قرارداد های ساختمانی کامل برای پروژه های ویلایی

12ژوئن.2022
0 نظر
complete-construction-contracts-for-villa-projects

c505218304b50c59c3659f6dda43bae7-header-0–>
 

سلام، من  تکباغ  از معماران ایران هستم و خوشحالم که امروز  تکباغ حقوقی  یک   تکباغ حقوقی پیشرو است. و دیوید نیز یک وکیل ساختمانی است. بنابراین دیوید در موارد قبلی به ما کمک می کند و به بسیاری از مشتریان خود در مورد قراردادهای ساختمانی مشاوره می دهد. و در مطلب  تکباغ های قبلی ام در مورد مزایای استفاده از قرارداد ساختمانی صحبت کرده ام که البته توافقی بین کارفرما و پیمانکار است. اما همانطور که می دانیم همه از قرارداد ساختمان استفاده نمی کنند. بنابراین اهداف مطلب  تکباغ ی امروز ما در مورد بازار داخلی صحبت خواهیم کرد. بنابراین دیوید، برخی از پیمانکاران سازنده دوست دارند به جای استفاده از JCT یا ، نوعی قرارداد استاندارد، قراردادهای کتبی سفارشی خود را ارائه دهند. مزایای استفاده از فرم استاندارد قراردادها مانند یا چیستقرارداد های ساختمانی کامل برای پروژه های مسکونی؟

خوب، از دیدگاه مشتریان، بنابراین صاحب خانه، مزیت استفاده از JCT یا قرارداد ریبا این است که مردم با آنها آشنا هستند. منظورم این است که توافقات سفارشی وجود خواهد داشت، شرایطی وجود خواهد داشت که استفاده از آنها مناسب است. مشکل آنها این است که شما باید از آنها عبور کنید. پیامدهای بالقوه را در نظر بگیرید حتی به یک وکیل دستور دهید تا در مورد عواقب آن شرایط به شما توصیه کند. در حالی که اگر از قراردادهای مالکان خانه یا قراردادهای داخلی  استفاده می کنید، همه می دانند که چه می گویند، حتی می توانید برای توضیح در مورد نحوه عملکرد آن بندهای قرارداد به صورت آنلاین بروید. بنابراین استفاده از قرارداد با ریسک کمتر برای صاحبان خانه بسیار ساده تر است. بنابراین به عنوان یک شرکت، ما همیشه به اهمیت ارائه داده های بسیار خوب و دقیق نگاه می کنیم. نقشه های واقعاً دقیق، مشخصات، مشخصات ملی ساختمان، به همراه قراردادها. اما تجربه شما از برخورد با اختلافات با کمبود اطلاعات دقیق چیست؟ بله، منظورم این است که من می دانم که هزینه های زیادی برای بسیاری از صاحبان خانه یک مسئله است.

اغلب سعی می کنند گوشه هایی را که می توانند و شاید بدون مشخصات یا انواع خاصی از طراحی انجام دهند، برش دهند. اما در تجربه من، احتمال اختلاف بیشتر است، هر چه اطلاعات کمتری بین مشتری و پیمانکار ارسال شود. پس سازنده به عنوان مثال، ما شاهد اختلافاتی بوده‌ایم که در آن مشخصاتی وجود نداشته است، یا شاید آنها از مفاهیم، نقشه‌ها استفاده کرده‌اند، و سازندگان آن نقشه‌های مفهومی را تفسیر کرده‌اند. خطرات انجام این کار این است که به طور بالقوه آن چیزی نیست که مشتری می خواهد، یا به طور قابل توجهی، این است که سازنده مهندس نیست، معمار نیست و تفسیر آنها ممکن است اشتباه باشد. و البته، زمانی که اشتباه می‌کند، ممکن است بسیار اشتباه پیش برود، قرارداد کامل پروژه های ویلایی و کارفرما را تنها با ادعای خسارت در مقابل پیمانکار باقی می‌گذارد، که البته خطرات و هزینه‌هایی را به همراه دارد و دقیقاً از این نوع چیزها است. از چیزهایی که برای اجتناب طراحی شده اند. بنابراین، با یک توافق اولیه، چه اتفاقی می‌افتد وقتی کارفرما درخواست تغییر کند؟ منظورم این است که ما تفاوت بین قرارداد استاندارد دارویی و توافق نامه کتبی را می دانیم، اما چه مکانیسم هایی برای نظارت بر این تغییر و هزینه وجود دارد؟ و بازه های زمانی؟ در یک نوع توافق اساسی؟ آره. منظورم این است که مشکلات مربوط به تغییرات در توافقات اساسی در آنجا بوجود می آیند، زمانی که، فرض کنید پیمانکار بر اساس یک نقل قول کار می کند، یا فقط بر اساس یک تبادل ساده ایمیل یا چیزی شبیه به آن.

