آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای

14ژوئن.2022
0 نظر
complete-training-to-sell-a-villa-like-a-professional-seller

فروش باغ ویلا مثل یک حرفه ای

complete-training-to-sell-a-villa-like-a-professional-seller
complete-training-to-sell-a-villa-like-a-professional-seller
complete-training-to-sell-a-villa-like-a-professional-seller
complete-training-to-sell-a-villa-like-a-professional-seller

complete-training-to-sell-a-villa-like-a-professional-seller

complete-training-to-sell-a-villa-like-a-professional-seller
complete-training-to-sell-a-villa-like-a-professional-seller
complete-training-to-sell-a-villa-like-a-professional-seller
complete-training-to-sell-a-villa-like-a-professional-seller

سلام و تشکر از اینکه امروز به من پیوستید. این مطلب   تکباغ    در مورد نحوه فروش باغ ویلا خود راهنمای کاملی برای فروشندگان است. بنابراین من قصد دارم در مورد 12 مرحله و چیزهایی که باید بدانید وقتی به باغ ویلا خود می روید و آماده فروش فرآیند فروش مسکن تا پایان مالیات خود هستید، آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  صحبت می کنم. باغ ویلا خود را بفروشید پس در جریان باشید. اکثر فروشندگان باغ ویلا رویای فروش بدون استرس را در سر می پرورانند که در آن به سادگی باغ ویلا خود را فهرست می کنند و به سرعت خریدار واجد شرایطی پول نقد را جمع آوری کرده و کلیدها را تحویل می دهند. اگر به همین سادگی بود، در حقیقت، فروش یک باغ ویلا شامل قطعات متحرک زیادی است، برخی از آنها را می توانید کنترل کنید و برخی دیگر از دست شما خارج است. می دانید، این اتفاق می افتد. بنابراین، برای مثال، جغرافیا ممکن است به تنهایی تأثیر بگذارد، باغ ویلا شما در بازار باقی بماند، یا اینکه چه مقدار از نشانه‌گذاری را می‌توانید از دست بدهید، می‌دانید که در مقایسه با همسایگانتان چگونه است. در جایی که رقابت زیاد است و موجودی کالا کم است، احتمال اینکه سریعتر بفروشید و قیمت بالاتری داشته باشید.

آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  برعکس، در مکان‌هایی که فروش باغ ویلا کاهش یافته است، احتمالاً صاحبان باغ ویلا باید سخت‌تر تلاش کنند تا خریداران مناسب را جذب کنند. با توجه به رشد پیش‌بینی‌نشده بازار مسکن، از زمان همه‌گیری ویروس کرونا، قیمت‌ها و جنگ‌های پیشنهادی و سطوح بسیار پایین موجودی در دو سال گذشته افزایش یافته است. با این حال، انتظار می‌رود که با بالا رفتن نرخ‌های وام مسکن و شروع به تثبیت قیمت‌ها، بازار کمی آرام شود. این همان چیزی است که ما امیدواریم. بنابراین می خواهید به عنوان یک فروشنده آماده باشید و عواملی را که می تواند تأثیر زیادی بر سود شما داشته باشد را کنترل کنید. چیزهایی مانند استخدام یک  پیمانکار ساختمان  و مستغلات عالی مانند من و به حداکثر رساندن جذابیت آنلاین باغ ویلا شما می تواند منجر به بسته شدن یکپارچه تر و پول بیشتر در بانک شود. این چیزی است که همه ما می خواهیم، درست است؟ بنابراین در اینجا 12 مرحله برای فروش باغ ویلا و 2022 بسیار خوب است. نماینده ای را استخدام کنید که مانند من بازار را بشناسد، یک جدول زمانی برای فروش باغ ویلا خود تعیین کنید. یک بازرسی باغ ویلا قبل از فروش دریافت کنید. پول را برای ارتقاء بی مورد هدر ندهید. عکس های حرفه ای بگیرید، باغ ویلا خود را از قبل به بازار عرضه کنید.

یک بررسی واقعی قیمت تنظیم کنید، در مورد پیشنهادات مذاکره کنید، هزینه های بسته شدن فروشنده را پیش بینی کنید، پیامدهای مالیاتی را بسنجید، آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  مدارک لازم را برای بسته شدن جمع آوری کنید و در نظر گرفتن استخدام، یک وکیل املاک در نوشهر استخدام کنید، ما لزوماً در پایان به یک وکیل املاک نیاز نداریم. از بسته شدن، اما ممکن است وکیل خود را بخواهید فقط برای اطمینان از اینکه همه چیز درست است. پس اجازه بدهید به این کار برسیم. بنابراین همانطور که قبلاً اشاره کردم، یک نماینده که بازار را می شناسد استخدام کنید. باشه. اینترنت به کارگیری در آژانس‌های املاک، تاریخچه فروش و تعیین‌های حرفه‌ای را آسان می‌کند. بنابراین می‌توانید فرد مناسبی را برای کار با نمایندگان جستجو، نمایه‌های آنلاین انتخاب کنید تا بدانید چه مدت در این صنعت بوده‌اند، چه تعداد فروش انجام داده‌اند و چه نام‌هایی ممکن است کسب کرده باشند. به نحوه و مکان بازاریابی آنها و اینکه آیا از عکس های حرفه ای استفاده می کنند یا خیر توجه کنید. عکس ها خیلی مهم هستند. باشه؟ اگر عکس‌ها در باغ ویلا هستند، این اولین برداشتی است که این افراد در حال ورق زدن یا تبلیغاتی که دریافت کرده‌اند، دریافت می‌کنند که آن عکس‌ها خوب نیستند.

