3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساخت باغ ویلا

14ژوئن.2022
0 نظر
3-tips-for-writing-any-villa-construction-contract

c505218304b50c59c3659f6dda43bae7-header-0–>

 

 

میهمانان و موضوعات ما شامل متخصصان در سیستم های ساختمانی، مکان های ساختمانی قوانین ساختمان، همه راه ها تا فناوری ساختمانی است که برای ساخت بهتر آن استفاده می شود. و امروز فرقی نمی کند. خوب، امروز کمی متفاوت است. 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی به نوعی نمایش کوتاهی داشتیم، اما موضوع مهمی برای پوشش دادن هر موضوعی که شما مهم است، دریافت کردیم، درست است؟ اگر در دنیای من، بله، در دنیای من، همه چیز زمانی مهم است که مهم باشد. پس با این گفته، بله، ما برای نمایش جاده‌ای خود برای همه آماده می‌شویم، بنابراین این بسیار سرگرم‌کننده خواهد بود. ما واقعاً به زودی از خانه خارج می شویم. امیدواریم برخی از شما در طول سفر ما با ما بیایید. ما در حال گفتگوهای عالی با افراد بزرگ هستیم. و اگر علاقه مند به    تک باغ  در این سفر هستید، لطفا با ما تماس بگیرید. قطعا قطعا. و ممنون از همه شما که امروز به ما ملحق شدید، اگر می توانید به ما لایک یا اشتراک گذاری یا عشقی بدهید که واقعاً همان چیزی است که ما داریم. تلاش مجدد برای انجام هر هفته کمک به گرد هم آوردن انجمن کمک به شما برای دانستن سؤالات و پاسخ به برخی از تجربیات در طول مسیر است، نه فقط نحوه ساخت مود بیلد با استفاده از ساختار مدولار، بلکه امروز کمی متفاوت است زیرا این برای هر سازنده ای است نکات نوشتن قرارداد ساختمانی که تقریباً تمام شده است. هر سازنده‌ای که می‌شناسید، هفته گذشته ما با چوب بنسون در خانه‌های یونیتی هستیم، ساخت پانل‌شده را انجام می‌دهیم مفاهیم و فرآیندها واقعاً یکسان است. و فقط متوجه شدم که من واقعاً اینجا چشمک می زنم، ها؟ به نظر نمیاد چشمک بزنه شما یک فلش هستید.

3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی دارم فلش میزنم اوه امگا قرمز من. قرمز زیاد چشمک نمیزنه آره عرق مرگ می کنم هی، این جلیقه گرمکن جدید من است. از سرد بودن در زمین خسته شدم. بنابراین اکنون یک جلیقه گرم شده گرفتم. امروز امتحان کردنش لذت بخشه. اما من بیرون بودم و اینجا 2530 درجه است. در آغوش گرفتن سرد است منظورم این است، درست است؟ همه چیز در مورد فناوری پوشیدنی است. او بهترین جوراب های نشسته را انجام داد. آنها برای مدت طولانی در اطراف بوده اند. 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی اما اگر به دنبال یک هدیه واقعا عالی برای نکات نوشتن قرارداد ساختمانی تعطیلات هستید، می دانید که فناوری بسیار زیادی وجود دارد. برای برخی از افرادی که در زمینه کار می کنند، این قطعاً خوب است. حتماً آن را زیر چیزی قرار دهید خوب است. نان تست گرم است. حتی گردن در جیب ها گرم می شود. خیلی خب، جنیفر، آنها اینجا نیستند که در مورد همه چیزهایی که من پولم را هدر می دهم صحبت کنند. بیایید به موضوع امروزمان بپردازیم. بنابراین شما به موضوع امروز رسیدید. پس چرا مقدمه آن را انجام نمی دهید؟ بله، منظورم این است که هفته گذشته، ما در مورد احتمالات ساخت و ساز صحبت می کردیم، درست است؟ می دانم، ما به هر نوع مانعی که می توانید تصور کنید برخورد کردیم. و هفته گذشته، بنابراین می دانید، فناوری همیشه دوست ما نیست. اما اشکالی ندارد. کاری که ما می خواستیم انجام دهیم این بود که آن موضوع را انتخاب کنیم، درست است؟ داشتیم در مورد مواردی صحبت می‌کردیم که نمی‌توانید پیش‌بینی کنید و حتماً باید در زبان قراردادتان بگنجانید؟

می دانید، چرا باید قیمت گذاری احتمالی را در بازسازی، قرارداد، قرارداد ساخت خانه جدید جدید، پیشنهاد تجاری خود قرار دهید؟ چرا باید موارد احتمالی را در آنجا قرار دهید. و بخش دوم این بود که چگونه ساخت و ساز خارج از محل به شما کمک می کند تا مقداری از این نیاز به موارد احتمالی را جبران کنید زیرا این یک روش واقعاً عالی برای ریسک کردن پروژه شما با استفاده از روش های قابل پیش بینی ساخت و ساز در خارج از سایت است که زمان شما را در سایت کاهش می دهد و تمایل شما را کاهش می دهد. 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی احتمالاً به مواردی مانند آب و هوای بد یا هزینه اضافی چوب برخورد کنید. درست؟ منظور من این است که، همه چیزهایی که ما امروز با آنها روبرو هستیم، اما نه، شما نکات نوشتن قرارداد ساختمانی کاملاً درست می گویید. منظورم این است که داشتن موارد احتمالی در پروژه ها و قرارداد شما فوق العاده و فوق العاده حیاتی خواهد بود. 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی و ما امروز در مورد سه مورد از آنها صحبت خواهیم کرد. سه بود، آن سه؟ درست است، سه چیز وجود دارد که ما قطعاً فکر می کنیم اگر شما یک سازنده خانه جدید هستید، می دانید، بازسازی کننده سازنده تجاری، اینها چیزهایی هستند که، می دانید، بعد از اینکه همه موارد اولیه را پوشش دادید، می دانید، شما خودتان را دارید آن را با مشاور حقوقی خود بررسی کرده اید، با حسابدار خود آن را بررسی کرده اید، همه موارد ضروری در آن قرارداد ساخت و ساز را دریافت کرده اید. چه مواردی را در نظر نگرفته اید و باید در هر قراردادی که امضا می کنید بگنجانید؟ آنها چه هستند؟ خوب، اولین چیزی که من با آن شروع می کنم، می دانید، دوباره، این کمی یک بازی زبانی است، درست است؟ ما در مورد قراردادهای ساخت و ساز صحبت می کنیم. اما ما قویاً توصیه می کنیم که وقتی این را به مشتری ارائه می دهید، آن را یک توافق نامه بنامید، درست است؟ این مقدار کمی فروش است. خوب با کلمات بازی کنید، درست است؟ نکات نوشتن قرارداد ساختمانی این یک توافق است.