انواع قرارداد ساخت ویلا

اگر آنها این کار را انجام دهند، و هیچ شرایطی بر انواع مختلف حاکم بر تغییرات وجود ندارد. فصل باز است برای تلاش برای تعیین این تغییرات، بنابراین می توان به صورت شفاهی با آن موافقت کرد، و البته در هفته های بعد، سازنده و مشتری تفسیرهای بسیار متفاوتی انواع قرارداد ساخت ویلا از آنچه به صورت شفاهی توافق شده است، خواهند داشت، و این می تواند یک مسئله. در حالی که با قرارداد JCT یا قرارداد Reba، مکانیسم هایی وجود دارد، می دانید، مثلاً برای JCT، معمولاً باید به صورت مکتوب باشد. و این نوع بندها به عنوان یک مورد در سال گذشته قابل اجرا هستند، سیستم های تجاری MLBB راک تبلیغات می کنند و تأیید می کنند که دادگاه ها آن را تأیید می کنند. و اگر بند اصلاح شفاهی ندارید، تغییرات شفاهی قابل اجرا نخواهد بود. و این اطمینان بسیار بیشتری به طرفین می دهد تا مطمئن شوند که همیشه آن را به صورت مکتوب دریافت کرده اند. و این به طور قابل ملاحظه ای دامنه اختلافات را کاهش می دهد، من قسم می خورم که با داشتن یک قرارداد رسمی، مدیر قرارداد منصوب شده است تا آنها در مورد هر تغییری تصمیم بگیرند. و مهمتر از آن، بنابراین مشتری هزینه آن تغییر را درک می کند.

بنابراین به‌جای اینکه در پایان یک صورت‌حساب غافلگیرکننده داشته باشید، زیرا فقط فکر می‌کردید سازنده قرار است کار را ادامه دهد انواع قرارداد ساخت ویلا و این کار را رایگان انجام دهد. آره کاملا درسته منظورم این است که اگر مدیر قراردادی انواع قرارداد ساخت ویلا وجود داشته باشد، و این حتی بهتر است، درست است، زیرا شما آن شخص ثالث را دارید که تأیید می‌کند که تغییری، یا نیاز به چیز متفاوتی وجود داشته است. آره، اونجا حتی بهتره ما قدردانی می‌کنم که بسیاری از هزینه‌های مشتریان نیز یک نگرانی است. خوب، گاهی اوقات این هزینه می تواند باعث صرفه جویی در پول و درد دل شما شود. کاملا موافقم و بنابراین از نظر اختلافات قراردادی، زمانی که همه چیز کمی اشتباه پیش می‌رود، مکانیسم‌هایی وجود دارد که با یک قرارداد رسمی به نوعی راه‌حل ارائه می‌شود. قرارداد کامل پروژه های ویلایی و ما برخی اصطلاحات را می شنویم که خیلی خوب است که آنها را از منظر حقوقی توضیح دهیم. بنابراین ما با وساطت اول شروع می کنیم. بنابراین در شرایط قرارداد، بله، پس میانجیگری، معمولاً در قراردادهای ساخت و ساز، نه همیشه، اما معمولاً اولین قدم توصیه شده است، اگر طرفین نتوانند خودشان اختلافی را حل کنند، به سراغ میانجیگری می روند.