میدونی اگه با آیفون گرفته شده است، آن چیزی که آنها انتخاب می کنند نخواهد بود، و مطالعاتی در مورد آن وجود دارد. بنابراین برخی از صاحبان باغ ویلا ممکن است وسوسه شوند که در پرداخت کمیسیون پس انداز کنند و در عوض باغ ویلا خود را خودشان بدون نماینده بفروشند. این انتخاب شماست. این به عنوان فروش توسط مالک یا یک در صنعت شناخته می شود. مبلغی که فروشندگان می خواهند در این کارمزدها پس انداز کنند می تواند 1000 میلیون باشد که معمولاً 5 تا 6 درصد کل قیمت فروش است. با این حال، یک نماینده با تجربه کارهای زیادی را برای به دست آوردن حق الزحمه خود انجام می دهد. به عنوان مثال، آنها می توانند باغ ویلا شما را در معرض گسترده ترین مخاطبان قرار دهند و از طرف شما مذاکره کنند تا بهترین پیشنهادات ممکن را به دست آورند. آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  اگر این کار را به تنهایی انجام دهید، باید شخصاً آماده سازی باغ ویلا خود را مدیریت کنید، بازاریابی آن، بررسی پیشنهادات خریداران و رسیدگی به تمام مذاکرات و بستن جزئیات. میدونی، این خیلی کاره. شاید زیاد به نظر نرسد، اما واقعاً اینطور است، هنگام کار با یک نماینده و مذاکره با کمیسیون، این را در نظر داشته باشید که هزینه های املاک به پایین ترین حد خود رسیده است. بنابراین ممکن است بتوانید در میز بسته شدن استراحت کنید. شما می دانید که این درست است. اما تئوری من همیشه این بوده است، اگر نماینده قرار نیست برای کارمزدش، زندگی‌اش، نحوه حمایت از خانواده یا خانواده‌اش بجنگد، چقدر سخت است که برای پول شما سر میز مذاکره بجنگد.

بنابراین، زمانی که به دنبال آن نماینده تخفیف هستید یا فقط بر اساس قیمت می‌گردید، همیشه این را در نظر بگیرید. اگر فرض کنیم 6 درصد روی میز وجود دارد، این سه امتیاز است که به نماینده آن خریدار می رسد و سه امتیاز در آنجا، به نماینده فروشنده می رود، من باید آن ملک را بازاریابی کنم، بسیار خوب، باید مالیات بر درآمدم را پرداخت کنم. من باید بابت این درآمدها به کارگزارم پول بدهم. من باید از خانواده ام حمایت کنم. اگر شروع به برداشتن از آن کنم، نمی توانم به مرد مالیات پرداخت کنم، نمی توانم پول دلال را پرداخت نکنم و باید به خانواده غذا بدهم. بنابراین اتفاقی که می افتد این است که من شروع به کاهش هزینه ها و هزینه های بازاریابی عکاسی می کنم. . آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  بنابراین پس از مصاحبه با برخی از نمایندگان، به این فکر کرده ایم که چه کسی شما را استخدام می کنیم تا یک جدول زمانی برای فروش باغ ویلا خود تعیین کنید. فروش باغ ویلا یک کار بزرگ است که از ابتدا تا انتها می تواند دو تا چهار ماه یا خیلی بیشتر طول بکشد. بسته به شرایط بازار محلی و سطح موجودی موجود. برخی از باغ ویلا ها به سرعت می فروشند، بیایید وارد آن شویم.

