فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک

14ژوئن.2022
0 نظر
sell-gardens-and-villas-without-a-real-estate-consultant

فروش ویلا بدون مشاور

sell-gardens-and-villas-without-a-real-estate-consultant
sell-gardens-and-villas-without-a-real-estate-consultant
sell-gardens-and-villas-without-a-real-estate-consultant
sell-gardens-and-villas-without-a-real-estate-consultant
sell-gardens-and-villas-without-a-real-estate-consultant
sell-gardens-and-villas-without-a-real-estate-consultant
sell-gardens-and-villas-without-a-real-estate-consultant
sell-gardens-and-villas-without-a-real-estate-consultant

اگر می خواهید بدانید که چگونه می توان خانه را بدون نماینده، دلال یا مشاور مسکن به سرعت بفروشد، اجازه دهید در این مطلب  تک باغ  قدم به قدم نحوه فروش خانه را به شما نشان دهم. سلام معامله گران، اگر تازه وارد  وبسایت  تک باغ  شده اید، من در مورد سرمایه گذاری در چندین طبقه دارایی، مانند املاک و مستغلات، و سهام جهانی صحبت می کنم. اگر ملکی دارید، گاهی اوقات ممکن است نیاز به فروش آن داشته باشید. فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک و اگر نمی توانید یک نماینده خوب تهیه کنید یا می خواهید در کمیسیون پس انداز کنید، گاهی اوقات بهتر است خودتان این کار را انجام دهید. پس بیایید شروع کنیم. مرحله اول تحقیقی است که باید در مورد بازار منطقه خود ایده روشنی داشته باشید. بنابراین باید املاک برای فروش در همسایگی را بررسی کنید، ممکن است لازم باشد در اطراف قدم بزنید. اکنون از مردم منطقه خود بپرسید که از همسایگان خود بپرسید یا از نگهبانان بخواهید از افراد نظافتچی بپرسند. از مردم همسایه خود برای فروش املاک دیگری بخواهید. همچنین ممکن است بخواهید محله های اطراف را بررسی کنید و همچنین می توانید به صورت آنلاین یا املاک برای فروش در منطقه خود را بررسی کنید.
شما می خواهید ایده خوبی در مورد آنچه موجود است، قیمت ها، شرایط ملکی آنها چگونه است داشته باشید. و همچنین باید هزینه های مربوط به فروش را بررسی کنید. معمولاً در فیلیپین. اگر فروشنده هستید، معمولاً مالیات بر عایدی سرمایه را پرداخت می کنید که 6 درصد است. در صورت تمایل، ممکن است بخواهید ارزیابی ملک را داشته باشید. بنابراین می توانید یک ارزیاب املاک استخدام کنید و به او اجازه دهید یک ارزیابی انجام دهد تا تصوری از ارزش منصفانه بازار خود داشته باشید. گزارش ارزیابی همچنین شامل املاک برای فروش در محله شما خواهد بود، فقط باید مبلغ کمی در حدود 5000 تا 10000 بسته به موقعیت مکانی و ملک خود بپردازید. که به صحنه اموال. این قسمتی است که شما ملک را برای فروش آماده می کنید. مرحله بندی به گونه ای طراحی شده است که ارزش ملک را به حداکثر برساند، به طوری که بتوانید در حین فروش به همان اندازه ارزش از ملک دریافت کنید. فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک بنابراین من توصیه می کنم که تمام تعمیرات لازم را انجام دهید. اگر کارهایی وجود دارد که می توان به راحتی انجام داد، شاید خودتان بتوانید آن را انجام دهید یا می توانید شخصی را استخدام کنید تا آن را برای شما انجام دهد. البته، اگر تعمیرات بزرگی وجود داشته باشد، در صورت داشتن منابع، تصمیم گیری خواهد شد.
فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک یا اگر منابع لازم را ندارید، فقط آماده باشید که با خریدار امتیاز بدهید. از آنجا که هر زمان که تعمیرات عظیمی انجام می شود، می توانید انتظار داشته باشید که خریدار واقعاً قیمت را پایین بیاورد. بنابراین ایده اینجا در مرحله بندی این است که شما می خواهید با انجام هر کاری که می توانید ارزش ملک خود را به حداکثر برسانید تا مطمئن شوید که خریدار چیزی نمی تواند در مورد ملک بگوید. شما می‌خواهید تا حد امکان نقل مکان را برای خریدار آسان کنید. در مرحله بعد، اگر در حال حاضر در حرکت جدی هستید، می‌خواهید شلوغ کنید، سپس می‌گویم که به شدت توصیه می‌کنم چیزهایی را که لازم نیست حذف کنید. این امر باعث می شود ملک شما جادارتر به نظر برسد. و این به خریدار بالقوه این فرصت را می دهد تا زندگی خود را در ملک تصور کند. اگر آنها همه از بهم ریختگی شما را دارند. اگر آنها بتوانند همه بهم ریختگی شما را ببینند، فکر می کنند که دارایی شما کوچکتر از آنچه هست است. بنابراین برای ایجاد این توهم به آنها که فضای زیادی دارند، پیشنهاد می کنم که شلوغ کنید، سپس اگر اکنون بودجه دارید تا ملک را زیباتر کنید، توصیه می کنم.
اگر نیاز به رنگ آمیزی مجدد دارد، فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک اقدام کنید و روی رنگ آمیزی مجدد ملک سرمایه گذاری کنید. اگر نیاز به محوطه سازی در جلو دارد، سپس ادامه دهید و این کار را انجام دهید تا آن را تا حد امکان زیبا کنید، ارزش درک شده آن را افزایش می دهد. باز هم، ایده در اینجا در مرحله بندی، به حداکثر رساندن ارزش دارایی است. بنابراین می خواهید تعمیر کنید. شما می خواهید فضا را شلوغ کنید و می خواهید آن را زیباتر کنید. هنگامی که برای فروش ملک آماده شدید، می توانید از قبل ملک را در  وبسایت  تک باغ  های متعدد تبلیغ کنید. شما باید به همه کسانی که می شناسید بگویید باید به بستگان خود، همسایه های خود، همسایه های همسایه به همسایه های خود در خیابان دیگر، همسایگان خود در خارج از بلوک های مجاور خود بگویید. شما می توانید به خود بگویید که آیا بخشی از یک زیرمجموعه یا یک انجمن کاندومینیوم هستید. به مدیران آپارتمان خود بگویید به مدیران زیرمجموعه خود بگویید او به نگهبانان می گوید، به تاجر محلی بگویید که رفت و آمد می کنید، درست است؟ به آرایشگر خود بگویید، به دندانپزشک خود بگویید، به نانوا خود بگویید بیرون، به هر کسی که می شناسید، چه کسی در آن منطقه زندگی می کند یا چه کسی در نزدیکی منطقه فعالیت می کند، بگویید.
زیرا ممکن است یا آنها هستند که علاقه مند به خرید هستند، یا می دانند که شخصی علاقه مند به زندگی در همسایگی شما خواهد بود. در مرحله بعد، باید علامتی روی ملک بگذارید. فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک هیچ چیز ملکی را بیشتر از یک ثبت نام نمی فروشد. زیرا این یک روش منفعلانه برای تبلیغ ملک است بدون اینکه مجبور باشید بروید و به همه کسانی که می شناسید بگویید، هرکسی که از جلوی تابلوی شما عبور می کند. و اگر صحنه سازی خود را به خوبی انجام داده اید، درست است، خانه، منظره، جلوی ملک را دوباره رنگ آمیزی کرده اید، قطعاً در مورد تابلویی که در جلو قرار داده اید، سؤالاتی دریافت خواهید کرد. کار بعدی که باید انجام دهید این است که تابلوهایی را در محله نصب کنید. بدیهی است که این به سیاست همسایگی شما بستگی دارد. اما اگر مکان هایی وجود دارد که شما مجاز به نصب علائم هستید، ادامه دهید و این کار را انجام دهید، همانطور که قبلاً ذکر کردم، اگر بخشی از یک زیرمجموعه هستید، معمولاً زیرمجموعه ها دارای تابلوی اعلانات هستند که می توانید اطلاعیه ها را در آن قرار دهید، شاید بتوانید یک علامت بگذارید. بند برزنت جلوی دروازه، در دروازه زیرمجموعه یا ورودی کانکس.