آن چیزی است که شما یک شخص ثالث بی طرف مستقل دریافت می کنید تا تسویه حساب را تسهیل کند. از نظر عملی، این بدان معناست انواع قرارداد ساخت ویلا که هر یک از طرفین به مدت نیم روز یا یک روز در یک اتاق می نشینند، در حالی که یک میانجی به عقب و جلو می رود و به توافقی بین آنها می رسد، هر دو موافق هستند و البته، این یک راه ایده آل برای حل اختلاف است زیرا آنها سپس هر دو می توانند با آن نتیجه موافقت کنند. بنابراین معمولاً اولین قدم و اولین قدم است، مثلاً پروژه های داخلی و آیا اغلب خدمات میانجیگری دارید؟ هزینه های معمول برای آن چیست؟ بستگی به این دارد که چقدر مورد اختلاف باشد. اما من فکر می‌کنم برای یک نوع اختلاف خانگی معمولی، احتمالاً حدود 1000 میلیون یا بیشتر برای هر طرف برای حل آن اختلاف از طریق میانجیگری هزینه می‌کنید. یعنی هزینه های واسطه ها همین است. باشه. قرارداد کامل پروژه های ویلایی بنابراین زمانی که اوضاع کمی بیشتر می شود، ما به نوعی به روند قضاوت نگاه می کنیم. پس اگه میشه یه کم بیشتر توضیح بدید اره حتما. بنابراین قضاوت حیوانی بسیار متفاوت است. قضاوت جایی است که شما یک قاضی مستقل و شبه واقعاً برای تصمیم گیری در مورد پرونده تعیین می کنید، اما آنها این کار را خیلی سریع انجام می دهند، انواع قرارداد ساخت ویلا آنها این کار را در عرض 28 روز انجام می دهند، که بسیار سریعتر از داوری یا دعوی است، که به نظر من احتمالاً به نفع آن خواهد بود.

روند این است که آن را بسیار سریع است. مزیت دیگر این است که انواع قرارداد ساخت ویلا ارزان تر از دعوی قضایی یا داوری است، اما هنوز هم هزینه های نسبتاً گرانی برای قضات به ندرت کمتر از حدود 5 تا 10000 میلیون است. و علاوه بر آن، شما باید هزینه های وکالت خود را بپردازید، برنده تمایل دارد تاسف را بپردازد، بازنده قضاوت به پرداخت هزینه های داور تمایل دارد. طرح هایی وجود دارند که اخیراً برای قضاوت های کم ارزش معرفی شده اند، اما نسبتاً جدید هستند و زمان نشان می دهد که چقدر موفق هستند. و قضاوت داوران قطعی است. قضاوت این است که الزام آور است، به طور موقت الزام آور است. پس قابل اجراست به بیان دقیق، می توان با دعوای قضایی بعدی، آن را باطل کرد، هرچند در عمل، به ویژه برای پرونده های کم ارزش و هزینه های با توجه به هزینه های مربوطه. و وقتی می‌گویم ارزش پایین، منظورم مثلاً چند 100000 میلیون است. به ندرت پیش می آید که این موضوع به دعوی قضایی برود. معمولاً قضاوت آخرین مرحله ای است که به آن می رسند. پس داوری چطور؟ بنابراین داوری بسیار شبیه به دادرسی دادگاه است. داوری دارای همان مزیت ها و قرارداد کامل پروژه های ویلایی سازوکارهایی است که دادرسی های دادگاه دارند.قرارداد های ساختمانی کامل برای پروژه های ویلایی بنابراین شما اسناد افشا، اظهارات شاهد، کارشناسان در برخی موارد، ممکن است حتی گران‌تر هم باشد، زیرا باید به یک داور با نرخ ساعتی معمولاً 500 میلیون در ساعت، گاهی اوقات سه داور در هیئت مدیره، پرداخت کنید، و باید به آنها نیز پرداخت کنید.