به محض اینکه تصمیم گرفتید باغ ویلا خود را بفروشید. برای یافتن فردی با تجربه مناسب برای موقعیت شما، مستقیماً به تحقیق در مورد نمایندگان املاک بپردازید. می‌دانید که برخی از نمایندگان با خانه‌های جدید بهتر هستند، برخی با خانه‌های قدیمی‌تر بهتر هستند، شما باید یک مورد مناسب را پیدا کنید، آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  حداقل دو یا سه ماه قبل از اینکه بخواهید فهرستی را انجام دهید، بازرسی قبل از فروش باغ ویلا را در نظر بگیرید. خوب، کمی بعد در مورد آن بیشتر صحبت خواهیم کرد. اما برای شناسایی مناطق مشکل دار، به ویژه مسائل ساختاری یا مکانیکی که ممکن است برای تسهیل فروش نیاز به رسیدگی داشته باشد. زمان کافی برای برنامه ریزی تعمیرات غیر ضروری بگذارید. ما باید یک نفر را به عنوان پیمانکار بیرون بیاوریم تا اگر مشکلی وجود دارد این موارد را برطرف کند. حدود یک ماه قبل از فهرست کردن باغ ویلا خود. شروع به کار بر روی صحنه سازی و تمیز کردن عمیق و آماده سازی برای عکس گرفتن کنید. کف ها را تمیز کنید تا همه چیز زیبا و براق شود.

اینجا’ چک لیست کارهایی که باید قبل از فهرست کردن باغ ویلا خود انجام دهید. بنابراین ما نیاز به تحقیق در مورد مصاحبه ای داریم که نمایندگان املاک ممکن است اقلام اضافی را به یک واحد ذخیره سازی منتقل کنند. آسان است. یک بازرسی اختیاری سالن برای شناسایی هر گونه مشکل، برنامه ریزی تعمیرات در صورت نیاز دریافت کنید. Deep Clean، باغ ویلا را صحنه سازی کنید و عکس های حرفه ای بگیرید. باز هم بسیار مهم است که آن عکس ها گرفته شود و نماینده شما می تواند در همه این موارد به شما کمک کند. آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  خوب، به بازرسی باغ ویلا قبل از فروش برگردیم. من شخصا معتقدم که این بسیار مهم است. بازرسی باغ ویلا قبل از فروش اختیاری است. اما این می تواند یک سرمایه گذاری اولیه عاقلانه، یک گزارش بازرسی دقیق و شناسایی هرگونه مشکل ساختاری یا مکانیکی قبل از فهرست کردن باغ ویلا خود برای فروش باشد. ممکن است چند 100 میلیون قیمت داشته باشد. اما از قبل در مورد مسائلی که خریدار در مراحل بعدی بازرسی خود را انجام می دهد، به شما هشدار می دهد.

این مهم است که اکنون می‌توانیم آن‌ها را برطرف کنیم، با چند قدم جلوتر بودن از خریدار، فروشندگان ممکن است بتوانند با انجام تعمیرات همزمان با سایر کارهای آماده‌سازی خانه، روند فروش را تسریع بخشند. این بدان معناست که تا زمانی که باغ ویلا وارد بازار شود، آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  باید آماده فروش درام رایگان و سریع باشد. خیلی خوب. چیز دیگر این است که وقتی آن بازرسی اولیه را دریافت کردید، در آن زمان می توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی را تعمیر کنید و چه چیزی را اصلاح نکنید. به یاد داشته باشید، حداقل در نوشهر در اورنج کانتی، باغ ویلا ها همانطور که هست فروخته می شوند. اما هنگامی که فرد پیشنهادی را در آن باغ ویلا ارائه می دهد، سپس بازرسی می کند. بسیار خوب، آنها پیشنهادی برای باغ ویلا و آنچه که می توانستند ببینند و اگر همه چیز عالی به نظر می رسید، ارائه می کردند. آن عدد چیست اما بسیاری از آنها می‌خواهند پس از بازرسی برگردند و اگر مشکلی در باغ ویلا وجود داشت، دوباره در مورد قیمت مذاکره کنند.

با انجام آن بازرسی اولیه می‌توانید برخی از موارد را اصلاح کنید که ممکن است تصمیم بگیرید چیزی را اصلاح نکنید، اما فقط خانه‌ای را که در آن بازرسی پیش از آن داشتیم فهرست کنید و به آنها اطلاع می‌دهیم که پیشنهاد شما را بر اساس این بازرسی ارائه دهند. ما به مذاکره برنمی گردیم، زیرا شما دوست ندارید صفحه ای ترک خورده و یک کلید چراغ. بنابراین ما همه لیست تعمیرات را دریافت کرده‌ایم، می‌دانیم که می‌خواهیم روش انجام شده را اصلاح کنیم، اما پول خود را برای ارتقاء بی‌ضروری هدر ندهیم. اگر می‌خواهید برای ارتقاء هزینه‌های زیادی هزینه کنید، مطمئن شوید که تغییراتی که ایجاد می‌کنید بازده سرمایه‌گذاری بالایی دارند. بسیار خوب، نصب کانترهای گرانیتی جدید منطقی نیست. به عنوان مثال، اگر شما فقط می ایستید تا حد تعادل را بشکنید، یا حتی بابت آنها پول از دست بدهند. به علاوه، ممکن است این بهبودها برای فروش باغ ویلا شما با میلیون بالا ضروری نباشد، به خصوص اگر سطح موجودی در منطقه شما کم باشد. لازم نیست آن را آنقدر کامل کنیم. اینجا جایی است که یک  پیمانکار ساختمان  خوب می تواند شما را راهنمایی کند. باشه. آنها اغلب می دانند که اغلب می دانند مردم در منطقه شما چه انتظاراتی دارند و می توانند به شما در برنامه ریزی برای ارتقاء مطابق با آن کمک کنند.

