاد خود در میان بگذارید، زیرا می خواهید فروشنده پیشنهاد شما را بپذیرد. اینطوری باغ ویلا را بدست می آورید. بنابراین مطمئن شوید که این کار را انجام می دهید و علاقه خود را با پیشنهاد خود بیان می کنید. از نماینده خود بپرسید که چگونه می توانید پیشنهاد خود را رقابتی تر کنید. زیرا ممکن است کارهای کوچکی در قرارداد خود انجام دهید. مواردی مانند کوتاه کردن تاریخ های احتمالی، کوتاه کردن، مدت زمانی که برای بازرسی خود دارید، کوتاه کردن، مدت زمان قرارداد. چیزهایی مانند گارانتی باغ ویلا خود را تغییر دهید، تا بتوانید پیشنهاد خود را کمی جذاب تر از سایر پیشنهادهایی که ممکن است فروشنده ببیند، ارائه دهید.
همه همچنین یک پیشنهاد نامه سازگار را در نظر بگیرید و آن را در Google Drive خود قرار دهید. بنابراین یک پیشنهاد نامه اساساً جایی است که شما در حال نوشتن آن هستید. برخی از مردم به اینها مانند نامه عاشقانه یا چیزی شبیه به آن می گویند. شما نامه ای به فروشنده می نویسید و به شما اجازه می دهید که چرا می خواهید باغ ویلا را بخرید چقدر می خواهید باغ ویلا را بخرید. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا با توجه به مقررات Fair Housing مهم است، ابتدا با نماینده خود در این مورد صحبت کنید و مطمئن شوید که هیچ تخلفی در مورد مسکن منصفانه وجود ندارد. بنابراین به احتمال زیاد، شما مجبور خواهید بود از هر چیزی که شامل چیزی باشد، از هر ویژگی شخصی در مورد شما دوری کنید، عمدتاً باید به جزئیات مربوط به خود باغ ویلا پایبند باشید. بنابراین با نماینده خود در مورد رعایت آن صحبت کنید. نکات مهم خرید اولین باغ ویلا سپس بزرگ‌ترین مورد اینجاست، از وام‌دهنده خود بخواهید که با نماینده فهرست تماس بگیرد، اغلب با فروشندگان، نمایندگان فهرست پیشنهادهای متعددی دریافت خواهند کرد. و یک سوال بزرگ که فروشنده دارد این است که اگر ما با یکی از این پیشنهادها همراه شویم، واقعاً می‌خواهیم مطمئن شویم که با این پیشنهادها مطابقت ندارد و تامین مالی از بین نمی‌رود، زیرا این چیزی است که می تواند رخ دهد. اگر وام دهنده شما پس از آن با یک نماینده لیست یا فروشنده تماس بگیرد، اگر توسط مالک برای فروش است، و می تواند ارتباط برقرار کند. بدیهی است که آن‌ها نمی‌خواهند اطلاعات شخصی درباره امور مالی شما را به اشتراک بگذارند، اما آنها می‌توانند ارتباط برقرار کنند، هی، ما همه اسناد آنها را داریم، ما یک تأیید اولیه کامل داریم، و ما بررسی کرده‌ایم که همه چیز خوب است، این شخص خوب است. در مورد تأمین مالی آنها، پیشنهاد شما بسیار بیشتر از سایر پیشنهادهایی است که به هیچ وجه تماس وام دهنده آنها را نداشتند.