وکلای خود و پرداخت هزینه کل فرآیند. اجباری شدن حکمیت در ایران به طور فزاینده ای رایج شده است، انواع قرارداد ساخت ویلا همانطور که داوری داخلی مانند داوری قراردادی مبتنی بر ایران این روزها معمولاً برای پروژه های بین المللی است. قرارداد کامل پروژه های ویلایی باشه. بنابراین در صورت عدم وجود قرارداد و اختلاف، چه سازوکاری وجود دارد؟ خوب، اگر هر دو طرف موافق باشند، میانجیگری همچنان امکان پذیر است، اما نیازی به توافق هر دو طرف نیست. قضاوت در صورتی امکان پذیر است که قرارداد ساخت و ساز با انواع قرارداد ساخت ویلا شخص دیگری غیر از یک متصرف ویلایی باشد. و من قدردان ما هستم بیشتر در مورد آن نوع قراردادهایی صحبت می کنیم که احتمالاً امکان تکرار وجود ندارد.قرارداد های ساختمانی کامل برای پروژه های ویلایی اگر قرارداد کتبی نبود نسخه تکراری موجود است. ضمناً اگر از JCT یا Riba استفاده می کنید. داوری نیز در دسترس نخواهد بود. بنابراین آنها در روند دادگاه گیر کرده بودند، آنها باید به دادگاه های منطقه محلی خود مراجعه می کردند، با یک وکیل با این خطر که در صورت عدم موفقیت، هزینه طرف مقابل را بپردازند و یک وکیل را استخدام کنند. و ممکن است 18 ماه، دو سال به علاوه حل شود. این واقعا یک سناریوی کابوس است.

بله، هیچ‌کس نمی‌خواهد که قراردادی پیش برود و توافق اشتباه شود، اما ما آن را بسیار می‌بینیم. انواع قرارداد ساخت ویلا این فقط یکی از مزایای گرفتن یک فرم استاندارد از قراردادها و اجرای صحیح آن است. خونه دقیقا درست. بنابراین این یک سؤال کاملاً محبوب است، به خصوص در میان بسیاری از مشتریان ما. و ما در مورد دارایی های منحل شده و خسارات صحبت می کنیم که اغلب به عنوان قرارداد کامل پروژه های ویلایی جریمه از آنها یاد می شود. و این اغلب بسیاری از پیمانکاران را می ترساند زیرا آنها از انعقاد قرارداد در یک توافق رسمی می ترسند، زیرا نمی خواهند جریمه بپردازند. اغلب به طور گسترده ای سوءتفاهم می شود. قرارداد های ساختمانی کامل برای پروژه های ویلایی آیا می توانید نظر خود را در مورد اینکه چرا به مجازات ها ارجاع داده اند و چرا نباید به عنوان مجازات اطلاق شود و اینکه چه نوع عنصر انواع قرارداد ساخت ویلا مشخص شده خسارت وجود دارد و چرا آنها را اعمال می کنیم، بگویید؟ اره حتما. بنابراین، در یک قرارداد، می توانید اگر می خواهید یک بند در آن قرار دهید که اگر پیمانکار دیر کرد، باید مقداری پول به مشتری پرداخت کند.

انواع قرارداد ساخت ویلا این از نظر قانون کاملاً مجاز است. قاعده اصلی این است که اگر جریمه باشد، غیرقابل اجرا است. دادگاه ها آن را اجرا نمی کنند. و اگر شرط انحلال خسارات به قول شما خسارت قطعی باشد قابل اجراست. تفاوت بین این دو به طور کلی این است که اگر جریمه یک پیش برآورد واقعی از ضرر باشد، آن بند قابل اجرا خواهد بود. اما اگر با ضرری که احتمال دارد متحمل شود، تناسب نداشته باشد، جریمه خواهد بود و غیرقابل اجرا خواهد بود. فقط کمی فنی تر شده است. پرونده ای نسبتاً اخیر به نام کاوندیش علیه ماکدسی وجود داشت که به نظر می رسید تا حدودی این قانون را از بین ببرد.قرارداد های ساختمانی کامل برای پروژه های ویلایی اما برای مقاصد قراردادهای ساخت و ساز و بندهای خسارات تسویه شده، این قاعده که شرط خسارات منحل‌شده باید یک پیش برآورد واقعی از ضرر باشد، واقعاً همچنان باقی است. پس با انواع قرارداد ساخت ویلا خسارات، قرارداد کامل پروژه های ویلایی پس اگر کارفرما نکند چه اتفاقی می افتد آیا با مدیر قراردادها از نظر اضافه شدن زمان به آن قرارداد، از نظر نوعی تمدید زمان، و اگر کارمند درخواست قرارداد اصلا راضی نباشد، موافق هستید؟ بله، منظورم این است که موافق هستند، بسته به شرایط قرارداد، معمولاً مدیر قرارداد وظیفه دارد در واقع بی طرفانه عمل کند.