اگر خریداران محلی به دنبال نورگیر فوق العاده یا دوش بخار نیستند، آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  و اضافه کردن یک لایه رنگ طبیعی به آنها منطقی نیست، فرش جدید و مناظر آراسته معمولاً راه هایی کم هزینه برای ایجاد یک تأثیر اولیه عالی هستند. . برداشت های اولیه مهم هستند. به طور کلی، به روز رسانی در آشپزخانه و حمام بالاترین بازگشت سرمایه را فراهم می کند. اگر کابینت قدیمی دارید، ممکن است بتوانید به سادگی درها و سخت افزار را برای ظاهری به روز تعویض کنید. به عنوان مثال، می‌توانید درب‌های کابینت آشپزخانه استاندارد صادر شده را با درب‌های سبک شیکر مدرن تعویض کنید. در یک تعطیلات آخر هفته بدون شکستن بانک، می توانید یک لایه رنگ زیبا و سخت افزار مدرن تر اضافه کنید، انجام این کارها کار چندان مهمی نیست و سپس بازدهی بسیار بیشتری نسبت به زمانی که به طور کلی کابینت ها را پاره کرده باشید، به ارمغان می آورند. آن را همه کابینت های جدید. بنابراین با این گفته، اگر آشپزخانه شما 50 ساله است، ممکن است به دنبال انجام آشپزخانه باشیم تا بیشترین بهره را ببریم. اما اگر کابینت‌های شما شاید 2030 سال قدمت داشته باشند، اگر کابینت‌های چوبی خوبی هستند که روی آن‌ها یک پوشش زیبا از رنگ آمیزی سخت‌افزار مدرن است و ما میزها را تمیز می‌کنیم و گرانیت را تمیز می‌کنیم یا آن‌ها دوغاب می‌شوند. عکس های حرفه ای بگیرید من میتوانم’ نگو که بیشتر عکس های حرفه ای بگیر.

با یک  پیمانکار ساختمان  همکاری کنید تا یک عکاس برای گرفتن عکس های بازاریابی از باغ ویلا شما برنامه ریزی کند. عکس های با کیفیت بالا بسیار مهم هستند. از آنجایی که به حداکثر رساندن جذابیت آنلاین باغ ویلا شما می تواند تفاوت بین فروش سریع و فهرستی را ایجاد کند که برخی از مشاوران املاک را از بین می برد و عکاسی حرفه ای را ایجاد می کند و تورهای آنلاین مجازی را در مجموعه خدمات آنها ایجاد می کند. اگر آنها این کار را نمی کنند، ممکن است بخواهید خودتان به دنبال یک عکاس باشید. هزینه عکاس حرفه ای بر اساس اندازه باغ ویلا شما، موقعیت مکانی آن و مدت زمانی که برای عکاسی از ملک طول می کشد متفاوت است. اما هزینه ها در مقایسه با بازدهی که قرار است به دست آورید زیاد یا زیاد نیست. یک عکاس حرفه ای با نمونه کارهای قوی می داند که چگونه اتاق ها را بزرگتر، روشن تر و جذاب تر نشان دهد. همین امر در مورد چمن و مناطق بیرونی شما، با نور کم نیز صدق می کند. آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  عکس‌های آنلاین می‌توانند خریداران باغ ویلا را قبل از اینکه فرصتی برای خواندن در مورد مسیر دوچرخه‌سواری دوست‌داشتنی نزدیک یا سقف جدیدی که به‌تازگی نصب کرده‌اید داشته باشند، ناامید کنند. بنابراین عکس های خوب گرفته شده واقعا می توانند نتیجه دهند. خیلی وقت‌ها فهرستی را باز می‌کنم و آن را با تلفن شخصی یا دوربین قدیمی معمولی‌اش نشان می‌دهم و عکس می‌گیرم. آنها از یک لنز با زاویه دید خوب استفاده نمی کنند که اجازه می دهد نور جذب شود. غواصان حرفه ای می توانند به صورت دیجیتالی آتش بگذارند، می توانند سایه غروب خورشید را رنگ آمیزی کنند، می توانند عکس شب و روز و بسته به هر زمانی از روز انجام دهند. اینها خیلی مهم هستند. و مردم می خواهند آن را ببینند. پس مطمئناً مطمئناً مطمئناً. هیچ سوالی پرسیده نشد. مطمئن شوید که وقتی یک نماینده استخدام می شوید، یک نماینده با یک عکاس حرفه ای خواهید داشت، باز هم به نمایندگی های تخفیف باز می گردد. اگر می خواهند تخفیف بدهند، باید در جایی پول پس انداز کنند.