بنابراین هر جا که اجازه نصب تابلوها در منطقه را دارید، شاید ایستگاه های اتوبوس یا ایستگاه های GPS وجود داشته باشد. شما همچنین می توانید در آن مکان ها یا شاید در کافه محله خود تابلوهایی نصب کنید. درست گاهی اوقات در برخی فروشگاه ها یا در برخی از کافه ها به شما اجازه می دهند که محله را به عنوان اطلاعیه قرار دهید، سپس می توانید یک تابلو نیز در آنجا نصب کنید. فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک بعدی آن را در شبکه های اجتماعی اعلام کرد. هر جا حساب دارید به مردم اطلاع دهید که ملکی برای فروش دارید. این به افرادی که در مرحله اول نتوانستید با آنها تماس بگیرید، اجازه می‌دهد، می‌خواهید به همه کسانی که می‌شناسید بگویید، گاهی اوقات همه را به خاطر نمی‌آورید. بنابراین، برای کسانی که فراموش کرده اید به آنها اشاره کنید، یا فراموش کرده اید که با پست در رسانه های اجتماعی تماس بگیرید، به آنها کمک می کند تا با شما تماس بگیرند. و همچنین گروه هایی در رسانه های اجتماعی وجود دارند که در واقع این نوع پست ها را سرگرم می کنند. شما می توانید جوامع محلی را بیابید که دارای این ویژگی های محلی برای فروش هستند، برای مثال گروه های فیس بوک، یا شاید حتی گروه های لینکدین. بنابراین اگر می‌توانید گروه‌های رسانه‌های اجتماعی را پیدا کنید که در آن می‌توانید اطلاعاتی در مورد املاک برای فروش تبادل کنید، به این گروه‌ها بپیوندید و املاک خود را در آنجا پست کنید.
شما همچنین می توانید ملک خود را برای فروش در وب سایت های املاک و یا درگاه های املاک، درگاه هایی مانند چرخ فلک، ملک من که ارسال کنید. بنابراین می توانید ملک خود را برای فروش در این وب سایت های املاک ارسال کنید. بنابراین هنگامی که در مرحله اول تحقیق خود را انجام دادید، در واقع می توانید ببینید که کدام وب سایت های املاک و مستغلات دارای املاک برای فروش در منطقه شما هستند. بنابراین این بدان معناست که آنها در حال حاضر برای این نوع جستجوها ترافیک دریافت می کنند. بنابراین خوب است که ملک خود را نیز در همان وب سایت ها قرار دهید. و همچنین، شما می توانید آگهی پخش کنید. بنابراین هر زمان که با افرادی که می شناسید تماس گرفتید، می توانید بروشور به آنها بدهید، من همچنین پیشنهاد می کنم که به نگهبان تراکت بدهید. فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک اگر داخل یک زیرمجموعه یا کاندومینیوم هستید، آن را به پذیرش می سپارم یا به نگهبان می سپارم تا آن را در اختیار افرادی قرار دهد که در مورد سایت شما، سایت فروش شما سوال خواهند کرد. بنابراین این شش مرحله است که می توانید برای تبلیغ ملک خود برای فروش انجام دهید. هنگامی که اموال خود را به طور تهاجمی تبلیغ کردید، شروع به دریافت پرس و جو خواهید کرد. و اکنون زمان ارائه ملک خود است.