قرارداد ساخت ویلا باغ

قرارداد ساخت ویلا باغ این یک سرمایه گذاری در ملک یا خانه شما است، می دانید، از دیدن قیمت ها و قراردادها دور شوید، از شرایط استفاده کنید، این برای کسی که آماده است صدها 1000 پول بگذارد معنی دارد. اگر نه میلیون ها میلیون برای یک پروژه، به آنها احساس خوبی نسبت به آن بدهید. چون سرمایه گذاری است. این یک قرارداد است، یک قرارداد است، اما بیشتر یک توافق برای رساندن آنها به جایی است که می خواهند برای سرمایه گذاری خود بروند. درست. بنابراین اولین چیزی که می گوییم یا اینکه ما توصیه مجدد به شما در این توافق نامه، یا در این قرارداد چیز جدیدی نیست، می دانید، ما در مورد این تهوع تبلیغاتی با هزینه های اضافی چوب با کمبود موادی که در زمان شروع همه گیری تجربه می شد صحبت کرده ایم. و برخی حتی در حال حاضر، می دانید، برخی حتی در حال حاضر کمبود مواد یا قطعی زنجیره تامین وجود دارد، واقعاً، شما باید برخی از این موارد احتمالی را در قرارداد خود قرار دهید و از قبل در مورد آنها صحبت کنید، زیرا امید این است که وارد این پروژه یا این ساخت شوید. 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی به هیچ یک از این موانع برخورد نکنید. اما انجام آن مکالمه از قبل بسیار ساده تر است. قبل از اینکه بدانید تحت فشار با تصمیم گیری های مهم روبرو هستید. از آنجایی که چیزی پیش آمد، چیزی غافلگیرکننده بود. نکات نوشتن قرارداد ساختمانی آن را در قرارداد بگذارید حالا در مورد آن صحبت کنید. اکنون، مطمئن شوید که مشتریان شما اکنون آن را درک کرده اند که اگر چوب دوباره بالا رفت، مانند قبل، من فکر می کنم در یک نقطه نزدیک به 120٪. اما این تعرفه ها در حال حاضر کاهش می یابد. پس این چیز خوبی است. این قطعا چیز خوبی است. آره منظورم این است که اگر ما شاهد چنین افزایشی باشیم، قرارداد ساخت ویلا باغ باز هم چه کسی قرار است هزینه آن را پرداخت کند؟ این هزینه چگونه به سازنده می رسد این است که مشتری در کارخانه چوب در کارخانه سازنده است، آنها فقط مقدار زیادی از این هزینه ها را می خورند، درست است.

متأسفانه، اگر بندهای احتمالی در آن وجود دارد، نکات نوشتن قرارداد ساختمانی پس این چیزی است که می‌توانید با مصرف‌کننده آن را حل کنید. بنابراین دریافت آن احتمالی برای هزینه اضافی چوب، وقفه در عرضه یا شکست زنجیره تامین در جایی که کالاها دیگر نمی‌آیند، یا ممکن است کالایی متوقف شده باشد. می‌دانید چیزی از این نوع، شاید یک، می‌دانید، یک مورد بلیط بزرگ در خانه یا داخل پروژه دیگر در دسترس نباشد. درست؟ قرارداد ساخت ویلا باغ می دانید، نه فقط این که در صورت سفارش مجدد است. اما دیگر تولید نمی شود. مقداری از این طول این زبان را در قرارداد خود قرار دهید با این امید که نیازی به آن نداشته باشید یا از آن استفاده نکنید، بلکه فقط جلوی آن را بگیرید. 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی آره، 100% 100% شبیه خریدن یک برف انداز برای زمستان است، درست است؟ در صورت خرید برف انداز، برف نباریدن آن تضمین شده است. بنابراین شما این خبر عالی را دارید و می خواهید از آن استفاده کنید، بیا چه کسی تجربه کرده است که نکات نوشتن قرارداد ساختمانی شما بیرون بروید و چیزی بخرید؟ و بعد شما حتی از آن استفاده نمی کنید؟ چون این اتفاق نمی افتد؟ آی تی’ همان فکری است که شما می خواهید آماده باشید، قرارداد ساخت ویلا باغ صرف نظر از اینکه چیست. بسیار خوب، به جلو حرکت کنید، جنیفر، شرایط آب و هوایی نامناسب. بله، منظورم همین است که در مورد ساخت و ساز خارج از سایت، زمان شما در سایت محدود است، اما ممکن است اتفاقی بیفتد. منظورم این است که ما چندین بار این را تجربه کرده‌ایم که در آن طوفان‌های بزرگ برای روزها، اگر نه هفته‌ها، برق را از بین برده‌اند، می‌دانید، جایی که همه در حال تقلا هستند. در پایان، طوفان‌ها از ساحل می‌آیند و شما می‌دانید، در امتداد خلیج، به عبارت دیگر، می‌دانید، در جاهای دیگر، اما بله، شرایط آب و هوایی 100% نامطلوب، اینجاست، همه در حال پمپاژ هستند، مرد، آنها آماده هستند برای رفتن، آنها می‌گویند، مرد، ما شروع به ساختن می‌کنیم، کار تمام می‌شود، و نیمی از زمان ساخت سایت است، و سپس تأخیر آب‌وهوا، تأخیر آب‌وهوا، تأخیر آب‌وهوا، اما مشتری همچنان انتظار دارد که در همان روز کار را تمام کنید.