بنابراین آنها باید حداقل منافع پیمانکار را در نظر بگیرند و منافع مشتری را در نظر بگیرند. این موضوع صرفاً انجام آنچه مشتری می‌گوید نیست، باید توجه داشت که مجری قرارداد، طبق قانون، وظیفه‌ای در قبال مشتری دارد. به بیان دقیق، انواع قرارداد ساخت ویلا مجری قرارداد وظیفه ای به پیمانکار ندارد. بنابراین پیمانکار نمی تواند از آنها شکایت کند. اما نقش آنها همچنان باید این باشد که هنگام در نظر گرفتن این نوع تصمیمات از طریق صحبت در مورد استانداردهای ضعیف کار و تحمل ها، بی طرفانه عمل کنند. بنابراین به عنوان مدیر قرارداد، از ما انتظار می رود که کیفیت کار را امضا کنیم تا مطمئن شویم که ساخته شده است. قرارداد های ساختمانی کامل برای پروژه های ویلایی هر چیزی که ما می سازیم با استاندارد خوبی ساخته شده است. وقتی این افراد ضعیف درک می شوند که کیفیت ساخت پایین به یک مسئله تحمل تبدیل می شود. قرارداد کامل پروژه های ویلایی بنابراین می‌توانید با هر تلورانسی که می‌خواهید در قرارداد خود موافقت کنید، بنابراین اگر می‌خواهید در قرارداد خود بگویید که سازنده فقط کنترل ساختمان را برآورده می‌کند یا الزامات فنی NHBC یا کلماتی را در این زمینه برآورده می‌کند. اما معمولاً در قرارداد مقرر می شود که پیمانکار باید مراقبت و مهارت معقولی را انجام دهد، انواع قرارداد ساخت ویلا معمولاً این تعهد است. وقتی من در رابطه با تعهد به مراقبت و مهارت معقول اختلاف نظر می‌بینم، می‌رویم و آموزش می‌دهیم، می‌دانی، متخصصان این رشته، می‌دانی، دکترها و اساتید آجرکاری دارند، یا می‌دانی، هر چیز دیگری. و آنها همواره از پیمانکار انتظار دارند که کیفیت فوق‌العاده بالا، کیفیت فوق‌العاده بالا را داشته باشد، بسیار نادر است که شاهد نقص احتمالی باشیم که کارشناس بگوید، نه، اشکالی ندارد.

قرارداد خرید ویلا باغ

نگرانش نباش معمولاً کارشناس حرفه آنها در جنبه معقول بود. قرارداد خرید ویلا باغ خب، این دلیلی است که من خرج کردم درست است. اما دلیل اینکه عناصر در هنگام تمرین به ندرت وارد آن می شوند. در واقع سطح بسیار بسیار بالایی است. بنابراین تصور پیمانکاران از آنچه در محدوده تحمل ها است، که اغلب از آن ناشی می شود، همانطور که من می گویم، الزامات فنی NHBC یا ایجاد الزامات آزمایشی، بسیار با آنچه شاید قانون می گوید فاصله دارد، یا قطعاً در عمل در دعاوی مدنی این قرارداد دارای تعهد واقعی برای مراقبت و مهارت معقول است، که در واقع نسبتاً بالاست. آستانه. بنابراین با بازگشت به نقش مدیر قرارداد، می دانیم که آنها برای صدور دستورالعمل ها، رد کارهای معیوب، تأیید ارزش ها و تصمیم گیری در مورد موضوعاتی مانند تمدید زمان، مالیات جزئی می گیرند. اما اگر پیمانکار لزوماً با قضاوت مجری قرارداد موافق نباشد چه اتفاقی می افتد؟ قرارداد کامل پروژه های ویلایی خوب، اینجاست که کمی تفاوت بین موقعیت حقوقی و آنچه واقعاً در زمین اتفاق می افتد وجود دارد. منظور من این است که، قرارداد های ساختمانی کامل برای پروژه های ویلایی موضع حقوقی در واقع این است که پیمانکار هیچ ادعایی از مجری قرارداد ندارد. قانون قضایی کاملاً واضحی در این مورد وجود دارد که همکاران اقیانوس آرام علیه باکستر هستند. پیمانکار نمی تواند به دنبال مجری قرارداد برود، مگر اینکه تبانی قرارداد خرید ویلا باغ صورت گرفته باشد که این مبلغ به نوعی آن را جرم اقتصادی می نامیم، اما تقریباً هرگز چنین اتفاقی نمی افتد. اما البته، در عمل، به نفع مدیران قرارداد است که همانطور که در گذشته در مورد آن صحبت کردیم، پروژه را تحویل دهند تا آن را به دست آورند، کاری را انجام دهند تا بدون ایجاد اختلاف، بدون اینکه مردم از آنجا خارج شوند، ساخته شود. سایت.