بنابراین به تمام سوالات پاسخ دهید، مطمئن شوید که در اسرع وقت پاسخ دهید. هدف در اینجا فروش ملک از طریق پیام رسان از طریق پیامک یا تلفن نیست. فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک هدف در اینجا تعیین قرار ملاقات است. بنابراین از آنها می خواهید که از خانه شما بازدید کنند تا ببینند چه شکلی است. متناوبا، به خصوص در این زمان، ممکن است بخواهید فقط برای آنها تورهای مطلب  تک باغ یی بفرستید. بنابراین بخشی از صحنه سازی یا بخشی از تبلیغ شما می تواند تهیه یک تور مطلب  تک باغ یی از خانه شما باشد. و اگر افرادی هستند که علاقه مند هستند به ملک شما نگاه کنند. حالا شما تور مطلب  تک باغ یی را برایشان بفرستید یا اگر علاقه دارند واقعاً به آنجا بروند. این بدان معنی است که آنها آنچه را که می بینند دوست دارند، سپس ادامه دهید و قرار ملاقات را تنظیم کنید. بعد، قبل از اینکه آنها دارایی خود را نشان دهند، می خواهید یک برگه اطلاعات برای آنها تهیه کنید تا بتوانند تمام جزئیات ملک شما را مشاهده کنند. بنابراین جزئیات مهمی مانند مساحت زمین، مساحت زمین، چند اتاق خواب را در نظر بگیرید؟ چه چیزی در فروش گنجانده شده است؟ اتاق های خانه چیست؟ فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک چه چیزی خانه شما را متمایز می کند؟ چه چیزهایی خانه شما را عالی می کند؟ موقعیت مکانی در همسایگی چه مزایایی دارد. بنابراین یک پیجر بسازید که بتوانند با خود بیاورند و در خانه بررسی کنند.
مطمئن شوید که نام و شماره آنها را برای مرحله بعدی ثبت کنید. زیرا فراموش کردن آن بسیار آسان است. بنابراین شما باید راهی برای تماس با آنها داشته باشید تا در صورت تمایل آنها را پیگیری کنید. در حالی که آنها آنجا هستند، در حالی که شما در حال ارائه ملک هستید، به همه نگرانی ها و اعتراضات آنها پاسخ دهید. نگرانی آنها هر چه باشد، سعی کنید به آنها با دید مثبت پاسخ دهید. فقط با خریدار خود وارد بحث نشوید. بنابراین شما نمی خواهید با خریدار خود بحث کنید. شما می خواهید ملک خود را در بهترین نور مثبت نشان دهید. بنابراین می‌توانید همه نگرانی‌های آن‌ها را بپذیرید، یا همه اعتراض‌هایشان را بپذیرید، فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک اما با ملایمت به آن‌ها با دلایل پاسخ دهید. حال، چرا برخی از این نگرانی‌ها در واقع نگرانی‌های بزرگ نیستند، یا چرا آن نگرانی‌ها با مزایای دارایی شما جایگزین می‌شوند، هیچ خاصیت کاملی وجود ندارد، اما همه دارایی‌ها مزیت دارند. بنابراین اینها همه کارهایی هستند که هنگام ارائه ملک برای فروش انجام خواهید داد. بدیهی است که همه خریداران خرید یا تعهد نمی کنند. در اولین نمایش برخی از جدی‌ترها در واقع دو یا سه بار به عقب برمی‌گردند، درست است، آنها همسرشان را می‌آورند، بچه‌هایشان را می‌آورند، آنها یک خانواده کامل را می آورند تا به آنها در تصمیم گیری کمک کنند. بنابراین باید راهی برای پیگیری آنها داشته باشید.
شما باید راهی داشته باشید که به آنها بگویید یا از آنها بپرسید، آیا آنها آماده ارائه پیشنهاد هستند؟ بنابراین شما واقعاً فقط باید موارد را دنبال کنید؟ آیا آنها آماده ارائه پیشنهاد در مورد ملک هستند؟ و آیا آنها قبلاً پرداختی، پرداخت اولیه یا واریز پول جدی را انجام می دهند. اما ایده در اینجا این است که در تماس باشید تا مطمئن شوید که آنها همچنان علاقه مند هستند. و شاید به آنها به روز رسانی. بگویید سه یا چهار نفر هستند که ملک شما را جستجو کرده اند و شما همه آنها را علاقه مند کرده اید. فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک بنابراین وقتی پیگیری می کنید، به فردی که در حال پیگیری هستید می گویید که افراد دیگری نیز به اموال شما علاقه مند هستند. شاید به آنها یک به روز رسانی بدهید که یکی قبلاً پیشنهاد خود را داده است؟ آیا خودتان نیز آماده ارائه پیشنهاد هستید، باید پیگیری کنید. و واقعاً فقط به دو چیز در پیگیری نیاز دارید. و اینکه آیا آنها آماده ارائه پیشنهاد هستند؟ و آیا آنها آماده پرداخت هستند. وقتی پرس و جوهای زیادی دارید و در پیگیری کوشا هستید، به مرحله آخر می رویم. اما قبل از انجام این کار، لطفاً دکمه LIKE را برای الگوریتم یوتیوب بزنید. این به رشد  وبسایت  تک باغ  کمک می کند. و به کمک می کند تا این مطلب  تک باغ  را به افراد بیشتری که علاقه مند به یادگیری سرمایه گذاری در املاک هستند نشان دهد.