درست؟ نکات نوشتن قرارداد ساختمانی می دانید، اینها انتظاراتی است که باید داشته باشید قرارداد ساخت ویلا باغ و دائماً باید در مورد آنها صحبت کنید. بله، و بنابراین این چیزی است که باید در نظر داشت. اگر در حال ساخت و ساز با استفاده از ساخت و ساز خارج از سایت هستید، دو مکان برای نگرانی دارید، مکانی که ساخت و ساز در آن قرار دارد، شما می دانید، شما، شما، شما می دانید، سایت، و سپس مکان محل ساخت را دارید. اتفاق می افتد. اکنون، خبر خوب این است که بسیاری از این موارد بدیهی است که در محیطی کنترل شده، در شرایط بسیار دقیق در داخل خانه ساخته می شوند، اما با مشکلاتی نیز مواجه می شوند. بنابراین ممکن است موردی وجود داشته باشد که کارخانه شما برق را از دست بدهد، و ممکن است سه یا چهار یا احتمالاً پنج ساعت فاصله داشته باشد، و مشتریان شما بگویند، منظورت چیست، همه چیز اینجا خوب است؟ باشه، ببین، حالا به نقطه درد زدی. کانکتیکات، در طول ساخت و ساز با COVID Hit Pennsylvania هنوز برای تجارت باز بودیم، همه تولیدکنندگان تعطیل شدند. مصرف‌کننده، مشتری در این زمینه، واقعاً برای درک اینکه چرا پروژه‌شان به تأخیر می‌افتد، مشکل داشت زیرا در اینجا متوقف نمی‌شد. درست. 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی بنابراین این نمونه بارز چیزی است که کاملاً خارج از کنترل شماست که باید به آن توجه کنیم. و باید با مشتریان صحبت کنید. منظورم این است که اگر بخواهیم توافق کنیم، هیچکس نمی‌خواهد قرارداد یا توافقی را اجرا کند. هیچ کس نمی خواهد آن را اجرا کند، مرد، مطمئناً خوب است که در آنجا باشد. بله، منظورم این است که چیزی که همیشه به ما می گفت، زمانی بود که اختلاف نظر وجود داشت. اولین چیزی که همه به دنبال آن هستند، کار کاغذی است، همیشه، همیشه، همیشه، همیشه، همیشه بله و این به موضوعات مورد علاقه من، چک لیست ها و هماهنگی می شود. نکات نوشتن قرارداد ساختمانی از آنجا که با کاغذبازی با یک فرآیند، درست است، چیزی که من در مورد کاری که همیشه انجام داده‌ایم خیلی دوست دارم این است که کاغذبازی و یک فرآیند داریم.

سپس ما کمپینی داشتیم که آن را دنبال می کرد و همیشه به آنها یادآوری می کرد. هی، یادت باشد، ما با هم صحبت کردیم، می‌دانی، فقط همین اتفاق می‌افتد؟ این چیزی است که در این هفته اتفاق می افتد. اوه، این در این دسته قرار می گیرد. هی، به نظر می رسد هفته آینده هوا بد است. این می تواند پروژه ما را چند روز به تعویق بیندازد، می دانید که، این فکر که چنین چیزهایی در جای خود هستند، کار بزرگی است؟ قطعا. و دانستن. بنابراین نه تنها مفید است، قرارداد ساخت ویلا باغ زیرا در اسناد موجود است، بلکه برای شما و تیمتان مفید است. زیرا شما می دانید، باید چه اقداماتی را انجام دهید، باید اتفاقی بیفتد. نکات نوشتن قرارداد ساختمانی شما’ قبلاً به آن فکر کرده‌ام، می‌دانی، برای آن برنامه‌ریزی کرده‌ای، می‌دانی، برای موفقیت تلاش می‌کنی، اما برای وقفه‌ها برنامه‌ریزی می‌کنی، مرد، دوباره، برای آن دست‌اندازهای کنار جاده، به طوری که وقتی آمدند، تو 100% 100% آماده است؟ خوب، این یک مورد بزرگ دیگر است، درست است که شرایط سایت ناشناخته است، درست است؟ من می خواهم فقط به آن یکی بپرم. بنابراین شرایط سایت نامشخص است. 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی هفته گذشته مثال بارزی بود که سعی کردیم در مورد اینکه ارتباط ما خیلی خوب نیست صحبت کنیم، جایی که در آن بودیم. اما می دانی، زیباست، هوا زیباست. و بعد فقط طوفان شد. من فقط می گویم، این یک نمایش مزخرف بود. باران مدام می آمد و می آمد و می آمد. و به پروژه‌های زیبا تبدیل به یک آشفتگی کثیف شد، حتی بریدگی جاده را نیز از بین برد. اگر پیاده شدی در گل گیر کرده ای. بنابراین شرایط سایت ناشناخته، آیا فکر می‌کنید این اتفاقات می‌افتد و شما کل ملک را با ساخت و ساز خارج از سایت نمی‌گیرید، و آن را آماده نمی‌کنید فقط در صورت بارندگی، خیلی گران می‌شود؟ بنابراین اینها چیزهایی هستند که می توانند باعث تاخیر شوند، پروژه را متورم کنند، ورود و خروج کامیون ها را کندتر کنند و جرثقیل را کند کنند، و همچنین میزان گل و لای و چیزهایی هستند که ما نمی خواهیم قرارداد ساخت ویلا باغ در خانه هایمان ردیابی کنیم. نمی خواهم روی دال بتنی ردیابی کنم، همه چیز کند می شود. بنابراین این نیز یک وضعیت ناشناخته سایت است که لزوماً به دلیل یک فاجعه طبیعی نیست، اما طبیعی است.