بنابراین واقعاً اگر پیمانکار مخالف است، کاری که باید انجام دهند قرارداد خرید ویلا باغ این است که با مجری قرارداد گفتگوی معقول داشته باشند و بگویند که اگر این مشکل حل نشد، پروژه حل نمی شود. قرار است تکمیل شود و این همان نگاه به جایزه تحویل یک پروژه ساختمانی با کیفیت واقعا خوب است، امیدوارم به موقع و با بودجه. بله دقیقا. درست. بسیار خوب، یک سوال عالی برای شما، دیو. ما در مورد اصطلاح پرداخت کمتر اطلاعیه شنیده ایم. برخی از افراد ممکن است اصطلاح پرداخت کمتر را نشنیده باشند. اما واقعاً مهم است. صدور سریع اعلامیه ها مهم است، اما پیامدهای بالقوه عدم ارائه اخطارهای مناسب چیست؟ منظورم این است که اگر قرارداد نوعی طرح پرداخت را در خود قرارداد خرید ویلا باغ داشته باشد، بنابراین همه قراردادهای ساخت و ساز دارای این نوع اخطار پرداخت بدون پرداخت هستند، قرارداد های ساختمانی کامل برای پروژه های ویلایی به جز موارد مربوط به ساکنان مسکونی، اما قراردادهای JCT و Reba اغلب انجام می شود. با این نوع طرح ها اگر اخطار Payless ارائه نشود، تعهد به پرداخت آنچه به نام برخی اعلام شده، قرارداد کامل پروژه های ویلایی خطر آن این است که مبلغ اعلام شده می تواند چیزی کاملاً متفاوت از مقدار پولی باشد که واقعاً بدهکار است. بنابراین، برای مثال، پیمانکار می‌تواند درخواست پرداخت را بنویسد، بنابراین زمانی که در آن ماه فقط پنج کار بزرگ انجام داده‌اند، یک صورت‌حساب 100 گرندی را بنویسید. و فقط به این دلیل که مشتریان اخطار پرداخت کمتر یا اخطار پرداخت قبلی خود را ارائه نکردند، پیمانکار بلافاصله حق پرداخت آن 100000 میلیون را دارد. و آنها مستحق آن هستند. و فقط بعداً به آن می‌رسند و آیا مشتری می‌تواند آن را به چالش بکشد؟