بنابراین با رفتن به آخرین مرحله، شما در حال حاضر یک خریدار علاقه مند دارید که می خواهد بسته شود. پس مراحل بسته شدن فروش چیست؟ فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک خوب، شماره یک، باید جلسه پایانی را تنظیم کنید. چه زمانی می خواهید در مورد زمان پرداخت ها صحبت کنید. بنابراین مطمئن شوید که در هر دو روز آزاد هستید. و قبل از اینکه به جلسه پایانی برسید، باید قراردادها را آماده و بررسی کنید. برای سهولت در کار، فقط یک وکیل استخدام کنید تا قرارداد را برای شما آماده کند. در حالی که قراردادهایی وجود دارد که می توانید آنها را دانلود کنید، من پیشنهاد می کنم برای اینکه بتوانید یک قرارداد محکم تنظیم کنید، از یک فرد آشنا به معاملات ملکی کمک بگیرید. فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک و سپس شما نیاز دارید که هر دوی شما باید قرارداد را بررسی کنید تا قبل از جلسه پایانی، هر دوی شما در مورد همه مواردی که در قرارداد شما گنجانده شده به توافق برسید. و سپس در جلسه اختتامیه، آنجاست که شما قراردادها را امضا می کنید یا پرداخت ها را می پذیرید.
اگر قرار است از منابع مالی استفاده کنند. شما ضمانت نامه آنها را می پذیرید، بنابراین مطمئن شوید که به خریدار خود بگویید که باید قبل از جلسه اختتامیه ضمانت نامه خود را آماده کنند، بنابراین برای دریافت آن ضمانت نامه باید تمام تلاش خود را انجام دهند. پس پس از پرداخت کامل، پیش پرداخت را انجام داده اند، ضمانت نامه به شما ارائه کرده اند، زمان امضای سند فروش است. و هنگامی که سند فروش را امضا کردید، اگر آنها به صورت نقدی پرداخت کنند، سپس عنوان را به آنها تحویل دهید، آنها می توانند از قبل انتقال مالکیت را انجام دهند. اما اگر آنها با تامین مالی بانکی پرداخت می کنند، مطمئن شوید که انتقال عنوان را انجام می دهید. این چیزی است که می توانید استخدام کنید. اما به   تک باغ هایی هستند که انتقال عنوان انجام می دهند. فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک عواملی نیز وجود دارند که این کار را انجام می دهند. چرا مهم است که این کار را انجام دهید، اگر خریدار از تامین مالی استفاده می کند، همه اینها برای محافظت از منافع شما است. حتی با وجود داشتن ضمانت نامه، در واقع در ضمانت نامه ذکر می شود که بانک به محض اینکه عنوان خریدار را به آنها تحویل دهید، پول را به شما پرداخت می کند. بنابراین باید خودتان انتقال عنوان را انجام دهید تا بتوانید شخصاً عنوان را به بانک ارسال کنید تا مطمئن شوید که پرداخت خود را دریافت خواهید کرد. وقتی خریداری دارید که جلسه پایانی را تنظیم می کند، قراردادها را بررسی می کند، قراردادها را امضا می کند و پرداخت ها را می پذیرد، آن را در اختیار دارید. و در نهایت عنوان را منتقل کنید.