3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی درسته، درسته بنابراین می دانید، لزوماً بلایای طبیعی نیست. اما اگر به شرایط ناشناخته سایت فکر می‌کنید که به آن دیو دائمی بازمی‌گردد، برخی از چیزهایی که ما از نظر شرایط ناشناخته سایت تجربه کرده‌ایم چیست، منظورم چیزهایی مانند خطوط فاضلاب، برق، می دانید، قرارداد ساخت ویلا باغ شما برای برق سربار بودجه در نظر گرفته شده است، و سپس ناگهان، زیرزمینی می شود. باشه. داستان معروف من استخر، نکات نوشتن قرارداد ساختمانی من همیشه یک استخر می خواستم. هرگز، هرگز هنوز در این روز، من استخر ندارم، من می خواهم استخر. اما ما داشتیم کار می کردیم. و ما وارد شدیم این یک خانه بزرگ بود، شما به یاد دارید این خانه در جرسی، ما تمام راه را از طریق حفاری طی کردیم، خانه ای به مساحت 4000 فوت مربع. در گوشه پشتی این ملک، نهر زیرزمینی داشتیم. و تا صبح روز بعد، من 12 فوت آب در فونداسیون در فونداسیون داشتم، به نظر شما وحشتناک بود؟ و حدس بزنید چیزی که من نداشتم، هیچ شرط احتمالی در آنجا با صاحب خانه نداشتم. این یک ناشناخته است. بله، چه کسی فکرش را می کرد، می دانید، اما این یک شاهکار مهندسی بزرگ بود. زیرا نه تنها آن نهر زیرزمینی چاله را پر کرد، به یک نهر طبیعی قزل آلا گره خورده بود. و اکنون به یک موضوع زیست محیطی تبدیل شده است.قرارداد ساخت ویلا باغ برای ما بسیار پرهزینه شد که آن را منحرف کنیم و نحوه بازگشت آن به جریان طبیعی زمین را دوباره کار کنیم. برای این برای این پروژه. بنابراین شما بروید. این چیزی است که شما آن را صدا می کنید؟ آره ناشناس. دقیقا. و بنابراین، می دانید، دوباره، همه همیشه در مورد هزینه هر فوت مربع صحبت می کنند، می دانید، هزینه هر فوت مربع را چقدر دریافت می کنید؟ این قرارداد قرار است چیست؟ نکته اصلی این است که شما باید برای برخی از این لحظات برنامه ریزی کنید، یا، می دانید، آن را روی کاغذ بیاورید، و به طور خاص بگویید، می دانید، بیایید این پول را کنار بگذاریم. چرا که اگر مجبور شوید پایه و اساس افراد همسایه را که ممکن است کمی بالاتر از درجه باشند، تقویت کنید، پس شما هستید و در حال ساختن با تراکم بالا هستید؟ آه تو’ من را به یاد چیز نکات نوشتن قرارداد ساختمانی دیگری می اندازد که ما به زیر آب زیرزمینی برخورد کرده ایم. این چیزی است که بله، به مسائل مدیریت منطقه ساحلی وارد شده است. این چیزی است که ما به آن برخورد کرده ایم، می دانید، و شما نمی توانید برای همه چیز برنامه ریزی کنید.

اما نظری را در جایی می بینم که می گوید، قرارداد ساخت ویلا باغ می دانید، هیچ کس مورفی را به مهمانی دعوت نمی کند، اما او همیشه می خواهد بیاید، من می دانم و می دانم هی، خوب براندون نکات خوبی را. قانون مورفی نامناسب ترین زمان را رقم خواهد زد. برنان خنده دار است که این نام خانوادگی به تازگی ظاهر شد. من فکر می کنم نام مشتری با این یکی بود و آن را پر کرد. پس هی، گوش کن، کاملاً درست می گویی. ظاهر خواهد شد. و چیز دیگری مثل اینکه می‌گویید جن، اگر پروژه‌های تکمیلی را انجام می‌دهید و در حال پر کردن هستید، می‌دانید، شما دوباره در محیط‌های شهری یا آنچه که دارید، می‌سازید، و می‌روید حفاری‌هایتان را حفاری می‌کنید و خانه بعدی را پیدا می‌کنید که فقط یک فوتر کوچک انجام داده‌اید، می‌دانید، خانه‌های قدیمی‌تر دارایی‌های قدیمی‌تر. 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی این در شهری بود که ما انجام می دادیم و شهر جرسی چیست؟ فکر می‌کنم این بود، بله، و یونیون سیتی، و فقط تنگ بود. خوب اینجا، ما در مورد آن می‌پرسیم، و بعد متوجه می‌شویم که زیر دست خودمان هستیم، داریم تمام پایه‌های سمت راست خود را تضعیف می‌کنیم. زیرا تا زمانی که وارد نکات نوشتن قرارداد ساختمانی آن نشوید نمی دانید. و روی یک تپه بود، همه چیز خوب پیش رفت. اما مجبور شدیم یک دیوار شب بخیر کامل بسازیم، دیوار بتنی. و اینها چیزهایی است که شما از تجربه آموختید، درست است؟ و این به روزهای اولیه انجام این کار برمی گردد. اما اینها ناشناخته هایی هستند که شما واقعا نمی دانید چه اتفاقی برای آنها می افتد، می دانید، با خواص سمت چپ به سمت راست شما. و شما قطعا نمی دانید که آیا ماهی قزل آلا را در ملک خود شنا کرده اید یا خیر. مطمئن باشید می‌دانید، این چیزی است که دلم برای ترکیب‌های سازنده و شبکه‌سازی سازنده و دور هم جمع شدن و نوشیدن چند نوشیدنی با برخی دیگر از سازندگان منطقه تنگ شده است. چون می‌دانید چه چیزی، هیچ‌کس واقعاً نمی‌خواهد داستان‌ها را جز مخاطرات به اشتراک بگذارد، درست است؟ و ما به نوعی آن را برای همه قرار می دهیم تا بتوانید از برخی از چیزهایی که ما در مورد آنها شنیده یا تجربه کرده ایم، بیاموزید. و به این ترتیب لازم نیست خودتان با آنها برخورد کنید. درست 100% این چیزی است که این نمایش در مورد آن است. اشتراک گذاری، اشتراک گذاری، اشتراک گذاری. اما می دانید چه چیزی واقعا جالب است؟ دکتر آمار برای ایرانی ها کتی مانند این می خواهد، قرارداد ساخت ویلا باغ خواه طلایی باشد، ما برای عروسی به ایران رفتیم. چند سال پیش برای عروسی در ایران بودیم. زیبا اما سرد سرد بود. باحال بود. نکات نوشتن قرارداد ساختمانی من و همسرم سر رقصنده تانگو می زدیم. ما وارد آن داستان نخواهیم شد. وارد آن داستان شوید بسیار خوب، ما وارد آن نمی شویم. دفعه بعد.