یکی از اولین موارد این است که آنها از تلفن قدیمی خود استفاده می کنند و آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  این بهترین ضربه شماره یک زمانی است که آنها خطی را پرتاب می کنند که خریداران شما قرار است ببینند و دوباره آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید. در نهایت، ما آماده عرضه باغ ویلا شما به بازار هستیم. ما آماده ایم در اینجا نکاتی برای آماده کردن بازار خانگی و جذب خریداران برای فروش سریع وجود دارد. این همان روزهای مهم در بازار است. روی عکس‌های جذاب آنلاین خانه‌ها تمرکز کنید. احتمالاً در مورد جذابیت محدود شنیده اید اما فروش ملی را ترجیح می دهید. درخواست تجدید نظر آنلاین در حال حاضر حتی مهم تر است. باغ ویلا شما برای اولین بار به صورت آنلاین به ما نشان می دهد. خیلی خوب. این جایی است که ما آنها را می گیریم. ما آنها را آنلاین می گیریم، آنها را به آن باغ ویلا می بریم. و سپس شماره دو این است که جذابیت را محدود کنید، آن را صحنه سازی کنید و آن را برای نمایش تمیز نگه دارید، مشاوران املاک اغلب پیشنهاد می کنند که فروشندگان باغ ویلا های خود را صحنه سازی کنند. صحنه سازی یک باغ ویلا به سادگی به معنای حذف مبلمان اضافی، وسایل شخصی و موارد نامطلوب از باغ ویلا در حالی که در بازار است، در چیدمان اتاق ها برای جریان و هدف بهینه است.

اگر در بازار کندی هستید و خانه‌های لوکس می‌فروشید، سرمایه‌گذاری در یک استیجر حرفه‌ای می‌تواند به شما کمک کند که برجسته شوید. خیلی مهم. طبق گفته مشاور باغ ویلا در سطح ملی، نمایش حرفه ای باغ ویلا به طور متوسط حدود 1200 میلیون هزینه دارد، اما قیمت ها می تواند بین 502 میلیون باشد. در اورنج کانتی، می تواند بسیار بالاتر از آن باشد. بگذار یکی دیگر باغ ویلا را نشان دهد، خودت را کمیاب کن. چیزی که یک خریدار بالقوه برای دیدن باغ ویلا شما می آید، بگذارید خودشان را در فضایی دور از حواس پرتی ملاقات و صحبت با شما تصور کنند. به طور کلی، خریداران با  پیمانکار ساختمان  خود برای مشاهده باغ ویلا همراه می شوند. شما همچنین می توانید از نماینده خود بخواهید که در نمایشگاه ها حضور داشته باشد، بسیار خوب، آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  ما مشکلی نداریم که آنجا باشیم. ما می خواهیم آنجا باشیم. در مورد آن باغ ویلا به ما بگویید، دیدن مالکان فعلی در کمین می تواند باعث شود خریداران در بیان نظرات خود تردید کنند. باشه؟ آنها احساس می کنند که کسی مرا قضاوت می کند و نمی خواهند بی ادبانه به نظر برسند. خوب، می تواند آنها را از در نظر گرفتن باغ ویلا شما به عنوان یک گزینه باز دارد. چرا؟ چون در تمام مدتی که هستند، بیشتر روی شما تمرکز می کنند، فروشنده در آنجا حضور دارد و روی باغ ویلا تمرکز نمی کند.