بنابراین دوباره، بیایید به سرعت مراحل فروش سریع خانه بدون نماینده را مرور کنیم. فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک شماره یک، شما تحقیقات خود را انجام می دهید تا بدانید با چه کسی رقابت می کنید. شماره دو، با انجام تعمیرات لازم و زیباتر کردن آن، ارزش ملک را به حداکثر می رسانید تا ارزش درک شده آن افزایش یابد. شماره سه این است که شما باید ملک خود را در چندین  وبسایت  تک باغ  تبلیغ کنید تا هر کسی که می‌شناسید، در همه جا تابلو نصب کند. آن را در رسانه های اجتماعی در وب سایت های مختلف املاک و مستغلات قرار دهید، و بروشورها را در سراسر منطقه توزیع کنید. شماره چهار، هنگامی که ملک خود را تبلیغ کردید، شروع به دریافت پرس و جو و چشم خود خواهید کرد. و هدف شما در اینجا این است که ملک را به آنها معرفی کنید و قرار ملاقات بگذارید، آنها را مجبور کنید از یک ملک بازدید کنند، یا می توانید یک تور مطلب  تک باغ یی برای آنها ترتیب دهید. به طوری که اگر آنها واقعاً می خواهند خود ملک را ببینند، از قبل می دانید که آنچه را که دیده اند دوست دارند. شماره پنج، همه به محض دیدن ملک خرید نمی کنند. بنابراین شما به راهی برای پیگیری مشتریان بالقوه خود نیاز خواهید داشت. بنابراین باید به آنها اطلاع دهید که چه اتفاقی در حال رخ دادن است. و باید پیشنهاد و پرداخت آنها را بخواهید.
در آخر، اگر واقعاً خریدار دارید که مشتاق است به جلو حرکت کند و ملک را از شما بخرد، باید معامله را ببندید. بنابراین باید قراردادها را آماده کنید، باید قراردادها را بررسی کنید و جلسه امضا یا جلسه اختتامیه را تنظیم کنید، جایی که در آن جلسه، حقوق دریافت خواهید کرد. و شما سند انتقال مالکیت به خریدار جدید خود را امضا می کنید. بسیار خوب، پس با تمام این مراحل، امیدوارم که این به شما کمک کند خانه را سریع بفروشید. اما من می دانم که هر کسی می تواند خانه خود را بفروشد و گاهی اوقات این یک مزیت است. اگر می دانید چگونه خانه خود را بفروشید، می توانید مقدار زیادی در کمیسیون صرفه جویی کنید و از قبل ملک را از داخل می شناسید. شما باید آن را برای نماینده یا کارگزار خود توضیح دهید. اما برای برخی که وقت ندارید، فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک شاید مهارت یا تمایل به دانستن نحوه فروش ملک را نداشته باشید، پس البته، من به شدت توصیه می کنم که یک متخصص را استخدام کنید. اگر بعد از دیدن این تصمیم بگیرید. بسیار خوب، اگر فقط یک نماینده استخدام کنم، خیلی بهتر است. چون وقت این کار را ندارم. من تمایلی به یادگیری نحوه فروش ملک خود ندارم، سپس روی لینک زیر کلیک کنید. و جزئیات خود را به ما اطلاع دهید. ملک خود را برای ما توصیف کنید تا بتوانم شما را با یک متخصص که بتواند خانه شما را به سرعت بفروشد پیوند دهم. و در قسمت نظرات به من اطلاع دهید.
فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک آیا خودتان ملک خود را می فروشید؟ یا به جای آن یک حرفه ای استخدام می کنید؟ در قسمت نظرات به من اطلاع دهید. و اگر می‌خواهید محتوای بیشتری در رابطه با املاک و مستغلات دریافت کنید، اگر می‌خواهید درباره سرمایه‌گذاری در املاک یا سرمایه‌گذاری در چندین کلاس دارایی بیشتر بدانید، مانند سهام جهانی، لطفا روی اشتراک کلیک کنید و دکمه زنگ اطلاع رسانی را فشار دهید. حتماً این مطلب  تک باغ  را دوست داشته باشید و سایر مطلب  تک باغ های مربوط به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را می خوانید کنید همیشه به یاد داشته باشید که روز بسیار خوبی برای انجام معاملات است و همه معاملات آنها را به پایان می رساند فروش باغ و ویلا بدون مشاور املاک . شما را در مطلب  تک باغ ی بعدی می بینیم.

پیام بگذارید