ما در ایران هستیم ما در مورد آن صحبت خواهیم کرد. آره خیلی خوب. دوستش دارم. دوستش دارم. دوستش دارم. اجازه دهید آن را چند فریاد در اینجا. چه خبر آقای کورونادو، بهترین بانکدار جهان همین جا. آره میدونی چیه؟ جالبه. وقتی داشتیم یادداشت های نمایش را کنار هم می گذاشتیم، داشتم به تو فکر می کردم. زیرا همانطور که می دانید، از نقطه نظر مالی، همانطور که ما در حال ایجاد برخی از این موارد احتمالی در بودجه هستیم، بدیهی است که باید با بانکدار خود با وام دهنده خود صحبت کنید، این که چگونه این اتفاق می افتد، و چگونه همه چیز جمع می شود. زیرا باید مطمئن شوید که پول تضمین شده است. به طوری که وقتی چیزی اتفاق می افتد، صاحب خانه، می دانید، باید از جایی بیاید. مطمئناً باید از جایی بیاید. اوه اینو ببین هی، استیو شریدر، چه اتفاقی می افتد، مرد؟ در مورد ترجمه خطای انسانی از نقشه ها به فروشگاه یا سایت چطور؟ اکنون، دو راه برای بررسی این موضوع وجود دارد، درست است؟ اینجاست که داشتن یک رابطه عالی با سازنده شما عالی است، درست است؟ قرارداد ساخت ویلا باغ همچنین می تواند بزرگترین کابوس شما باشد، درست است؟ و این نیز به همکاری با تولیدکنندگانی که واقعاً از فناوری دوقلو دیجیتال استفاده می کنند بازمی گردد. پس همه چیز روی کاغذ مطابقت دارد، وقتی سفارش می دهید، درست است؟ و تو به من نگاه می کنی، آیا مسیر اشتباهی را طی می کنم؟ تو کاملا هستی منظورم این است که من را به یاد نمایش می اندازد. 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی شما در مسیر هستید پس فقط گفتی نه تو خودت اینو گفتی چه کسی را از پیش ساخته جعبه داشتیم؟ که معماران؟ بله آره خب برو جلو شما بچه ها باید بگویید که چگونه آنها از معمار چرخه های سنتی، ساخت و ساز به سمت ساخت و سازهای مدولار حجمی رفتند و واقعاً باید به نقشه های مغازه فکر می کردند. چون دقیقا حق با شماست آنها نمی توانستند چیزی را به شانس بسپارند، زیرا اکنون آنها نه تنها طراحان و معماران سابقه بودند، بلکه صاحبان کارخانه نیز بودند که باید از آن مجموعه نقشه ها می ساختند. نکات نوشتن قرارداد ساختمانی آره بنابراین، اکنون، مطمئناً می دانید. منظورم این است که من مطمئن هستم که آنها قبلاً این کار را انجام می دادند، اما آنها قطعاً مطمئن می شوند که مجموعه ساخت واقعاً یک مجموعه ساخت و ساز است که می توانید از آره بسازید، می دانید، یکی از بحث های رایج که همیشه در این فضا اتفاق می افتد.

نکات نوشتن قرارداد ساختمانی پانل شده است، یا مدولار است که سازندگان مدولار از شما به عنوان سازنده می خواهند که کارخانه آنها را امضا کنید. و من فرض می‌کنم که در اکثر مکان‌های پانل‌شده که من هم دیده‌ام، همینطور است. اما اخطار اینجاست، پس به عنوان سازنده، شما می گویید، خوب، خوب، گوش کنید، من مشتری هستم، من به شما می گویم که چه می خواهم، چرا برنامه های شما را امضا می کنم؟ این چیزی است که من می خواستم، مطمئن شوید که در سیستم شما وجود دارد، درست است؟ بنابراین، اما این بخشی از داشتن آن دوقلو دیجیتال و توانایی انجام مراحل سه بعدی و توانایی درک واقعی برنامه ها است. و دوباره، جلسات قبل از ساخت و ساز، جایی که شما با سازنده می نشینید، قرارداد ساخت ویلا باغ ما این محراب را با معاملاتی نه فقط برای شما به عنوان سازنده، برقکار، لوله کش انجام دادیم، 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی زیرا همه آنها از سایت عالی باند در مورد اینکه چطور چیزی نیست را دوست داشتند. همانطور که آنها می خواستند انجام دهند. XYZ. به این ترتیب شما پروژه های موفقی در ساخت و ساز خارج از سایت دارید. نکات نوشتن قرارداد ساختمانی همه چیز در مورد پنج P است درست است؟ من می گویم که پنج P چیست، من نمی خواهم پنج P را بگویم. برنامه ریزی قبلی از عملکرد ضعیف خشم جلوگیری می کند. درست. بنابراین، اما واقعاً همین است. پس همین است. این یک نظر عالی و عالی است، استیو شریدر، اوم، آنها را یک بار دیگر در آنجا قرار دهید. اتفاقا من استیو را دوست داشتم. میدانم. و منظورم استیو از نقطه نظر اتوماسیون نیز درست است. آره اون ماشینا چطورن؟ می‌دانید، چگونه می‌خواهیم فرآیند خود را خودکار کنیم، مگر اینکه نقشه‌هایی داشته باشیم که قرارداد ساخت ویلا باغ واقعاً درست و صحیح باشند. و، می دانید، از نظر ترجمه خطای انسانی، اگر در حال ساختن خارج از سایت هستید، و دوباره، می دانید، یک سوال یا نگرانی وجود دارد، به آن رسیدگی می کنید، می دانید، معمولاً می دانید، اگر شما دوباره ساخت مدولار حجمی، این یک ماژول است که امیدواریم مطمئناً در آن گنجانده شده باشد. برخلاف یک سایت شغلی کل، زمانی که در حال ساخت و ساز هستید، به طور سنتی در محل کار می کنید.