رونویسی شده توسط  تکباغ دات کامو یک سوال بزرگ که فروشنده دارد این است که اگر ما با یکی از این پیشنهادها برویم، واقعاً می‌خواهیم مطمئن شویم که مناسب نیست، تامین مالی از بین نمی‌رود، زیرا این چیزی است که می‌تواند اتفاق بیفتد. اگر وام دهنده شما پس از آن با یک نماینده لیست یا فروشنده تماس بگیرد، اگر توسط مالک برای فروش است، و می تواند ارتباط برقرار کند. بدیهی است که آنها نمی‌خواهند جزئیات شخصی در مورد امور مالی شما را به اشتراک بگذارند، اما آنها می‌توانند ارتباط برقرار کنند، هی، ما همه اسناد آنها را داریم، ما یک تأیید اولیه کامل داریم، و ما بررسی کرده‌ایم که همه چیز خوب است، این شخص خوب است. در مورد تأمین مالی آنها، پیشنهاد شما بسیار بیشتر از سایر پیشنهادهایی است که به هیچ وجه تماس وام دهنده آنها را نداشتند. رونویسی شده توسط  تکباغ دات کامو یک سوال بزرگ که فروشنده دارد این است که اگر ما با یکی از این پیشنهادها برویم، واقعاً می‌خواهیم مطمئن شویم که مناسب نیست، تامین مالی از بین نمی‌رود، زیرا این چیزی است که می‌تواند اتفاق بیفتد. اگر وام دهنده شما پس از آن با یک نماینده لیست یا فروشنده تماس بگیرد، اگر توسط مالک برای فروش است، و می تواند ارتباط برقرار کند. بدیهی است که آن‌ها نمی‌خواهند نکات مهم خرید اولین باغ ویلا اطلاعات شخصی درباره امور مالی شما را به اشتراک بگذارند، اما آنها می‌توانند ارتباط برقرار کنند، هی، ما همه اسناد آنها را داریم، ما یک تأیید اولیه کامل داریم، و ما بررسی کرده‌ایم که همه چیز خوب است، این شخص خوب است. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا در مورد تأمین مالی آنها، پیشنهاد شما بسیار بیشتر از سایر پیشنهادهایی است که به هیچ وجه تماس وام دهنده آنها را نداشتند. رونویسی شده توسط  تکباغ دات کامزیرا این چیزی است که می تواند اتفاق بیفتد. اگر وام دهنده شما پس از آن با یک نماینده لیست یا فروشنده تماس بگیرد، اگر توسط مالک برای فروش است، و می تواند ارتباط برقرار کند. بدیهی است که آن‌ها نمی‌خواهند اطلاعات شخصی درباره امور مالی شما را به اشتراک بگذارند، اما آنها می‌توانند ارتباط برقرار کنند، هی، ما همه اسناد آنها را داریم، ما یک تأیید اولیه کامل داریم، و ما بررسی کرده‌ایم که همه چیز خوب است، این شخص خوب است. طراحی اولین باغ ویلا در مورد تأمین مالی آنها، پیشنهاد شما بسیار بیشتر از سایر پیشنهادهایی است که به هیچ وجه تماس وام دهنده آنها را نداشتند. رونویسی شده توسط  تکباغ دات کامزیرا این چیزی است که می تواند اتفاق بیفتد. اگر وام دهنده شما پس از آن با یک نماینده لیست یا فروشنده تماس بگیرد، اگر توسط مالک برای فروش است، و می تواند ارتباط برقرار کند. بدیهی است که آن‌ها نمی‌خواهند اطلاعات شخصی درباره امور مالی شما را به اشتراک بگذارند، اما آنها می‌توانند ارتباط برقرار کنند، هی، ما همه اسناد آنها را داریم، ما یک تأیید اولیه کامل داریم، و ما بررسی کرده‌ایم که همه چیز خوب است، این شخص خوب است. در مورد تأمین مالی آنها، پیشنهاد شما بسیار بیشتر از سایر پیشنهادهایی است که به هیچ وجه تماس وام دهنده آنها را نداشتند نکات مهم خرید اولین باغ ویلا .
مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا رونویسی شده توسط  تکباغ دات کامما تمام مدارک آنها را داریم، ما یک تاییدیه اولیه کامل داریم، و بررسی کرده ایم که همه چیز خوب است، این شخص در تامین مالی خود مطمئن است، طراحی اولین باغ ویلا پیشنهاد شما بسیار بیشتر از همه پیشنهادات دیگر برجسته خواهد شد. وام دهنده خود را به تماس در همه. رونویسی شده توسط  تکباغ دات کامما تمام مدارک آنها را داریم، ما یک تاییدیه اولیه کامل داریم، و بررسی کرده ایم که همه چیز خوب است، این شخص در تامین مالی خود مطمئن است، پیشنهاد شما بسیار بیشتر از همه پیشنهادات دیگر برجسته خواهد شد. وام دهنده خود را به تماس در همه. مهمترین نکات برای خرید اولین باغ ویلا رونویسی شده توسط تک باغ دات آی آر

پیام بگذارید