من شخصاً همه لیست های خود را نشان می دهم، برای من مهم است که همه لیست های خود را نشان دهم، من آن باغ ویلا را خیلی بهتر از نماینده ای می شناسم که فقط با خریداران کار می کند. و اگر آن نماینده ارزش دانه نمک آنها را داشته باشد، می نشینند، به من اجازه می دهند در باغ ویلا گشت و گذار کنم تا آن را بیان کنم و فقط نکات برجسته ای را به تصویر می کشند که می دانند چه چیزی برای خریدارانشان مهم است. باشه. وقتی من باغ ویلا ای را فهرست می کنم، من کسی هستم که در مورد پلان زمین می دانم که چه کاری انجام داده اید، سنگ، چوب، منظره، و این مهم است، و بسیار ضروری است که نماینده شما قرار است انجام دهد. به این نکات برجسته و اینکه پول در این باغ ویلا خرج شده است و کیفیت تعیین کننده قیمت اشاره کنید. خیلی مهم. آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  حتی در بازارهای رقابتی، خریداران نمی‌خواهند بیش از آنچه که مقایسه‌ها هستند، یا مقایسه‌ها در شرایط ما نشان می‌دهد، پرداخت کنند. بنابراین تعیین قیمت مناسب بسیار مهم است. بالا رفتن بیش از حد می تواند نتیجه معکوس داشته باشد، در حالی که دست کم گرفتن ارزش باغ ویلا ممکن است باعث شود که از همان ابتدا پولی را روی میز بگذارید تا باغ ویلا خود را قیمت گذاری کنید، با کارشناسان محله خود مشورت کنید. اینها برگه های داده درباره املاک اخیراً فروخته شده در مناطق خاص هستند. در یک نگاه، می توانید ایده ای از اینکه باغ ویلا های اطراف شما به چه قیمتی می فروشند، به دست آورید. بسیار خوب، اشتباه مکرری که فروشندگان مرتکب می شوند و قیمت باغ ویلا را خیلی بالا می دهند یا قیمت باغ ویلا را خیلی بالا می برند و سپس به طور دوره ای آن را پایین می آورند. آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  این خوب نیست. باشه. برخی از فروشندگان فکر می کنند که این عمل بیشترین بازده را به همراه خواهد داشت. اما در واقعیت، اغلب برعکس است. خانه‌هایی که قیمت بسیار بالایی دارند، خریداران بالقوه‌ای را که ممکن است حتی در نظر نگیرند به ملکی که اغلب می‌بینیم این اتفاق می‌افتد را هم بی‌اعتنایی کنند. علاوه بر این، باغ ویلا ها و کاهش قیمت های متعدد ممکن است این تصور را به خریدار بدهد.

مشکلی در وضعیت باغ ویلا شما وجود دارد یا به دلایلی نامطلوب است. بنابراین بهتر است با قیمت گذاری باغ ویلا خود نیاز به کاهش های متعدد را از بین ببرید تا از همان ابتدا بیشترین تعداد خریداران را جذب کنید. باشه. آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  هدف اصلی دریافت خانه‌تان به‌عنوان قیمتی که می‌خواهید آن را تعیین کنید، محافظه‌کاران بیشترین ترافیک را به خانه‌تان می‌آورند. هرچه افراد بیشتری وارد باغ ویلا شما شوند، افراد بیشتری آن را می‌بینند، آن رقابت را می‌بینند و آن‌ها را به خرید ترغیب می‌کند. همچنین، اگر قیمت یا باغ ویلا شما فقط کمی تحت آن مقایسه است. اتفاقی که می افتد این است که شما خریدارانی را جذب می کنید که نمی توانند کاملاً به آن سطح برسند یا نمی خواهند به آن سطح برسند. داری اونا رو میکشی بالا وقتی خونه رو میبینن عاشقش میشن آن‌ها در حالی که خودشان را بالا می‌برند، قدم اضافی برای به دست آوردن آن باغ ویلا برمی‌دارند. اتفاقی که می افتد این است که خریداران در آن سطح در ابتدا ممکن است روی بیاورند و بخواهند کمی بالاتر بروند. و اینگونه است که شما باعث این جنگ های مزایده می شوید. و به همین دلیل است که در حال حاضر ما می بینیم که باغ ویلا های زیادی به دلیل جنگ های مطلب   تکباغ   یی به قیمت 2040 60 100 120، شاید بیش از 200،000 فروخته می شود، اما باغ ویلا هایی که می بینیم مردم وارد می شوند، و من فقط 50،000 به راه خود ادامه می دهم.

بالای همسایه‌ام در آخرین آلاسکا، آن‌هایی بودند که در بازار نشسته‌اند، آن‌هایی که می‌گویند اینجا بازار است، و خجالتی وارد می‌شوند، آن‌هایی که بیشترین تعداد مردم را می‌رانند و دریافت می‌کنند. پیشنهادات متعدد خوب، قیمت آن خانه. اکنون باید با این پیشنهادات مذاکره کنیم. پس از ورود رسمی باغ ویلا به بازار، و خریداران آن را دیده اند. در حالت ایده آل، پیشنهادات شروع می شود. اینجا جایی است که یک  پیمانکار ساختمان  یا یک وکیل بهترین مدافع شما است و برای مشاوره به منبع مراجعه کنید. اگر بازار محلی شما رقابتی است و به نفع فروشندگان است، خریداران احتمالاً قیمت پیشنهادی یا بالاتر از آن را پیشنهاد می کنند، حتی ممکن است چندین پیشنهاد دریافت کنید. از سوی دیگر، اگر فروش در منطقه شما کند است و پیشنهادات زیادی دریافت نمی کنید، ممکن است مجبور باشید برای مذاکره آماده باشید. اینجاست که نماینده شما وارد عمل می‌شود. وقتی پیشنهادی دریافت می‌کنید، چند انتخاب دارید، پیشنهاد را بپذیرید، مانند ارائه یک پیشنهاد متقابل یا رد پیشنهاد. یک پیشنهاد متقابل در پاسخ به پیشنهادی است که در آن مذاکره در مورد شرایط و قیمت، ارسال پیشنهادات متقابل همیشه به صورت کتبی انجام می شود و یک بازه زمانی کوتاه، 48 ساعت یا کمتر برای پاسخ خریدار دارند. شما می توانید اعتباری برای رنگ و فرش ارائه دهید، اما برای مثال، اصرار داشته باشید که قیمت درخواستی اصلی خود را ثابت نگه دارید، یا ممکن است پیشنهاد دهید لوازم خاصی را برای شیرین کردن معامله کنار بگذارید. خوب، اینها فقط چند نمونه هستند. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که چندین پیشنهاد دریافت می کنید، ممکن است وسوسه شوید که به سادگی از بالاترین پیشنهاد استفاده کنید.