شایان ذکر است که به اندازه چند سال پیش شدید نیست، قرارداد خرید ویلا باغ پرونده ای به نام s&t علیه تحولات Grover وجود دارد که نسبتاً اخیراً به دادگاه تجدید نظر رفته است. مشتری حق دارد ارزش آن کار را مجدداً ارزیابی کند، به طوری که بتواند آن را کاهش دهد تا بتواند نسبتاً سریع پول خود را پس بگیرد. مجدداً، نسبتاً به زودی قابل تجدید نظر در دیوان عالی کشور است. اما نکته مهم، من فکر می‌کنم، برای مشتریان این است که اگر مهلت دریافت اخطار پرداخت کمتر را از دست بدهند، ممکن است از جیب خود مبالغ قابل‌توجهی داشته باشند که در غیر این صورت مجبور به پرداخت آن نبودند. و این بر عهده مدیر قرارداد است که بر آن نظارت کند، در حالت ایده آل، اشکالی ندارد. یک سوال کاملا رایج دیگر. اگر پیمانکار نتواند نقص ها را برطرف کند چه اتفاقی می افتد؟ بنابراین، اساساً، مشتریان مقداری وجوه را عقب نگه می‌دارند، معمولاً مبلغ نگهداری، درصد ممکن است در تکمیل عملی با درصد دیگری که قرار است قرارداد کامل پروژه های ویلایی آزاد شود، پرداخت می‌شود، قرارداد های ساختمانی کامل برای پروژه های مسکونیمثلاً سه ماه پس از علامت اتمام عملی. اما چه اتفاقی می افتد اگر پیمانکار برای رفع این نقص ها برنگردد؟ و، بله، منظورم این است قرارداد خرید ویلا باغ که خیلی اتفاق می افتد. معمولاً این ایده بدی است که پیمانکار در طول دوره مسئولیت رفع نقص ها بازنگردد. این مفاد واقعاً برای محافظت از پیمانکار وجود دارد، این به آنها این فرصت را می دهد که برای رفع هر نقصی بازگردند، زیرا در غیر این صورت، اگر برنگردند یا اگر حق بازگشت ندارند.

در حالی که اغلب این کار را نمی کنند، مشتری فقط می تواند به شخص ثالث دستور دهد و آن هزینه را از پیمانکار مطالبه کند. و در وهله اول، البته، آنها ادعا می کنند که خارج از ادعا، و پس از اتمام احتباس، آنها همچنان می توانند ادعای مازاد بر علیه پیمانکار را داشته باشند. با این حال، ناامید کننده است که بیش از آنچه شما فکر می کنید دارد. بنابراین اگر مجری قرارداد بخواهد پیمانکار دیگری را قرارداد خرید ویلا باغ برای تکمیل فیزیکی آن کارها، یعنی رفع آن نقص ها، تعیین کند، چه اتفاقی می افتد؟ این به متن قرارداد بستگی دارد. اما در برخی مواقع، یا به عنوان یک امر عادی یا در چارچوب خود قرارداد، مدیر قرارداد و مشتری کارفرما باید به پیمانکار دیگری دستور دهند که کار را دقیقاً همانطور که شما گفتید تکمیل کند و سپس هزینه را مطالبه کند. تکمیل آن کار از طرف پیمانکار همانطور که گفتم، به عنوان حفظ و سپس به طور بالقوه بیشتر، و سپس اگر پیمانکار موافقت نکرد، متأسفانه قرارداد کامل پروژه های ویلایی شما می دانید که اختلاف دارید. قرارداد های ساختمانی کامل برای پروژه های مسکونیمنظورم این است که این سوال در پایان این نوع قراردادها مطرح می شود که آیا واقعا ارزش دارد که مسیر اختلاف را طی کنید، زیرا همانطور که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم، شما باید 5٪، دو و نیم درصد، هر درصدی که در پایان باقی مانده است، داشته باشید. مقدار نسبتا کمی برای بحث کردن.

در بیشتر موارد، طرفین می توانند به توافق برسند. گاهی اوقات آنها نمی توانند قرارداد خرید ویلا باغ و بدیهی است که این ناامید کننده است. بله، قبلاً دیده بودیم که یک مورد خارجی خوشبختانه در داخل نیست، اما بله، ما شاهد بروز این مسائل هستیم. اما بله، از دیو برای پاسخ به برخی از این سؤالات متشکرم. اگر می‌خواهید درباره دیوید و کارهایی که او در زمینه دعا انجام می‌دهد بیشتر بدانید، می‌توانید آن‌ها را در وب‌سایت آن‌ها که در اینجا است، بررسی کنید. و اگر می خواهید در مورد خدمات مدیریت قرارداد ما بیشتر بدانید، لطفاً به وب سایت ما مراجعه کنید. قرارداد های ساختمانی کامل برای پروژه های مسکونی.

 

 

پیام بگذارید