قیمت نوشتن قرارداد ساخت

آره حتما استیو منظورم این است که شما آنجا در خط مقدم هستید. می دانم که سرت شلوغ است و می توانم استیو با خنجر هان، بهترین خنجر هان موجود در آنجا، باشد، که می دانم، او واقعاً تنها کسی است که می شناسم. اما نیازی نیست که شخص دیگری را بشناسم زیرا استیو را می شناسم. نکات نوشتن قرارداد ساختمانی بنابراین، اما من فکر می کنم، می دانید، شما آن را می بینید، استیو، چقدر؟ چقدر دیجیتالی شدن در صنعت ما شروع شده است؟ بچه ها چقدر فناوری نرم افزار BIM را مشاهده می کنید؟ و من مطمئن هستم که پیشرفت کنید و همچنین با این گفته، آیا شما بچه ها تامین کنندگان و ماشین آلات مانند خودتان را می بینید؟ ما این گفتگو را داشتیم، رویداد اتحاد نوآوری مسکن فکر می‌کنم در بالتیمور بود که در مورد اینکه اگر تامین‌کنندگان و سازندگان ماشین‌آلات می‌توانستند صحبت کنند،قیمت نوشتن قرارداد ساخت 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی صحبت می‌کردم، فکر می‌کنم این یک گفتگوی عالی خواهد بود. استیو، ما باید آن گفتگو را در برنامه داشته باشیم. آره حتما منظورم این است که در یکی از آنهایی که می دانید، ما همیشه در مورد تی شرت و شعار صحبت می کنیم. و یکی از مواردی که چندی پیش مطرح شد، دیجیتالی شدن برای صنعتی شدن بود و جوئل هاچینز قطعاً آن را پذیرفته و با آن اجرا کرده است. اما این خیلی درست است. مثلاً اگر واقعاً بخواهیم با دقت درست بسازیم، اولین بار، می دانید، ضایعات را فراموش کنید، اشتباهات را فراموش کنید. روز گذشته با اریک هولدر در مورد زباله‌دان‌ها صحبت کردیم، و فقط به این فکر کنید که آیا می‌خواهید X عدد میلیون را کاهش دهید، قیمت نوشتن قرارداد ساخت X عددی که می‌دانید، مواد هدر رفته با هر ساخت. و شما آن را ضرب می کنید که در یک سال چند ساختمان وجود دارد. منظورم این است که از نظر مالی رقم فوق العاده ای است. و از منظر زیست محیطی، صرفه جویی فوق العاده ای نیز به همراه دارد، درست است؟

این یک صرفه جویی بزرگ است، قیمت نوشتن قرارداد ساخت به خصوص اگر شما یک سازنده بزرگ تولید هستید. بله، می دانید، 300 میلیون، یک سطل زباله 30000 خانه می شود. این یک عدد بزرگ است. سریع اضافه می شود ببخشید. بسیار خوب، حرکت به سمت جدید و اوم، ما چه چیز دیگری داریم؟ بنابراین ما در مورد وضعیت ناشناخته سایت، بلایای طبیعی، که به نوعی در شرایط ناشناخته سایت ناشناخته در دنیای من سقوط می کند، صحبت کردیم. وجود یک نهر ماهی قزل آلا درست زیر پایه شما یک فاجعه طبیعی است که من برای دفترچه جیبی خود نیز خریدم. آره خوب، این چیزی است که ما سعی می کنیم برای همه از آن اجتناب کنیم. بنابراین چه چیزهای دیگری وجود دارد که ممکن است در قرارداد خود لحاظ نکنید و قطعاً باید آنها را در نظر بگیرید؟ می دانید، شما نقشه ها را در آنجا قرار داده اید، و تمام مشخصات را در آنجا قرار داده اید، در مورد چه چیز دیگری باید صحبت کنیم؟ آره در دسترس بودن مصالح ساختمانی. این می تواند یک مسئله باشد، می دانید، دوباره، اگر چیزی متوقف شد، زنجیره فرماندهی چیست؟ می دانید اگر کاری متوقف شده باشد چه؟ مشتریان شما به مدت سه ماه در یک نمایشگاه جاده ای یا یک نکات نوشتن قرارداد ساختمانی سفر دور هستند؟ میدونی، برنامه اضطراری اونجا چیه؟ بنابراین اکنون من به مصالح ساختمانی دسترسی پیدا کردم. در اینجا یک نمونه از یک سایت خارج از سایت است.

3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی این اتفاق در مورد جی لافلی افتاد. می دانید، ما در مجموعه بنسون وود هستیم. و بنابراین، جی، چرا از این تولید پنجره خاص استفاده می کنید. و جی گفت، می دانی، خوب، برخی از    تک باغ  های آلمانی که ما دوست داریم قیمت نوشتن قرارداد ساخت از آنها نیز استفاده کنیم، اما در دسترس بودن محصول آنها دشوار است. بنابراین بیایید بگوییم چیزی شکسته می‌شود، اتفاق می‌افتد، شیشه‌ها می‌شکنند، و لوازم حمل‌ونقل کنده می‌شود، شما به درخت برخورد می‌کنید. بنابراین وقتی صحبت از در دسترس بودن مصالح ساختمانی می شود، باید واقعاً معنی آن را درک کنید. بنابراین می تواند دو معنی داشته باشد. یکی، ممکن است کمبودی در بازار باشد، مانند چوب، یا قیمت ها بالا رفته باشد. یا به این معنی است که زمان طولانی برای این کارها وجود دارد. و اگر مشکلی پیش بیاید، مشتری باید بداند که ممکن است هفته ها و هفته ها و هفته ها طول بکشد قیمت نوشتن قرارداد ساخت تا جایگزینی دریافت کند. و این دوباره، در سایت کاری دیگری که در اوایل امسال بودیم، اتفاق افتاد، جایی که پنجره‌ها از آلمان می‌آمدند، آنها در حال ساختن به پاسیوهاوس بودند. یا تلاش برای رسیدن به استانداردهای Passivhaus. و پنجره ای که سفارش دادند و اندازه پنجره ای که برای آن قاب شده بود خاموش بود، به یاد داشته باشید، بنابراین از آنها شکایت کردند. پس با تصمیمی مواجه شدند؟ آیا پنجره تعویض سفارش می دهیم؟ یا اینکه باز شدن پنجره را دوباره قاب کنیم؟