اما به جنبه‌های دیگر پیشنهاد مانند این دقت کنید، این می‌تواند شکل پرداخت، پول نقد در مقابل تامین مالی را به شما بدهد. چه نوع تامین مالی مبلغ پیش پرداخت، موارد احتیاطی؟ اوه، این اکنون یک مشکل بزرگ است، درخواست اعتبار یا دارایی شخصی. تاریخ بسته شدن پیشنهادی کوتاه است، توجه داشته باشید که اگر خریدار به تامین مالی وام دهنده متکی است، ملک باید هرگونه کسری بین قیمت خرید و ارزش ارزیابی را در جایی جبران کند، در غیر این صورت معامله ممکن است از بین برود. آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  بنابراین اگر خریدار به شما 100 پیشنهاد داد، 000 بیشتر از درخواست و ارزیابی وارد می شود، و ارزیابی 50،000 کمتر از پیشنهاد آنها است، اما 50،000 بیشتر از شما می خواهید که بانک تنها تا این مبلغ را پرداخت کند. بنابراین پس از آن به میز مذاکره برمی گردیم، به احتمال زیاد فروشنده خواهد گفت که ما کاهش قیمت را می خواهیم. شما به عنوان فروشنده می گویید اما بیش از 50000 به من پیشنهاد دادید به همین دلیل من پیشنهاد شما را قبول کردم. و ما باید بتوانیم جایی در آنجا مذاکره کنیم تا ببینیم قرار است چه کاری انجام دهیم یا معامله را لغو کنیم و به بازار برگردیم. همین الان. بازارها داغ هستند تا زمانی که مدت زمان کوتاه باشد، احتمالاً می توانیم این کار را انجام دهیم. بنابراین ما نمی خواهیم این مدت طولانی، احتیاطی، احتمالی، پیش بینی هزینه های بسته شدن فروشنده، هر دو خریدار باغ ویلا و فروشنده هزینه های بسته شدن دارند. فروشنده باغ ویلا معمولاً به نمایندگان املاک کمیسیون می پردازد، معمولاً حدود پنج تا 6 درصد قیمت فروش باغ ویلا است.

باشه. آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  نمایندگی های تخفیف کمتر هستند، اما آنها نمایندگان خوب عادی هستند. برخی دیگر از هزینه‌هایی که معمولاً توسط فروشنده پرداخت می‌شود عبارتند از: مالیات انتقال اجاره GM، هزینه‌های ثبت، هزینه‌های وکالت معوق. علاوه بر این، خریدار هر اعتباری را که باید در اختتامیه برای تعمیرات یا هزینه های بسته شدن پرداخت شود، مذاکره کرده است. فروشنده باید آنها را به نماینده املاک شما بپردازد یا نماینده اختتامیه باید لیست کاملی از لیست هزینه های بسته شدن متأسفانه هزینه هایی را که در میز بسته شدن بر عهده دارید را به شما ارائه دهد. در حالی که خریدار معمولاً بخش عمده ای از هزینه های بسته شدن را از 2٪ تا 4٪ قیمت فروش می پردازد. حواستان باشد که باید مقداری هزینه به من بپردازید، آژانس من یک صندوق امانی در باغ ویلا داریم، بنابراین وقتی فهرست را شروع می کنیم، قیمتی را تعیین می کنیم. من دویدم تا سپردن کنم و از آنها می‌خواهم که یک برگه خالص را بدون هیچ راهی برای شما اجرا کنند، ما یک حدس به شما می‌دهیم، ما کمی بسته‌بندی می‌کنیم تا بدترین سناریو را به شما بدهیم که هزینه‌های بسته شدن شما چقدر خواهد بود.

کمی بالا بودن بهتر از پایین بودن است و بیشتر از آنچه فکر می کردید مدیون هستید، می دانید، با بسته شدن امانت اصلاح می شود، اما می خواهم از آنچه که قرار است مجبور باشید آگاه باشید. خرج کردن. خوب، بچه ها، فراموش نکنید که پیامدهای مالیاتی را بسنجید. خبر خوب این است که بسیاری از فروشندگان باغ ویلا مالیاتی بر سود حاصل از فروش باغ ویلا اصلی خود بدهکار نیستند. اگر قبل از فروش حداقل دو سال از پنج سال قبل باغ ویلا خود را در اختیار داشته اید و در آن زندگی کرده اید، دیگر مجبور نخواهید بود برای هیچ سودی تا سقف 250000 مالیات بپردازید. برای زوج های متاهل، مبلغی که می توانید از مالیات حذف کنید 500000 افزایش می یابد. با این حال، اگر سود شما از فروش باغ ویلا بیشتر از آن باشد، باید آن را در اظهارنامه مالیاتی به عنوان سود سرمایه به IRS گزارش دهید. من حسابدار نیستم من وکیل نیستم بنابراین من نمی توانم به شما مشاوره مالیاتی بدهم. اما می‌توانم به شما بگویم، باید با کسی صحبت کنید تا مطمئن شوید که در صورت لزوم، تمام مالیات‌های شما برای هر سودی که به دست می‌آورید پرداخت می‌شود. خیلی مهم. این ممکن است اولین کسی باشد که می خواهید بعد از اینکه تصمیم گرفتید باغ ویلا خود را لیست کنید، مرد مالیاتی شما با او صحبت کنید. اکنون می‌خواهیم اسناد لازم را برای بستن جمع‌آوری کنیم.

مدارک زیادی برای مستندسازی صحیح یک فروش باغ ویلا مورد نیاز است، همه آن را در یک مکان سازماندهی کنید تا کمک کنید کارها سریعتر پیش بروند. برخی از اسناد اصلی که باید جمع آوری کنید شامل باغ ویلا شما می شود. بررسی‌های اصلی قرارداد خرید ملک، گواهی سکونت، و گواهی تطابق با کدهای محلی، اسناد رهن، سوابق مالیاتی، ارزیابی خرید باغ ویلا شما، گزارش بازرسی باغ ویلا بیمه صاحب خانه، در صورت داشتن یکی از آنها. اینها مهم هستند. شما باید اینها را داشته باشید. اگر این کار را نکنید، به احتمال زیاد ما می توانیم بیشتر آن را بازسازی کنیم. اما اگر آنها را عالی دارید، آنها را در مکانی قرار دهید که ما برای بستن آن آماده نیستیم، باعث صرفه جویی در زمان و سردرد شما می شود. بنابراین من این شروع را لمس کردم، ممکن است بخواهید استخدام یک وکیل املاک و مستغلات را در نظر بگیرید. همه ایالت‌ها از فروشنده‌ها نمی‌خواهند که یک وکیل املاک و مستغلات را برای استخدام نهایی که ممکن است چند هزار میلیون هزینه داشته باشد، بیاورند. آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  اما ممکن است این هزینه برای محافظت از چنین تراکنش مالی بزرگی ارزشش را داشته باشد، به خصوص اگر باغ ویلا خود را به تنهایی بفروشید. اگر شما یکی از این کمان های گازدار هستید، یک وکیل می تواند به پر کردن مدارک، بررسی قراردادها، اسناد، شناسایی مشکلات احتمالی و اطمینان از اینکه فروش تا حد امکان راحت انجام می شود کمک کند.

وکیل همچنین می‌تواند مشکلات عنوانی را که می‌تواند فروش شما را برای هفته‌ها یا ماه‌ها متوقف کند یا حتی معامله را مختل کند، تشخیص دهد. مانند حق حبس یا قضاوت معوق، مسائل مربوط به اعتماد، مسائل مالیاتی موجودی وام مسکن، تجاوزاتی که همگی می توانند در پایان کار را دیوانه کنند. در نوشهر نیازی به داشتن وکیل در زمان بسته شدن نیست. اما شما ملزم به داشتن بیمه نامه هستید. من با دو تن از بهترین جف و شانا کار می کنم، آنها کارها را به درستی انجام می دهند. ما مطمئن می‌شویم که    تکباغ   بیمه عنوان شما را بررسی می‌کند و مطمئن می‌شود که هیچ یک از این موارد در آن وجود ندارد، اگر چنین است، می‌توانیم قبل از فروش از آن مراقبت کنیم. پس بچه ها هر سوالی دارید، لطفا لطفا دریغ نکنید با من تماس بگیرید تا به من پیام بفرستید. لطفا روی دکمه لایک زیر کلیک کنید. لطفا به یکی از دوستان خود بگویید اگر مایل به جزئیات بیشتر مانند این هستید لطفا مشترک شوید. و من دوست دارم از شما بشنوم. هیچ الزامی با تماس با من به این معنی نیست که من باید نماینده شما باشم. من دوست دارم کسب و کار شما را به دست بیاورم. پس لطفاً مرا پیر کنید هر طور که می توانید آموزش کامل فروش باغ ویلا مثل یک فروشنده حرفه ای  توسط   تکباغ

پیام بگذارید