از آنجایی که زمان نمایش پنجره بسیار طول می کشد، آنها در واقع اندازه دهانه را دوباره قاب بندی می کنند. بله، و این به زمانی برمی گردد که یک قیمت نوشتن قرارداد ساخت تک باغ  سازنده آزمایش شده و واقعی که روش کارخانه ای را به ما فروخته بود، جایی که آنها هنوز از نرم افزار CAD اولیه استفاده می کنند، از آن استفاده نمی کنند، آن تغییر را ایجاد نکرده اند. نکات نوشتن قرارداد ساختمانی اما این مشکلاتی است که اتفاق افتاده است. اما این بخش زیادی از صنعت است، به خصوص در بخش مدولار. بنابراین، با این گفته، شما کاملاً درست می‌گویید، صرفاً برای رفع آن نه تنها برای سازنده، بلکه برای سازنده، هزینه زیادی صرف می‌شود. تصور کنید که BIM یا یک دوقلو دیجیتالی داشته باشید که همه آن‌ها قابل مشاهده باشند، زیرا طرف دیگر همه چیز به پایان نمی‌رسد. اکثر تولید کنندگان فقط از صفحه پایه به بالا کار می کنند. درست است پس من با آن موافقم درست؟ پس چه چیز دیگری داریم؟ اوه ما دیگه چی داریم آیا در حال حاضر هیجان زده هستید که چند جدی دیگر را ببندید؟ این یک استراحت خوش آمد برای بودن با همه شما در واقع است. 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی اساتید ایمنی پس اگر شما هم هستید،قیمت نوشتن قرارداد ساخت ما فقط در مورد اضافه کردن سه چیز به قراردادهایمان صحبت کردیم. اما این قطعا یکی از بزرگترین موارد است، به خصوص اکنون، صرف نظر از همه‌گیری، می‌دانید، صرف نظر از همه چیزهایی که در حال وقوع است، به طور واضح به مشتریان خود اجازه دهید قبل از اینکه بتوانند در محل کار حضور داشته باشند، بدانند چه چیزی از آنها خواسته می‌شود. از نظر PPE وارد سایت کار شوید.  نکات نوشتن قرارداد ساختمانی و، می دانید، آیا کسی از تیم شما باید در کنار آنها باشد؟ این هنوز یک مسئله ایمنی است. بنابراین یک مسئله ایمنی و یک مسئله ارزش هزینه در اینجا وجود دارد، می دانید، زیرا همه مشتریان یکسان ایجاد نمی شوند، درست است؟ برخی از مشتریان شما هرگز با آنها مشکلی ندارید، اما در اینجا چه اتفاقی می افتد، درست است؟ می‌دانم، شما در سایت‌های کار ما دارید، می‌دانید، ما هرگز نمی‌خواهید مشتریان را متوقف کنید یا پروژه‌ای را متوقف کنید، آنها باید بتوانند هر زمان که خواستند بیایند و به آن نگاه کنند. این فقط موضوع تعیین برخی قوانین است.

بنابراین می‌فهمیم که چیست، زیرا مشتریانی را مجبور می‌کنم همیشه در یک محل کار حاضر شوند و آنها شروع به صحبت با لوله‌کش و برق‌کار کنند و درخواست تغییر سفارش دهند. این فکر، و ناگهان، قیمت نوشتن قرارداد ساخت من یک ساعت را با برقکار از دست می دهم، من لوله کشم یک ساعت را از دست می دهم، و یک صورتحساب دریافت می کنم، زیرا اکنون آنها از آنجایی که مشتری آنجا بود و همه این موارد را می‌خواست، مقرراتی در آنجا داشته باشید، باید مطمئن شوید که راهنماها و قوانین تنظیم شده‌اند. بنابراین وقتی کسی در سایت می آید، یک نقطه تماس دارد، حرف دیگران را قطع نمی کند. و قطعا نمی گویند هی، آیا می توانم یک ابزار قرض بگیرم؟ این کار دیگری است که من آن را انجام می دهم تا زمانی که آن را درست انجام داده باشیم، همه چیز اتفاق می افتد. 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی بنابراین، اما این اکثریت مردم نیستند، اما مردم این کار را انجام می دهند. آره مخصوصاً وقتی آنها وقتی صدها هزار و نه میلیون‌ها میلیون با شما خرج می‌کنند می‌دانند که شما سازنده‌ای هستید؟ بله، این چیزی است که آنها در ذهن خود فکر می کنند. درست. بنابراین شما باید قوانین روشنی برای تعامل ایجاد کنید. کاملا. و ما’ با این فرض که همه دستورالعمل‌های ایمنی را دنبال می‌کنند و محل کار خود را ایمن، مرتب و مرتب نگه می‌دارند، دوباره وارد این موضوع شوید. نکات نوشتن قرارداد ساختمانی اما قطعاً برای خانواده‌هایی با فرزندان خردسال یا خانواده‌هایی که تمایل دارند، قیمت نوشتن قرارداد ساخت همانطور که دیو توصیف می‌کند، مردم را دور می‌کشند یا حواس افراد را از شغلشان منحرف می‌کنند. اینها همه چیزهایی هستند که مطمئناً به نتیجه شما ضربه می زنند. بنابراین، زمانی که افراد می توانند از محل کار بازدید کنند، قوانین شما را به وضوح بیان کنید. و اینکه چه تجهیزات PPE برای آنها در دسترس است، می دانید، زمانی که آنها آنجا هستند، مطمئناً همان چیزی است.

منظورم این است که ما یک پروژه داشتیم که در آن شخصی با طراح داخلی خود وارد شد نکات نوشتن قرارداد ساختمانی سپس شروع به جابجایی اشیاء کرد، می دانید، این فقط می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. این خانه آنها است، این پروژه آنهاست، اما می دانید، این در مورد ایمنی و حفظ کار است. 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی بله، این در مورد ایمنی است، نه تنها با مالک پروژه، چه توسعه دهنده یا یک مصرف کننده، می دانید، مانند یک صاحب خانه، بلکه با تجارت، داشتن دستورالعمل های بسیار خاص در مورد نحوه تمیز کردن کاری که انجام می دهند، مطمئن شوید که سیم های داخلی آنها درست شده اند. می‌دانی، اگر فرض کنیم وجود ندارد، فرض کنیم که قاب‌ساز هیچ مهاربندی در اطراف سرسرای باز راه پله نصب نکرده است، و تجارت دیگری در آنجا سقوط می‌کند. طبق استانداردهای OSHA، قیمت نوشتن قرارداد ساخت تا جایی که من متوجه شدم، همه افراد در آن محل کار مسئول هستند، زیرا این مسئولیت همه است که مطمئن شوند ایمنی اتفاق می افتد. اما حدس بزنید چه کسی واقعاً این کار را می‌پذیرد؟ درست؟ شما توسعه دهنده هستید؟ آیا شما سازنده هستید بنابراین ایمنی یک معامله بزرگ است، نه تنها با مصرف کننده، بلکه با تجارت؟ آره، تمیز، تمیز باید یک سایت کار تمیز داشته باشیم، تمیز و ایمن اگر به سایت های شغلی بیشتری بروم که تمیز نیستند، شاید به رشد موهایم کمک کند. بخار بیرون می آمد. خیلی خوب. میدونم میدونم. پیر شدن. 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی می‌دانی، من به موهایی مثل استیو شریدر نیاز دارم، می‌دانی که می‌دانم او در کوه است، و بعد تو در طول کووید رفتی. درسته، درسته بسیار خوب، حرکت به جلو، حرکت به جلو. خیلی خوب. آخرین موضوع، خوب، آخرین موضوع، بازاریابی و انتشار. آره بنابراین این سه مورد از سه مورد بزرگ ما است که شما واقعاً باید در هر قرارداد جدید ساخت و ساز یا بازسازی بگنجانید، زیرا این بلیط طلایی شماست، درست است؟ به این ترتیب شما مشاغل جدید را می فروشید. این است، این ویترین شماست، درست است؟ این خانه مدل شماست، امیدوارم این خانه باشد، می دانید، همه چیز به اندازه کافی سازماندهی شده است و شما یا دارید عکس می گیرید یا فیلم پخش می کنید یا از آن به عنوان ابزاری برای فروش استفاده می کنید، همانطور که شغل بعدی خود را بازاریابی می کنید، می دانید، و هر زمان که مشتری چیزی مثبت بگوید، یا برای شما ایمیلی ارسال کند که می گوید، خدای من، من نمی توانم XYZ را باور کنم.

متن قرارداد بین کارفرما و پیمانکار ساخت باغ ویلا

شما می‌خواهید مطمئن شوید که می‌توانید در آینده از آن دوباره استفاده کنید یا به عنوان گواهی در وب‌سایت خود و یک کمپین ایمیل در یک پست فیس بوک. پس حتماً یک بند بازاریابی را در قرارداد ساخت و ساز جدید خود لحاظ کنید. آره 100% این را می دانید، اگر نگاه کنیم که چگونه شروع به پخش مطلب   تک باغ   کردیم، درست است، ما فقط در خانه هایمان راه می رفتیم و فیلم می گرفتیم، می دانید، اما برای انجام این کار باید از همه مشتریان اجازه می گرفتیم. همانطور که این افزایش یافت، و مردم شروع به قدم زدن در در کردند و گفتند: “هی، تو آن پسر تلویزیون یا تو همان پسر هستی. نکات نوشتن قرارداد ساختمانی ” همسر من این خانه XYZ را دوست داشت. ناگهان متوجه ارزش آن می شوید. من فکر می کنم این چیزی است که مردم باید بفهمند. به عنوان یک سازنده، به عنوان آنا، به عنوان یک پیمانکار عمومی، شما یک کسب و کار مقصد هستید، مردم به ندرت رانندگی می کنند و به مراکز خانه مدل در سراسر مکان می روند. نیستند، سر وقتشان در خانه نشسته اند و تحقیق می کنند، شما حذف نمی شوید. این کلید است. 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی به همین دلیل است که این موارد بازاریابی امروز، بیش از هر زمان دیگری، بسیار مهم هستند، زیرا شما در حال رقابت با سایرین در خارج از کشور آنلاین هستید. بنابراین، اگر حضور ندارید، حدس بزنید، سال بعد، سال بعد از آن که باید حضور داشته باشید، متن قرارداد بین کارفرما و پیمانکار ساخت باغ ویلا آنجا نخواهید بود. رونویسی شده توسط   تک باغ  دات کامبه عنوان یک سازنده، به عنوان آنا، به عنوان یک پیمانکار عمومی، شما یک کسب و کار مقصد هستید، مردم به ندرت رانندگی می کنند و به مراکز خانه مدل در سراسر مکان می روند. نیستند، سر وقتشان در خانه نشسته اند و تحقیق می کنند، شما حذف نمی شوید. این کلید است. و به همین دلیل است که این موارد بازاریابی امروز، بیش از هر زمان دیگری، بسیار مهم هستند، زیرا شما در حال رقابت با سایرین در خارج از کشور آنلاین هستید. بنابراین، اگر حضور ندارید، حدس بزنید، سال بعد، سال بعد از آن که باید حضور داشته باشید، آنجا نخواهید بود.

رونویسی شده توسط   تک باغ  دات کامبه عنوان یک سازنده، به عنوان آنا، به عنوان یک نکات نوشتن قرارداد ساختمانی پیمانکار عمومی، شما یک کسب و کار مقصد هستید، مردم به ندرت رانندگی می کنند و به مراکز خانه مدل در سراسر مکان می روند. نیستند، سر وقتشان در خانه نشسته اند و تحقیق می کنند، متن قرارداد بین کارفرما و پیمانکار ساخت باغ ویلا شما حذف نمی شوید. این کلید است. و به همین دلیل است که این موارد بازاریابی امروز، بیش از هر زمان دیگری، بسیار مهم هستند، زیرا شما در حال رقابت با سایرین در خارج از کشور آنلاین هستید. بنابراین، اگر حضور ندارید، حدس بزنید، سال بعد، سال بعد از آن که باید حضور داشته باشید، آنجا نخواهید بود. رونویسی شده توسط   تک باغ  دات کامحذف شود این کلید است. و به همین دلیل است که این موارد بازاریابی امروز، بیش از هر زمان دیگری، بسیار مهم هستند، زیرا شما در حال رقابت با سایرین در خارج از کشور آنلاین هستید. بنابراین، اگر حضور ندارید، حدس بزنید، سال بعد، سال بعد از آن که باید حضور داشته باشید، آنجا نخواهید بود. رونویسی شده توسط   تک باغ  دات کامحذف شود این کلید است. 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی و به همین دلیل است که این موارد بازاریابی امروز، بیش از هر زمان دیگری، بسیار مهم هستند، زیرا شما در حال رقابت با سایرین در خارج از کشور آنلاین هستید. بنابراین، اگر حضور ندارید، حدس بزنید، سال بعد، سال بعد از آن که باید حضور داشته باشید، آنجا نخواهید بود. 3 نکته برای نوشتن هر قرار داد ساختمانی .

 

 

پیام بگذارید